יתרונות וחסרונות של השקעה באת’ריום

למידע נוסף על היתרונות והחסרונות של השקעה באת’ריום דוחפים אותך קדימה כדי לדעת אם זה רעיון טוב להשקיע באת’ריום.

האם אתה מעוניין להשקיע באת’ריום? האם אתה רוצה לדעת את כל היתרונות והחסרונות של השקעה ב- Ethereum ETC, הנכס הדיגיטלי השני האגדי ביותר שנמכר ביותר? תוהה אם את’ריום יכול להיות יצרן מיליונרים? ואז אתה נמצא במקום הנכון!

Ethereum פשוט יכול להיות החלק החסר בתיק ההשקעות שלך. זו הסיבה שאתה יכול לשקול השקעה באת’ריום, היתרונות והחסרונות, ומה בדיוק לחפש.

תחום המטבעות הקריפטו ממשיך להתרחב בקצב מהיר, אפילו מהר יותר מהיקום. לכן אנו בחינוך המסחר מספקים מגוון רחב של מאמרים חינוכיים וקורסי מסחר מקיפים שיכולים לעזור למשקיעים לפתח מיומנויות יקרות ערך ולמחשבה פיננסית חיובית..

לפני שתשקיע באת’רום, חיוני שתבין מה זה שאתה נכנס אליו. את’ריום אינו רק צורת מטבע נוספת, כמו ליטקוין או ביטקוין. Ethereum אינו המטבע הקריפטוגרפי הממוצע שלך. במקום זאת, הוא מציע משהו שונה לחלוטין מכל סוג אחר של דיגיטלי או מטבע קריפטוגרפי. ולמרות שהדבר מהווה הזדמנות השקעה מוצקה, חשוב שתבינו מהו את’ריום, מה הוא עושה וכל דגלים אדומים פוטנציאליים שכדאי לכם לחפש בהם כספקולנטים..

אם אתה רוצה לקנות או להשקיע ב- Ethereum ETH במהירות ובקלות לבדוק Exchange eToro!

לכן, המשך לקרוא כדי לברר אם היתרונות של השקעה באת’רום עולים על חסרונותיה והחליט בעצמך אם את’ריום היא השקעה טובה.

מה זה אתריום?

לפני שנבדוק את היתרונות והחסרונות של השקעה באת’ריום, זה רק הוגן לדבר על את’ריום ועל מקומו בתעשיית הקריפטו בה אלפי נכסים דיגיטליים נלחמים על שליטה.

Ethereum היא טכנולוגיית בלוקצ’יין קוד פתוח חדשנית שיכולים לתמוך לא רק בעסקאות פיננסיות אלא בחוזים חכמים ויישומים מבוזרים (dApps).

אתר המטבע המקומי שלו הוא המטבע השניה בגודלו לפי שווי השוק בזמן כתיבת שורות אלה.

אם אתה מתחיל, אתה יכול לשאול מהי טכנולוגיית בלוקצ’יין קוד פתוח – לפעמים ביטוי מוגזם שנשאר ללא שום הבהרה. Blockchain, המכונה גם טכנולוגיית Ledger Ledger (DLT), היא פלטפורמה מבוזרת (המופעלת על ידי מחשבים שונים ברחבי העולם) המאחסנת גושי מידע על מנת להפוך את העסקאות והנתונים המאוחסנים לשקופים. קוד פתוח פשוט אומר שהפלטפורמה נגישה, כך שכל אחד מכל פינה בעולם יכול לעקוב אחר נתונים.

שקלת להשקיע ב את’ריום?

Ethereum מוערך גם על ידי חובבי קריפטו רבים שכן הפלטפורמה תומכת באסימונים שונים, כולל BAT – אחד המטבעות הפופולאריים ביותר בעולם הפרסום הדיגיטלי ויצירת תוכן.

בגלל הפוטנציאל הטכנולוגי שלה, השקעה באת’ריום היא מיזם פיננסי פופולרי, בטווח הקצר והארוך.

אז כדי לעזור לך לקבל החלטה מושכלת לגבי המהלך הבא שלך בשוק, הנה היתרונות והחסרונות של השקעה באת’ריום.

היתרונות של השקעה באת’ריום

יתרונות של השקעה באתריום

מהם היתרונות של השקעה באת’ריום?

הנה מבט מהיר על היתרונות של השקעה באת’ריום.

