צמדי מטבעות קריפטוגרפיים מובילים למסחר

צמדי המטבעות הטובים ביותר לסחר: מבוא

מה המטבעות הטובים ביותר לסחר?

למעלה 9 המטבעות החשובים ביותר לסחר

 1. מונרו (XMR)
 2. אדווה (XRP)
 3. כּוֹכָבִי
 4. ביטקוין (BTC)
 5. אתריום (ETH)
 6. EOS
 7. ליטקוין (LTC)
 8. בינאנס (BNB)
 9. אסימון תשומת לב בסיסי (BAT)

חמשת המטבעות האלטרנטיביים האלטרנטיביים הראשונים לסחר

 1. ChainLink
 2. VeChain
 3. NEO
 4. לִקְשׁוֹר

מיטב צמדי המטבעות המסחריים

למה & כיצד אוכל להתחיל לסחור בזוגות מטבעות?

נקודות מפתח

סעיף שאלות נפוצות

צמדי המטבעות הטובים ביותר לסחר: מבוא

מחפש את זוגות המסחר הטובים ביותר בקריפטו? מחפש אחר המטבעות הקריפטוגרפיים היקרים ביותר לסחר? ואז המאמר הזה הוא בדיוק בשבילכם! תסתכל על 9 המטבעות הקריפטוגרפיים הנסחרים הטובים ביותר ולמד עוד על מסחר בקריפטו.

אבל ראשית, בואו נשיב על שאלה אחרת שעשויה לשמור על מחשבותיך בלילה … “מה זה מסחר בקריפטו ולמה בכלל אני צריך להתחיל לסחור בקריפטו?”

ובכן, מסחר במטבעות קריפטוגרפיים, המוגדר כתהליך קנייה ומכירה של קריפטו או פעולת השערה על מחיריהם, הוא אפשרות השקעה אטרקטיבית..

יתר על כן, אם אתה מוצא זוגות קריפטוגרפיים יקרי ערך לסחר, מסחר בקריפטו עשוי להביא לתשואות גבוהות לאורך זמן. רק תסתכל על כמה ממשקיעי הצפנה המצליחים ביותר שיש שם!

לא רק כסף הוא שמניע סוחרי קריפטו. ישנם יתרונות רבים של מסחר בקריפטו שגורם לאנשים להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים מובילים.

בתור התחלה – אם כי מטבעות קריפטוגרפיים יכולים להיות תנודתיים מאוד – עליית טכנולוגיית הקריפטוגרפיה וטכנולוגיית הבלוקצ’יין באזורים הרבה מעבר למגזר הפיננסי הוא מניע עצום לסוחרי קריפטו. אין שום הפתעה שחלק מהמומחים מאמינים כי היקפי המסחר והפעילויות בקריפטו ימשיכו לגדול למרות המגיפה המתמשכת.

עולם המסחר בקריפטוגרפים מסומן על ידי גבוה נְזִילוּת כמו כן, שהוא גורם נוסף שמושך אנשים מכל רחבי העולם.

סחר במטבעות קריפטוגרפיים מעניק למשקיעים עצמאות מסוימת מכיוון שאין צורך להסתמך על בנקים או מוסדות פיננסיים אחרים. האם אתה יכול לדמיין לחיות בעולם עם מערכות פיננסיות מבוזרות לחלוטין?

וזה לא הכל! השקעה בזוגות המסחר הטובים ביותר במטבעות קריפטוגרפיים היא דבר שמומחים מעריכים בגלל החשיבות של גיוון בתיק.

אמנם ישנן הונאות ידועות לשמצה ועמדות שליליות כלפי קריפטוסים, אך מסחר בקריפטו הוא נישה השקעה שכדאי לבחון.

אתה יכול התחל לסחור בכמה מזוגות הקריפטו הטובים ביותר עם $ 100 בלבד. אז האם אתה באמת צריך סיבות נוספות להתחיל לסחור במטבעות קריפטוגרפיים?

אנו ב- Trading Education יכולים לעזור לך ללמוד עוד על מסחר בקריפטו ועל זוגות הקריפטו המובילים שיש. כל שעליך לעשות הוא להירשם לאחד מהקורסים המקוונים שלנו שיעזרו לך לשלוט במסחר בקריפטו.

