תחזית מחיר יומית של Ripple XRP

  • האוצר בבריטניה מתייג את XRP כלא נייר ערך.
  • מחיר ה- XRP עובר כרגע תקופת איחוד מורחבת.

דרמת התביעה Ripple-SEC הפכה מרתקת יותר מכל סבון אחר בטלוויזיה. ממעברות כוח לפיתולים בסיפור – לכאורה יש לסאגה הזו הכל. עם זאת, נראה כי פעולת המחיר אינה מצליחה לשחזר את המהומה הזו מאחורי הקלעים.

אוצר בריטניה אומר כי XRP אינו ביטחון

נראה שממשלת בריטניה נוקטת בעמדה כי XRP הוא סימן חליפין ולא ביטחון. אוצר הוד מלכותה פרסם לאחרונה מסמך חדש, המתאר את הגישה הרגולטורית של בריטניה לנכסים דיגיטליים ולמוצרי יציבות..

על פי הדיווח, XRP, Ethereum וביטקוין הם “אסימונים המשמשים בעיקר כאמצעי חילופי.” “אסימונים להחלפה” אלה נכללים בקטגוריה “לא מוסדרת”, כלומר הם אינם כספים אלקטרוניים ולא אסימונים ביטחוניים. קטע מהדוח קורא:

לטוקני אבטחה מאפיינים הדומים להשקעות שצוינו, כמו מניה או מכשיר חוב, כמפורט בחקיקה בבריטניה. באופן כללי, אלה עשויים להיות צורות דיגיטליות סמליות של ניירות ערך מסורתיים.

הסיווג הוא מכריע עבור Ripple מכיוון שהוא מתכונן לתביעה שיזמה רשות ניירות ערך בארה”ב (SEC). הוועדה טענה כי אדל מכירת אסימוני XRP כניירות ערך לא רשומים.

Ripple הדגישה בעבר את סיווג ה- FCA הבריטי על רקע קריאותיה לבהירות רגולטורית מארצות הברית.

מדינות שמובילות את המסגרות הללו יהיו במיקום טוב יותר למשוך הון, חברות ומשרות – במיוחד מכיוון שטכנולוגיית הבלוקצ’יין כאן כדי להישאר. אזורים שיש להם הנחיות לא ברורות צריכים לקבוע מסגרות משלהם כדי להישאר תחרותיים ולהימנע מאיבוד חברות לשווקים מוסדרים יותר.

אפרופו SEC ….

אוכף ה- SEC מאחורי תביעה אדווה להתפטר

מרק פי ברגר, סגן מנהל אגף האכיפה ברשות ניירות ערך בארה”ב (SEC) עוזב את הנציבות בקרוב, על פי הודעה לעיתונות האחרונה. הוא מונה לתפקיד עוד באוגוסט 2020.

למרות שזמן עבודתו כסגן מנהל הוא קצר, יש לה שיא אחד מרכזי – התביעה של ה- SEC בסך 1.3 מיליארד דולר נגד ריפל, המנכ”ל בראד גארלינגהאוס, ויו”ר ההנהלה כריס לארסן..

ניתן גם לזכות את ברגר באופן חלקי בגין פעולת האכיפה של ה- SEC נגד טלגרם. הוועדה אילצה את ענקית המסרים להחזיר 1.2 מיליארד דולר לאלה שהשקיעו בהנפקת הקריפטוגרפיה שלה. אסימונים דיגיטליים של “גרם” מעולם לא עלו על הקרקע.

הוא היה אחראי גם על אכיפת חוקי ניירות ערך והגנה על משקיעים, כולל נקיטת פעולות נגד החברות הבולטות Robinhood Financial LLC, Deutsche Bank AG ו- Luckin Coffee..

אדווה להביא את ספר XRP לבנקים מרכזיים

Ripple פועלת כעת לקראת הבאת XRP Ledger לבנקים מרכזיים. חברת התשלומים החוצה גבולות מבקשת לשכור שלושה מנהלי שותפים טכניים בבנק המרכזי למשרדיה בסן פרנסיסקו, ניו יורק ולונדון.

אנשים שנשכרו לתפקיד זה יהיו אחראים על תכנון ופריסת פרויקטים של מטבע דיגיטלי של הבנק המרכזי (CBDC). Ripple ציין כי בנקים יכולים להנפיק מטבעות נדל”ן על XRP Ledger (XRPL).

נבנה לתשלומים, XRPL יכול לשמש גם כדי לתמוך בהנפקת מטבעות מטבעות עם פונקציונליות סמלית ייחודית ופטרית הנקראת מטבעות מונפקים. מטבעות מונפקים מתוכננים להיות פלטפורמת stablecoin האידיאלית, ומספקת פונקציונליות ניהול פשוטה אך עשירה עבור המנפיק המאפשרת ליצור, להנפיק ולנהל כל נכס קל – כולל מטבעות נוכחיים..

בשבוע שעבר הודיע ​​משרד מבקר המטבע (OCC) כי הבנקים יכולים להשתמש בתעודות מזומנות לתשלומים תוך שהם משמשים כצומת ברשת אימות צמתים עצמאית (INVN).

אדווה נסחפה על ידי תנודתיות נמוכה

לאחר קפיצה שורית מהירה בשבוע שעבר, מחיר Ripple עבר אופקי סביב 0.295 $. בארבעת הימים הקודמים, מחיר ה- XRP זחל מתחת ל- SMA ל -200 יום. תנודתיות המחירים ההולכת ומתבטאת באופן הפעולה של להקת בולינגר.

תרשים יומי xrp / usd 011421

תמונה: תרשים מחירים XRP / USD

כפי שאתה יכול לראות, הלהקה הצטמצמה במידה ניכרת, והמחיר עובר כרגע בערוץ צר. זה מסמל שאנחנו הולכים להיות במצב איחוד מורחב לפני ש- XRP יתפוצץ החוצה.

מחיר אדווה צפוי להגיע לרמות אלה

מחיר ה- XRP ימשיך להתגבר סביב 0.295 דולר, כאשר להקת בולינגר בת 200 הימים תשמש בודק מחירים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me