כיצד לשבור הרגלים רעים ולפתח שגרת מסחר בריאה

אם אתה רוצה להפסיק לתרגל הרגלי מסחר רעים ולפתח שגרת מסחר בריאה, מאמר זה הוא בדיוק בשבילכם!

אנו ב- Trading Education יכולים לעזור לכם לצאת מאזור הנוחות שלכם ולפתח תוכנית מסחר בריאה. כל שעליך לעשות הוא להירשם לאחד מקורסי המסחר שלנו כדי להבין את עולם הפיננסים ליצור הרגלי מסחר מוצלחים!

מדוע הרגלים מסחריים חשובים?

מדוע הרגלי מסחר גרועים רעים?

אבל למה כל כך קשה להפסיק לתרגל הרגלי מסחר גרועים?

כיצד להפסיק לתרגל הרגלי מסחר גרועים?

 1. התחל עם יסודות המסחר במט”ח
 2. השתמש בקרנות וירטואליות בסביבת מסחר אמיתית
 3. עקוב אחר כללי המסחר שלך במט”ח
 4. תישאר חיובי
 5. הבן את רגשותיך
 6. חפש משוב
 7. להיות סבלני
 8. הישאר בריא

לעגל

מדוע הרגלים מסחריים חשובים?

כולנו שמענו ש”התרגול עושה מושלם “… אך האם באמת אנו יכולים להפוך לסוחרים מצליחים על ידי תרגול של הרגלי מסחר גרועים?

האמת היא שתרגול חיוני מכיוון שהוא עוזר לנו לפתח הרגלי מסחר. קח לדוגמא כל ספורטאי נהדר! הם גם חוזרים על אותה שגרה שוב ושוב עד שהיא הופכת לתגובה אוטומטית של גופם.

גם אם אינך רוצה לחשוב על עצמך כיצור של הרגל, מומחים חושפים כי יותר מ 45% מהפעילות היומיומית שלנו היא הרגלים אוטומטיים. ככאלה, להרגלים יש תפקיד מכריע בחיים ועוזרים לנו לתפקד, מאפשר לנו להתרכז במשימות חדשות ומורכבות.

תאר לעצמך לחשוב שוב ושוב אם להפעיל את המחשב שלך או לא בכל פעם שאתה עומד להתחיל לסחור במט”ח! פשוט בזבוז זמן ומשאבים שבעזרתם ניתן לבצע סחר במקום, נכון?!

מדוע הרגלי מסחר רעים?

אמנם תרגול חיוני בכדי לעזור לסוחרים לקבוע הרגלי מסחר, מה יקרה אם תמשיך לחזור על הדברים הלא נכונים שוב ושוב?

בעל ידע לקוי וחזרה על אותן טעויות לא יובילו אותך להתקדם ולא משנה כמה שעות אתה מקדיש לתרגול. המפתח כאן הוא הדירות. מומחים טוענים כי החזרה המתמשכת על הרגלי כסף רעים היא שגורמת להרגלים כל כך גרועים להיות מושרשים עמוק.

למעשה, פיתוח הרגלים רעים בשלב מוקדם יכול לגרום לבעיות גדולות בקריירת המסחר שלך. תאר לעצמך אם תאוות הבצע נטמעת בתכנית המסחר שלך! מתכון אמיתי לאסון כלכלי! אז במקום לקבור את עצמך בשיטות מסחר שגויות, התחל לשבור את הרגלי המסחר הרעים שלך.

אבל למה כל כך קשה להפסיק לתרגל הרגלי מסחר גרועים?

בדיוק כמו כל הרגל רע, כולל נשיכת ציפורניים והתמהמהות, הרגלי מסחר רעים עלולים להזיק. אבל איך נוכל להפסיק לתרגל הרגלי מסחר גרועים?

זה קל יותר לומר מאשר לעשות, אנחנו יודעים! לשבור הרגלים רעים ולפתח שגרת מסחר בריאה יכול להיות ממש קשה. הסיבה העיקרית נעוצה במוח. כאשר אנו מוצאים פעילות מתגמלת, אנו מתחילים לתרגל אותה שוב ושוב כדי להרגיש טוב.

קחו לדוגמא עישון! כל פעילות מהנה יכולה ליצור מסלול עצבי חדש במוח. על מנת להרגיש טוב, אנו כל הזמן משתוקקים לפעילויות שעוברות באותו מסלול; לאט דפוסי התנהגות כאלה נטמעים וקשים לשינוי.

