מסחר במטבעות קריפטוגרפיים הוא על ספקולציות על תנועות מחירים. אתה יכול לעשות זאת על ידי קנייה או מכירה של ערך הקריפטו בפלטפורמת המרת מטבע, או באמצעות חשבון מסחר CFD.

מעוניין במסחר קריפטוגרפי עם eToro?

מדריך מלא למסחר במטבעות מטבעות

בעולם המהיר ומונע הטכנולוגיה של ימינו, אין זה מפתיע שמסחר קריפטוגרפי מושך יותר ויותר סוחרים מכל רחבי העולם. יחד עם זאת, עולם המטבעות הקריפטוגרפיים עדיין מוקף במיתוסים ותפיסות מוטעות. אז מה זה מסחר בקריפטו ואיך זה עובד בפועל?

אם אתה תוהה מהו בדיוק מסחר בקריפטו ואיך זה עובד, אנו ב- Trading Education יכולים לספק את כל מה שאתה צריך לדעת.

מהו מסחר במטבעות קריפטוגרפיים?

סחר במטבעות קריפטוגרפיים כולל קנייה ומכירה של מטבעות וירטואליים שונים והחלפת זה לזה. המסחר בקריפטו מאפשר גם לסוחרים להשתמש במטבעות פיאט כדי לקנות קריפטו על מנת להתחיל. שימו לב שבניגוד למסחר במניות או במט”ח, שוק המטבעות הקריפטוגרפיים פתוח 24/7 – עובדה שהופכת את המסחר בקריפטוגרפים לאטרקטיבי ביותר.

 • מטבעות קריפטוגרפיים | הַגדָרָה

לפני שנענה על השאלה “מהו מסחר בקריפטו ואיך זה עובד?” עלינו להסביר מהו עולם קריפטוגרפי וטכנולוגיית הבלוקצ’יין.

מטבעות קריפטו או קריפטו מוגדרים ככסף וירטואלי הנתמך בעיקר על ידי טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

קריפטוסים מכונים גם כסף וירטואלי, מטבעות, אסימונים וכן הלאה. התנאים אמנם משתנים, אך כל מטבעות הסייבר מוצפנים, מה שמקנה להם רמות אבטחה גבוהות. ראוי לציין כי המונח “קריפטו” מקורו בקריפטוגרפיה.

מה שמושך סוחרים הוא העובדה שהמטבעות הללו מבוזרים ויש להם פוטנציאל לשנות בנקאות מסורתית ושימוש במטבעות פיאט.

כאן עלינו לציין זאת קריפטו מועברים ברשת מחשבים חזקה ומאוחסנים דיגיטלית.

 • היסודות של טכנולוגיית Blockchain

מונח נוסף שעלינו להבהיר לפני שנסביר מהו מסחר בקריפטו ואיך זה עובד הוא טכנולוגיית הבלוקצ’יין. טכנולוגיית בלוקצ’יין היא עניין גדול! לטכנולוגיית הבלוקצ’יין יש פוטנציאל לחולל מהפכה באופן שבו אנו מאחסנים נתונים ויוצרים חוזים ויישומים חכמים הרבה מעבר לתעשייה הפיננסית.

בכל הנוגע לקריפטוגרפיה, משתמשים בטכנולוגיית הבלוקצ’יין כדי להקליט עסקאות ולעקוב אחר נתונים ובעלות. בלוקים חדשים מתווספים בקדמת ספר החשבונות כדי להבטיח שקיפות, שזה בדיוק תהליך כריית הצפנה. כאן עלינו להזכיר שכרייה יכולה להיות מאוד זמן וגוזלת אנרגיה.

באופן מעניין, אלגוריתמים מבוססי בלוקצ’יין שונים זה מזה. שניים מהשכיחים ביותר הם הוכחת עבודה (על בסיס כרייה) והוכחת יתד (על בסיס יתד), בין היתר.

למידע נוסף על ההבדל בין שני האלגוריתמים הללו כאן.