לאחר שרכשת מספיק ידע אודות זוגות קריפטו ואסטרטגיות מסחר, תוכל להתחיל לסחור בכמה מטבעות הקריפטו המובילים במהירות ובקלות – פשוט עיין Exchange eToro!

מה המטבעות הטובים ביותר לסחר?

עכשיו כשאתם מכירים את היתרונות של מסחר בקריפטוגרפים, הגיע הזמן ללמוד עוד על הקריפטוסים המובילים לסחור.

זה לא סוד שעולם המטבעות הדיגיטליים שינה לא רק את התעשייה הפיננסית אלא את כל העולם.

מטבעות קריפטו, שנראים כאלטרנטיבה למטבעות לאומיים בעת אי וודאות, עשויים אפילו לעזור חברות פותרות משברים פיננסיים.

הטכנולוגיה שמאחורי הקריפטו (או בלוקצ’יין או האלטרנטיבות שלה) מרשימה גם היא, מה שמשפר את הפיתוח של יותר ויותר מטבעות לסחר. מעניין מספיק, על פי CoinMarketCap, עכשיו יש יותר יותר מ -5,000 מטבעות קריפטוגרפיים שם בחוץ.

כדי לעזור לך לנווט בעולם המרשים של סחר במטבעות קריפטוגרפיים ולמצוא את זוגות המטבעות הטובים ביותר לסחור, אנו מציגים את 9 המטבעות הקריפטוגרפיים החשובים ביותר לסחר. אתה יכול לעבור אותם בקצב שלך על מנת לקבל החלטה מושכלת לגבי זוג הקריפטו שאתה מעוניין בו.

למעלה 9 המטבעות החשובים ביותר לסחר

כדי לסייע לסוחרי מטבעות ומשקיעים במטבעות קריפטו להחליט באילו זוגות קריפטו יש לסחור, אנו דנים בהמשך ב -9 מטבעות קריפטוגרפיים גדולים והסיכויים שלהם

1. מונרו (XMR)

מוכנים ללמוד עוד על המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים לסחור? נתחיל עם מונרו – אחד האלטקוינים המעניינים והערכיים ביותר לסחור השנה.

מונרו הושק בשנת 2014 עם התמקדות ב ביזור ופרטיות. למעשה, קריפטו זה מכונה לעתים קרובות מטבע הפרטיות האמיתי היחיד. שלא כמו עסקאות דאש, למשל, לא ניתן לפרסם מעברים של מונרו. גם ההיסטוריה של המטבעות אינה ידועה, ולכן איש אינו יכול לדעת מה מקור היעד ועסקאותיהם.

בגלל הפוטנציאל והמבנה הייחודי שלה, מונרו מושך אליו סוחרים רבים ברחבי העולם. אוקיי, בסדר, אתה צודק – מטבעות פרטיות עשויים למשוך אנשים זדוניים. אך למרות השימוש בו בפעילויות בלתי חוקיות, כמו עסקאות באינטרנט האפל, מונרו הוא אחד הקריפטוסים הטובים ביותר לסחר.. מונרו מדורג במקום ה -15 CoinMarketCap, עם שווי שוק של 2,266,674,057 דולר ונפח מסחר של 1,552,301,913 דולר ליום 13 באוקטובר 2020.

2. אדווה (XRP)

אדווה היא עוד קריפטו מהפכני ובעל ערך לסחר. ליתר דיוק, Ripple הוא אחד הפרויקטים הוותיקים ביותר של מטבעות קריפטוגרפיה, כאשר אסימון ה- XRP של Ripple הוא בין המטבעות הגדולים לפי שווי שוק..

הנזילות לפי דרישה של Ripple מאפשרת לשלוח XRP ישירות ומהירות על מנת להחליף שני מטבעות גלובליים שונים. למעשה, אדווה תוכננה בהתחלה להקל על עסקאות בנק בעלות נמוכה.

למרות שמאמציה המובילים הם בעיקר מוסדות פיננסיים גדולים שמעבירים כסף ברחבי העולם, עסקאות עמית לעמית אפשריות גם הן, כאשר משקיעים רבים עם חשבונות קטנים נמשכים מהמחיר הנמוך של האסימון ($ 0.257064 בזמן כתיבת שורות אלה).

האם אתה מעוניין ב אדווה מסחר?

