מדריך אנליטי להשקעה באפל בשנת 2021

לאן ילך מחיר אדווה בשנת 2021?

מה יקרה למחיר ה- Ripple XRP בשנת 2021? מאז שמטבעות קריפטוגרפיים מבוזרים, משקיעי קריפטו תמיד תהו: מה מניע את מחיר ה- Rpple XRP?

Ripple XRP הוא כיום אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר – ומרתק בכך. זה נבדל מהמטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים של החתול כמו ביטקוין ואת’רום מכיוון שהוא לא נבנה על רעיון הביזור. רצוי ש- XRP סרוג חזק עם קומץ עסקים, חברות השקעות ובנקים ברחבי העולם.

אף על פי ש- Ripple עשוי להיראות כחסר כאשר הרבה סוחרים מחזיקים בתפיסה שאיכות הגאולה של מטבע קריפטוגרפי היא כמות החופש שהיא יכולה להפעיל מחברות חיצוניות. אבל אז, חובבי מטבעות קריפטוגרפיים טוענים יותר ויותר שזה יכול להיות הסוד מאחורי ההצלחה העצומה של Ripple XRP.

למרות שקצת קשה לחזות כיצד מטבע קריפטוגרפי יעלה או יירד בעתיד, ישנם מומחי קריפטו שחושבים כי מיקום השוק הייחודי של Ripple XRP מרמז שהוא עשוי לשרוד כמה מעלות ומורדות השוק שיש בהן אפשרות לשקשק את היסוד של תעשיית הקריפטו בעתיד.

אם אתה רוצה לקנות או להשקיע ב- Ripple XRP במהירות ובקלות, עם 0% עמלה, לבדוק Exchange eToro!

אבל מה שמניע באמת את מחיר האדווה?

ישנם ארבעה גורמים עיקריים המשפיעים ביותר על מחיר האדווה:

 • תקנות מטבעות מטבעות
 • ביקוש והיצע
 • לווייתן בוטים
 • דיגיטציה בענף הפיננסים

מה זה Ripple XRP?

לפני שנבין כיצד ניתן להניע את מחיר ה- Ripple XRP, חשוב לדעת מהו המטבע הקריפטוגרפי עצמו והייחוד שלו בעולם המטבעות הקריפטוגרפיים.

Ripple XRP נכנס למקום מתישהו בשנת 2012, ובדומה ל- Ethereum, הוא משמש לעתים קרובות כדי להסביר את המטבע המקורי שלו ואת פלטפורמת התשלום. הפלטפורמה שמארחת את Ripple XRP כקריפטוגרפיה ידועה בשם RippleNet. Ripple XRP הוא כיום המטבע הרביעי בגודלו בעולם, ויש לו שווי שוק של כ- 11,602,352,381 דולר עם שווי של כ- $ 0.256052.

מחיר ביטקוין ירד מ -9,000 דולר לכ -4,000 דולר בפחות משבעה ימים, בעוד שערך ה- XRP ירד מ -0.336300 דולר ב -14 בפברואר (הגבוה ביותר שהשיג עד כה לשנת 2020) ל -0.138500 דולר ב -12 במרץ. אך בעוד שקריפטוסים רבים חזרו בתגמול במשך שבעת החודשים האחרונים, כאשר ערכים מתאוששים לרמות (ובמקרים מסוימים עולים מעבר לרמות טרום COVID19, הריפל נותרה דובית יחסית מאז.

הרווחים העצומים של Ripple XRP – הם זינקו 36,000% מדהימים – הגיעו בעיקר בסתיו 2017. התרשים שלהלן הוא הדגמה של מחיר ה- Ripple XRP ביחס למטבעות קריפטוגרפיים אחרים בשנת 2017:

מרוויח הקריפטו הגדול ביותר לשנת 2017 לעומת אלטקוינים אחרים. מָקוֹר: Coinmarketcap

כמה אלטקוינים (מטבעות קריפטוגרפיים שאינם ביטקוין) שמצאו את דרכם לשוק נבנו כדי לטפל בכמה נושאי ליבה. נושאים אלה סברו על ידי יצרניהם כדי לסתום בסופו של דבר את הצלחתו של ביטקוין, שנחשב כראש כל מטבעות הקריפטו. קריפטוסים כגון מזומן ביטקוין נבנה כדי להתחרות בביטקוין מבחינת המדרגיות היחסית שלהם. לעומת זאת, אדווה התמקדה באלמנט מובהק אחר של מטבעות קריפטוגרפיים: שלה ביזור.