 • ההיסטוריה של מטבעות קריפטוגרפיים וטכנולוגיית בלוקצ’יין

לפני שתתחיל לחקור את עולם המסחר בקריפטוגרפים, עליך להבין גם את ההיסטוריה שלו. בדיוק כמו טבעם ההצפני, ההיסטוריה של הקריפטוסים היא יותר מאשר אניגמטית. המטבע הקריפטוגרפי הראשון שנסחר, bitcoin, נוצר בשנת 2009. הביטקוין נוצר על ידי סאטושי נקאמוטו שזהותו האמיתית מעולם לא נחשפה.

ביטקוין הוביל ליצירת אלפי אלטקוינים, כולל אסימונים (Binance Coin), מטבעות מטבע (Tether) ומטבעות פרטיות (Monero). לפי נתונים, נכון לשנת 2020 יש כ -5,201 קריפטוסים ומספרים אלה הולכים וגדלים.

כעת טכנולוגיית הבלוקצ’יין מתרחבת מעבר למסחר. טכנולוגיית הבלוקצ’יין יכולה לעזור לחברות להתאושש מהפנדמיה המתמשכת ולתמוך ברפואה, משחקים, הצבעה ועוד.

מסחר במטבעות קריפטוגרפיים: דרכים לסחור במטבעות קריפטוגרפיים

מסחר במטבעות קריפטוגרפיים

ברגע שקיבלתם את היסודות של קריפטו, בואו נראה מה זה מסחר בקריפטו ואיך זה עובד. סחר במטבעות קריפטוגרפיים, כאמור לעיל, כרוך בקנייה ומכירה של מטבעות וירטואליים שונים והחלפת מטבעות זה לזה.

ישנן שתי דרכים עיקריות לסחור בקריפטו. האחת היא לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות בורסה והשנייה היא לסחור בחוזה להפרש (CFD) ולהעלות השערות על תנועות מחירים.

 • מסחר במטבעות קריפטוגרפיים באמצעות בורסה

סחר במטבעות מטבעות באמצעות בורסות כרוך בקנייה ומכירה של מטבעות קריפטוגרפיים. כאן עלינו לשים לב שכאשר אתה רוכש קריפטו באמצעות בורסה, אתה הבעלים של הנכסים שאתה קונה. כדי לעשות זאת בבטחה, עליך לפתוח חשבון ולאחסן את הנכסים שלך בארנק הצפנה עד שתחליט לסחור.

כאשר אתה סוחר בבורסה, אתה אמור להיות מספיק הון כדי לשמור על הנכסים שלך ולהכיר את כל הטכניקות על מנת לבצע הזמנות קנייה ומכירה מוצלחות..

 • סחר במטבעות קריפטוגרפיים ו- CFD

כאשר אתה סוחר בקריפטו באמצעות חשבון CFD, אתה יכול לשער על תנועות מחירים. במקרה זה, תוכלו לסחור בחוזי נגזרות, כך שלעולם אינכם הבעלים של המטבעות הקריפטוגרפיים שאתם סוחרים. שים לב כי CFD מוגדרים כמכשירי מינוף, אשר יכולים להגדיל גם זכיות וגם הפסדים.

מכשיר נוסף שמשתמש במינוף הוא הימור מפוזר. ההבדל העיקרי בין CFD לבין הימורים מפוזרים הוא האופן בו הם מוסדרים וממוססים ברחבי העולם.

סחר במטבעות קריפטוגרפיים & תנודתיות

בין אם תבחר CFD קריפטו או חילופי דברים, אל תשכח שהקריפטות הן מאוד תנודתיות. כתוצאה מכך, מטבעות קריפטוגרפיים נסחרים לרוב במגרשים קטנים יותר.

כאן עלינו לציין כי התנודתיות בקריפטו מונעת בעיקר על ידי ספקולציות ותקשורת. מכיוון שהקריפטות אינן מגובות על ידי נכס פיזי או גופים רגולטוריים כלשהם, תנועות המחירים נקבעות על ידי היצע וביקוש, עם שינויים קטנים שמשפיעים על המחירים העצומים.

איך עובד סחר במטבעות קריפטוגרפיים?

מוכן להתחיל לסחור במטבעות קריפטוגרפיים? לאחר שהכרתם את הדרכים השונות לסחור במטבעות חליפין, הגיע הזמן להבין כיצד עובד סחר מטבעות בפועל.