3. כוכבים

אם אתם מחפשים קריפטו כוכבים למסחר, שימו כּוֹכָבִי ברשימה שלך. כוכבים הוא אחד המבטיחים ביותר אפשרויות השקעה בקריפטוגרפים בשנת 2020, על פי CoinMarketCap.

במקור המבוסס על פרוטוקול Ripple Labs, מטרתו העיקרית של Stellar הייתה להקל על עסקאות מעבר לגבולות. שים לב ש הקריפטו המקורי של כוכב הוא לומן (XLM). לומן אינו ממוקש מכיוון שהמערכת אינה משתמשת בהוכחת עבודה.

בניגוד ל- Ripple, Stellar מתמקדת לא רק בארגונים פיננסיים גדולים אלא בלקוחות בודדים. ונחש מה? כל עסקה עולה 0.00001 XLM בלבד.

בהתחשב בכך שהפלטפורמה מאפשרת עסקאות מעבר לגבולות ומחברת בין מערכות תשלום לסוחרי קריפטו, אין זה מפתיע שרבים מהסוחרים עדיין טוענים כי מדובר באחד הקריפטוסים המובילים לסחור כעת..

4. ביטקוין (BTC)

אולי אתה לא מופתע לראות את הביטקוין ברשימה שלנו. יותר מעשור מאז השקתו, הביטקוין הוא עדיין אחד המטבעות הקריפטוגרפיים המשפיעים ביותר ברחבי העולם.

לאמיתו של דבר, ביטקוין – אחד הקריפטוסים המובילים לסחור עם שווי שוק גדול ונפח מסחר – מכונה לעתים קרובות מלך המטבעות הקריפטוגרפיים.

מכיוון שביטקוין מסומן על ידי נזילות גבוהה, מסחר ב- BTC הוא אופציה נהדרת גם למתחילים. למרות המגיפה המתמשכת, על פי מומחים מובילים, השקעה בביטקוין היא עדיין אחת מאפשרויות המסחר הטובות ביותר במטבעות קריפטוגרפיים.

נוסף על כך, מכיוון שמגבלות הביטקוין מוגבלות, הם מפתים מאוד. שים לב ש רק 21 מיליון ביטקוין יכולים להתקיים אי פעם. ישנם כבר יותר מ -18,466,006.25 BTC שכורים כבר, ויותר מ -900 BTC שנמוקשים ביום. למרות שמספרים אלה משתנים כל עשר דקות כשמוסיפים בלוקים חדשים, צפוי שהביטקוין האחרון ייכרה בסביבות 2140.

יש הרבה זמן להשקיע בביטקוין, אז אל תהססו להוסיף את המטבע העליון הזה לתיק המסחר שלכם!

האם אתה מעוניין ב סחר בביטקוין?

5. אתריום (ETH)

אולי אתה לא מופתע לראות את את’ריום ברשימה שלנו. את’ריום היא פלטפורמת הבלוקצ’יין השנייה בגודלה לפי שווי שוק אחרי הביטקוין, מה שהופך אותו לאחד המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר שניתן לסחור בהם. בניגוד לביטקוין, אין אספקת מגבלות עליונות על האתר של את’ריום, שמושך משקיעים רבים ברחבי העולם.

עלינו לציין כי בשנת 2016, את’ריום חולק ל את’ריום (מטבע ETH) ו Ethereum Classic (מטבע ETC), לכן וודא תמיד שאתה יודע את קיצור המטבע שאתה רוצה לסחור בו.

החדשות הטובות הן כי לאתרומי יש יישומים רבים מעבר למסחר בקריפטו. Ethereum תומך בחוזים חכמים ומאפשר למפתחים ליצור אפליקציות מבוזרות, שיכולות לתמוך במסחר בסחורות, בעסקים, בהצבעה, במשחקים ובפעילות הדדית במדעים..

לא פלא שההייפ סביב אתריום עדיין מרשים. למעשה, אחד האירועים החשובים והמצופים ביותר הוא ההשקה של Ethereum 2.0, שיתמקד בהימור במקום כרייה. אירוע זה יכול אפילו להבטיח רמות גבוהות יותר של שקיפות ובטיחות ויכול למשוך יותר סוחרי קריפטו להשקיע ב- Ethereum בשנת 2020 ובשנים הבאות..

האם אתה מעוניין ב מסחר באת’ריום?