כדי להפסיק לתרגל הרגלים רעים, סוחרים – כולל מתחילים בפורקס – צריכים לזהות את ההרגלים הרעים שלהם ואת מה שמכונה לולאת ההרגלים. במילים אחרות, צריך לזהות טריגרים, התנהגויות וחיזוק תגמולים. איך ?, אתה יכול לשאול.

כיצד להפסיק לתרגל הרגלי מסחר גרועים?

מתלבטים כיצד להפסיק לתרגל הרגלי מסחר גרועים? כיצד להפסיק לבדוק את עדכון המדיה החברתית שלך במקום להתעדכן בחדשות האחרונות בנושא מסחר במט”ח, למשל?!

הדרך הקלה ביותר היא ליצור הרגל חדש; הרגל חדש שיכול להחליף את הישן אך עדיין לענות על צרכיך. כאשר אתה מוצא תחליף להרגל המסחר הרע שלך, דמיין את עצמך מצליח והימנע מדברים עצמיים שליליים.

זה לא קשור למישהו אחר אלא ליצור חשיבה חיובית. כשמדובר במסחר במט”ח, למשל, צריך לראות הצלחה כיכולת שלהם להיות עִקבִי ולבצע תוכנית מסחר; לא כיכולת שלהם (או לפעמים מזל טהור) להרוויח.

להלן מספר טיפים שיכולים לעזור לך להפסיק לתרגל הרגלי מסחר גרועים:

1. התחל עם יסודות המסחר במט”ח

התחל עם היסודות, הרגלי המסחר

כדי להפסיק לתרגל הרגלי מסחר גרועים, עליך להתחיל ביסודות. כמו רוב הדברים בחיים, אינך יכול לשלוט בנושא מבלי לבחון היטב את העקרונות הבסיסיים העומדים מאחוריו.

בעולם המסחר במט”ח, למשל, לפני שתתחיל לבצע עסקאות גדולות ולהציב סכומים גדולים של תזרים המזומנים שלך על עסק אחד., עליכם להבין את היסודות המהווים מסחר.

זה כולל דברים כמו מגמות ודפוסי תרשים נפוצים, קורלציות מטבעות ומגמות כלכליות כלליות, וכן הלאה. החל מספרים וקורסים מקוונים וכלה בסמינרים מקוונים וקבוצות רשתות חברתיות, סוחרים צריכים להשקיע מספיק זמן ומשאבים בחינוך נכון למסחר.

לאחר שהבנת כיצד עובד מסחר במט”ח, רק אז תוכל להתחיל לגבש אסטרטגיות כיצד לסחור נכון במטבעות ועלול להשיג רווחים יציבים לטווח הארוך.. בואו נזכיר שעקביות היא המפתח להצלחה: מספר רב של רווחים קטנים בתקופה מסוימת מוערך יותר מאשר זכיות חד פעמיות גדולות.

אחרי הכל, מסחר במט”ח אינו הימורים או תוכנית להתעשר-מהיר, לכן לא כדאי לסמוך על מזל ותרגולים.

2. השתמש בקרנות וירטואליות בסביבת מסחר בעולם האמיתי

הרגל המסחר האיתן השני שאתה צריך לעקוב להחלפת הרגל מסחר רע הוא לבדוק באופן קבוע את כישוריך בסביבה נטולת סיכון אך מציאותית. במילים פשוטות, במקום לבצע עסקאות עם תזרים המזומנים בפועל, תוכלו להשתמש בחשבונות הדגמה עם קרנות וירטואליות. אזורי הבדיקה הללו הם הכל חוץ מלהיות פשוטים. יתר על כן, חשבונות הדגמה בדרך כלל מאפשרים לך לסחור בשידור חי, כך שאין שום דרך לדעת מה יקרה.

כדי להפוך את זה להרגל נהדר באמת, תצטרך לבקר באופן קבוע בחשבונות הדגמה אלה כדי לשפר את יכולותיך לטווח הארוך. מסחר וירטואלי יכול לעזור לכם לפתח מיומנויות שלא תוכלו פשוט לשכוח מהם.

יחד עם זאת, מכיוון שמסחר וירטואלי לא מגיע עם כסף אמיתי ורגשות, חשבונות הדגמה יכולים לנגן עליכם בדיחה גרועה. לפיכך, כאשר אתה רוכש מספיק מיומנויות, אל תהססו לצלול לעולם המסחר במט”ח אמיתי.

3. פעל לפי כללי המסחר במט”ח משלך

כדי להפסיק לתרגל הרגלי מסחר גרועים, עליך לקבוע כללים נוקשים ושליטה עצמית. החל מהזמנת הפסדי הפסד ועד הפסקות בין עסקאות, עליכם להיות עקביים בקביעת הכללים שלכם.

