כל מה שאתה צריך לדעת על השקעה בשוק מטבעות קריפטוגרפיים באוסטרליה

אם אתה מאוסטרליה, בוודאי לא הגעת לכאן במקרה, אבל אתה רוצה ללמוד השקעה בקריפטוגרפים באוסטרליה. ובכן, במאמר זה תוכלו ללמוד כיצד להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים באוסטרליה.

מהו מסחר במטבעות קריפטוגרפיים?

האם מטבעות קריפטוגרפיים הם חוקיים באוסטרליה?

האם מטבעות קריפטוגרפיים ממוסים במס באוסטרליה?

כיצד לסחור במטבעות קריפטוגרפיים באוסטרליה?

בחר בורסת מטבעות חליפין

בחר באסטרטגיית המסחר שלך

מהם שני המטבעות הפופולריים ביותר באוסטרליה?

מדוע ביטקוין ואתר כל כך פופולריים באוסטרליה?

מדוע כדאי להתחיל להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים באוסטרליה עכשיו?

התחל את השקעת המטבעות שלך באוסטרליה

המתווך המוביל במטבעות קריפטוגרפיים באוסטרליה

נקודות מפתח

המטבע הקריפטוגרפי הראשון ששוחרר היה הביטקוין בשנת 2009 על ידי סאטושי נקאמוטו שלא ידוע אם מדובר בפרט או בקבוצת אנשים שהעלו את הרעיון. מאז צמחו מטבעות הקריפטו בצורה דרסטית. כעת, לפי Coinmarketcap, ישנם יותר מ- 7000 מטבעות קריפטוגרפיים.

אם אתם מכירים מטבעות קריפטוגרפיים עכשיו ואתם יודעים קצת על ההיסטוריה שלהם, בוודאי כבר הצטערתם שלא השקעתם חזרה כאשר ביטקוין החל את דרכו. אם היית קונה ביטקוין אחד אז, שהיה עולה לך כמה דולרים, עכשיו המטבע שלך היה שווה 16,299 $ (בזמן הכתיבה). ובכן, דמיין אם היית קונה 100 ביטקוין או 1000. היית מיליונר עכשיו!

אבל אף פעם לא מאוחר להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. ואם אתה כאן אתה בוודאי מעוניין. למדינות שונות יש תקנות שונות בכל הנוגע למטבעות קריפטוגרפיים. במאמר זה, ריכזנו את היסודות של השקעה ומסחר במטבעות קריפטוגרפיים באוסטרליה וכן ויסות מטבעות קריפטוגרפיים באוסטרליה ושני הקריפטוסים הפופולריים ביותר באוסטרליה..

מהו מסחר במטבעות קריפטוגרפיים?

מסחר במטבעות קריפטוגרפיים פירושו קנייה ומכירה של מטבעות קריפטוגרפיים למטרות רווח. קנייה ומכירה של מטבעות קריפטוגרפיים כרוכה בהשערות על תנועות המחירים בשוק. בהתחלה זה אולי נשמע מסובך, אך מסחר במטבעות קריפטוגרפיים מעולם לא היה נגיש יותר.

כל אחד יכול לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים כעת דרך חילופי מטבעות קריפטוגרפיים. כל שעליך לעשות הוא לבחור בורסת קריפטוגרפיה אמינה, ליצור שם חשבון ואז תוכל לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים.

האם מטבעות קריפטוגרפיים הם חוקיים באוסטרליה?

ויסות קריפטוגרפי באוסטרליה

ויסות מטבעות מטבעות הוא אחד הנושאים הנדונים ביותר בתחום הקריפטו. בין אם צריך להסדיר מטבעות קריפטוגרפיים ובין אם לא, יש דעות שונות. הם אומרים כי האוסטרלים נינוחים, אך מבחינת הרגולציה של מטבע החוץ הם לא התאפקו. אוסטרליה היא בין המדינות שעוקבות אחר עין ונשארה מעודכנת בנושא.

האם מטבעות קריפטוגרפיים ממוסים במס באוסטרליה?

ממשלת אוסטרליה הודיעה בשנת 2017 כי מטבעות קריפטוגרפיים היו חוקיים. שלהם הַכרָזָה, הם אמרו את זה "המטבע הקריפטוגרפי מתפתח במהירות" וכי כל מי שעוסק ברכישה או בהפטרה של מטבעות קריפטוגרפיים צריך להיות מודע להשלכות המס.

