מטבע קריפטוגרפי הוא מטבע דיגיטלי שנוצר ומנוהל באמצעות טכניקות הצפנה מתקדמות, המכונות גם קריפטוגרפיה. מתפיסה גרידא לאחד הכוחות הגדולים ביותר בעולם הפיננסי, שוק המטבעות הקריפטוגרפיים יחד עם טכנולוגיית הבלוקצ’יין המתלווה אליו שינו לחלוטין את התפיסות שיש לנו עבור כסף, בנקים קונבנציונליים ורכישת מוצרים ושירותים..

עם הקמת הביטקוין בשנת 2009, מטבעות קריפטוגרפיים הפכו לתופעה עולמית המוכרת על ידי רוב האנשים. כיום מטבעות הצפנה המובילים כמו ביטקוין, את’ריום, ליטקוין, ריפל ועוד ממשיכים להבקיע שנה נהדרת אחרי שנה, לאחר שהגיעו ל שווי שוק של 800 מיליארד דולר בשנת 2018.

השאלה במוחם של כולם היא האם המטבעות האלטרנטיביים הללו יחליפו יום אחד את המטבעות הקונבנציונליים או שזה פשוט דבר קצר מועד שימות בעוד כמה שנים? נותר לענות על שאלה זו.

דבר אחד בטוח, חובבי ותומכי קריפטוגרפים ממשיכים לגדול במספרם. עם הפופולריות הגוברת של קריפטוגרפיה, בעיקר בגלל האופי המבוזר של טכנולוגיית הבלוקצ’יין, לצד העובדה שלמיליוני אנשים מכל רחבי העולם יש ארנק דיגיטלי עם מטבע קריפטוגרפי אחד או רבים, הביקוש לשלם באמצעות מטבע קריפטוגרפי עבור מוצרים השירותים גדלו.

אם אתם אוהבים לטייל וגם חובבי מטבעות קריפטוגרפיים, שמעדיפים להשתמש במטבעות דיגיטליים במקום במזומן, יש הרבה ערים ברחבי העולם שמקבלות תשלומי מטבע קריפטוגרפי. לנוחיותכם, אנו בחינוך המסחרי התחלנו רשימה של ערים ידידותיות להצפנה בהן אתה יכול להוציא את המטבעות שלך ללא דאגות. זה זמן חופשת מטבעות קריפטו!

מהן כמה מהערים הכי ידידותיות לקריפטו ברחבי העולם?

אמסטרדם, הולנד

אמסטרדם, הערים הכי ידידותיות לקריפטו

מלבד היותה בית להרבה פעילויות נפלאות ואחד מיעדי התיירות הפופולריים ביותר באירופה, בירת הולנד מפורסמת למדי בזכות עד כמה היא פתוחה לקריפטוגרפי וביטקוין, בפרט. באמסטרדם נמצאים חברות הסטארט-אפ המובילות בביטקוין, כולל BitPlay ו- BitFury. לא רק זה, אך ישנם 74 סוחרים חזקים המקבלים ביטקוין וכספומט ביטקוין אחד על כל 800,000 איש. אתה יכול גם לעשות פעילויות מהנות, כמו ביקור בשגרירות הביטקוין! ה שגרירות הביטקוין באמסטרדם זהו המקום בו קהילת הקריפטו מקדמת פעיל ביטקוין באמצעות מאמצים שונים. כמו כן, בשנת 2015 פתחה אמסטרדם את שדרת הביטקוין המפורסמת שלה, שהיא רחוב בו מרבית הסוחרים מקבלים ביטקוין כתשלום עבור שירותיהם ומוצריהם..

האירופאים כבר מתייחסים לאמסטרדם כאל בית “סצינת סטארט-אפ קריפטו משגשגת”.

טורנטו קנדה

טורונטו, הערים הכי ידידותיות לקריפטו

קנדה ידועה בהיותה אחת המדינות המסבירות פנים לבלוקצ’יין ומטבעות קריפטוגרפיים. התקנות לגבי קריפטוסים ו- ICO קלות למדי בהשוואה למדינות אחרות, והגישה הכללית של הממשלה תומכת למדי..