Ripple XRP מגדיל את נפחי המסחר היומיים

על פי Crypto Compare Top Tier, Ripple XRP הגדילה את מחזורי המסחר היומיים ברבעון הראשון של 2020 בשיעור עצום של 72.23% לעומת הרבעון הרביעי של השנה הקודמת, ודיווחה על הערכות של 322.66 מיליון דולר ברבעון הראשון לעומת 187.34 מיליון דולר ברבעון הרביעי. . התרשים שלהלן ממחיש זאת טוב יותר:

Ripple XRP מחיר ונפח. מָקוֹר: Zycrypto.com

במקום להציע למשקיעים ולסוחרים שיטה לביצוע עסקאות מקוונות ללא סיוע של מוסד פיננסי מרכזי (שרובו יקר, עלול להיות חסר ביטחון ואיטי), הוא נבנה כדי להלחיץ ​​פחות את המוסדות הפיננסיים הללו לבצע תהליכי תשלום. תשלומים חוצה מדינות עשויים אפילו להיות יקרים יותר, איטיים יותר מתשלומים מחוץ לארץ – ומיזמים ברחבי העולם יכולים לבצע טונות של עסקאות פיננסיות אלה מדי יום..

חלק מהעסקים והבנקים המשתמשים כיום ב- Ripple XRP כוללים:

 • בנק ציר
 • סנטנדר
 • UBS
 • קרדיט אגריקול
 • ווסטפאק
 • הבנק המלכותי של קנדה
 • מטבע חוץ בינלאומי
 • אמריקן אקספרס

תחזית המחיר 2021 ל- Ripple XRP

מהי הצפי של מנבאי מטבעות קריפטוגרפיים במחיר Ripple XRP לשנת 2021?

יש חובבי Ripple XRP שלא חושבים שהתנועה הדובית היא משהו שיש לדאוג ממנו. אנליסט קריפטו ידוע מאמין שמגמת ה- Ripple XRP נעה כיום בצורת גל, מה שמרמז שמיד לאחר שהמחיר ייגע בסכום של 0.21 $, הוא יתחיל לטפס שוב. הגרף שלהלן ממחיש טוב יותר את המחשבה הזו:

תחזית מגמת עלייה של Ripple XRP לשנת 2021. מקור: יאהו

ישנן הוכחות נוספות לכך שמחיר ה- Ripple XRP עשוי לעלות בשנת 2021. בסתיו אוגוסט 2021, רשת Flare, שותפה של Ripple, נחשף שהיא התכוונה ליצור קישור דו-צדדי ולא אמין עם את’ריום. ההשפעה הנובעת מכך היא שאפליקציות מבוססות אתריום יכולות לקבל גישה לפנקס ה- XRP, ולהפך. על ידי שילוב החוזים החכמים של Ethereum עם Ripple XRP, Flare Network יכולה להגדיל את הפונקציונליות של המטבע הקריפטוגרפי – שיש בו כדי להגביר את הביקוש ל- Ripple XRP..

רוברט ארט, אנליסט נוסף, היה בטוח יותר גם בנושא תפקיד לטווח קצר של אדווה. יש משקיעים שחושבים שהתחזית של ארט מעט יותר שורית מהמקובלת בהתחשב בעדויות המאוחרות. אבל אז, כמה משקיעים אחרים סבורים ששמירה על אחזקה ארוכת טווח ב- Ripple היא אכן הדבר הכי סביר לעשות – אחרי הכל, אם המשקיעים הראשוניים של ביטקוין היו דוחפים את עצת הפסימיסטים לפח, הם היו עדים לתמורה גדולה. . האם אדווה XRP גוררת את אותו נתיב?