6. EOS

EOS הוא עוד מטבע קריפטוגרפי יקר לסחר שיכול לעזור לסוחרים להגדיל את עושרם לאורך זמן. שים לב כי EOS מופעל על ידי פרוטוקול הבלוקצ’יין EOS.IO, אשר בדומה ל- Ethereum מאפשר למשתמשים ליצור חוזים חכמים ויישומים מבוזרים. ליתר דיוק, EOS.IO נוצר בתחילה כדי לפתור את בעיות המהירות וההרחבה ב- Ethereum ובביטקוין.

בגלל הטכנולוגיה החדשנית שלה, בשנת 2017, הצעת המטבע הראשונית של EOS הגיעה לשיא חדש בעולם המטבע הקריפטוגרפי וגייסה יותר מ -4 מיליארד דולר. עכשיו EOS ממשיכה למשוך סוחרים רבים מכל רחבי העולם.

אם אתה תוהה איזה מטבע הוא אפשרות מסחר טובה יותר, קרא את המדריך המלא שלנו האם EOS טוב יותר מאשר אתריום? כדי לעזור לך להחליט אם אתה צריך לסחור ב- EOS או לא.

האם אתה מעוניין ב סחר ב- EOS?

7. ליטקוין (LTC)

למרות כל המטבעות הווירטואליים ופרויקטים הקריפטו שם, אנו חייבים להודות כי Litecoin הוא עדיין אחד הקריפטוסים הטובים ביותר לסחור. Litecoin נותרה סחר קריפטו בטוח, אחד מ עשרת המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים ביותר לפי שווי שוק.

כאן עלינו לציין כי Litecoin הוא אחד האלטקוינים הראשונים או האלטרנטיבות לביטקוין; הפלטפורמה נוצרה בשנת 2011 ועדיין היא ממשיכה לצמוח. מעניין לציין שלליטקוין יש מגבלת אספקה ​​של 84 מיליון מטבעות או פי ארבעה יותר מביטקוין.

מכיוון שלליטקוין יש גם שיעורי נזילות גבוהים, מומחים מאמינים כי מטבע קריפטוגרפי זה לא יאבד את ערך המסחר שלו בשנים הקרובות. שים לב למחיר של LTC הוא 50.33 דולר עם מחזור מסחר 24 שעות ביממה של 2,455,796,537 דולר, לפי CoinMarketCap. אז אל תהססו להוסיף ליטקוין לתיק העבודות שלכם.

האם אתה מעוניין ב סחר בליטקוין?

8. Binance (BNB)

עולם המסחר בקריפטו משתנה כל הזמן, כאשר מטבע Binance הוא אחד המטבעות הטובים ביותר בתעשייה. למעשה, סוחרים רבים מאמינים כי Binance הוא מחליף משחק אמיתי שכן הוא תומך בפעולות בבורסת Binance.

אל לנו לשכוח את זה בינאנס היא אחת מחילופי הצפנה לקריפטו המהימנים ביותר ברחבי העולם, כאשר עסקאות נעשות באמצעות מטבעות Binance.

קריפטו זה מסומן על ידי נזילות גבוהה, כאשר סוחרים רבים קונים ומכירת מטבעות בינאנס. לא מפתיע בינאנס הוא אחד הקריפטוסים הנסחרים והצומחים ביותר! לכן, אל תהססו להוסיף את Binance לרשימת הקריפטוסים המובילים שלך לסחר.

השקעה ב- BNB עשויה אפילו להפוך למיזם רווחי, במיוחד אם כבר יש לך ניסיון עם נכסים אחרים כמו ביטקוין ואת’רום.

האם אתה מעוניין ב Binance מסחר?

9. אסימון תשומת לב בסיסי (BAT)

למרות שקיימים מטבעות קריפטוגרפיים שונים שצפויים להתפוצץ בשנים 2020-2021, בואו נדבר על BAT, אחד הקריפטוסים המובילים לסחור כיום..

BAT הוא אסימון ERC-20 הנתמך על ידי הדפדפן האמיץ; מטרתה העיקרית היא לפתור את בעיית הפרסום המקוון ויצירת תוכן מקוון.

בעיה? כן, אחד גדול! זה לא סוד שחלק ממודעות הסלולר עלולות להוביל לחוויית משתמש ירודה ואובדן סוללה, וכתוצאה מכך, משתמשים רבים פונים לרוב לחסימת מודעות (המהווה מכשול עצום לעסקים). כדי לפתור בעיות כאלה, ניתן להשתמש ב- BAT כדי לתגמל משתמשים שצופים במודעות ונותנים טיפ ליוצרים מקוונים.