לאורך עשר השנים האחרונות, טורונטו הפכה לאחת הערים הידידותיות ביותר לקריפטו בעולם, ואירחה מספר מפעלים מצליחים למדי. למשל, ארנק מטבעות קריפטו מבוסס מבוזרת, שיצר גם את Jaxx, הוא דוגמה לארגון קריפטו קנדי ​​שהפך ענק בכל רחבי העולם.

בנוסף, ישנם מעל 200 כספומטים קריפטו המפוזרים ברחבי טורונטו. ברמה עולמית, זהו אחד המספרים הגדולים ביותר של כספומטים שניתן למצוא בעיר.

פראג, הרפובליקה הצ’כית

פראג, הערים הכי ידידותיות לקריפטו

בנוסף להיותה ידועה כבעלת בירה יוצאת מן הכלל, פראג היא גם אחד המקומות הגדולים באירופה (ובעולם) המקבלים מטבעות קריפטוגרפיים. אם אתם נוסעים לפראג, תוכלו לשכור דירה בקלות ולשלם אותה באמצעות מטבע קריפטוגרפי, לשלם עבור האוכל במסעדות רבות ולרכוש מוצרים ושירותים רבים..

בפראג אירחה גם את אחד הכנסים הגדולים ביותר בנושא מטבעות קריפטוגרפיה ובלוקצ’יין באירופה.

יתר על כן, יש בר אספרסו מפורסם, שנקרא קפה ביטקוין, שבו אמצעי התשלום המקובל היחיד הוא ביטקוין. הדירה השנייה בעולם שנרכשה באמצעות קריפטוגרפיה ממוקמת בפראג. הוא נקנה בשנת 2017 תמורת 35 ביטקוין.

לסיכום, פראג היא ממובילי מהפכת הקריפטו באירופה, בנוסף להיותה אחת הערים הוותיקות והתוססות ביותר ביבשת..

צוג, שוויץ

זוג, הערים הכי ידידותיות לקריפטו

כשאתה חושב על שוויץ, אתה בטח מדמיין שוקולד, הרים יפים, יודלינג והמון כסף. בגלל המוניטין שלה שיש לה המון המון כסף, שוויץ הפכה לאחת המאמצות הראשונות של מטבעות קריפטוגרפיים. חברות בלוקצ’יין רבות פתחו שם את המטה שלהן והעלו אותן על המפה לשוק מקומי מבוסס-קריפטוגרפיה מבוסס ומוסדר וכמובן, ליופי הטבעי שמסביב.

אם אתה הולך לזוג, אתה יכול לבקר בבית היינות ולשלם עבור בקבוקים מעולים עם מטבעות קריפטוגרפיים. אתה יכול אפילו למצוא רופא שיניים המקבל קריפטוגרפיה. למרות שזוג היא עיר קטנה ופחות ידועה כחלק מהערים האחרות ברשימה, היא נחשבת לאחת הערים המתקדמות ביותר מבחינה טכנולוגית בקנה מידה עולמי. צוג זכה גם בכינוי “עמק הקריפטו”.

לפני כמה שנים, זוג אף הייתה העיר הראשונה שקיבלה ביטקוין בתשלום מיסים. זה בעצם גן עדן עלי אדמות עבור חובבי מטבעות קריפטוגרפיים.

לובליאנה, סלובניה

לובליאנה, הערים הכי ידידותיות לקריפטו

אף שבירת סלובניה היא אחת הערים הקטנות באירופה, היא לא מפסיקה להרשים את העולם בכל מה שקשור לחדשנות טכנולוגית ואימוץ טכנולוגיות בלוקצ’יין..

לובליאנה היא ביתו של הקניון הראשון בעולם ידידותי לביטקוין, ביטקוין סיטי. כפי שאתה יכול לחשוד, כל הסוחרים שפתחו חנויות (שהם אגב מעל 500) בקניון מקבלים ביטקוין כתשלום ועושים שימוש בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. זה לא רק קניון. הוא משמש גם כמרכז עסקים ופנאי גדול.