כצפוי, בראד גארלינגהאוס, מנכ”ל Ripple, אכן מאמין בכך. כבר בשנת 2018, הוא המליץ ​​למשקיעים בקריפטו הציבורי של Ripple לקחת בחשבון את השנים הבאות, ולא ימים או שבועות קודם לכן, כאשר הדבר נוגע לצפי לתשואות השקעותיהם..

חיזוי מחיר של אדווה ליום אחד של Cryptopolitan מראה כי המטבע הקריפטוגרפי יהיה עד לאינדיקציה למכירה ומחירו יירד לכיוון 0.244 $. האלטקוין עלה על פני רווח של 0.255 דולר ב- 9 בנובמבר.

תרשים חיזוי מציין ניתוח של יום אחד של מחיר ה- Ripple. מָקוֹר: קריפטופוליטן

אם הציפיות הנ”ל נכונות, משקיעי ריפל יוכלו לראות תשואה חזקה בשנים הקרובות. אבל אם הכלכלה נפגעת קשות, אז מחיר האדווה עשוי להיות מושפע!

מה מביא למחיר ה- XRP של אדווה?

חיוני להכיר בכך שבנוסף להערכת מחירי העבר של ריפל, גם הגורמים העיקריים שעשויים להשפיע על ערכה בעתיד. זה יקל עליכם לבצע את התחזיות שלכם לגבי השוק המותנה בהתפתחויות האחרונות במטבעות קריפטוגרפיים ולבסוף למצוא תשובה מושכלת לשאילתה, “אם אעסוק ב- Ripple XRP?

אז בואו נראה מה באמת משפיע על מחיר ה- Ripple? או מה שמניע את מחירי ה- XRP אדווה?

4 גורמים יניעו את מחיר האדווה בשנת 2021

גורם 1: תקנות מטבעות מטבעות

כניסתו של חקיקה חדשה לקריפטוגרפים צפויה להשפיע על ערכו של כמעט כל מטבע בתחום. אך כמה אנליסטים מניחים, כפי שדנו קודם בהודעה זו, כי אדווה נמצאת במצב הטוב ביותר לשרוד את האתגר של התערבות ממשלתית הדוקה. כתוצאה מכך, בעוד חקיקה חדשה מסוגלת ליצור חרדת משקיעים ועשויה להוזיל את מחיר הקריפטו המסורתי מחיר אדווה יכול להגדיל.

גורם 2: ביקוש והיצע

ככל שהביקוש לקריפטו יהיה חזק יותר וככל שהזמינות תהיה קטנה יותר, כך מחירו יעלה בהתאם לחוק היסוד של הכלכלה. מחיר Ripple, בניגוד למטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין, מוסדר היטב על ידי Ripple Lab, חברת האם שלה. כדי לשמור על ערך המטבע הקריפטוגרפי, העסק מחזיק למעשה ביותר מחמישים אחוז מכל נכסי ה- Ripple הזמינים.

אם חברת האם של Ripple תרצה למכור אותם באופן מיידי, היא תמלא בשוק הקריפטו מטבעות חדשים, שישפיעו רבות על שווי Ripple XRP..

גורם 3: לווייתן בוטים

קיומם של בוטים לווייתנים ישלוט באופן דרמטי בערך של אסימונים של מטבעות קריפטו בבורסת הקריפטו. במילים ברורות, בוטים לווייתנים הם מפעילים מסיביים של תוכנה שיוצרים מיידית עסקאות, לפעמים במקביל במספר עצום של נכסים ופלטפורמות יחד. זה מוביל לתנודתיות מלאכותית, אשר לאחר מכן דוחפת את ערך שוק הקריפטו למעלה או למטה.

גורם 4: דיגיטציה בענף הכספים

אחת מילות המפתח החיוניות העכשוויות בענף הפיננסים היא טרנספורמציה דיגיטלית. במציאות, שליש מכל המוסדות הפיננסיים בבריטניה ציינו את הדיגיטליזציה כיעד העיקרי של החברה שלהם לעתיד הקרוב, לפי הנתונים הסטטיסטיים האחרונים..