כיצד מוסדרים חילופי מטבעות קריפטו באוסטרליה?

בשנת 2018, מרכז הדיווחים והניתוחים האוסטרליים של אוסטרליה (AUSTRAC) יישם חוק חדש להמרת מטבע דיגיטלי. חוק זה קפדני יותר מכיוון שהוא מחייב חילופי מטבעות קריפטוגרפיים להירשם ב- AUSTRAC, לאמת ולזהות משתמשים, לנהל רשומות ולעמוד בחובות הדיווח הממשלתיות..

כיצד לסחור במטבעות קריפטוגרפיים באוסטרליה?

כאמור לעיל, מסחר במטבעות קריפטוגרפיים נשמע מסובך. המונח “Cryptocurrency” עצמו, נראה לא מוכר ומבלבל עבור אנשים רבים מכיוון שהכל קורה באופן וירטואלי. עם זאת, מסחר במטבעות קריפטוגרפיים עכשיו הוא פשוט, ועם קצת מאמץ, כל אחד יכול ללמוד כיצד לעשות זאת.

בחר בורסת מטבעות חליפין

כדי להתחיל את ההשקעה שלך במטבעות קריפטוגרפיים באוסטרליה, בחר באחת מחילופי המטבעות המורשים. אז אתה יכול לסחור בעצם בכל מטבע קריפטוגרפי שתרצה. אתה רק צריך לרכוש את המטבע הקריפטוגרפי שאתה רוצה ולאחסן אותו בארנק המועדף עליך. חלק מהבורסות המורשות של קריפטוגרפים באוסטרליה הן CoinSpot, CoinJar ו- eToro.

בחר באסטרטגיית המסחר שלך

אסטרטגיית מסחר, מטבע קריפטוגרפי באוסטרליה

מטבעות הקריפטו הם תנודתיים מטבעם, ולכן לכן יש סיכוי גבוה לרווח בעת המסחר. המטבע הקריפטוגרפי המועדף על האוסטרלים הוא הביטקוין שכן הוא תנודתי ביותר. עם זאת, מטבעות קריפטוגרפיים “מחוברים” זה לזה, או מוטב לומר שהם מתואמים. כאשר מחירו של ביטקוין גדל, לרוב גם מחירו של את’ריום, למשל, או ליטקוין.

ברור שיש סיכון בהשקעה בנכסים דיגיטליים. חיזוי תנועות המחירים הוא חיוני להשקעה נכונה במטבעות קריפטוגרפיים ב AU. בין אם אתה סוחר באופן ידני ובין אם אתה משתמש בתוכנת מסחר אוטומטית, תמיד יש צורך באסטרטגיית מסחר. אתה יכול לבחור רק מטבע אחד להשקיע בו, ואתה יכול להשקיע בכמה מטבעות בהתאם לבחירתך.

באוסטרליה ישנן בעיקר שלוש אסטרטגיות מסחר במטבעות קריפטוגרפיים: מסחר יומי, מסחר יומי ומסחר ב- CFD.

HODLing

המונח מטבעות קריפטוגרפיים “הודלינג” בעצם אומר להחזיק אותם לתקופה ממושכת יותר. מסחר לטווח ארוך הם בעיקר סוחרים מתחילים שרק התחילו את דרכם בעולם הקריפטו. הם בדרך כלל קונים מטבע במחיר נמוך יותר, מחזיקים אותו ומחכים שהמחיר יעלה ואז מוכרים אותו.

אבל, הנה דבר עם הלדינג; סבלנות הכרחית. להולדים רבים אין סבלנות, ולכן הם מוכרים את מטבעותיהם במחיר מוגד במיוחד, מתוך מחשבה שהוא כבר לא יצמח. ואז הם מתחרטים על כך אחר כך כשהמחיר עולה על הציפיות שלהם. אין זמן מוגדר לכמה זמן צריך להחזיק את המטבעות שלהם. יש המחזיקים אותם במשך ימים, שבועות, חודשים, ואפילו שנים.

מסחר יומי

בסחר יומי, סוחרים שואפים להחזיק את השקעותיהם פחות מיממה. לא קל לשלוט במסחר יום מכיוון שהוא דורש מחויבות ותרגול זמן מסך רב. אם כי, למי ששולט במסחר יומי יש את היתרון להרוויח כסף, שכן מטבעות קריפטוגרפיים הם תנודיים ויש הזדמנויות לתפוס עסקאות רווחיות מדי יום..