 • סחר במטבעות קריפטוגרפיים | תקנות ומיסים

אחד הגורמים הראשונים שיש לקחת בחשבון הוא תקנות ומסים. אף על פי שעולם הקריפטוגרפיה וטכנולוגיית הבלוקצ’יין מתפתח בקצב מהיר, התקנות עדיין איטיות ולא ברורות.

בארה”ב, למשל, מתייחסים לקריפטוסים כאל נכס. כתוצאה מכך, סוחרים אמריקאים (המופנים למשקיעים) צריכים לעמוד בתקנות מחמירות. לעומת זאת, במקומות מסוימים מסחר בקריפטו אסור לחלוטין.

תקנות מבלבלות כאלה ברחבי העולם עלולות להזיק, ולכן ודא שאתה מכיר את הסטטוס החוקי ותקנות המס של מטבעות קריפטוגרפיים והצעות מטבע ראשוניות (ICO) במדינה בה אתה מבוסס.

כאן תוכלו ללמוד עוד על הערים הכי ידידותיות לקריפטו ברחבי העולם.

 • אילו גורמים משפיעים על מסחר בקריפטו

כדי להיות סוחר מצליח, עליכם לנתח את כל ההיבטים השונים המשפיעים על עולם המטבעות הקריפטוגרפיים. למעשה, לא רק תקנות משפיעות על מסחר בקריפטו.

סוחרים צריכים להבין כי המסחר בקריפטו נע על ידי היצע וביקוש. מעניין לציין כי שווי שוק ותקשורת ממלאים תפקיד מכריע. יש לקחת בחשבון אירועים מרכזיים, כמו חסרונות כלכליים, מזלגות קשים, כמו גם שילוב.

היכולת של כמה פלטפורמות לתמוך בחוזים חכמים ובאפליקציות מבוזרות היא הזדמנות השקעה אטרקטיבית נוספת. כדי לתת דוגמה, אם חברה גדולה תודיע שהיא תשתמש בקריפטו, עסקאות הקריפטו עשויות לגדול.

למרות שמסחר קריפטו חדש יחסית לצורות מסחר אחרות, סוחרים צריכים לפקוח עין לא רק על מדדים ואינדיקטורים אלא גם על תרשימי מחירים היסטוריים.

כיצד אוכל להתחיל לסחור במטבעות קריפטוגרפיים?

מדריך למסחר במטבעות קריפטוגרפיים

אם אתה חושב שאתה מבין מהו מסחר בקריפטו ואיך זה עובד, זה הזמן להתחיל לסחור. להלן מספר דרכים שיעזרו לך להתחיל:

