תחזית מחיר BTC יומית לביטקוין

  • המשקיעים השתמשו ברמה הפסיכולוגית של 20,500 דולר בכדי להיכנס לשוק.
  • סנטימנט מציג עלייה בפעילות המדיה החברתית עבור ביטקוין שמשווה ל- FOMO.

הביטקוין הצליח לעבור את מחסום 23,000 הדולר ומתפתח ברמות שלא נראו מעולם. הימים האחרונים היו אגדיים עבור BTC, ובשביל משקיעים רבים זה נראה כמו ההתחלה לקפיצת שוק ה- BTC הבאה. עם זאת, האם הקריפטוגרפיה המובילה לועסת יותר ממה שהיא יכולה לבלוע? בואו נסתכל.

הביטקוין משתולל כלפי מעלה

שוורי הביטקוין נותרו בשליטה בשוק במשך שבעה ימים רצופים, במהלכם הוא עלה מ -18,000 דולר ל -22,860 דולר. ההתכנסות / ההבדל הממוצע הנע (MACD) מראה שמומנטום השוק הולך ונעשה שורי יותר ויותר.

תרשים יומי btc / usd 121820

תמונה: תרשים יומי של BTC / USD

קו התמיכה ששרטטנו בתרשים היומי תואם את אזור התמיכה החזק כפי שמוצג ב- IOMAP של IntoTheBlock (In / Out of the Money Around Price). נראה שמשקיעים השתמשו בפסיכולוגיה של 20,500 דולר כדי לקפוץ לעגלת ה- BTC.

תמונה: IntoTheBlock

עם זאת, אזור תמיכה זה נראה חזק מספיק כדי לספוג כמות עצומה של לחץ קנייה. אם מסתכלים על התרשים של ארבע שעות, נראה שיש התנגדות לטווח הקצר בסך 23,400 דולר, שהחזיקה את המחיר.

תרשים btc / usd 4 שעות 121820

תמונה: BTC / USD 4 שעות

עם זאת, קו התמיכה של 22,800 דולר נשאר חזק והחזיק את המחיר. אם המחיר נשבר מתחת לקיר זה, התמיכה הניתנת לביצוע הבאה מוטלת על ה- SMA בעל 20 הבר (20,800 $).

קרן הביטקוין מוצאת תומכת במימון גידור מיליארדר

מנהל קרן הגידור המיליארדר, אלן הווארד, מגבה חברת השקעות חדשה הממוקדת במוסד. החברה מתכננת להקצות סכום של כמיליארד דולר לביטקוין (BTC) ולאתר (ETH) עד תחילת השנה הבאה.

אריק פיטרס, מנכ”ל One River Asset Management, הקים את החברה החדשה כדי לתפוס עניין מוסדי בשני הנכסים הדיגיטליים המובילים, לפי דו”ח בלומברג. הוא ציין כי רכש "יותר מ -600 מיליון דולר" שווה ביטקוין ואתר בנובמבר.

אלן הווארד, מייסד שותף של Brevan Howard Management Asset Management, תומך בניהול נכסים דיגיטליים של One River. קטע מהדוח קורא:

האוורד משחק מספר תפקידי משנה. בנוסף להשקעה בקרנות של One River Digital, הוא גם קונה נתח בעסק. חברה שבשליטתו, אלווד ניהול נכסים, מספקת ל- One River Digital שירותי מסחר, ניתוח שוק ותמיכה טכנית.

הדו”ח הוסיף כי הקרן הצפונית תשמש כמנהלת הקרן ו- Coinbase כשותפה הראשונית לביצוע וסחר. יש לציין כי Ruffer LLP מגבה גם את נהר אחד. הראשון הוא מנהל השקעות בריטי שאישר לאחרונה כי השיג חשיפה לביטקוין בשווי של כ- 700 מיליון דולר.

על פי הדיווח של הבלוק, דובר רופרס אמר:

תיקי ה- Ruffer שואפים לשמר הון ולספק תשואות טובות מכל מזג האוויר, וכעת יש להם הקצאה לביטקוין שיעזור לנו לעמוד במטרה זו.

נתוני החליפין מראים שטף קונים מסיבי בדחיפת BTC מעבר ל -20 אלף דולר

הביטקוין עבר בהצלחה את רף 20,000 $ לאחרונה, ומסמן אבן דרך חשובה. דפוס המחירים יכול להיות סימן לביקוש ממושך וארוך לקריפטו.