כשמדובר בעקביות, תמיד הקפידו על תוכנית המסחר ואסטרטגיית ניהול הסיכונים שלכם. כאן עלינו לציין כי מומחים טוענים כי אסור לעולם להציב יותר מ -1% מחשבונם בעסק אחד.

גם אם תתפתו, הזכרו לעצמכם שאין מקום לאימפולסיביות במסחר. לא, סחר במט”ח ואימפולסיביות הם לא זוג טוב. קח הפסקה בין עסקאות במידת הצורך כדי למנוע מעצמך לבצע מהלכים לא מתוכננים.

4. הישאר חיובי

לא משנה מה קורה, חיוביות היא המפתח לשינוי התנהגויות יוצרות הרגלים ולשבירת הרגלי מסחר גרועים. תאמינו או לא, פסיכולוגיה מסחרית היא עניין גדול!

חבק כי המסחר כולל סיכונים והפסדים, והפסיק לחפש תגמולים מיידיים. תעל את האימפולסיביות שלך והישאר חיובי לגבי העובדה שאתה יכול לשנות את הרגלי המסחר ואת הלך הרוח שלך.

זה ייקח זמן, אבל אל תדאג! אתה יכול אפילו לתגמל את עצמך על היותך מתמיד. הענק לעצמך פרס קטן עבור ביצוע תוכנית המסחר שלך, למשל! מה דעתך לקנות ספר פסיכולוגיה למסחר במט”ח או שוקולד כלשהו?

5. הבן את רגשותיך

התנהגויות, רגשות וקוגניציות מעורבות זו בזו, ולכן חשוב להכיר את הרגשות שלך במסע שלך להצלחה בסחר. שבירת הרגלים רעים תבוא עם הרבה תסכול, כעס, חוסר סבלנות, ואפילו ביטחון יתר, אז וודא שאתה מבין כיצד סחר בפורקס גורם לך להרגיש.

גם אם אינך מומחה בפסיכולוגיית מסחר, עליך להיות מומחה בשגרת המסחר שלך. כאמור קודם, הרגלים בריאים הם חיוניים כדי לעזור לנו לתפקד ואולי להרוויח.

אל תאפשר לתאוות בצע, פחד או ביטחון יתר להנחות את המהלכים שלך. כדי לעזור לך להרגיש יותר בנוח, מומחים ממליצים לסחור רק בכסף שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד.

6. חפש משוב

לחפש משוב, הרגלי מסחר

כשאתה מחליט לשנות את הרגלי המסחר הרעים שלך, אל תפחד לחפש משוב.

אוקיי, אוקיי, אנחנו יודעים שהפחד מכישלון מונע מאיתנו לרוב לחפש משוב. למשל, אנשים ממעטים לומר לאנשים אחרים שהם התחילו להתאמן. למה? פשוט בגלל שהם חושבים שהם ייכשלו ולעגו להם על חוסר היכולת שלהם להיות עקשניים.

עם זאת, חיפוש משוב הוא חלק מרכזי בתהליך הלמידה שלך. אף על פי שאופי המסחר במט”ח הופך את זה לחוויה מבודדת יותר, חפש עזרה ולמד מהטובים ביותר. זה יכול להיות מחבר, קרוב משפחה או אפילו מאמן בתשלום. למעשה, חיפוש משוב הוא אחד ההרגלים הטובים ביותר שיכולים להפוך אותך באמת סוחר מט”ח מצליח.

אם לא סביר שיהיה מישהו אחר איתך בחדר כשאתה מבצע עסקאות, עליך לעבור על עסקאות משלך ולהציע משוב אישי. ניהול יומן מסחר, למשל, יכול להועיל מאוד.

7. היה סבלני

גם אם אתם מחויבים ליצור שגרת מסחר בריאה, אל תשכחו כי שבירת הרגלים רעים דורשת סבלנות רבה. אנחנו בכל זאת לא יכולים לשנות את הביולוגיה שלנו. כפי ש וורן באפט אמר, “השקעה מוצלחת אורכת זמן, משמעת וסבלנות.”

הזכר לעצמך את היתרונות של שגרת המסחר החדשה שלך ותן לעצמך לפחות חודש לראות את פירות הרגלי המסחר החדשים שלך.

כאן עלינו לציין, על פי המדע, ייתכן שיחלפו בין 18 ל -254 יום (66 בממוצע) עד שהתנהגות חדשה תהיה אוטומטית. שווה לחכות כי הרגלי מסחר יכולים להפוך להרגלי הצלחה!

