ניתוח יומי של Bitcoin BTC

  • כרגע ביטקוין פרייס יושב על תמיכה בריאה.
  • BTC הפכה את ה- SMA בעל 20 הבר מהתנגדות לתמיכה.

בעקבות תיקון מחירי ביטקוין שהביא את המטבע החופשי הראשון מתחת לרמה של 48,000 $ ל -47,050 $, הקונים חזרו ונלחמו להחזיר את BTC מעל 48,500 $. לפי העיתונאי המהולל ג’וזף יאנג, זהו ניצחון קריטי שכן הרוכשים יכולים להשתמש ברמה זו בכדי לכוון 50,000 $.

“הנה מה שאני מצפה בשוק. 48,000 דולר הם רמת המפתח עבור הביטקוין. אם זה נשאר מעליו כתמיכה, אני חושב שזה יעלה ל- $ 56,000 ~ $ 60,000. המשך דחייה של 48,000 דולר יביא ככל הנראה לאיחוד / נסיגה לטווח קצר כדי להגיע לנזילות נמוכה יותר. בואו נתפלל תמורת 48,000 דולר +. “

ביטקוין מחזיר לעצמו 48 אלף דולר

מאז 28 בינואר, מחיר הביטקוין הסתכם מ- 30,300 $ ל -48,500 $, והרוויח בסך 18,200 $ בהערכת השווי הכולל שלו. כפי שהדברים נראים, הנכס עדיין במחיר מופקע כפי שנראה על ידי מדד החוזק היחסי (RSI).

תרשים יומי btc / usd 021621

תמונה: BTC / USD מדי יום

עם זאת, כפי שאומר לנו ה- IOMAP, מחיר הביטקוין מרחף מעל רמות תמיכה חזקות. רמות אלו חזקות מספיק בכדי לספוג לחץ אדיר של מכירה. חומת התמיכה החזקה הקרובה ביותר היא ברמה של 48,000 $, בה 590,000 כתובות רכשו בעבר 222,000 אסימונים של BTC.

תרשים נפח btc / usd 021621

תמונה: IntoTheBlock

אם מסתכלים על תרשים הביטקוין בן 4 שעות, ישנם שני אותות שוריים:

  • ה- MACD מציג תאוצה נמוכה בשוק הדובי.
  • ה- SMA בעל 20 הפסים התהפך מהתנגדות לתמיכה.

תרשים btc / usd 4 שעות 021621

תמונה: BTC / USD 4 שעות

פעילות פיתוח ביטקוין בעלייה

תרשים חזית btc / usd 021621

תמונה: סנטימנט

סנטימנט, חברת ניתוחים ברשת, שיתפה את התמונה לעיל יחד עם הציוץ הבא:

“#Bitcoin ממשיך לנוע בין 45 אלף דולר ל -49 אלף דולר בחמשת הימים האחרונים. ובעוד שווקי #altcoin מתחממים, פעילות הפיתוח של $ BTC עלתה בשקט לרמות גבוהות של חודשיים. נפח הרשת גם יורד, מכיוון שסוחרים רודפים אחרי תנודתיות ב- # alts. “

כמות גוברת של פעילות פיתוח היא בדרך כלל סימן טוב למחיר הביטקוין בטווח הארוך.

כורי ביטקוין מניעים ראלי פלט באמצעות ציוד יד שנייה

הגילוי האחרון של טסלה בדבר השקעה של 1.5 מיליארד דולר בביטקוין דחף את הנכס לשיאים חדשים בכל הזמנים. הידיעה יצרה גם גל פעילות חסר תקדים בקרב כורי ביטקוין חדשים, מה שגרם לעלייה בביקוש לחומרת כרייה.

