תחזית מחיר BTC יומית לביטקוין

  • ה- RSI בתרשים היומי ריחף לאזור שנקנה יתר על המידה.
  • ה- MACD בתרשים של 4 שעות מראה תנופה דובית הולכת וגוברת.
  • מגישים של כריש טנקים מקפידים על ביטקוין.

הביטקוין נמצא במגמת עלייה תקינה בין ה -12 בדצמבר ל -28 בדצמבר, ועולה מ -18,000 דולר ל -27,000 דולר. עם זאת, נראה כי המוכרים בחרו ברמה הפסיכולוגית של 27,000 דולר לפדיון מכיוון שהמחיר מאז צנח ל -26,780 $..

מכירה נוספת בכרטיסים?

בעוד שהמגמה הכוללת הייתה שורית ביותר, אינדיקטורים טכניים מסוימים מראים כי הקונים עשויים לחשוב על מכירת המטבעות שלהם. ראשית, בתרשים היומי, מדד הכוח היחסי ריחף לאזור שנקנה יתר על המידה. זה מראה כי המטבע הקריפטוגרפי המוביל הוא כיום בערך יתר.

תרשים יומי btc / usd 122920

תמונה: תרשים יומי של BTC / USD

התרשים בן 4 השעות מוסיף אמון נוסף על התחזיות הדוביות שלנו. כפי שניתן לראות, ההתכנסות / ההבדל הממוצע הנע (MACD) מראה תאוצה הולכת וגוברת, כך שצניחה נוספת בהחלט עומדת על הפרק.

תרשים btc / usd 4 שעות 122920

תמונה: תרשים BTC / USD 4 שעות

להקת בולינגר במסגרת הזמן של 4 שעות החלה להידחק גם כן. סחיטת הלהקות מעידה על תנודתיות נמוכה בשוק. נראה שהמחיר עובר תקופת איחוד לפני שהוא יורד.

מארק קובני משבח את המדיניות המוניטרית של BTC

על רקע הביצועים הגואה של ביטקוין בעונת החגים, נראה שמבקר BTC לשעבר שינה את עמדתו כלפי מטבע הדגל. בציוץ קודם לכן, המשקיע המיליארדר ובעלים של דאלאס מאבריקס מארק קובאן הודיעו כי אוהדים שקונים ציוד מאבריקס יקבלו הנחה של 25% כאשר הם השתמשו בביטקוין לביצוע התשלום שלהם..

הצעת כרטיסי המתנה וקבלת הביטקוין כאופציית תשלום הדהים את המומחים רבים כמשונה בגלל ההיסטוריה של קובאן בהפחתת הנכס. בספטמבר 2019 הוא אמר שהוא מעדיף בננות על פני ביטקוין כמצרך.

בציוץ שהתקיים לאחרונה נראה היה שקובאן משבח את המדיניות המוניטרית הפרוגרמטית של ביטקוין ואומר כי חברות הנסחרות בבחירות יהיו חכמות להגביל את אינפלציית המניות שלהן..

עם זאת, נראה כי שותפו לכריש טנק אינו שותף לסנטימנט.

מר וונדרפול מזהיר כי הרגולטורים יירדו קשה על הביטקוין

כריש טנק של “מר. נפלא “קווין O’Leary הזהיר לאחרונה מפני הרגולטורים יורדים קשה על הביטקוין. הוא הוסיף כי “גם אם הביטקוין יעלה עוד כ -2,000%, זה לגמרי לא רלוונטי ללקוחות המוסדיים.”

בראיון שנערך לאחרונה עם Squawk Box של CNBC, נשאל O’Leary אם הוא שינה את דעתו לגבי BTC מחשבה שזה “לא מטבע אמיתי” להשקיע בו. הוא ענה והבהיר שהוא “קריפטוני במשך שנים.” הוציא את הטלפון שלו והצביע על ארנק הביטקוין שלו.