✅ מייסד ידוע וקהילת מפתחים מתרחבת:

Ethereum, שהושק בשנת 2015, הצליח לחולל מהפכה בסצנת ההשקעות בקריפטוגרפים די מהר. אף על פי שאת’ריום איננו המטבע הקריפטוגרפי הראשון, ETH הפך לאחד הנכסים הדיגיטליים הפופולריים ביותר. הצוות שמאחורי את’ריום – במיוחד ויטאליק בוטרין הצעיר – אהוב על ידי רבים.

פשוט כי הם הצליחו לקבוע מפת דרכים ברורה ושקופה! אחת המטרות העיקריות השנה, למשל, היא להתמקד בהוכחת יתד ולהשיק את Ethereum 2.0. המערכת האקולוגית למפתחים של את’ריום מתרחבת גם היא, עם יותר מ -250,000 מפתחים פעילים, לפי Consensys. תמיכה כה חזקה היא בהחלט יתרון בכל מה שקשור להשקעה באת’ריום.

✅ האת’ריום מבוזר:

אולי אחד היתרונות העיקריים של השקעה באת’ריום הוא המבנה המבוזר שלו. כאמור לעיל, טכנולוגיית הבלוקצ’יין מבוזרת ושקופה, שנוצרה בתחילה כדי להציע אלטרנטיבה למערכות בנקאיות מסורתיות.

עובדה מוזרה אחת לגבי את’ריום היא שיש ללא ריכוז יתר של משתמשים, עם 15,7911 צמתים הפרוסים ברחבי העולם. מכיוון שאת’רום מאפשר לאנשים לבצע עסקאות ועסקאות ללא בנקים מרכזיים או צדדים שלישיים, הדבר יכול גם לסייע למשתמשים להתמודד עם תקנות מגבילות, עמלות עסקאות לא הוגנות ואפילו צנזורה ברחבי העולם..

✅ Ethereum הוא יותר מטבע קריפטוגרפי:

אם מדברים על יתרונות, עלינו להדגיש את העובדה שאת’ריום הוא יותר מטבע קריפטוגרפי. הפלטפורמה תומכת בחוזים חכמים, dApps (או אפליקציות שקיימות ב- blockchain) ובפרויקטים רבים של פיננסים מבוזרים (DeFi), וזה אחד היתרונות העיקריים של השקעה באת’ריום..

ככזה, ניתן להשתמש באתריום במגזרים שונים (למשל, משחקים, רפואה והפצת אנרגיה); זה יכול לטפח אסימון של אמנות, פטנטים, היסטוריית הצבעה, רשומות רפואיות, אימות מזהים, אספנות קריפטו והסכמים מורכבים אחרים.

✅ Ethereum מושכת יותר עסקים:

חברות גדולות רבות תומכות בפיתוח אתריום, עם ברית Ethereum Enterprise להיות אחד הארגונים המובילים שעוקבים אחר אתריום. ככל שמתבטל הצורך בצדדים שלישיים, יותר ויותר משקיעים נכנסים להשקעה באת’ריום.

אחת הדמויות המרכזיות המתעניינות באת’ריום, למשל, היא גורו הפיננסי אנדריסן הורוביץ. חוץ מזה, מקצוען נוסף להשקעה באת’רום הוא העובדה שאת’ריום מאפשר מספר רב של הצעות מטבע ראשוניות (ICO). אסימונים של ERC-20 נתפסים לרוב כסטנדרט לגיוס כספים ו- ICO. אם כבר מדברים על זה, זה לא סוד ש- Crypto Kitties – עם אפשרות לשפר את הבעלות הדיגיטלית – כבשה את העולם בסערה והגיעה לסכום מימון של 12 מיליון דולר, לפי Tech Crunch..

✅ האתרים אינם מוגבלים:

בניגוד לביטקוין, אתר (ETH) אינו מוגבל ויש לו שימוש מעשי. עסקאות מגיעות עם חוזים לביצוע עצמי וזמני עסקאות מהירים. מעניין שפעם ויטאליק אמר כי את’ריום יוכל לעבד בקרוב למעלה ממיליון עסקאות בשנייה. האם זה לא יתרון גדול להשקיע באת’ריום?

מוכן להשקעה ב- ETH?

חסרונות ההשקעה באת’ריום

חסרונות של השקעה באתריום

ישנם חסרונות מסוימים שהמשקיעים צריכים להיות מודעים להם. כמו כל השקעה, הכנסת הכסף שלך לאת’ריום אינה נטולת סיכון. אז הנה מה שעליך לדעת על הסיכונים של השקעה באת’ריום.

