השקעה בביטקוין במזומן

האם עלי להשקיע בכסף ביטקוין? האם ביטקוין מזומן הוא השקעה טובה?

אם אתה חדש בעולם ההשקעות בביטקוין מזומנים, ייתכן שאתה תוהה אם ביטקוין מזומן BCH הוא השקעה טובה או שעלי להשקיע בביטקוין מזומנים?. ובכן, בואו נשבור את כל המיתוסים הקשורים לביטקוין מזומנים שמסתובבים באינטרנט לפני שתשקול להשקיע בביטקוין מזומן BCH.

אז הנה כל מה שאתה צריך לדעת על ביטקוין מזומן: אחד הנכסים הדיגיטליים השנויים במחלוקת ביותר בתחום ההשקעות בקריפטו.

תחילת העבודה עם השקעה במזומן בביטקוין

כדי להתחיל להשקיע ב- Bitcoin Cash BCH, תחילה עליך הירשם באופן מקוון עם בורסה שתאפשר לך לקנות ולהשקיע בביטקוין מזומן. מתווך חליפין הוא פלטפורמה מקוונת המאפשרת לך לקנות ולמכור ביטקוין מזומנים כמו גם מטבעות קריפטוגרפיים רבים אחרים שרשמו בפלטפורמה שלהם..

אם אתה רוצה לקנות ולהשקיע בביטקוין מזומן BCH במהירות ובקלות באמצעות כרטיס האשראי שלך Exchange eToro!

מה זה ביטקוין מזומן?

לפני שנחקור את הפוטנציאל של ביטקוין מזומן כהשקעה, בואו ננסה להבין את אופיו של ביטקוין מזומן.

מזומן ביטקוין BCH הוא אחד מעשרת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים. אם כי לא פשוט השקיעו בכל נכס רק בגלל שהוא פופולרי! במקום זאת עליכם להשקיע במשהו שתוכלו להבין ולהיות מסוגלים להעריך.

אז חזרה לשאלה, מה זה ביטקוין מזומן? Bitcoin Cash הוא מטבע קריפטוגרפי שנוצר בשנת 2017 כמזלג קשה של ביטקוין. כאן עלינו להזכיר כי מזלג קשיח מתייחס לכל שינוי קיצוני בפרוטוקול של פלטפורמת בלוקצ’יין; שינויים שכל הצמתים צריכים לעמוד בהם.

אף על פי שביטקוין נחשב לקריפטוגרפיה הנסחרת המצליחה ביותר, כולנו יודעים שביטקוין אינו מטבע מושלם.

מהירות או ביטחון, זאת השאלה!

נכון, לאחר הרבה דיונים סוערים ברחבי קהילת המטבעות הקריפטוגרפיים, Bitcoin Cash נוצר בשנת 2017 במטרה לשפר את הסקלביליות של הביטקוין ולהקל על עסקאות והשקעה יומיומיות..

כדי להשיג מטרה זו, Bitcoin Cash תוכנן עם חסימות גדולות פי שמונה מביטקוין – עובדה שמושכת משקיעים רבים של מטבעות קריפטוגרפיים לשקול להוסיף ביטקוין מזומן לתיק שלהם ולהשקיע בביטקוין מזומנים BCH.

כאן עלינו לציין כי גודלו של כל חסימת ביטקוין מוגבל ל -1 מגה-בייט, מה שמאמין שנותן מספיק זמן בין עסקאות בכדי לשפר את האימות והאבטחה..

האם ביטקוין מזומן הוא השקעה טובה?

כן, ביטקוין מזומן יכול להיות השקעה טובה ודרך נהדרת לגוון את הפורטפוליו שלך כשעושים את זה נכון.

האמת היא שלביטקוין קאש יש שווי שוק של 4,814,767,530 דולר ומחזור מסחר של 24 שעות ביממה 1,666,584,587 דולר, בזמן כתיבת שורות אלה, מה שהופך את ביטקוין קאש לאחד מעשרת המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר שנסחרו שם.

תרשים מחיר מזומנים בביטקוין

אבל מה זה אומר למשקיעים? לעתים קרובות אנו מופגזים במספרים שאיננו מבינים כמעט, אז בואו נקדים את המספרים. נפח מסחר גבוה פירושו נזילות גבוהה, או באיזו קלות ניתן לרכוש ולמכור נכס. לעומת זאת, שווי שוק מתייחס לשווי הנכס בשוק.