בגלל הפוטנציאל שלו, BAT הפכה לאופציית השקעה אטרקטיבית, במיוחד עבור סוחרים צעירים ויוצרי אתרים ברחבי העולם.

האם אתה מעוניין ב מסחר ב- BAT?

חמש מטבעות מטבע אלטרנטיביים לסחר

עולם המסחר בקריפטו הוא כמו יקום מתרחב של חידושים טכניים, תקנות פיננסיות והזדמנויות השקעה. לפיכך, קשה לעקוב אחר כל המטבעות שם ויישומיהם.

כדי לעזור לך למצוא את המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים ביותר לסחר, אנו מציגים חמש חלופות שצברו תאוצה ונמצאות כאן כדי להישאר.

1. ChainLink

אם אתם מחפשים מטבעות יקרים יותר לסחר, הכניסו את ChainLink לרשימה שלכם. ChainLink הוא אורקל חדשני שמטרתו לגשר על הפער בין טכנולוגיית הבלוקצ’יין לעולם האמיתי (כולל מחקר תרופות, מדע וחקלאות) על ידי חיבור נתונים בעולם האמיתי לחוזים חכמים.

לאור היישומים המהפכניים שלה, אין זה מפתיע ש- ChainLink מושכת יותר ויותר סוחרים מכל רחבי העולם.

שים לב כי LINK הוא הקריפטו המקורי בפלטפורמת ChainLink, עם מחיר של 11.45 $, נפח מסחר 24 שעות ביממה של 1,877,017,944 $, ועלייה של 2.04% ב -24 השעות האחרונות.

2. VeChain

VeChain הוא עוד מטבע יקר לסחר, שלמרות העליות והירידות שלו – יש תמיכה חזקה בקהילה.

במקור מזלג של ה- Blockchain Ethereum, VeChain פיתחה את היישומים הייחודיים שלה, עם דגש על רשתות אספקה, ניהול מוצרים ואינטרנט הדברים.

אחד ההיבטים האטרקטיביים ביותר הוא שפלטפורמה זו מבטיחה שקיפות של נתונים כלכליים. כתוצאה מכך, חברות גדולות כמו מאסטרקארד עובדות לעיתים קרובות בשותפות עם VeChain.

שים לב שהפלטפורמה מציעה שני אסימונים: אסימון VeChain (VET) המשמש לתשלומים ו- VeChainThor Energy (VTHO) נהגו להריץ חוזים חכמים ב- Blockchain Thor.

3. קרדנו

קרדנו הוא מטבע קריפטוגרפי אחר ששווה להשקיע בו בשנת 2020. מאז השקתו בשנת 2017, פלטפורמת הבלוקצ’יין הזו ו- ADA הקריפטו שלה זכו לפופולריות גבוהה. בדיוק כמו Ethereum, הפלטפורמה מאפשרת יישומים וחוזים חכמים ומשתמשת בהוכחת יתד.

מתואר כ”פלטפורמת בלוקצ’יין עבור מחליפים, חדשנים וחזון איש, עם הכלים והטכנולוגיות הנדרשים כדי ליצור אפשרות לרבים, כמו גם למעטים, ולחולל שינוי גלובלי חיובי “, Cardano שואפת להפוך את עולם המטבעות הקריפטוגרפיים ליותר ומבוזרת יותר.

עם מרכזיות שונות המציעות ADA, לא יהיה קשה להתחיל לסחור בקרדנו היום.

4. NEO

בעולם המסחר בקריפטו של ימינו דוחף מטבעות קריפטוגרפיים חדשים ואפשרויות השקעה, NEO הוא אחד הקריפטוסים החשובים ביותר לסחר.

מכונה לעתים קרובות את’ריום של סין, הפלטפורמה משתמשת בהוכחת יתד ומאפשרת למשתמשים לפתח אפליקציות וחוזים בבלוקצ’יין. החלק הטוב ביותר הוא שהפלטפורמה ממשיכה להתפתח, מה שמושך יותר ויותר סוחרים.