תרשים מחיר btc / usd 121820

תמונה: ראיית מסחר

על פי CryptoQuant, חלה עלייה חריגה במספר כתובות ההזרמה של stablecoin עבור כל הבורסות, אינדיקטור ל”עוצמת קנייה קיצונית “ביום רביעי. קי יאנג ג’ון, מנכ”ל CryptoQuant, אמר ל- CoinDesk:

אנשים רבים ניסו להפקיד מטבעות לרכישת BTC.

נכון לעכשיו לא ברור מה גרם לזינוק זה. מעניין ש- Ruffer Investments בבריטניה אישרה שהשקיעה ביטקוין בסך של 744.26 מיליון דולר בנובמבר ממש לאחרונה. חלק מהאנליסטים בענף צופים קונים גדולים יותר בחודשים הקרובים.

ארטור סאפק, מייסד CryptoWatch, אמר ל- CoinDesk:

במבט קדימה לשנת 2021, עלינו לצפות כי להצעות החוץ של מוסדות תהיה השפעה רבה יותר על מחיר הביטקוין ושאר המטבעות הקריפטוגרפיים..

שווי הביטקוין אמור להיות שווה 400,000 $, אומר מנהל המידע של גוגנהיים

סקוט מינרד, מנהל ההשקעות הראשי של חברת גוגנהיים פרטנרס אמר לאחרונה כי ביטקוין צריך להיות שווה הרבה יותר מהמחיר הנוכחי. הוא אמר לטלוויזיה בלומברג כי הניתוח הבסיסי של החברה שלו מראה כי האידיאלי צריך להיות מחירו של המטבע 400,000 דולר.

העבודה הבסיסית שלנו מראה כי הביטקוין (BTC, + 12.09%) אמור להיות שווה כ -400,000 דולר.

יעד מחיר גבוה זה ממריא מבוסס על שני היבטים, לפי מינרד. המחסור בנכס הדיגיטלי וערכו היחסי לזהב כאחוז מהתוצר המקומי הגולמי.

לביטקוין יש הרבה תכונות של זהב ובו בזמן יש ערך יוצא דופן מבחינת עסקאות.

מינרד הזכיר כי הוא התחיל להקצות ל- BTC כאשר המטבע הקריפטוגרפי המוביל נסחר בסביבות 10,000 דולר. הוא הוסיף כי ההשקעה בביטקוין “היא קצת יותר מאתגרת” כעת כשהמטבע חצה את רף 20,000 $.

האם זה קצת יותר מדי בבת אחת?

אף על פי שאיש אינו מציע כי פריצה זו היא מלכודת שוורים, העובדה נותרה כי תקופת תיקון נובעת לעיתים קרובות מעליית מחירים כה דרמטית. סנטימנט ציין בטוויטר כי מספר האזכורים בביטקוין עלה בצורה דרמטית בימים האחרונים.

זה לא סימן טוב במיוחד. עלייה גבוהה בפעילות החברתית שווה ל- FOMO, שבו הרבה משקיעים חדשים ולא מנוסים נכנסים לשוק. הבעיה בכך היא שהם יוצאים מהשוק בסיכוי הקטן ביותר לתנודתיות.

בריאן ארמסטרונג, מנכ”ל ומייסד Coinbase, הזהיר גם את המשקיעים מפני התנודתיות הזו.

"אנו מאמינים כי הקריפטו הוא חידוש שמשנה את המשחק באמת, וב- Coinbase אנו רואים שוק לטווח ארוך. אמנם נהדר לראות עצרות בשוק ולראות שארגוני חדשות מפנים תשומת לב למחלקת הנכסים המתעוררת הזו בדרך חדשה, אך איננו יכולים להדגיש מספיק עד כמה חשוב להבין כי השקעה בקריפטו אינה חפה מסיכון.."

הסוחר האגדי פיטר ברנדט נותר גם זהיר בנוגע לפעולת המחירים של הביטקוין ומזכיר שלא ניתן לקיים פיצוצים אנכיים לטווח הארוך..

"אני לא חושב שמכל מקום שמתחיל תיקון משמעותי יהיה הסוף המוחלט של שוק השור BTC. אני מאמין ש- BTC נמצא בשוק שוורים רב שנתי. אך לא ניתן לקיים פיצוצים אנכיים. אני אקח כמה רווחים ביעד ארוך שנים של 24087."

רמות מחיר עיקריות לצפייה ב- BTC

הביטקוין יכול להגיע ל 25,000 $, בתנאי שהוא יעבור את ההתנגדות לטווח הקצר ב 23,400 $. יש תמיכה בריאה בסך 20,500 דולר, מה שאמור להחזיק את המחיר בחיסרון.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me