בעוד שגורמים רבים יכולים להשפיע על אחוזי ההצלחה של השקעות מטבעות קריפטוגרפיים, כולל ביקוש והיצע, סנטימנט שוק, חדשות קריפטו וחידושים טכניים, האמת היא שרבים ממשקיעי הביטקוין הגדולים מאמינים שביטקוין מזומן הוא השקעה טובה..

מעניין שאחד התומכים העיקריים של ביטקוין קאש הוא רוג’ר ור המקסים, המכונה ביטקוין ישו, אשר צייץ רק לפני כמה ימים (13 בנובמבר): “BCH עובד כמזומן. BTC כבר לא עושה. זו הסיבה שביטקוין מזומן מתאים לכל אחד. “

האם עלי להשקיע בכסף ביטקוין?

מדוע עלי לשקול השקעה בביטקוין מזומן? לא רק משקיעים גדולים מעוניינים להשקיע בביטקוין קאש. אתה יכול גם להשקיע בביטקוין מזומן!

אך האם נגישות מספיקה לך להשקיע בביטקוין מזומן? רק בגלל שאתה יכול להשקיע בביטקוין מזומן, זה לא אומר שאתה צריך.

וכאן, משקיע קריפטו יקר, אנחנו לא יכולים לתת לך תשובה מדויקת. פשוט מכיוון שאין גישה חד פעמית להשקעה בקריפטו והכל תלוי בך וביעדים הכספיים שלך!

כל מה שאנחנו יכולים לעשות זה לעזור לך לקבל החלטה מושכלת. והאמת היא שביטקוין מזומנים מספק זמני עסקה מהירים, עמלות נמוכות ומדרגיות טובה יותר מביטקוין.

לכן, אם אתה מאמין שביטקוין אינו המטבע היחיד שכדאי לצפות בו ואם אתה חושב שבלוקים גדולים יותר יכולים לשפר את יכולת ההרחבה, ואז השקעה בביטקוין מזומן עשויה להיות האופציה הנכונה עבורך.

אה, ולמרות שאנחנו לא יכולים להבטיח שתרוויח כסף באמצעות מטבע קריפטוגרפי, אל תתפלאו שמספר המשקיעים שרוצים להחזיק בביטקוין מזומנים בתיקים שלהם, כולל:

 • חובבי קריפטו המאמינים כי ביטקוין קאש טוב יותר וניתן להרחבה מביטקוין
 • משקיעים שמוכנים לקחת סיכון ולהשקיע בביטקוין מזומנים ובאימוץ שלו לטווח הארוך
 • סוחרי יום המהמרים על שינויי מחירים אפשריים ועל עניין קריפטו בביטקוין מזומן
 • כורים שרוצים לברוח מביטקוין ומריכוז כוחו של החשיש

היית שוקל להשקיע ב ביטקוין מזומן BCH?

האם עלי להשקיע בביטקוין או בביטקוין מזומן?

אז האם אתה מעוניין להשקיע בביטקוין מזומן או שאתה מעדיף את ביטקוין BTC, נכס הקריפטו הראשון והפופולרי ביותר?

אם אתה עדיין לא בטוח, בואו נפרט את היתרונות של השקעה בביטקוין מזומנים כדי לעזור לך לקבל החלטה מושכלת.

למרות ש- Bitcoin Cash דומה מאוד לביטקוין, עם יתרונות וחסרונות שונים והיצע מוגבל של 21 מיליון מטבעות, Bitcoin Cash הוא שונה ועשוי לסייע בפתרון בעיית המדרגיות של ביטקוין..

ביטקוין מזומן יכול להתמודד עם יותר עסקאות בשנייה ויש לו עמלות נמוכות יותר (בסביבות 0.20 דולר) בהשוואה לביטקוין.

למעשה, Bitcoin Cash יכול לטפל בכ- 25,000 עסקאות לחסימה; לשם השוואה, ביטקוין מעבד 1,000-1,500 עסקאות לחסימה.

ביטקוין קאש נחשב גם להשקעה בטוחה שלמרות חסימותיה הגדולות – לא נפרצה מאז שהושקה. בניגוד, ביטקוין עדיין קשור איכשהו לפעילויות אסורות דרך משי.

בסופו של דבר, זה תלוי בך ובאמונות שלך; רק אתה יכול להחליט אם ביטקוין מזומן הוא השקעה טובה יותר מביטקוין.