 • הבן את יעדי המסחר שלך: כדי להפוך לסוחר מצפנים מצליח, צריך להבין את המניעים שלהם. בעוד שחלקם סוחרים בקריפטוסים כדי להגדיל את עושרם, אחרים סוחרים כדי לגוון את תיקיהם. מי שרוצה להחזיק קריפטוסים בפועל, למשל, צריך לשקול סחר באמצעות בורסה.
 • התמקדו בחינוך למסחר במטבעות קריפטוגרפיים: בין אם אתה רוצה להרוויח או פשוט למצוא הזדמנות עבודה חדשה, אתה תמיד צריך להתמקד בחינוך עצמך. מקורסים מקוונים לסמינרים, צריך לדעת את יסודות המסחר בקריפטו בעל פה. אתה אמור להיות מסוגל לנתח מטבעות שונים, להשתמש בתרשימים ולבצע עסקאות.
 • הכירו את הקריפטו: סוחרי הקריפטו צריכים להבין היטב את המטבעות הקריפטוגרפיים השונים שהם יכולים לסחור בהם, כמו גם את הקיצורים שלהם. למשל, BTC הוא קיצור של ביטקוין, בעוד BCH מיועד לביטקוין במזומן – מזלג קשה בבלוקצ’יין של ביטקוין. כדאי לשלוט גם בזיווגי קריפטו. מומחים טוענים שמתחילים צריכים להתחיל עם מטבעות פופולריים. Bitcoin, Ethereum, Litecoin ו- Ripple הם חלק מאלה המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים ביותר שיכול להוביל לעסקאות מוצלחות. אתה יכול לסחור בביטקוין תמורת Ripple, למשל. מעניין כי נתונים מראים כי ביטקוין מהווה כמעט 64% משווי השוק של המטבע הקריפטוגרפי.
 • פתח אסטרטגיית מסחר: על הסוחרים להבין את מורכבות המסחר על מנת לבדוק ולפתח אסטרטגיה. מומלץ להחזיק יומן מסחר. אחד הכללים העיקריים הוא לקנות כשהמחיר נמוך ולמכור כשהוא גבוה יותר. כאן עלינו לשים לב שהמונח עלייה במגמה / שורי מתייחס למצב שהמחירים עולים, ואילו המונח מגמת ירידה / דובי כאשר המחירים יורדים. כדאי ללמוד לסחור עם המגמה. בואו ניקח מסחר בסווינג, למשל! אם תחליט על מסחר בתנופה, עליך לשים לב מקרוב למחירי המגמה ולשים תמיד עצור להפחתת הסיכונים.
 • שקול סיכוני מסחר בקריפטו: סוחרים רבים מתחילים במטבע פיאט לרכישת קריפטו. כאשר אתה מחליט על מטבע, שקול את זמני העיבוד ואת מגבלות האספקה. פשוט מכיוון שהקריפטו הוא מאוד תנודתי וככל שאתה ממתין זמן רב יותר, כך הסיכון שהערך ישתנה יהיה גבוה יותר! תנודתיות זו עלולה לגרום לסיכונים גבוהים, לכן שלבו תמיד אסטרטגיית ניהול סיכונים בסגנון המסחר שלכם.
 • בחר פלטפורמת מסחר: צעד חשוב נוסף שיעזור לך להגיע להצלחה במסחר הוא בחירת פלטפורמת מסחר אמינה. גורמים, כגון נוחות שימוש, תמיכת לקוחות ואבטחה הם חיוניים.
 • מצא מתווך מוסדר: עשה את המחקר שלך לפני שתבחר מתווך לסחור ב- CFD של קריפטו. וודא שיש לך מתווך מוסדר! שקול דמי חליפין, מסחר ומשיכת פיקדונות כדי לוודא שיש לך מספיק הון כדי להתחיל להשקיע. כמו כן, בדוק אם המתווך שלך מתמחה בנכסים אחרים שיעזרו לך לגוון את תיק ההשקעות שלך.
 • צור ארנק מטבעות קריפטוגרפיים: אם אתה באמת רוצה להיות בעל קריפטו בפועל, תזדקק לארנק קריפטוגרפי. ארנק מטבעות קריפטו חיוני בכדי לשמור על ביטחונכם. שים לב שסוחרים יכולים לבחור בין ארנקי נייר, נייד, תוכנה או חומרה.
 • שקול חשבונות הדגמה ובוטים למסחר: כדי לעזור לך להתחיל, תוכל לשקול לפתוח חשבון הדגמה או להשתמש בבוט מסחר. באמצעות חשבון הדגמה תוכלו לבדוק את התיווך הפוטנציאלי שלכם ולפתח אסטרטגיה. לעומת זאת, בוטים למסחר יכולים לבצע עסקאות בפועל באופן אוטומטי. באותו הזמן, הם יכולים להיות טעות גדולה. גלה מדוע בוטים למסחר בקריפטו יכולים להיות ההחלטה הטובה ביותר או הגרועה ביותר שתקבל אי פעם.
 • הגבירו את השליטה העצמית שלכם: אחד הצעדים החשובים ביותר להצלחה הוא הגברת השליטה העצמית הרגשית שלך. אתה צריך ללמוד לשים אינטנסיבי רגשות בצד ולהיות עקבי. עקביות תעזור לך לזכות לא רק בטרייד אחד אלא בסדרת מהלכים.

מוכן להתחיל במסחר במטבעות קריפטוגרפיים? פתח חשבון חי היום.

האם מסחר במטבעות קריפטוגרפיים בטוח?