כאן בחינוך המסחרי אנו מלמדים את אסטרטגיות המסחר הטובות ביותר, כולל הודלינג ומסחר יומי. אם אתה רוצה להיות אדון במסחר במטבעות קריפטוגרפיים, עיין בקורסים שלנו כאן.

מסחר ב- CFD

CFD הוא ראשי תיבות של Contract for Difference. שיטת מסחר קריפטו זו קצת יותר מסובכת, במיוחד למתחילים. CFD הוא הסכם המבוסס על נכס בסיס. במסחר CFD אתה למעשה אף פעם לא הבעלים של המטבע הקריפטוגרפי. במקום זאת, אם אתה פותח עסקאות, אתה משער האם ערך נכס הבסיס יגדל או יקטן.

מסחר ב- CFD מוסדר בכבדות במדינות רבות מאפשר זאת כעת בכלל. למרבה המזל באוסטרליה, ASIC (נציבות ניירות ערך והשקעות אוסטרלית) אפשרה מסחר ב- CFD.

eToro מציעה מסחר ב- CFD באוסטרליה. eToro AUS Capital Pty Ltd. הינה מחזיקה ברישיון שירותים פיננסיים אוסטרליים (AFSL) 491139 שהונפקה על ידי ועדת ניירות ערך והשקעות אוסטרלית (ASIC) ומוסדרת על פי חוק התאגידים (חבר העמים).

ראוי לציין כי האוסטרלים הכירו את המסחר ב- CFD הרבה לפני ששוחררו מטבעות קריפטוגרפיים. הם השתמשו ב- CFD למסחר בסחורות, עתידיות, מט”ח, מדדי שוק המניות ומניות בודדות.

חילופי מסחר במטבעות מטבעות מול מטבעות קריפטוגרפיים CFD? איזה יותר טוב?

מהם שני המטבעות הפופולריים ביותר באוסטרליה?

שני המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר באוסטרליה הם Bitcoin ו- Ethereum.

ביטקוין

מבחינת שווי השוק, ביטקוין (BTC) היה תמיד המטבע החופשי הפופולרי ביותר באוסטרליה ובשוק העולמי. שווי השוק שלה החודש עומד כיום על 302,165,391,228 דולר. באמצעות הסכום שהזכרנו לעיל, ניתן לחשב זאת על ידי הכפלת מספר אסימוני הביטקוין במחזור (18,538,368 BTC) במחיר ($ 16,299).

את’ריום

במקום השני נמצאת Ethereum, פלטפורמת בלוקצ’יין המשתמשת ב’חוזים חכמים ‘לביצוע עסקאות דיגיטליות. המטבע המקורי שלה מכונה Ether (ETH) ושווי השוק הנוכחי שלו הוא 51,507,291,691 דולר.

ניתן לחשב זאת על ידי הכפלת מספר אסימוני האתרים (113,448,141 ETH) במחיר ($ 454).

מדוע ביטקוין ואתר כל כך פופולריים באוסטרליה?

בקיצור, ביטקוין ואת’ריום פופולריים באוסטרליה מסיבות שונות. לביטקוין עצמו יש מחסור דיגיטלי (מכיוון שקיים מספר מצומצם של ביטקוין), ולכן שומר על שווי שוק גדול עקב ערך מחסור זה.

ל- Ethereum יש ערך שימושי גם כן, שכן אמנם ניתן לייצר רק מספר מצומצם של מטבעות, אך ניתן להשתמש ברשת שלה לאירוח אסימוני ERC 20 (בין היתר)

בהיותם המטבעות הקריפטוגרפיים הוותיקים והגדולים ביותר, ביטקוין ואת’ריום הספיקו להבשיל ביותר בשוק. במילים פשוטות, הביטקוין הוא המוביל בשוק מכיוון שהוא היה המטבע הציבורי הראשון שביצע את תפקידו הרצוי.

בכל הנוגע לשווי שוק המטבעות, לאת’ריום יתרון ייחודי בהגדלת נפח שווי השוק שלה בשל הערך של פלטפורמת החוזים החכמה שלה. בעוד ששווי השוק של את’ריום עומד כיום על כ- 26 מיליארד דולר (נכון ליולי), שווי השוק הכולל של אסימוני ERC-20 הוא כעת 29 מיליארד דולר. הנקודה בה ערך שווי השוק של את’ריום הוארה על ידי אסימוני ERC-20 בפלטפורמה שלה, נודעה בעבר בשם “Flippening” כלומר לפיה שווי השוק הכולל של מטבע מטבע סחיר נתון עובר את שווי השוק של אחר (באותו זמן יותר פופולרי) קריפטוגרפי או מניות.