אל לנו לשכוח שמה שעובד עבור משקיעים מסוימים עשוי להיות בחירה פיננסית איומה עבורכם, ולכן ההחלטה הסופית – האם להשקיע בביטקוין מזומן או לא – היא שלכם.!

כמה יכול להיות שווה מזומן של ביטקוין?

ייתכן שתרצה לדעת כמה Bitcoin Cash יכול להיות שווה בשנים הבאות, לפני שתחליט להשקיע ב- BCH.

האמת היא שאף אחד לא יודע! שוק המטבעות קריפטוגרפיים הוא מאוד תנודתי ותלוי בביקוש ובהיצע, כך שקשה לתת תחזיות מחירים מדויקות.

נוסף על כך, המגיפה המתמשכת והשוק הדובי שהיא עוררה במרץ 2020 הראו לכל העולם שאין שום דבר בטוח בעולם הפיננסי..

עם זאת, ביצועי העבר וניתוח הנתונים יכולים לעזור למשקיעים ולסוחרים לחזות תחזיות.

אז בואו נתחיל עם ביטקוין קאש וביצועיו בעבר. עם השקתו, ערך ביטקוין מזומן שווי פתיחה של כ -290 דולר שהגיע למחרת לכמעט 700 דולר. לעומת זאת בסוף 2017 קופץ ביטקוין קאש למעל 4,000 דולר.

ביצועים במזומן ביטקוין

ביצועי מזומנים של ביטקוין (מקור: הון; מקור: https://capital.com/trade-bitcoin-cash)

מאז, Bitcoin Cash היה השקעה יציבה יותר, כאשר BCH אחד נסחר 259.27 $ בעת כתיבת שורות אלה. על פי כמה תחזיות חיוביות, הערך של ביטקוין מזומן עשוי להכפיל את עצמו בשנת 2021.

כדי לתת דוגמא, על פי מחיר המטבעות הדיגיטליים, Bitcoin Cash יכול לנוע בין 500 $ (מקסימום) ל -60 $ (min), ו אולי אפילו להגיע לכמעט 700 $ עד סוף 2021.

אנחנו יכולים רק לחכות ולראות מה 2021 מחזיק בהשקעה בביטקוין מזומן!

האם השקעה בביטקוין מזומן מסוכנת?

כן, השקעה בביטקוין מזומן, או כל נכס, יכולה להיות מסוכנת.

במילים פשוטות, שום נכס רווחי מאוד אינו בטוח לחלוטין, ומטבעות קריפטו אינם בשום אופן חריג לכלל פשוט זה. עם זאת, ישנם כמה דברים המשפיעים ישירות על Bitcoin Cash או על כל מטבע קריפטוגרפי וכתוצאה מכך על בטיחות ההשקעה בביטקוין Cash.

 • קהילה גדולה של תומכים וחובבים
 • צוות פיתוח העובד על הפרויקט.
 • שימוש רחב או אימוץ, כלומר היכולת להשתמש במזומן ביטקוין לתשלום עבור תשלומים שונים וקלות הקנייה והמכירה שלו.

כל שלושת האינדיקטורים לעיל עבור Bitcoin Cash נמצאים ברמה חזקה. לכן, ניתן לחשוב שהשקעה בביטקוין מזומנים בטוחה יותר מאשר השקעה ברוב המטבעות הקריפטוגרפיים האחרים, אם כי אינה נטולת סיכון!

האמת היא שלביטקוין קאש היו עליות וירידות רבות במהלך השנים, אך עדיין יש לו כמה הזדמנויות נהדרות למשקיעים.

לכן, תמיד עשה את המחקר שלך לפני שתחליט להשקיע בביטקוין מזומן ולעולם לא להשקיע יותר ממה שאתה יכול להפסיד. ניהול סיכונים חיוני בכדי לעזור לך לקבוע פקודות עצירה והפסד הפסד ולהתגבר על מצוקה כלכלית.

מסקנה: האם מזומן של ביטקוין הוא השקעה טובה

השקעה במזומן ביטקוין

האם עליכם להשקיע בכסף ביטקוין?

השקיע ב- Bitcoin Cash BCH או בכל נכס יכול להיות מאוד מְסוּכָּן אם אינך יודע מה אתה עושה, בעיקר בתקופות לא ודאיות. יתכן שאתה שואל את עצמך, “האם עלי לקנות כרגע ביטקוין מזומן?” אז הנה דבר קטן, השקעת הכסף שלכם לא צריכה להיות מסובכת.