עם מבנים מבוססים ושערי חליפין גבוהים שמקשים על עסקים לבצע עסקאות מקוונות, סביר יותר שניתן יהיה להסתכל על טכנולוגיות כמו Ripple. העובדה ש- Ripple XRP בסופו של דבר תוכל למכור חוזים חכמים הופכת סבירה עוד יותר, וככל שמוסדות נוספים ימשיכו לאמץ אותה, שוק ה- Ripple XRP יעלה ויעלה את הערך ביעילות..

למד כיצד להשקיע ב- XRP של Ripple

חינוך למסחר ריכז קורסי מסחר מהשורה הראשונה שיעזרו לך להתעדכן בתנודות המחירים של Ripple XRP, כך שתדע מתי להיכנס לשוק ולהשקיע ב- Ripple XRP. בדוק את קורסי המסחר שלנו עוד היום כדי להתחיל את המסע שלך למסחר רווחי בקריפטו!

בחינוך המסחרי אנו מקפידים מאוד על הצלחת הקורא שלנו, ולכן אנו חולקים כמה מהגישות ההגיוניות ביותר להשקעה.

קנה Ripple XRP ב- eToro Exchange

נניח שאתה להוט להתחיל במסע שלך סחר אדווה, או שניתוח זה נתן תובנה נוספת למידע המסחרי הנוכחי שלך. במקרה כזה, אולי תשמח לדעת זאת eToro מציע לך אפשרות לסחור עם נכסי Crypto, כולל Ripple ו- CFD עד 90+ מטבעות קריפטוגרפיים.

eToro: קנה אדווה עם עמלה בשיעור 0%

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשייה לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

נקודות מפתח

 • Ripple XRP, עם שווי של 0.2560522 $ ושווי שוק של 11,602,352,381 $, הוא הקריפטו הרביעי בגודלו בעולם..
 • Ripple XRP שיתף פעולה עם מגוון בנקים פיסקליים גדולים כדי לאפשר חוצה לאומי חלק יותר, בניגוד לקריפטו אחרים.
 • ארבעה גורמים עיקריים משפיעים הכי הרבה על מחיר האדווה: רגולציות, היצע וביקוש, בוטים לווייתנים ודיגיטליזציה בתחום האוצר.
 • Ripple XRP הוצג בשנת 2012 והוערך בתחילה ב 0.011 דולר באוגוסט 2013 בבורסת קריפטו.
 • באירועים שהתרחשו בעקבות מגיפת נגיף הכורסה, ב- 14 בפברואר, Ripple XRP התרסק מ- 0.336300 $ (הערך הגבוה ביותר שלו לשנת 2020) ל- 0.138500 $ ב- 12 במרץ..
 • המיקום בתעשייה של Ripple עשוי לרמוז כי סביר יותר לעמוד בחוקי הצפנה הטריים.
 • התחזיות החיוביות ביותר של Ripple XRP מצביעות על כך שבעתיד המיידי היא עשויה לחרוג ממחירי השוק של כ- 200 $.
 • תחזיות שמרניות יותר מעריכות בדרך כלל את הערך שיגיע לשני דולרים עד שנת 2025.
 • השנה המרהיבה ביותר עבור Ripple XRP הייתה 2017, השנה בה שערכה זינק ב -36,000 אחוזים.

לגבי גורמים אלה המניעים את מחיר ה- Ripple XRP והתחזיות, בתוספת המלצתו של בראד גארלינגהאוס, מנכ”ל Ripple Lab עצמו, נראה שאם אתה מצליח לראות את התצוגה הארוכה, יהיה זה הגיוני עבורך להשקיע השקעה כלשהי. ב- Ripple XRP. יתכן ואולי לא נראה ספייק מחירים דרסטי, אך הנתונים מראים כי עבור רבים שמוכנים לקחת אופציות לטווח הארוך, זה עשוי להיות צעד נבון..

קרא עוד: האם אדווה היא השקעה טובה והאם עלי להשקיע בה?

הצהרת אחריות: מטבעות הקריפטו הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me