תחזית מחיר יומית של אתריום ETH

  • את’ריום הצליחה להתפרץ מעל ההתנגדות של 590 דולר.
  • התנהגות משקיעים ברמה הפסיכולוגית של $ 600 תקבע את פעולת המחיר העתידית.

Ethereum נמצא כעת על סף מבחן משמעותי, שיכול לקבוע את עתידו הפוטנציאלי. לאחר עצרת סוף שבוע שורית, ETH הצליחה לטפס מ -545 דולר ל -595 דולר. כאשר הוא מתקרב לסכום של 600 דולר, יהיה מעניין לציין כיצד מגיבים המחזיקים לרמה פסיכולוגית זו.

Ethereum נשבר מעל $ 590 התנגדות

בדו”ח הקודם הצבענו על ההתנגדות של 590 דולר כעל רמת מפתח שיש לפרוץ כדי שפלטפורמת החוזים החכמה תיכנס לאזור של 600 דולר. השורי של סוף השבוע נתן ל- ETH מומנטום מספיק כדי להתפרץ מעל ההתנגדות של 590 $, יחד עם ה- SMA בן 20 הימים. ה- MACD מציין כי תנופת השוק מחפשת להפוך מדובי לשורי.

תרשים יומי eth / usd 121520

תמונה: תרשים יומי של ETH / USD

התרשים בן 4 השעות מוסיף אמון נוסף על התחזיות השוריות שלנו. כפי שציינו אתמול, ETH / USD הצליחה להתפרץ מעל דפוס הטריז הנופל ובין ה- SMA של 20 הבר, 50 הבר, וה- 200 בר. עם זאת, היא עמדה בפני התנגדות בסך 592 דולר. לאחר מאבק מסוים, ETH הצליח לפרוץ מעליו.

תרשים 4 שעות של eth / usd 121520

תמונה: תרשים של 4 שעות של ETH / USD

כעת השוורים יצטרכו להתגבר על ההתנגדות בסכום של 620 דולר כדי להתחיל את המעבר שלהם לאזור של 700 דולר. שים לב שרמה זו בעבר מעכבת את המחיר פעמיים (בתרשים היומי) אז מעניין לראות כיצד המחיר מגיב הפעם. הדברים יכולים להיות שונים הפעם מכיוון שרשת את’ריום חזקה מאי פעם.

כתבי אתריום חדשים פוגעים בשיאים של 35 חודשים

על פי סנטימנט, חברת ניתוחים בולטת, מספר הכתובות החדשות באת’ריום הגיע לשיא של 35 חודשים. כתובות חדשות אלה מתרגלות יותר בכבדות עם הרשת, שהיא סימן רב עוצמה.

תרשים צמיחה ברשת אתריום

תמונה: סנטימנט

המשרד אמר:

“כמות הכתובות החדשות של # Ethereum פגעה ביום שישי של יום אחד, בן 35 חודשים. מדד הצמיחה שלנו ברשת הרים ETH והגיע ל -177.5 אלף כתובות שנוצרו. יש לציין כי כתובות רבות יותר האינטראקציה ברשת של נכס מהווה אינדיקטור מבטיח מאוד לשוורים. “

רשת הולכת וגדלה היא רשת חזקה יותר, שמגבשת את התחזית השורית הכוללת שלנו.

ETH תיסחר בקרוב בבורסה הדיגיטלית של בנק DBS

בנק DBS של סינגפור הודיע ​​לאחרונה כי המסחר בבורסת הנכסים הדיגיטליים החדשים שלו – DBS Digital Exchange – יחל בשבוע הבא. הבורסה תספק אסימון של ניירות ערך ונכסים אחרים בנוסף למשמורת בנקאית על מטבעות קריפטוגרפיים.

הבורסה החדשה תאפשר גם החלפות נקודתיות ממטבעות פיאט למטבעות קריפטו ולהיפך, על פי דו”ח של Coindesk. מנכ”ל קבוצת DBS, פיוש גופטה, אמר כי ארבע מטבעות פיאט (SGD, USD, HKD, JPY) יהיו סחירים כנגד מטבעות קריפטוגרפיים, כולל Bitcoin (BTC), Ether (ETH), Bitcoin Cash (BCH) ו- XRP.

אנו מוכנים להתחיל במסחר בקריפטו כבר בשבוע הבא. הצעות אסימון אבטחה עשויות לקחת חודש או חודשיים כדי להתחיל – אך לסיכום, אנו מוכנים לצאת לדרך.

הבורסה כוללת פלטפורמה מוסדרת להנפקה ומסחר של אסימונים דיגיטליים המגובים בנכסים פיננסיים. אלה כוללים קרנות פרייבט אקוויטי, אג”ח ומניות בחברות לא רשומות. שירותי המשמורת אמורים להיות בדרגה בנקאית ומוסדית. גופטה הוסיף כי בורסת DBS תהיה פתוחה רק ללקוחות מוסדיים ומשקיעים מוכרים.

בורסת SGX בסינגפור מחזיקה ב -10% מהבורסה החדשה. לו בון צ’י, מנכ”ל SGX, אמר בהצהרה:

אנו שמחים ליישם את חוזקותינו בתשתית השוק ובניהול הסיכונים למיזם זה. ישנן הזדמנויות משמעותיות להביא אמון ויעילות בגילוי מחירים למרחב הנכסים הדיגיטליים העולמיים. אנו מצפים לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם DBS כדי לקדם את מעמדה של סינגפור כמרכז פיננסי בינלאומי רב נכסים.

רמות מחיר עיקריות לצפייה באתריום

האזור הקריטי ביותר שיש להיזהר ממנו הוא הרמה הפסיכולוגית של 600 דולר. מכיוון שמדובר במספר שלם נחמד, המשקיעים עשויים להתייחס אליו כאל נקודת מכירה או נקודת רכישה. במקרה האחרון, פלטפורמת החוזים החכמה צריכה להתגבר על התנגדות של 620 דולר כדי להמשיך בזינוק לאזור 700 דולר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me