עלינו לציין שיש שני אסימונים: NEO וגז. NEO הוא אסימון ההשקעה, בעוד ש- GAS משמש לתשלום עמלות עבור תשלומים בבלוקצ’יין. בהתחשב בפוטנציאל שלו, NEO הוא מטבע שאתה צריך לצפות בו.

5. קשירה

אחרון חביב, בואו נדבר על Tether (USDT) – אחד ממוצרי הברזל המעניינים ביותר לסחור. שים לב שמטלות נורות מיועדות לא להיות נדיפות ומטבע Tether אחד כמעט שווה לדולר אמריקאי אחד.

הסיבה העיקרית שנוצרה Tether הייתה לעזור לחברות גדולות לזרז עסקאות ולהעביר כסף ברחבי העולם. דרך ה הדולר האמריקאי הוא מטבע פיאט מוביל, חילופי ארה”ב עשויים לכלול זמן רב וסיבוכים רגולטוריים, כך שקשר פשוט הפך מועיל יותר.

וזה האבטחה שהופכת את קשירה לאחד הקריפטוסים הטובים ביותר לסחר, כרגע אחד המטבעות עם הנפח הגבוה ביותר למסחר, o49,702,023,783 דולר ושווי שוק של 15,759,080,769 דולר.

המטבעות שהוצגו לעיל הם בין הקריפטוסים הטובים ביותר לסחר.

עם זאת, זהו רק קצה הקרחון; יש הרבה מטבעות קריפטוגרפיים יקרים יותר לסחר, ומטבעות רבים פחות מוערכים שאתה צריך לצפות בהם.

מטרון ועד מזומן ביטקוין, לסוחרים אפשרויות שונות לקנות ולמכור מטבעות, אז עשה את המחקר שלך לפני שתתחיל לסחור בקריפטו.

מיטב צמדי המטבעות המסחריים

עכשיו כשיש לך הבנה טובה יותר של שוק הקריפטו, הגיע הזמן לבחור זוג. אמנם יש מגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים לסחור, אבל אל נשכח שבעולם המסחר, אנחנו תמיד סוחרים זוגות.

בין אם תחליטו לסחור זוגות קריפטו לפיאט או קריפטו-קרוס, עליכם לבחון את הפוטנציאל של כל מטבע לתשואות לטווח קצר וארוך.

שים לב שהשיעור הנוכחי של מטבע קריפטוגרפי אינו המדד היחיד שיש לקחת בחשבון. פשוט בגלל שהמדדים האלה מאוד תנודיים!

חשוב לדעת זאת נפח מסחר ונזילות הם שני הגורמים המשפיעים גם על הפופולריות של כל זוג קריפטו. לכן, סוחרי קריפטו צריכים להעריך גורמי שוק ודפוסי נתונים שונים, כולל שווי שוק.

כאן עלינו להזכיר ששווי שוק גבוה פירושו כמות גבוהה של מטבעות במחזור. בכל הנוגע לנזילות, מטבעות עליונים כמו את’ריום וביטקוין הם בעלי שיעורי נזילות מהגבוהים ביותר, המראים ביקוש ממשי.

למעשה, Bitcoin, Ethereum, Litecoin ו- Tether הם בין מטבעות הבסיס המובילים שיש לקחת בחשבון בבחירת צמד מסחר בקריפטו – עובדה שהוגדלה על ידי הביקוש הרב למטבעות אלה. כתוצאה מכך, כמה מזוגות הקריפטו הפופולריים ביותר לסחור בבורסות שונות הם BTC / ETH, USDT / BTC, ETH / LTC, LTC / USDT ו- BTC / LTC.

כדי להחליט על זוג קריפטו, צריך להבין לא רק את הרווחיות שלו ביחס לנכסים אחרים, אלא גם את זה התפתחות לאורך השנים. כדי לתת דוגמה, בעוד ש- Bitcoin Cash ו- Ripple היו בין מטבעות הבסיס הטובים ביותר לסחר בשנת 2018, בשנת 2019 היו אלה EOS ו- Binance Coin עם מחזורי המסחר הגבוהים ביותר..

מתלבט לגבי זוגות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר לסחור בשנת 2021? ובכן, למרות הבעיות הגלובליות ברחבי העולם, המסחר בקריפטוגרפים ממשיך להתרחב, כאשר USDT / BTC, EOS / USDT, EOS / LTC, EOS / BTC USDT / XRP ו- USDT / ETH הם בין צמדי המסחר המובילים עם מחזורי מסחר גבוהים.

