ניתוח מחיר יומי של ביטקוין BTC

  • מחיר הביטקוין מתמודד עם התנגדות חזקה סביב רמת 35,000 $.
  • תחושת השוק הכוללת הפכה משורי לדובי בתרשים של 4 שעות.

ביום רביעי, 20 בינואר, מחיר הביטקוין הצליח להעיף את ה- SMA בן 20 הימים מהתנגדות התמיכה וירד מ -36,000 דולר ל -31,000 דולר. מאז, המחיר עבר אופקית מתחת לרמת 33,000 $. בואו נסתכל מקרוב על ידי ניתוח טכני.

מחיר ביטקוין נע אופקית

נכון לעכשיו, רמת התמיכה של 31,250 דולר היא מכריעה מכיוון שהיא מוודאת שמחיר הביטקוין לא יעבור נפילה קטסטרופלית. עם זאת, ה- MACD מראה כי המומנטום הכללי בשוק הולך וגובר. לכן סביר להניח שקיר התמיכה הזה ייבדק באופן קבוע.

תרשים יומי btc / usd 012521

תמונה: BTC / USD מדי יום

ה- IOMAP של IntoTheBlock מראה לנו עוד את החשיבות של רמה זו. כפי שאתה יכול לראות, אם המחיר יצליח לעלות מתחת לאזור זה, BTC עשוי להגיע עד ל 28,000 $.

תרשים נפח btc / usd 012521

תמונה: IntoTheBlock

עם זאת, טבלת המחירים בת 4 השעות מראה לנו כי ירידת מחירים פרועה שכזו עשויה להיות בלתי צפויה מכיוון שהפמוטים יושבים כרגע יפה על גבי ה- SMA של 20 הבר ו 200 הבר. עם זאת, כמו בתרשים היומי, גם הסנטימנט הכללי בתרשים של 4 שעות הוא דובי. כפי שאתה יכול לראות, ה- SAR הפרבולי הפך ביום ראשון הקרוב מדובי לשורי.

תרשים btc / usd 4 שעות 012521

תמונה: BTC / USD 4 שעות

קשירת משחק תפקיד מרכזי במחיר הביטקוין שנשאר מעל 30,000 $

Santiment, פלטפורמת אנליטיקה ברשת, שיתפה תרשים מעניין המספר לנו שזרמי Tether הצליחו לשמור על BTC מעל 30,000 $.

תרשים חזית btc / usd 012521

תמונה: סנטימנט

הקונים גרפו מייד את זליגת המחירים של ביטקוין לאחרונה כדי לשמור על הקריפטו הראשי מעל 30 אלף דולר. מחקרי התובנה האחרונים שלהם מראים כיצד זרם החליפין של Tether משחק תפקיד חיוני בהחלט בזיהוי הזדמנויות לרכישת טבילה על ידי צפייה ב- USD USDT.

BlackRock מעוניין לאמץ את הביטקוין הבא

BlackRock, אחד מתאגידי ההשקעות הגדולים בעולם, אמר לאחרונה כי הוא עשוי לשלב חוזים עתידיים בביטקוין בחלק מהקרנות שלה. עם יותר מ- 7 טריליון דולר נכסים בניהול (AUM), BlackRock מהווה קצב דרך למגזר הפיננסי..

השקעה בחוזים עתידיים בביטקוין אינה זהה להשקעה במטבעות קריפטוגרפיים. החוזים העתידיים מאפשרים הימורים על מחיר הנכס ללא רכישה ישירה. עם זאת, מרחב הצפנה מתרגש מהמהלך החדש.

על פי דו”ח פענוח, אלכס וורן, מנכ”ל בורסת הצפנה IDEX אמר:

[Blackrock הוא] תוספת נוספת לרשימה ארוכה של מוסדות שפיטרו בעבר את ביטקוין אך בונים כעת את הבסיס החוקי והתפעולי לסחור בו. החלטה זו מסמנת דרישה מלקוחותיהם להשקיע בביטקוין, וכי הנכס והקריפטו בכללותם מקובלים באופן נרחב יותר כמחלקת נכסים הניתנת להשקעה..

חזרה בשנת 2018, מנכ”ל BlackRock, לארי פינק, אמר כי לקוחותיהם אינם מעוניינים במטבעות קריפטוגרפיים. “אני לא מאמין שאף לקוח חיפש חשיפה לקריפטו,” אמר לבלומברג. עם זאת, בנובמבר, מנהל השידור ריק רידר אמר בהופעה ב- CNBC כי “הקריפטו כאן כדי להישאר.”

התיקים החדשים של SEC לא מבהירים אם או מתי החברה תאמץ את הביטקוין. ובכל זאת, העובדה שהם מאפשרים סחר עתידי היא תקווה מספקת עבור רבים מחברי הקהילה.

המועמד לשר האוצר הוא שוורי בנושא הביטקוין

נשיא ארה”ב ג’ו ביידן בחר לאחרונה בג’נט ילן לכהן כשר האוצר. בדיון וירטואלי קודם בוועדת הכספים של הסנאט האמריקני נשאלה ילן כיצד תגיב ל”טכנולוגיה פיננסית מתפתחת “המשמשת למימון ארגוני פשיעה וטרוריסטים. היא ענתה כי הקריפטו מהווה “דאגה הולכת וגוברת” בארה”ב מכיוון שהם שימשו “בעיקר למימון בלתי חוקי.”

עם זאת, השקפותיה לגבי הצפנה לא יכולות להיות דוביות כמו שציינו הערות אלה. ילן פרסם לאחרונה הצהרה בכתב באתר ועדת הכספים של הסנאט. היא ציינה כי אמנם חייבים לצמצם את השימוש בקריפטו לפעילויות לא חוקיות, אך היא מתכננת לעודד את השימוש בנכסים דיגיטליים ל”פעילויות לגיטימיות “.

אני חושב שחשוב שנבחן את היתרונות של מטבעות קריפטוגרפיים ונכסים דיגיטליים אחרים, ואת הפוטנציאל שיש להם כדי לשפר את היעילות של המערכת הפיננסית..

ילן גם אמרה שהיא רוצה שארה”ב תהיה “מובילה בתחום הנכסים הדיגיטליים והטכנולוגיה הפיננסית.” היא הוסיפה כי תסייע בפיתוח מסגרת רגולטורית לקריפטוגרפיה וחידושים אחרים בתחום הפינטק “על ידי עבודה עם מועצת הפדרל ריזרב.

ילן כיהנה כיו”ר הפדרל ריזרב בראשות נשיא ארה”ב ברק אובמה ושתקה בדעותיה בנוגע למרחב הקריפטו מאז שהתקשרה לביטקוין. "הכל חוץ מועיל" באוקטובר 2018.

מחיר ביטקוין צפוי להגיע לרמות אלה

עם מספר אינדיקטורים (MACD ו- SAR פרבוליים) המהבהבים איתותים דוביים, נראה כי מחיר הביטקוין עשוי לבדוק רמות תמיכה קריטיות. אם BTC נשבר מתחת לסכום של 31,250 דולר זה, הוא עשוי להגיע עד 28,000 דולר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me