הביקוש למכונות כריית ביטקוין גדל בהתמדה, כאשר דגמים חדשים כבר אזלו. נראה שגם שוק החומרה היד שנייה עמוס מתמיד. על פי דו”ח פורקסט, נאנגנג ג’אנג, מנכ”ל כנען, אחת מיצרניות אסדות הכרייה הגדולות ביותר, אמר:

[אילון] דעותיו של מאסק מייצגות במידה רבה את הגישה החיובית של עלית הטכנולוגיה כלפי הביטקוין. [החדשות מטסלה] משכו מספר רב של מוסדות, חברות הנסחרות בבורסה, וקרנות להגדלת אחזקות הביטקוין ואף להיכנס בעצמם לתעשיית כריית הקריפטו.

ריצת השוורים של ביטקוין בשנת 2020 הפעילה לחץ נוסף על יצרני חומרת כריית BTC שכבר התמודדו עם אתגרי ייצור מהמגפה. חברות כמו כנען וביטמיין מתקשות לענות על הביקוש הגובר לחומרה.

Bitmain נמכר לחלוטין מהציוד עד אוגוסט השנה, אפילו לאחר שכמעט הכפיל את מחירן של מערכות מסוימות. בנובמבר האחרון, לפי הדיווחים, Antminer S19 Pro של Bitmain נמכר ב -1,897 דולר וכעת, אותה מכונה עולה 3,769 דולר – עלייה של 98%.

קדחת כריית הביטקוין באה לידי ביטוי גם בשירותי כריית ביטקוין אחרים, כמו שירותי כריית ענן. שירותים אלה מאפשרים לכורים להשתתף מרחוק על ידי השכרת כוח מחשוב ענן במקום צורך לקנות או לשכור מכונות כרייה ישירות.

ג’יאנג ג’ואור, מנכ”ל BTC.TOP, אחת מבריכות הכרייה הגדולות בסין אמר:

בשלושת החודשים האחרונים מכירות שירותי “הכרייה המשותפת” שלנו היו פופולריות מאוד, וכל סדרה של מכונות כרייה נמכרה.

האם סאטושי נקאמוטו השאיר רמזים לגישה לביטקוין פורצ’ן?

תיאוריית קריפטו חדשה צצה, הטוענת כי סאטושי נקומוטו, המייסד המסתורי של ביטקוין, הותיר רמזים מרובים לפתיחת הונו של ה- BTC (המוערך בשווי מיליארדים). על פי כמה פוסטים שפורסמו ב- Bitcointalk, סוחרים החלו לחפש רמזים שעשויים להוביל לגילוי המפתחות הפרטיים של נקאמוטו. זה ישחרר את מאות אלפי ה- BTC שנמכרו בימים הראשונים של נכס הקריפטו, לפי התיאוריה.

התיאוריה מבוססת על מחקר של סרחיו דמיאן לרנר שפורסם בשנת 2013, והראה חוסר איזון סטטיסטי בבלוקים שנכרתו על ידי נקומוטו. לרנר שיער כי ייתכן שההפצה הלא אחידה נעשתה במכוון על ידי המייסד כדי להשאיר אחריו מסר. קטע מדוח המחקר נכתב:

סאטושי השאיר הודעה טביעת אצבע בכוחות הלא. מסר שנראה לנו בעתיד רחוק.

כעת סוחרי Bitcointalk לקחו את התיאוריה הלאה וטענו כי תגמולי החסימה המוקדמים של נקומוטו אינם מהווים כרייה אקראית. במקום זאת, לדעתם, הם עשויים לייצג מפת דרכים למפתחות הפרטיים להון הביטקוין שלו.

אם הוכח שהם נכונים, הרמזים יובילו לפתיחת ארנקים המכילים את הערכת 750,000 BTC ממוקש של היוצר (בשווי של יותר מ -34 מיליארד דולר).

מחיר ביטקוין צפוי להגיע לרמות אלה

לאחר שתבע את רמת התמיכה של 48,000 $, מחיר הביטקוין נמצא על סף הגעה לאזור הפסיכולוגי של 50,000 $.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me