השאלה האמיתית היא, כשמדובר בקריפטוגרפיה מדוע הפופולריות חשובה כל כך?

כאשר מתרחש התהפכות הביטקוין לעומת את’ריום, כל המטבעות הקריפטוגרפיים יתווספו נגדו

נכון לעכשיו, סוחרים רבים משתמשים לרוב בביטקוין כקובע מגמה לביצועים הכלליים של השוק.

אם מתרחש התהפכות הביטקוין לעומת את’ריום, זה עלול להפוך את השוק לתנודתי יותר מכיוון שאת’ריום עצמו מוערך על ידי עצמו ועל ידי אסימוני ה- ERC-20 שלו..

בעוד שמטבעות קריפטוגרפיים הם בדרך כלל תנודתיים, לביטקוין יש את היכולת להחליק דברים על ידי הקפדה שערכו אינו קשור לתועלת הרשת שלו לכל מטרה אחרת מלבד לארח את ספר החשבונות הביטקוין. הרשת של את’ריום היא בדרך כלל תנודתית יותר מביטקוין שכן ספר החשבונות שלה משמש לדברים שאינם אירוח הרשת של את’ריום.

הרשת של את’ריום מארחת הרבה מקרי שימוש אחרים, ולעתים קרובות לא רק עסקאות אסימון מסוג ERC-20. לפעמים, רשת Ethereum יכולה להיות סתומה, מה שמוביל לקוצים משמעותיים או לירידות בערך האסימון. זה קרה בעבר עם אתר Cryptokitties, כאשר בשנת 2017 סתימת רשת משמעותית הובילה לעלייה פתאומית וירידה במחיר של Ethereum..

מדוע כדאי להתחיל להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים באוסטרליה?

ישנן שתי סיבות עיקריות מדוע כדאי ללמוד לסחור ולהתחיל להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים באוסטרליה.

ראשית, ב -11 במאי 2020, חציית הביטקוין התרחשה בפעם השלישית בתולדות הביטקוין. ובפעם האחרונה בה חצייה התרחשה בשנת 2016, השנה הבאה 2017 הייתה זו בה הגיע ביטקוין לשיא של 20,000 דולר בכל הזמנים. אז, דבר דומה עשוי לקרות בשנת 2021.

שנת 2020 הייתה עד כה שנה מרגשת עבור סוחרי מטבעות קריפטוגרפיים. מטבעות קריפטוגרפיים הם תנודיים, ו- 2020 הוכיחה זאת. עקב מגיפת נגיף הכילה, ערך הביטקוין ירד לכמעט 3000 דולר, אך אז הוא טיפס במהירות בחזרה, ולפי Coinmarketcap בזמן הכתיבה מחיר הביטקוין עומד על 16,299 דולר.

שנית, מומחי מטבעות קריפטוגרפיים סבורים כי כעת זהו זמן מושלם להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים, שכן, לטענתם, אנו עוברים תקופה ייחודית שכן יש סיכוי כי 2017 תחזור על עצמה..

לדברי מומחה הקריפטוגרפים איוון און טק, באופן ההתפתחות של השוק, ישנם סימנים לכך ש -2021 תהיה שנה דומה לשנת 2017 עבור מטבעות קריפטוגרפיים. הוא ניבא את הטוויטר שלו בטוויטר ואמר זאת הביטקוין יגיע ל -40,000 דולר עד דצמבר 2021 ואת’ריום תגיע עד 6000 $. ואכן זה נראה כמו זמן מיוחד שעובר עלינו. זה ממש כמו בהתחלה, מי שלא השקיע החמיץ את הסירה.

אם נחזור כאשר ביטקוין שוחרר בשנת 2009, הייתה ספקנות רבה לגבי מטבעות קריפטוגרפיים, אך כעת הם צמחו עד כדי כך שהם משפיעים על העולם הפיננסי המסורתי..