למה & כיצד אוכל להתחיל לסחור בזוגות מטבעות?

אופיו המבוזר של עולם הקריפטו מושך סוחרים רבים המעוניינים בזוגות קריפטו שונים. כפי שהוסבר קודם, מסחר בקריפטו יכול בסופו של דבר להציע תשואות גדולות וזו דרך נהדרת לגוון את הפורטפוליו.

נוסף על כך, השימוש במטבעות קריפטוגרפיים מבטל אי נוחות ניהולית, עמלות גבוהות וזמני עיבוד איטיים – נושאים הקשורים למטבעות בנקאיים ופיאט מסורתיים. במילים אחרות, מטבעות קריפטוגרפיים עוקפים את המתווך ומעניקים לסוחרים עצמאות מסוימת.

אה, ובל נשכח את זה שוק הקריפטו פתוח 24/7, כך שסוחרים יכולים להיות גמישים ולסחור בקריפטוסים במשרה מלאה או במשרה חלקית.

לפני שתחליט על זוג מטבעות קריפטוגרפיים לסחור, עליך להשקיע מספיק זמן ומשאבים חינוך למסחר, ניתוח, אסטרטגיות מסחר מוצלחות ושליטה עצמית רגשית. למעשה, לפסיכולוגיה של סחר יש תפקיד מכריע בהצלחה שלך בעת מסחר בזוגות קריפטו פופולריים או מטבעות לא מוערכים.

כדי לסחור בזוגות קריפטוגרפיים מובילים, צריך להיות מודע גם לכל השינויים הפוליטיים והכלכליים, לכן ודא תמיד שאתה מעודכן בחדשות ההודעות וההכרזות האחרונים.

לכן, אם אתה מעוניין לסחור בזוגות קריפטו מובילים, אנו ב- Trading Education יכולים לעזור לך להתחיל ולהפוך לסוחר קריפטו אמיתי..

הירשם לאחד מהקורסים המקוונים שלנו כדי להבין את המורכבות של מסחר במטבעות חליפין ולהחליט על זוג קריפטו לסחר. למד כאן כיצד להפוך לסוחר מצליח.

eToro – המרת מטבעות המטבעות הטובה ביותר & פלטפורמת מסחר חברתי

מתווך etoro

עכשיו אתה יודע איך למצוא את זוגות הקריפטו המובילים לסחור. אם אתם מרגישים השראה להתחיל במסחר בקריפטוגרפים, או שמאמר זה הועיל בידע המסחרי הקיים שלכם, אולי תשמחו לדעת כי eToro נותן לך את ההזדמנות לסחור בנכסי קריפטו ו- CFD עד 90+ מטבעות קריפטוגרפיים. סוחרי קריפטו המשתמשים בשירותי eToro יכולים לבנות תיק מגוון ולהתחיל לסחור במטבעות הפופולריים ביותר שיש כיום.

נקודות מפתח

 • סחר במטבעות קריפטוגרפיים הולך וגובר משום שהוא מציע נזילות גבוהה ועצמאות מבנקאות מסורתית.
 • הביטקוין, מלך המטבעות הקריפטוגרפיים, הוא המטבע הווירטואלי הראשון שמציע אלטרנטיבה להעברות בנקאיות מסורתיות וכספים.
 • עוד קריפטוסים עיקריים לסחר כוללים את’ריום, מונרו, כוכבי, EOS, בינאנס, BAT, Litecoin ו- Ripple.
 • כל סוחר קריפטו צריך לשקול לגוון את תיק ההשקעות שלו על ידי בחירת מטבעות וירטואליים חלופיים, כגון NEO, Tether ו- Cardano.
 • שים לב כי לטכנולוגיית הבלוקצ’יין יש יישומים רבים הרבה מעבר למסחר. למשל, פלטפורמות מבוססות בלוקצ’יין עשויות לאפשר שימוש בחוזים חכמים ובאפליקציות מבוזרות כדי להקל על הבעלות על הנכסים ועל השקיפות.
 • אמנם ישנם מטבעות קריפטוגרפיים שונים לבחירה, אך מסחר בקריפטו דורש ידע רב ותרגול בכדי ליצור אסטרטגיית מסחר מוצלחת.
 • עשה את המחקר שלך לפני שאתה בוחר זוג מטבעות קריפטוגרפיים לסחור. שקול תמיד סיכונים ונתח גורמים, כגון מדדי מחירים, שווי שוק ונזילות.
 • אחרון חביב, עקבו אחר חדשות השוק והסחר העולמי כדי להשיג הבנה רחבה של עולם הפיננסים.