בנוסף, חותמת ביט, אחת מחילופי הקריפטו הפופולריים ביותר, הקימה את המטה שלה בלובליאנה.

כל זה פתח את כל השוק של סלובניה לקריפטוגרפיה ובהחלט דחף אותו לשימוש כללי.

העיר זוכה לשבחים גם על יופיה, כך שאולי כדאי לכם לחקור אותה תוך כדי כוס קפה שקניתם בקריפטו.

סן פרנסיסקו, קליפורניה

סן פרנסיסקו, הערים הכי ידידותיות לקריפטו

אין זה מפתיע לראות את סן פרנסיסקו ברשימה שלנו מכיוון שזו מכה הטכנולוגית האולטימטיבית בקליפורניה. בעיר יש כמעט 200 סוחרים המקבלים ביטקוין וכ- 60 כספומטים המעבדים המרות מטבעות חליפין. זה בכלל לא נשמע רע, לאור האוכלוסייה המצומצמת יחסית של 837,000 איש.

בהמשך לכך, סן פרנסיסקו היא ביתם של Coinbase – אחת מפלטפורמות חילופי המטבעות המפורסמות ביותר, כמו גם חברת היוצרים שמאחורי אחד מארנקי המטבעות המאובטחים והפופולריים ביותר.

חברות קריפטוקוריין ובלוקצ’יין רבות אחרות בוחרות בסן פרנסיסקו למטה שלה בשל שוק הבלוקצ’יין המהיר והמקומיים האובססיביים לבלוקצ’יין..

בואנוס איירס, ארגנטינה

בואנוס איירס, הערים הכי ידידותיות לקריפטו

הבירה והעיר הגדולה בארגנטינה, בואנוס איירס, היא גם עיר הביטקוין המובילה בדרום אמריקה. בבואנוס איירס יש למעלה מ -130 סוחרים המקבלים ביטקוין ומספר הולך וגדל של כספומטים של ביטקוין בעיר, עם אוכלוסייה של 2.9 מיליון איש..

במדינה שהתפרסמה בגלל משבר המטבע המתמשך, ביטקוין בהחלט מצא מקום חם להתיישב בה. המדינה עדיין לא התאוששה מהמיתון העמוק מלפני שנתיים. בשנה שעברה האינפלציה בארגנטינה עמדה על מעל 25%.

ירידת הפסו הארגנטינאי ובקרת ההון המחמירה שהותקנה על ידי הממשלה גרמו לארגנטינאים רבים לפנות לקריפטוגרפי, במיוחד לביטקוין.

ועידת הביטקוין הראשונה באמריקה הלטינית נערכה גם בשנה שעברה בבואנוס איירס. חברות סטארט-אפ רבות כמו Ripio, Buda ו- SatoshiTango צמחו גם בתוך העיר.

ג’קסונוויל, פלורידה

ג'קסונוויל, הערים הכי ידידותיות לקריפטו

העיר הגדולה ביותר בפלורידה, ג’קסונוויל, ביצעה כמה מהלכים מצטיינים בשנים האחרונות בכל הקשור לאימוץ ושילוב קריפטו. עם אוכלוסייה של כ- 800,000 איש, לג’קסונוויל 20 כספומטים מטבעות קריפטוגרפיים, הפזורים בכל רחבי העיר.

בנוסף, נושא נוסף שקשור לקריפטוגרפיה בולטת בג’קסונוויל הוא השקעה בקריפטו. מבחינת אחזקות מטבעות קריפטוגרפיים לאדם, שום עיר אחרת לא יכולה להתאים לדירוג ג’קסונוויל. ההחזקה הממוצעת של קריפטוגרפי לתושב ג’קסונוויל עומדת על יותר מ -31,000 דולר. העיר שמדורגת מיד אחרי ג’קסונוויל היא ממפיס, טנסי עם 15,700 דולר לאדם.

וילנה, ליטא

וילנה, הערים הכי ידידותיות לקריפטו

עיר הבירה של ליטא, וילנה, היא לא סתם עוד מקום נהדר לבלות בו את החופשה. זהו המוביל הדיגיטלי המוחלט ומרכז מרכזי לפינטק.