במקביל, תכנן כישלון. היו מוכנים לא רק להפסיד כסף אלא לאבד את עצמכם במסעכם להצלחה. כשאתה שם לב שאולי אתה חוזר להרגלים ישנים, בחן מחדש את הרגשות והמהלכים שלך, ותתן לעצמך קצת יותר זמן. לא רק המסחר הוא חבר שלך … אלא סבלנות!

8. הישאר בריא

הרגלים בריאים הולכים יד ביד עם אורח חיים בריא. אנחנו לא מדברים על דיאטה או על הפסקת סוכר, קפאין או ניקוטין. לכולנו יש את הסודות הקטנים שלנו.

עם זאת, נסו להישאר בריאים; התעמלו, התחברו לטבע, ונסו לישון מספיק. פנקו את עצמכם והשתמשו במלוא זמנכם הפנוי.

גַם, אל תשכח שמסחר לא אמור להפוך לאובססיה. נסו למצוא איזון בין עבודה לזמן אישי ותמיד הקדישו מספיק זמן ליקיריכם.

לעגל

ב- Trading Education אנו ממליצים על הרגלים טובים אלה כדרך מוצקה ויסודית לבניית קריירה מצליחה בתחום המסחר במט”ח.

כן, תרגול הוא חלק חיוני בלמידה, אך אין מקום לתרגול ללא שגרה בריאה. עקרונות מנחים אלה יכולים לעזור לך לבנות מבנה מסחר בריא:

 • חזור תמיד ליסודות כדי להבטיח שאתה מבין את יסודות דפוסי המסחר במט”ח.
 • השתמש בחשבונות הדגמה ובסביבות וירטואליות כדי לבדוק את הידע שלך, במיוחד בשווקים משתנים.
 • כאשר אתה מתחיל לסחור, הקפד על עקביות ויצמד לתוכנית המסחר שלך ולאסטרטגיית ניהול הסיכונים שלך.
 • מצא מנטור בעל ניסיון רב יותר ממך, מנטור שיכול להציע לך ביקורת בונה ומשוב בנוגע לדפוסי המסחר שלך.
 • שינוי הרגלים רעים דורש הרבה סבלנות ועשוי לבוא עם הרבה רגשות עזים. לכן, נסה לנתח את הרגשות שלך ולהישאר חיובי. תנו לעצמכם מספיק זמן לשנות ואפילו היו מוכנים לכישלון.
 • כדי לקבל שגרת מסחר בריאה, צריך להישאר בריא. מצא איזון בין מסחר לחיים אישיים; פשוט כי ההצלחה לא נמדדת רק בכסף!

אנו ב- Trading Education יכולים לעזור לכם ליצור הרגלי מסחר בריאים. הירשם לקורסי המסחר המקוונים שלנו והפוך למקצוען אמיתי בעולם המסחר.

סחר עם פלטפורמת המסחר החברתי המובילה בעולם

עכשיו אתה יודע שאתה יכול להפסיק לתרגל הרגלי מסחר גרועים!

בין אם אתה רק מתחיל או מוכן להעלות את המסחר לשלב הבא, eToro יכול לעזור. כמוביל השוק העולמי, eToro מציע מרווחים הדוקים על למעלה מ 90 זוגות וגישה לשווקים של למעלה מ- 600. למידע נוסף על איך זה לסחור עם המתווך הגדול ביותר בתחום הסחר החברתי פתח חשבון.

סוחר עם חשבון eToro יכול לסחור ב- CFD בנכסים פיננסיים בסיסיים כגון מט”ח, מניות, סחורות, מטבעות מטבעות ו מדדים. עם ממרחים הדוקים, ו מלאי ללא עמלה השקעה הם מותג עולמי מוביל.

סחר במט”ח, במניות, בקריפטו או בסחורות עם הברוקר המדורג ביותר eToro, שנבחר על סמך הדירוג הגבוה והמיקום שלך.

האם אתה חושב שתוכל להפסיק לתרגל בקלות הרגלי מסחר גרועים? איזה טיפ אתה מצא הכי שימושי? מהי שגרת מסחר חיובית עבורך? ספר לנו בתגובות למטה.

אם אתה אוהב את המאמר שלנו הפסק לתרגל הרגלי מסחר גרועים; כיצד לשבור הרגלים רעים ולפתח שגרת מסחר בריאה, אנא תן לזה לייק ושתף עם כל מי שעשוי למצוא את זה מעניין.

eToro היא פלטפורמה מרובת נכסים המציעה גם השקעה במניות ובקריפטו-ספריות, כמו גם מסחר ב- CFD. 75% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me