❌ Ethereum נאבק בקנה המידה:

בניגוד לביטקוין שיש לו פונקציה אחת אחת, את’ריום משמש כספר חשבונות, פלטפורמה לחוזים חכמים, וכן הלאה והלאה, מה שעלול להוביל לבאגים, תקלות ופריצות. בעוד שהרב-פונקציונליות שלה עשויה להיות תכונה אטרקטיבית, חלק מהמשקיעים פשוט נזהרים מהשקעה ב- ETH. נוסף על כך, Ethereum עדיין צריכה להתמודד עם בעיות קנה מידה וגודש ברשת כדי למשוך יותר משקיעים מטבעות קריפטוגרפיים.

❌ Ethereum משתמש בשפת תכנות מסובכת:

בעוד Ethereum מסתיים ומשתמש בשפת תכנות הדומה ל- C ++, Python ו- Java, השפה של Ethereum עצמה יכולה להיות די מסובכת ללמוד. אחת הבעיות העיקריות היא שלא קל למצוא הדרכות ידידותיות למתחילים. כאן עלינו לציין כי סולידיות אינה רק שפת תכנות; היא גם מייצרת קודים ברמת המכונה ומשמשת כמהדר עבור המחשב הווירטואלי של Ethereum.

❌ אתר דומה יותר לגז:

בניגוד לביטקוין, הנחשב לעתים קרובות לזהב קריפטו, יש הטוענים כי אתר דומה יותר לגז המשמש להפעלת חוזים חכמים. כידוע, דמי גז מתארים את העלויות הדרושות לביצוע עסקה. הערכות נמוכות כאלה עשויות להוות חסרון גדול עבור כמה משקיעים בקריפטוגרפים.

❌ השקעה באת’ריום יכולה להיות מסוכנת:

בדיוק כמו כל מטבע מטבע אחר, השקעה באת’ריום עלולה להיות מסוכנת. מטבעות קריפטוגרפיים הם מאוד תנודתיים, מה שיכול להגדיל רווחים אך גם הפסדים מרובים. המחירים של אתר עברו עליות וירידות רבות בעבר, מה שעלול להוות חסרון גדול עבור חלק מהמשקיעים, במיוחד למתחילים. בנוסף, שכר הטרחה של את’ריום משתנה, וזה גם בעייתי.

האם את’ריום היא השקעה טובה והאם כדאי להשקיע באת’ריום?

מרבית ההשקעות מסתכמות בגורם הסיכון לעומת הגמול. במילים אחרות, האם היתרונות הפוטנציאליים של השקעה באת’ריום עולים על התוצאות האפשריות של הסיכונים?

אין הפתעה שבזכות הטכנולוגיה החדשנית ושווי השוק העצום שלה, Ethereum ממשיך למשוך עסקים גדולים. נוסף על כך, מכיוון שאת’ריום זול יותר מביטקוין.

בסופו של דבר, אף שהיתרונות של השקעה באת’רום עולים על חסרונותיה. במילים אחרות, היתרונות של Ethereum עולים בהרבה על הסיכונים שלה.

במילים פשוטות, את’ריום היא השקעה בסיכון נמוך עם הרבה תגמולים פוטנציאליים. זה בהחלט צריך לעשות מחקר לפני שתשקול להוסיף את’תרום לתיק העבודות שלך.

שאלת ההשקעה האמיתית ב- Ethereum, האם זה באמת עובד? אם אתה מוכן להשקיע את הזמן והאנרגיה, אז בשבילך, זה בהחלט יכול לעשות.

למרות שההשקעה באתריום יכולה להיות מסוכנת – עם טונות של מתחרים שם בחוץ – האמת היא שאת’רום חוללה מהפכה בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים והיא דרך נהדרת לגוון את הפורטפוליו שלך..

ההחלטה הסופית תלויה בך. אתה היחיד שמחליט אם עליך להשקיע באת’ריום או לא

כמה להשקיע באת’ריום?

אם אתה חושב שהיתרונות של השקעה באת’רום הם מפתים, אתה יכול גם לשאול “כמה להשקיע באת’ריום?”

אחד הראשיים כללים בעולם ההשקעות זה להשקיע רק כסף שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד.

החדשות הטובות הן שכיום, השקעה בקריפטוגרפים נגישה מאוד. אפשר להתחיל לסחור עם פחות מ -100 דולר ולהשקיע רק בשבריר של את’ריום.