האם אתה מוכן להתחיל לסחור במטבעות קריפטוגרפיים? באיזה מתשעת המטבעות הקריפטוגרפיים הראשונים תבחר לסחור? באיזה זוג קריפטו היית משקיע? האם תשקול לסחור בהצפנה חלופית?

אם אהבת את המאמר שלנו מיטב צמדי המטבעות המסחריים. מצא את 9 מיטב המטבעות החשובים ביותר לסחר, אנא תן לנו לייק ושתף אותו עם כל מי שמעוניין בזוגות סחר בקריפטו.

סעיף שאלות נפוצות

שהוא הקריפטו הצומח ביותר?

אף על פי שעולם הקריפטו מלא בחידושים ופרויקטים חדשים של קריפטו, כמו BAND ו- COMP, אחד הקריפטוסים המובילים בצמיחה המהירה ביותר הוא אולי Tether. בהיותה כמעט שווה לדולר אחד, Tether מספק יציבות ומושך יותר ויותר סוחרים, מה שמגדיל את נפח המסחר והנזילות שלה.

לאיזו קריפטו יש את העתיד המזהיר ביותר?

עולם קריפטוגרפי וטכנולוגיית הבלוקצ’יין כאן כדי להישאר, כאשר ביטקוין ואת’ריום הם בין הקריפטוסים בעלי הפוטנציאל הגבוה ביותר. עם זאת, בגלל התכונות הייחודיות שלו התומכות בחוזים חכמים ובאפליקציות מבוזרות, Ethereum הוא אולי הקריפטו עם העתיד המזהיר ביותר עם חידושים טכניים..

אילו מטבעות קריפטוגרפיים יעלו בשנת 2021?

אף על פי שעולם המסחר בקריפטו מאופיין בתנודתיות ושינויים גבוהים, מומחים מאמינים כי חלק מהקריפטו המובילים שיעלו בשנת 2021 יחד עם ביטקוין ואת’רום הם Litecoin, Bitcoin Cash, TRON, Ripple, Cardano, Tezos, IOTA ו- Zcash..

כיצד לסחור בזוגות קריפטו בהצלחה?

בעוד שניתוחים בסיסיים וטכניים ממלאים תפקיד מכריע בהצלחת המסחר בקריפטו, כדי לסחור בהצלחה בזוגות קריפטו יש להשקיע בחינוך מסחרי, תרגול ומשמעת. מומחים ממליצים לגוון את ההשקעות שלך כדי להפחית סיכונים ולסחור רק במה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד. תמיד עשה את המחקר שלך ולמד לאתר הונאות. התבונן בתמונה הארוכה כשיש לך החזקות לטווח בינוני וארוך, וקבע הפסדי עצירה להחזקות לטווח הקצר שלך – הקפד תמיד על ביטקוין. לעולם אל תשקיעו מחשש להחמצה או חמדנות, ואל תתנו לטעויות והפסדים להרתיע אתכם בדרך להצלחה.

מהן החילופים הכי מהימנים שיש שם?

כדי לקנות ולמכור קריפטוסים בהצלחה, דאג לבחור בבורסה בטוחה ואמינה ושים לב לסמלי טיקר. שנאמר, חילופי eToro היא אחת הבורסות הבטוחות ביותר המאפשרות לסוחרים לקנות, לאחסן ולמכור קריפטוסים, עם יותר מ -90 מטבעות קריפטוגרפיים זמינים בפלטפורמה. שים לב ש- eToro ידועה כפלטפורמת מסחר חברתית מתקדמת שמתאימה גם למתחילים; פלטפורמה המאפשרת לסוחרים לשער גם על מחירים ולסחור ב- CFD.

הצהרת אחריות: מטבעות הקריפטו הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון וביצועי העבר אינם אינדיקציה לתוצאות עתידיות.

שים לב כי CFD הם מכשירים מורכבים ומגיעים עם סיכון גבוה לאבד כסף במהירות בגלל מינוף. 62% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם מבינים כיצד עובדים CFD והאם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me