ניתוח יומי של Bitcoin BTC

  • הביטקוין ירד ל -27,700 דולר לאחר שהבהב את אות המכירה בתרשים היומי.
  • BTC מצאה כעת תמיכה בלהקת בולינגר האמצעית בתרשים של 4 שעות.

לביטקוין היה יום שני סוער שבו הקריפטוגרפיה המובילה נפתחה ב 33,000 $ והגיעה לשפל של 27,700 $. מאז הצליחו הרוכשים לעשות קאמבק ולדחוף את המחיר חזרה לרמות של 32,700 דולר.

ביטקוין טובל מתחת ל 30,000 $ … ואז משחזר

כשמסתכלים על התרשים היומי, נוכל לראות שהמחיר הבזיק את אות המכירה בצורה של פמוט ירוק-תשע במחוון הרצף של TD. בעקבות זאת, המחיר עלה ל -34,500 דולר וירד ל -27,700 דולר.

תרשים btc / usddaily 010521

תמונה: תרשים יומי של BTC / USD

מדד החוזק היחסי (RSI) עדיין מרחף באזור רכישת היתר, מה שמראה שהנכס עדיין במחיר מופקע. ה- MACD בתרשים של 4 שעות מראה תנופה דובית מתמשכת. מצד שני, המחיר מצא תמיכה בלהקת בולינגר האמצעית לאחר שהמחיר זינק מהלהקה התחתונה.

תרשים btc / usd 4 שעות 0010521

תמונה: תרשים BTC / USD 4 שעות

לווייתני BTC מחזיקים מעמד

על פי סנטימנט, פלטפורמת ניתוח התנהגות ברשת, מספר הכתובות המחזיקות 10-1,000 BTC צנח ביותר מ -1,000 בשבוע האחרון. עם זאת, זה נראה כמו הלווייתנים (כתובות המחזיקים >1,000 BTC) עלו לפחות ב- 50.

תרשים כתובות ביטקוין 010521

זהו סימן חיובי מכיוון שהוא מצביע על כך שלוויתנים אינם מוכרים את אחזקותיהם בקרוב.

משקיעים קמעונאיים לרוב לא מעורבים ב BTC Bull Run

הביטקוין שבר את כל שיאי המחירים הקודמים שלו כיוון שעבר לאחרונה מעבר לסכום של 34,500 דולר. חזרה בשנת 2017, הפעלת השוורים של BTC יוחסה במידה רבה למשקיעים קמעונאיים שהימרו הימורים ספקולטיביים בשוק מטבעות קריפטוגרפי המתהווה משגעון ההצעה הראשוני (ICO)..

אז, “ג’ו הממוצע” העצים את הרווח של 1,300% + יותר של BTC, לפי דו”ח וול סטריט ג’ורנל של כריס ווסטון, אסטרטג השוק הראשי בקבוצת IG. עם זאת, בשנת 2020, המשקיעים המוסדיים היו פנים העצרת. משקיעים אלה צפויים לרוב לקחת עמדות אחזקות ארוכות טווח ללא תוכניות מכירה בקרוב.

משקיעים מוסדיים אלה נוהרים גם לשווקי החוזים העתידיים בביטקוין, שם עלתה לאחרונה ריבית גלויה בבורסת מרכנתיל שיקגו במיליארד דולר. נראה שהם מחזקים את המאזנים שלהם עם ביטקוין ולא נותנים לו לשבת במזומן. רבים מענקיות הארגון שתומכות ומשקיעות בביטקוין עכשיו התנגדו בעוז נגד המטבע רק לפני כמה שנים.

הבדל מרכזי נוסף הוא שמחירו של ביטקוין התחיל בשנת 2017 ונסחר בכ -1,000 דולר. בשנת 2020, מחיר המטבע התחיל להיסחר ב -7,200 דולר. הנכס כנראה הרבה יותר יקר כיום. לא כל המשקיעים הקמעונאיים עשויים להבין שהם לא צריכים לקנות ביטקוין שלם כדי לזכות בחשיפה לנכס. שלא כמו בשנת 2017, על פי הדיווחים המשקיעים במזרח אסיה פורקו השנה את הביטקוין שלהם בקצב חסר תקדים.

