השקעה אינה מתאימה לכולם. נאמר שדברים כמו תהילה ועושר יכולים להכביד על הנפש, וכסף לא יכול לקנות לך אושר. השקעה היא הדרך הנפוצה ביותר עבור אנשים רגילים לגדול לעשירים במיוחד, אם הם יודעים להשקיע בחוכמה ולקבל את ההחלטות הנכונות בזמנים הנכונים. אבל אתה צריך לשקול את השאלה החשובה ביותר: האם אתה רוצה להיות עשיר ולנהל אורח חיים זוהר?

להלן שבע סיבות מדוע השקעה עשויה להיות רעיון רע עבורכם.

1. השקעה יכולה להגדיל את ההכנסה הפנויה

השקעת הצלחה, אורח חיים עשיר, יאכטה

אם תמצא את עצמך מצליח עם ההשקעות שלך בזכות הידע הפיננסי שאתה רוכש באמצעות הכשרה וניסיון, אתה תהיה במצב שיש לך יותר כסף ממה שאתה באמת צריך לשלם את החשבונות שלך. זה יכול להשאיר אותך במצב חסר מעורר קנאה של צורך למצוא דרכים להוציא את כל המזומן הנוסף הזה, כמו לצאת לחופשות למיקומים מפוארים ולקנות דברים בזבזניים שאתה לא באמת צריך שיהיה.

ראה גם: 7 סודות להתעשר לפני גיל 30

2. אתה יכול לצבור מספיק כסף כדי להשאיר לדורות הבאים

אם הצלחת להרוויח כסף באינטרנט, ויש לך ילדים, הסיכוי הוא שהם ירצו לחלוק בכסף שצברת. לכן, אחרי כל הזמן והאנרגיה שאתה משקיע בהון שלך, ילדיך ונכדיך רק ירשו אותו מבלי שתצטרך לעשות שום עבודה בכלל. זה לא הוגן כלפיך וזה בדיוק סוג הדברים שהולידו את פריס הילטונים וקים קרדשיאנס בעולם – כמעט לא עתיד שהיית רוצה לילדיך..

3. העושר העיקרי ימשוך תשומת לב מצד התקשורת והציבור

אם תסתכל על משקיעים מצליחים להפליא כמו וורן באפט, תראה שכולם רוצים לבחור את המוח שלהם בשביל כמה טיפים כיצד להצליח. בסופו של דבר אתה יכול לזכות בתהילה מגוחכת, כשאנשים מזהים אותך לאן שאתה הולך. תצטרך לנסוע על מטוסים פרטיים מציקים כדי למנוע את המוני האוהדים ולהחמיץ חוויות כמו הילד הבוכה מאחוריך בטיסה מסחרית בועטת למושב שלך ללא הפסקה..

ראה גם: 21 האנשים העשירים ביותר בעולם לשנת 2018

4. עשירים ומפורסמים אולי ירצו לפגוש אתכם

אם תגיע לרמה גבוהה של שפע באמצעות מסחר, סביר להניח שתתחיל למצוא את דרכך לכמה מאירועי ה- VIP בלבד אליהם מגיעים האנשים העשירים והמפורסמים האחרים. בילוי עם הגברים והנשים היפות של הוליווד יהיה גרור אמיתי, ובוודאי שלא תרצו להיות מוזמנים לאירועים זוהרים כמו האוסקר או הגראמי. עושר נוטה למשוך דברים מסוג זה אליך, אז כדאי לך לחשוב פעמיים לפני שתתחיל קריירה במסחר.

5. אנשים יקנאו בך

משקיע קנאי ומצליח

לא כולנו אוהבים להיות במרכז תשומת הלב. יהיו אנשים שרוצים את מה שאתה רוצה ואנשים שאומרים שלא מגיע לך – שונאים. להיות האדם שכולם רוצים להיות באמת לא מתאים לכולם, והעושר שאתה יכול לרכוש באמצעות השקעה יכול להעמיד אותך בדיוק באור הזרקורים של הוונאבים העשירים..

הבא: 7 טיפים שיעניקו לך יותר כסף להשקעה

6. תוכל לחלוק את העושר שלך עם חברים

יש לך חבר שרוצה להקים עסק אבל לא מצליח להקים את מזומני ​​ההקמה? אולי BFF שאמו אובחנה כחולה והם אינם יכולים להרשות לעצמם את הטיפול הטוב ביותר עבורה. ובכן, נחשו מה – האנשים האלו הולכים להגיע לדלתכם ומחפשים חלק מכספכם. ואנחנו לא רוצים לחלוק את המזומנים שנצברו קשה עם חבר נזקק, נכון?

7. יהיה לך יותר זמן פנוי

זמן פנוי, פנאי

9-5 מעסיק אותך; בלעדיה החיים שלך די ריקים. לתחביבים יש את מקומם, כמו גם לרגיעה, אך אינך רוצה להשקיע את זמנך בדברים שאתה מתלהב מהם כאשר אתה יכול לטחון להרוויח כסף עבור מישהו אחר! קח את עצתנו והיצמד לטחינה היומיומית מכיוון שהתעשרות באמצעות השקעה רק תשאיר אותך עם יותר מדי זמן בידיים שלך.

בעיקרון, על ידי למידה להצליח בהשקעה ובמסחר אתה מגדיל את הסיכויים שלך להיות חלק מהמעטים העשירים, ויש יותר מדי כאבי ראש הנלווים לכך. אתה רוצה להשקיע את חייך בטחינה קשה כל היום, כל יום לשלם את המשכנתא בזמן שאתה גונב את הרגעים המוזרים לעסוק בתחביבים, להתרועע ולבלות עם בן / בת הזוג שלך. עושר לא מתאים לכולם, אז להרוויח כסף באינטרנט מהנוחות של הבית שלך מלא מלכודות.

אל תחמיצו: 11 הספרים הטובים ביותר להשקעה בשנת 2018

אם נהנית לקרוא מאמר זה מ- Trading Education אנא תן לו לייק ושתף עם כל אחד אחר שאתה חושב שזה עשוי לעניין גם כן.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me