אני מעורב בזה כי זה כיף אבל זה לא מוצר מוסדי … כל השוק הזה, גם אם הביטקוין היה עולה עוד 2,000%, לא רלוונטי לחלוטין ללקוחות המוסדיים..

הבעיה האמיתית היא שאם אתה מסתבך בזה בתור אמון, וזה מוסדר, וזה נחתך לשניים או הולך לאפס, מי יודע מה, מעולם לא ראית את אם התביעות הייצוגיות שמגיעות מאותה אחת.

אולירי התבקש להגיב כיצד מארק קובאן, הבעלים של דאלאס מאבריקס, החל לאחרונה להציע הנחות סחורה ללקוחות שמשלמים בביטקוין. קובאן גם אמר לאחרונה כי הביטקוין הוא יותר דת מאשר פיתרון לכל דבר.

אולירי הגיב באומרו כי הוא יודע היטב את קובנית. לדבריו, קובאן צוטט קודם לכן גם כשאמר שהבננות הן מטבע נפוץ גדול יותר מביטקוין. אולירי הוסיף כי הקובני “כנראה צודק”.

כל העניין שלי הוא עבור כולנו … שעוקבים אחר התעשייה הגלובלית של השירותים הפיננסיים בשירותים הפיננסיים של מיליוני דולרים, האם זה שום דבר המבורגר? זו אפילו לא אמבה של תא בודד.

אולירי המשיך ואמר כי “השווקים הפיננסיים עוסקים ברגולטורים, ואתה יכול לפעול רק בגבולות הכללים האלה.” הוא טען כי משקיעים מוסדיים רבים אינם רוצים להחזיק ב- BTC משום ש”הם חוששים מהרגולטור “.

פעילות ביטקוין באזור נורדי תשיג תנופה מכרייה משתלמת

עקב ירידה במחירי החשמל, כריית הקריפטוגרפים עלתה משמעותית באזור הנורדי. גשמים עזים באזור הגבירו את הייצור ממפעלים הידרו-חשמליים והותירו את שוודיה ונורבגיה עם מחירי כוח נמוכים בעולם.

המזל האחרון של הכורים בא בעקבות מספר שנים של מרווחים ירודים מעלויות חשמל גבוהות יותר ומחירים נמוכים יותר עבור מרבית המטבעות הדיגיטליים. על פי דו”ח LiveMint, פיליפ סאלטר, ראש הפעילות בג’נסיס כרייה המופעלת בהונג קונג, המפעילה מרכז נתונים בבודן שבשבדיה:

אלה שנשארו בתקופה הקשה, כמונו, די שמחים עכשיו. היו תקופות שלא הרווחנו בכלל, אך במהלך השנה האחרונה הרווחיות שלנו גדלה פי שלושה.

אחד היתרונות הסביבתיים הקריטיים ביותר מבסיס הכרייה באזור הנורדי הוא שחשמל כמעט ללא פחמן. החשמל כולל בעיקר אנרגיה הידרו, גרעינית ורוח. המטבעות הזורמים מאזור נורדי מסייעים גם בהפחתת פרופיל הסיכון הפוליטי של הביטקוין.

סלטר הוסיף:

יש מעבר אסטרטגי חשוב מאוד מכרייה בסין לכרייה במדינות מערביות כמו שבדיה, כאשר משקיעי הביטקוין הופכים לציבוריים יותר ורוצים יותר יציבות ובטיחות קריטית. זהו אחד ההתפתחויות הגדולות ביותר בכריית ביטקוין.

רמות מחיר מפתח לצפייה ב- BTC

אם המחיר אכן יורד, ישנן שתי רמות מכריעות שעלינו לחפש. ראשית, SMA של 50 בר (24,500 דולר) בתרשים של 4 שעות ושנית, SMA בן 20 יום (22,600 דולר). אם שתי רמות אלה לא יכולות לשלוט במגמת הירידה, המחיר יירד מתחת ל -20 אלף דולר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me