עם eToro, למשל, אתה יכול בקלות לקנות ולמכור ETH ולסחור ב- CFD של למעלה מ -90 זוגות מטבעות קריפטוגרפיים.

האם את’ריום יהיה יצרן מיליונרים? | סיכום

השקעה באת'ריום

אולי כדאי לך לדעת אם את’ריום יהיה יצרן מיליונרים.

זה כבר – ערך Ethereum עשוי לגדול עוד יותר, מכיוון שמחסור נוטה לקדם צמיחה במחיר. בעוד שחיזוי מחירי Ethereum הוא ספקולטיבי בגלל רמות התנודתיות הגבוהות בשוק הקריפטוגרפי, אנחנו יכולים פשוט לנסות לנתח את הגורמים המשפיעים על השקעות Ethereum..

שניים מהגורמים העיקריים המשפיעים על השקעה בקריפטוגרפים הם ביקוש והיצע וסנטימנט השוק. כשמדובר באת’ריום, רבים רואים בו את האלטקוין מספר אחת אי פעם. הרגש מונע מחידושים ופרויקטים טכנולוגיים הולכים וגדלים. עם מיליוני אתרים באפליקציות DeFi, הביקוש לאת’רום עשוי גם להמשיך לגדול. שחרורו של Ethereum 2.0, למשל, עשוי למשוך משקיעים חדשים ולהוביל לביקוש רב.

ונחש מה! מומחים חיוביים לגבי עתידו. גורו סיימון דדיק, למשל, טוען כי את’ריום יכול להגיע ל -9,000 דולר למטבע.

למרות שאיננו יכולים להחזיר את הזמן ולקנות ETH במכירה סמלית כדי להרוויח הון, עם מספיק הכשרה, השקעה באת’ריום עשויה להפוך להשקעה רווחית לאורך זמן..

זכור, כל השקעה כוללת סיכון כלשהו. אז השקיעו רק את מה שאתם יכולים להרשות לעצמכם ועשו כמה שיותר מחקר לפני שתקבלו החלטה סופית

עכשיו אתה יודע את היתרונות והחסרונות של השקעה באת’ריום. אם אתה מרגיש מספיק השראה להתחיל להשקיע ב- ETH, או אם מאמר זה סיפק תובנה נוספת לידע המסחרי הקיים שלך, אתה עשוי להיות שמח לדעת כי eToro מספק את היכולת לסחור עם נכסי קריפטו ו- CFD עד 90+ מטבעות קריפטוגרפיים.

eToro – פלטפורמת המטבעות הטובה ביותר הן לסוחרים והן למשקיעים

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשייה לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

נקודות מפתח

  • את’ריום היא אחת מאפשרויות ההשקעה הפופולאריות ביותר בשוק הקריפטו. היא מדורגת במקום השני לפי שווי שוק, ממש אחרי הביטקוין.
  • אחד היתרונות העיקריים של Ethereum הוא הטכנולוגיה החדשנית שלה התומכת בחוזים חכמים, אפליקציות DeFi ומגוון אסימונים.
  • ניתן להשתמש באתריום במגזרים שונים הרבה מעבר למימון, כולל רפואה, הצבעה ומשחקים.
  • למרות שאיננו יכולים להכחיש את העובדה שאת’רום חולל מהפכה בעולם, הדרך עדיין ארוכה. אחד האירועים המרכזיים שחובבי הקריפטו ומשקיעים צופים השנה הוא השקת Ethereum 2.0 שתתמקד בהוכחת יתד..
  • אף על פי שאיש אינו יכול לחזות את עתידו של את’ריום ולהבטיח כי את’ריום תהיה השקעה טובה, מומחים פיננסיים רבים הם חיוביים לגבי צמיחתה..
  • Ethereum היא השקעה בסיכון נמוך עם הרבה תגמולים פוטנציאליים.

אם אהבת את המאמר שלנו היתרונות והחסרונות של השקעה באת’ריום, האם זה יהיה יצרן מיליונרים אנא שתף ​​אותו עם כל מי שמעוניין להשקיע גם באת’ריום.

אל תחמיצו:

איזה 10 מטבעות מטבעות ראשונים יתפוצצו בשנת 2021?

מטבעות המטבעות הפופולריים ביותר בבריטניה

Ethereum VS. אדווה: איזה מהם צריך להיות בתיק העבודות שלך?

המטבעות הפופולריים ביותר בארצות הברית

הצהרת אחריות: מטבעות הקריפטו הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון וביצועי העבר אינם אינדיקציה לתוצאות עתידיות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me