אמנם אף השקעה אינה נטולת סיכון, אך השקעה בביטקוין מזומנים עשויה לייצר תשואה טובה בשנים הקרובות. בין אם אתה חדש בהשקעות בביטקוין מזומנים ובין אם סתם סקרן כיצד להפיק את המרב מההון שלך, להבין מה לדעת לפני שתשקיע בביטקוין מזומן BCH הוא קריטי.

נתוני החיזוי שלהלן מתארים חלק מההערכות פוטנציאל גבוה ונמוך מתחזיות חיזוי המחירים של Bitcoin Cash BCH בשנת 2020, 2021, 2022, 2023 ו- 2025+ המוצעות על ידי אנליסטים ומומחים בתעשייה.

שָׁנָה גָבוֹהַ נָמוּך
2020 350 דולר 250 דולר
2021 450 דולר 280 דולר
2022 550 דולר 330 דולר
2023 850 דולר 400 דולר
2025+ 1,400 דולר 500 דולר

למרות ההיסטוריה השנויה במחלוקת ועתידה הלא ברור, ביטקוין קאש הצליח להפוך לאחד המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים.

לכן, אם אתה תוהה אם כדאי לך להשקיע בביטקוין מזומן או לא, אנו מבטיחים לך שההחלטה הסופית מסתכמת בך.

 1. בין אם תחליטו לקנות או לסחור בביטקוין מזומן, עליכם לבחור בפלטפורמה אמינה, לייק eToro.
 2. תלוי ביעדים שלך, אל תשכח שתכנית קפדנית ושגרת מסחר בריאה הם מכריעים, אז אל תהסס לחקור את האתר שלנו כדי לעזור לך לטפס בסולם ההצלחה בהשקעה בביטקוין..

eToro – פלטפורמת המטבעות הטובה ביותר הן לסוחרים והן למשקיעים

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשייה לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

נקודות מפתח

 • ביטקוין קאש הוא מזלג קשה של ביטקוין שנוצר בשנת 2017 על מנת לטפל בחסרונות ובבעיות המדרגיות של ביטקוין.
 • אחד ההבדלים העיקריים בין ביטקוין לביטקוין קאש הוא שלביטקוין מזומנים יש חסימות פי שמונה מביטקוין.
 • מטרת ביטקוין קאש לבצע עסקאות מהירות, זולות ואמינות יותר ברחבי העולם. למעשה, Bitcoin Cash מקובל על ידי מאות קמעונאים מקוונים ולבני מרגמה ברחבי העולם.
 • ביטקוין מזומן יכול להיות השקעה טובה ודרך נהדרת לגוון את התיק שלך כשעושים אותו נכון.

אם אהבתם את המאמר שלנו האם Bitcoin Cash הוא השקעה טובה והאם עלי להשקיע ב- Bitcoin Cash, אנא שתפו אותו עם משקיעים אחרים המעוניינים בתחום המטבע הקריפטוגרפי..

השקעה בביטקוין במזומן – שאלות נפוצות

מה המטרה העיקרית של ביטקוין מזומן?

המטרה העיקרית של ביטקוין קאש היא לשמש מערכת תשלומים דיגיטלית, לפתור את החסרונות של ביטקוין ולעזור ללקוחות ברחבי העולם לשלוח ולקבל כספים בקלות ובעלויות עסקה נמוכות..

איפה מקבלים ביטקוין מזומן?

Bitcoin Cash מקובל כעת על ידי יותר מ- 945 קמעונאים מקוונים ולבני מרגמה כדי לעזור ללקוחותיהם לבצע תשלומי מטבעות קריפטוגרפיים עבור מוצרים ושירותים שונים, על פי הנתונים שמספק CNN.

האם ביטקוין קאש יעקוף את ביטקוין?

בעוד ש- Bitcoin Cash הוא מטבע קריפטוגרפי שיש בו פוטנציאל השקעה גדול, אין זה סביר שביטקוין מזומנים יעקוף את הביטקוין, הנחשב לנכס הדיגיטלי הפופולרי והמסחרי ביותר בעולם.

מהי הפלטפורמה הטובה ביותר להתחיל להשקיע בביטקוין מזומן?

הפלטפורמה הטובה ביותר להשקיע בביטקוין קאש היא eToro המאפשר לך לקנות עם Bitcoin מזומן 0% עמלה.

הצהרת אחריות: מטבעות הקריפטו הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון וביצועי העבר אינם אינדיקציה לתוצאות עתידיות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me