נקודות מפתח

  • אף פעם לא מאוחר להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים.
  • מסחר במטבעות קריפטוגרפיים פירושו קנייה ומכירה של מטבעות קריפטו למטרות רווח.
  • אתה יכול להשקיע ולסחור בכל מטבע קריפטוגרפי באוסטרליה, אך ביטקוין ואת’ריום הם המטבעות הפופולריים ביותר.
  • אוסטרליה היא אחת המדינות שנשארו מעודכנות ולא זניחה את הרגולציה של מטבע החוץ.
  • חילופי מטבעות קריפטוגרפיים באוסטרליה צריכים לעמוד בכללים שקבע AUSTRAC.
  • באוסטרליה ישנן בעיקר שלוש אסטרטגיות מסחר במטבעות קריפטוגרפיים: מסחר יומי, מסחר יומי ומסחר ב- CFD.
  • עכשיו זה זמן מושלם להתחיל להשקיע בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים באוסטרליה מכיוון שמומחים טוענים כי הם צפויים לצמוח ערך משמעותית בשנים הקרובות..

התחל את השקעת המטבעות שלך באוסטרליה

השקעה במטבעות קריפטוגרפיים עשויה להיראות מסוכנת וייתכן שתסס לפני שתבצע את הצעד הראשון שלך. אנו מקווים שמאמר זה נתן לך מידע על איך להתחיל להשקיע בשוק הקריפטוגרפים באוסטרליה.

יתר על כן, מסחר במטבעות קריפטוגרפיים הוא משהו שכדאי ללמוד, במיוחד בהתחשב בכך שלמטבעות קריפטוגרפיים יש פוטנציאל גדול, ועשוי לקחת תפקיד מוביל בעולם הפיננסי בעתיד. ברור כי הבנת שוק הקריפטוגרפים דורשת הרבה זמן ומחויבות, אך כמו תמיד הצעד הראשון הוא הגדול והחשוב ביותר. אז תעשו את זה היום, בחרו את בורסת המטבעות המובילה והתחילו להשקיע בשוק הקריפטוגרפים באוסטרליה.

המתווך המוביל במטבעות קריפטוגרפיים באוסטרליה

עכשיו אתה יודע יותר כיצד להתחיל להשקיע בפועל בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים באוסטרליה, אתה יכול להיות מוכן לקחת את העניין שלך לשלב הבא..

הבנת שוק המטבע הקריפטוגרפי עשויה להימשך שנים של לימוד. עם זאת, על ידי קריאת מאמר זה היום, עשית את צעדיך הראשונים לקראת הפיכתך למשקיע קריפטו טוב יותר. השלב הבא הוא לבחור את המתווך הקריפטו הטוב ביותר באוסטרליה.

סוחר עם חשבון eToro יכול לסחור ב- CFD בנכסים פיננסיים בסיסיים כגון מניות, סחורות, ו מטבעות מטבעות. עם מרווחים צמודים, הם מותג עולמי מוביל. הצביעו כמתווכים בכירים ב- AU.

סחר בקריפטו עם המתווך המדורג ביותר eToro, שנבחר על סמך הדירוג הגבוה והמיקום שלך.

eToro היא חברת תיווך מצוינת שגם מחליפה את מטבע הקריפטוגרפים שלה. יש לו פלטפורמה ידידותית למשתמש ויש לו אפליקציה נהדרת שנגישה בקלות. בורסת הקריפטו יוצאת הדופן של eToro, eToroX, מציעה חוויית מסחר נכסי קריפטו רוויזיוניסטית עבור סוחרי אלגו, משקיעים מוסדיים וסוחרי קריפטו מנוסים..

דבר יוצא מן הכלל ב- eToro הוא שאתה יכול להעתיק סוחר כך שכל עסקאות שהם יפתחו ייפתחו אוטומטית בחשבונך עם אחוז יחסי מהכספים המיועדים שלך..

ב- eToro סוחרים יכולים לבנות תיק מגוון עם 14 מהמטבעות הפופולריים ביותר באוסטרליה, כולל ביטקוין (BTC), את’ריום (ETH), Ethereum Classic (וכו), לזנק, XRP, ליטקוין (LTC), מזומן ביטקוין (BCH), לומן כוכבי (XLM), NEO (NEO), EOS (EOS), קרדנו (ADA), יוֹטָה, טרון, ZCash, טזוס.

אם אהבת את המאמר שלנו השקעה במטבעות קריפטוגרפיים באוסטרליה – כיצד למעשה להתחיל להשקיע בשוק מטבעות המטבעות באוסטרליה, אנא תן לנו לייק ושתף אותו עם כל מי שיכול להתעניין במסחר במט”ח.

eToro היא פלטפורמה מרובת נכסים המציעה הן השקעה במניות והן בקריפטו-סחורות, כמו גם במסחר ב- CFD. 75% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me