בעוד שסחר במטבעות קריפטוגרפיים מציע מספר הזדמנויות מרגשות להגדיל את עושרכם כמו מלך קריפטו אמיתי, למסחר בקריפטו יש כמה צדדים שליליים. אחד החששות העיקריים הוא בטיחות. למרות שטכנולוגיית הבלוקצ’יין כמעט אינה ניתנת לפיצוח, ישנם סיכונים מסוימים. קח 51% התקפות, למשל! זו מתקפה על בלוקצ’יין שבו קבוצת כורים יכולה לבצע פעולות זדוניות שונות.

לפני שתתחיל להשקיע במטבע קריפטוגרפי, עליך להיות מודע להונאות שונות. מכיוון שמטבעות קריפטוגרפיים עדיין אינם מוסדרים כראוי, ישנן הונאות רבות והונאות (במיוחד בצורת ICO) העלולות להוביל להפסדים עצומים. OneCoin היא אחת ההונאות הידועות לשמצה בתולדות המסחר בקריפטו.

נוסף על כך, המסחר בקריפטו עדיין נשלט על ידי עמדות שליליות. כיוון שמטבעות קריפטוגרפיים שימשו לפעילויות לא חוקיות, אנשים רבים עדיין משייכים מסחר בקריפטו לרשת החשוכה ולפעילות עבריינית.

עם זאת, מסחר במטבעות קריפטוגרפיים יכול להיות הזדמנות השקעה סבירה. למד כיצד להתגבר על אתגרים הקשורים לקריפטו ולהפוך לסוחר מצפנים מצליח.

קשור: מצא את המטבעות הטובים ביותר לסחר

נקודות מפתח למסחר במטבעות קריפטוגרפיים:

  • סחר במטבעות קריפטוגרפיים הוא מכירה וקנייה של מטבעות קריפטוגרפיים.
  • מטבעות קריפטוגרפיים הם כסף וירטואלי הנתמך בטכנולוגיית הבלוקצ’יין.
  • טכנולוגיית הבלוקצ’יין מתרחבת מעבר למגזר הפיננסי ויכולה לשמש לחוזים חכמים, לאפליקציות מבוזרות ועוד.
  • חלק מהקריפטוסים הפופולריים ביותר לסחר הם בין היתר ביטקוין, את’ריום, ריפל וליטקוין.
  • משקיעים יכולים לסחור בקריפטו באמצעות בורסה או CFD.
  • מכיוון ששוק הקריפטו הוא מאוד תנודתי, על הסוחרים לשקול גורמים שונים, כגון אי וודאות כלכלית, חדשות תקשורת ומגמות..
  • השכלה מסחרית, ניתוח נתונים, ניהול סיכונים ושליטה עצמית הופכים להיות מכריעים לאילוף שוק הקריפטו.
  • למרות שמטבעות קריפטוגרפיים שימשו לפעילויות לא חוקיות, מסחר בקריפטו הוא אפשרות השקעה סבירה.

  עכשיו אתה יודע מה זה מסחר בקריפטו ואיך זה עובד. אם אתה מרגיש השראה להתחיל במסחר בקריפטוגרפים, או שמאמר זה סיפק תובנה נוספת לידיעת המסחר הקיימת שלך, אולי תשמח לדעת כי etoro מספק יכולת לסחור בנכסי Crypto ו- CFD עד 90+ מטבעות קריפטוגרפיים. סוחרי קריפטו יכולים לבנות תיק מגוון עם המטבעות הפופולריים ביותר.

  אהבת את המאמר שלנו מהו מסחר במטבעות קריפטוגרפיים & איך זה עובד? אז אנא תן לנו לייק ושתף אותו עם כל מי שעשוי למצוא את זה מועיל.

  האם היית סוחר במטבעות קריפטוגרפיים? באילו קריפטוסים היית בוחר לסחור? האם בורסה או CFD הם השיטה המתאימה לך? ספר לנו בתגובות למטה.

  אנא זכור: מטבעות קריפטוגרפיים הם תנודתיים מאוד. ההון שלך נמצא בסיכון וביצועי העבר אינם אינדיקציה לתוצאות עתידיות.

  שים לב כי CFD הם מכשירים מורכבים ומגיעים עם סיכון גבוה לאבד כסף במהירות בגלל מינוף. 62% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם מבינים כיצד עובדים CFD והאם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם.

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me