הבירה ידועה בהיותה צופה פני עתיד ומארחת שחקנים גלובליים כמו Uber ו- Google, כמו גם חברות סטארט-אפ מפותחות מקומיות שכובשות את העולם, כמו Trafi ו- Vinted..

דבר נוסף שכדאי להזכיר הוא שרוצח הבנקים המוכרז בעצמו, רבולוט, רכש רישיון בנקאי ראשון בווילנה.

יש שפע של מראות היסטוריים שנראים בעיר בירת ליטא, אך עם ההתקדמות הגדולה בתחום הטכנולוגיה הפיננסית, תוכלו למצוא מקומות מדהימים, בתי קפה, חנויות מזון, מסעדות, מכוני כושר ועוד בהם תוכלו לשלם באמצעות ביטקוין..

הונג קונג, סין

הונג קונג, הערים הכי ידידותיות לקריפטו

הונג קונג היא ללא ספק אחד המקומות החמים ביותר לעסקים ולפיננסים בעולם.

בשנת 2017, סין אסרה למעשה על מטבעות קריפטוגרפיים ו- ICO. בשנת 2018 היחסים בין סין לקריפטוגרפיה הסתבכו עוד יותר לאחר שסין אסרה וחסמה למעלה מ -120 חילופי קריפטו.

בכך, הרבה מפעלי מטבעות-מטבעות, חילופי עסק ו ICO נסעו לאזורים סמוכים בחיפוש אחר סביבה ידידותית יותר לנהל את עסקיהם. אזור אחד הוא הונג קונג, שאף שהיא חלק מסין..

למשל, הפסגה העולמית של בלוקצ’יין הועברה להונג קונג מבייג’ינג בשנת 2018. אחת הבורסות הגדולות בעולם, Binance, פתחה בשנה שעברה גם משרדים בהונג קונג..

מטבעות קריפטוגרפיים הם אמצעי תשלום חוקי בהונג קונג. קמעונאים רבים בעיר מקבלים מטבעות קריפטוגרפיים. רשת מכירות מטבעות קריפטו לא מקוונת צפויה להיבנות כדי להרחיב עוד יותר את השימוש בקריפטוגרפי במרחב הקמעונאי.

מילים אחרונות

ההכרעה הסופית היא שיש הרבה ערים ברחבי העולם שהחלו לאמץ מטבעות קריפטוגרפיים ולשלב אותן בחיי היומיום המקומיים. האימוץ מציג בצורה של סוחרים המקבלים ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים, כמו גם בסביבה נוחה לחברות מטבעות קריפטוגרפיים, ICOs ומיזמי בלוקצ’יין אחרים.

אנו מצפים שהקבלה ההמונית של מטבעות קריפטוגרפיים רק תמשיך לעלות ככל שהשימוש בהם ברחבי העולם רק ממשיך לגדול.

לכל מדינה יש חוקים וחוקים ייחודיים משלה, שאינם יכולים אלא להשפיע באופן כלשהו על השימוש במטבעות אלה ובמדינות מסוימות, אפילו לחסום אותם לחלוטין. עם זאת, מקומות רבים ברחבי העולם זיהו את הפוטנציאל ואימצו טכנולוגיות חדשות מוקדם, מה שהופך אותן לידידותיות להצפנה.

אם אתם חובבי מטבעות קריפטו או איש מקצוע ומחפשים מקום מגורים חדש או מקום נופש בו תוכלו להעביר את המטבע הקריפטוגרפי שלכם, מאמר זה הוא מקום מצוין להתחיל את החיפוש שלכם איתו..

בחר את היעד שלך, הכין את הארנק הדיגיטלי ותהנה מהחופשה שלך!

רוצה ללמוד עוד על מטבעות קריפטוגרפיים וכיצד לסחור בהם?

הירשם לקורס המסחר בקריפטוגרפים של חינוך מסחרי!

אם נהנית לקרוא מאמר זה מ- Trading Education, אנא תן לו לייק ושתף אותו עם כל אחד אחר שאתה חושב שזה עשוי לעניין גם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me