מייק נובוגרץ זוכה לאימוץ מוסדי לריצת בול

מייק נובוגרץ, מנכ”ל Galaxy Digital, ייחס את ראלי המחירים המתמשך של ביטקוין למשקיעים המוסדיים. בראיון שנערך לאחרונה ל- BBC World News, נובוגרץ אמר כי הממשלות ברחבי העולם מדפיסות כסף ו”מתלבטות על כספי פיאט “מביאות את הריצה המתמשכת של ביטקוין (BTC). עם זאת, שחקנים מוסדיים המשקיעים בנכסי קריפטו עשויים להיות הסיפור הגדול יותר, לדעתו.

המנכ”ל ציין כי חברות גדולות רבות שינו את עמדתן ביחס למטבעות קריפטוגרפיים בתקופה האחרונה, מה שעלול להשפיע על אספקת המטבעות הזמינים. הוא אמר:

כעת אנו רואים מקומות כמו פייפאל – ב -340 מיליון לקוחות – משרתים את ביטקוין ומכירת ביטקוין [יחד עם] חברות ביטוח גדולות בארצות הברית. בזמן שהמוסדות עוברים לגור בה, פשוט אין הרבה היצע […] יש שם הרבה יותר מ -21 מיליון מיליונרים.

בהשקפת הצהרת נובוגרט, המשקיע ראול פאל אמר כי הוא מאמין שייתכן ש- BTC תגיע "בין 400 אלף דולר ל -1.2 מיליון דולר" עד סוף 2021 אם המגמות היו נמשכות. פאל ציין כי בנובמבר 98% מהשווי הנקי הנזיל שלו הושקע ב- BTC ובאתר (ETH), אך הוסיף כי הוא “עדיין [לא] מחזיק מספיק”.

נובוגרץ שינה גם את דעתו באיזה אחוז המשקיעים צריכים להקצות לביטקוין. לפני נובמבר הוא אמר כי ביטקונרים היו צריכים להשקיע עד 3% ב- BTC. עם זאת, בחודש שעבר הוא דגל במשקיעים חדשים להקצות 5% ל- BTC מכיוון ש”ביטקוין לא יחזור לאפס “.

VanEck מחדשת את הצעת ה- ETF של ביטקוין

VanEck, חברת ניהול השקעות, אמורה להשיק תעודת סל ביטקוין. החברה הגישה לאחרונה אישור ל”נאק ביטקוין VanEck “לרשות ניירות ערך בארה”ב (SEC).

עוד בספטמבר 2019, VanEck חזר בו מהדחף שלה לתעודת סל ביטקוין מול ה- SEC. כפי שהוצע בהגשתה הקודמת, תעודת הסל תיסחר בבורסת Cboe BZX. עד כה הכחישה הוועדה את כל הניסיונות להשיק תעודת סל BTC.

עם זאת, כמה מומחים מקווים כעת בגלל הביצועים והאימוץ של ביטקוין בשנת 2020. הנכס משך את תשומת ליבם של המשקיעים המוסדיים השנה והתגייס לעבר 34,000 דולר..

מנכ”ל MicroStrategy, מייקל סיילור, אמר כי החברה מתכננת להחזיק ביטקוין בשווי מיליארד דולר. בינתיים, מפעלים גדולים אחרים כמו כיכר וביטוח MassMutual הימרו הימורים קטנים יותר על מטבע הדגל.

ההשלכות של תעודת סל ביטקוין יהיו משמעותיות. אנליסט ומשקיע מאקרו ראול פאל אומר כי גל גאות של משקיעים מוסדיים ממתין להשקת אמון כזה.

רמות מחיר מפתח לצפייה ב- BTC

מהפך, הרמה החשובה ביותר לביטקוין נשארת על 34,500 דולר. הקונים צריכים לעבור את הרמה הפסיכולוגית הזו כדי להמשיך את התקיפה שלהם. הדובים יצטרכו לפרוץ מתחת ללהקת בולינגר האמצעית (32,000 $) כדי להפוך את המומנטום הזה כלפי מעלה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me