האם אתה יכול להיות מלך הקריפטו החדש ביותר?

ההתקדמות הטכנולוגית, האופי המתפתח כל הזמן של המדיה החברתית והעולם המודרני הביאו כולם דרכים חדשות וחדשניות לאנשים להרוויח כסף. זה הוגן לומר שהאינטרנט פתח שורה שלמה של אפשרויות שלא היו זמינות בעשורים עברו. למשל, מטבעות קריפטוגרפיים ובלוקצ’יין חלו עלייה בשנים האחרונות ומשגשגים כיום.

מטבעות קריפטוגרפיה זמינים במספר רב של פלטפורמות ובלוקצ’יין היא הטכנולוגיה שדרכה היא מוחלפת בצורה של עסקאות דיגיטליות מאובטחות. זה למעשה סוג של מטבע חלופי והוא מוחלף כמעט בכסף. הביטקוין הוא אחד מסוגי המטבעות הידועים ביותר, כאשר נעשה שימוש בעסקאות דיגיטליות מסוג זה במשך לא מעט שנים.

בשנת 2017 ביטקוין הפך פופולרי כתוצאה מאימוץ יפן ודרום קוריאה את טכנולוגיית הבלוקצ’יין, ומיליוני עסקאות מתרחשות כעת על בסיס יומי..

מטבעות קריפטוגרפיים היא בחירת השקעה נדיפה ומסוכנת, אך רבים חשים כי הסיכון שווה זאת בשל ההצלחה של הביטקוין. ההצלחה של אנשים שאימצו את המטבע כבר בתחילת היווצרותו בהחלט משכה את תשומת ליבם של המשקיעים ברחבי העולם, ובמסחר בחינוך רצינו לבחון בפירוט רב יותר את העניין הזה..

למרות ש- Cryptocurrency ראה הצלחה, חשוב לזכור שלא כולם מתעשרים מאחורי זה. Kashyap Vyas, ב- Interesting Engineering, ערכה רשימה של כמה מהמשקיעים שהתמזל מזלם לעשות את הונם כתוצאה מ- cryptocurrency.

אולי תרצה גם: עליית המטבע הקריפטורי: האם אנחנו עדיין זקוקים לבנקים?

קינגסלי אדוואני – מאמץ מוקדם של הביטקוין

מלך הקריפטו של קינגסלי אדוואני

עוד בשנת 2012, אחד מחבריו של אדוואני הכיר לו את הביטקוין, ששימש באותה תקופה כתשלום בעולם הפשע. למרות שהיה לו קונוטציה לא חוקית, אדוואני ראה את התמונה הרחבה ואת האפשרויות שביטקוין הציע, והחל לאסוף כסף יחד להשקעה..

אדוואני עבד כמדען נתונים והחליט לרוקן את כל חסכונותיו שהרוויח עד לנקודה זו. הוא השקיע 34,000 $ ולקח סיכון עצום, סיכון שכעת הוא שווה לקחת.

בן 24, אדוואני הוא מיליונר קריפטו, בגלל ערך הכפלת הביטקוין מאז השקעתו הראשונית. אדוואני מעניק כעת את חוכמתו ואת תשוקתו לקריפטוגרפי כיועץ, ומטייל בעולם כדי להראות לאנשים את האפשרויות כתוצאה מהשקעה בביטקוין..

פיטר סדינגטון – השיק רשת חברתית עבור מטבעות קריפטוגרפיים

מלך הצפנה של פיטר סדינגטון

בתור ה- CTO של VinWiki, פיטר גם מנהל רשת חברתית בשם TheBitcoin.pub. לאחר לימודי מדעי המחשב במדינת פלורידה, לקח סדינגטון שלושה תואר שני בחינוך, תיאולוגיה וייעוץ.

פיטר גילה על הפופולריות ההולכת וגוברת של ביטקוין כתוצאה מפרסום Ars Technica, שדיווח על הצניחה העצומה בערך הקריפטו. הוא התחיל להתעניין בטכנולוגיה זו והחליט לעשות מחקר מקיף אודות הביטקוין.

בעקבות המחקר שלו, פיטר קיבל את ההחלטה לרכוש מעל 100 ביטקוין במחיר של 2.52 דולר כל אחד, ובעקבות תנופת הביטקוין הוא עשה הון. הוא אולי המפורסם ביותר בכך שהוא מזמן 45 ביטקוין ורכש לעצמו הורבורן למבורגיני.

בדוק מאמר זה: המדריך האולטימטיבי לביטקוין: מהו ביטקוין?

אריק פינמן – אחד ממלכי הקריפטו הצעירים ביותר

מלך הקריפטו של אריק פינמן

המתבגר הגרמני אריק פינמן הגיע לשלב בהשכלתו שם נמאס לו מבית הספר ולא רצה להמשיך. זה הניע אותו להתערב עם אמא ואבא שלו, והסכים שאם הוא יהפוך למיליונר לפני שמלאו לו 18, הוא לא ילך לקולג ‘. הוא החליט להשתמש בסכום של 1000 יורו שהוכשר לו מסבתו והשקיע אותו בביטקוין.

אריק ראה תשואות בלתי צפויות על השקעתו, ושוויו הנקי גדל משמעותית. עם הרווחים מההשקעה שלו, הוא הקים שירות הדרכה של עמית לעמית ומכר את זה תמורת 300 ביטקוין. המתבגר הוא אחד המיליונרים הצעירים ביותר אי פעם בביטקוין ונבחר כנער הכי משפיע בשנת 2014 על ידי TIME.

התוכניות העתידיות שלו כוללות הקמת מפעלים חדשים והוא מאמין בתוקף כי מטבעות קריפטוגרפיים יהיו קיימים עוד זמן מה.

קריסטופר קוך – מלך קריפטו עם מזל רציני

מלך הקריפטו של קריסטופר קוך

ההשקעה של קוך בביטקוין הפכה אותו לאגדת קריפטו ונתנה לאנשים את הביטחון לנסות את מזלם בהשקעה. קריסטופר נתקל בעולם הקריפטו בזמן שכתב תזה בנושא הצפנה.

הנורבגי השקיע 150 קרונות, שווה ערך לסביבות 27 דולר, וקיבל 5,000 ביטקוין בתמורה בשנת 2008. הוא לא הקדיש תשומת לב רבה להשקעתו עד שדיווחים בתקשורת החלו לרוץ עם סיפורי המטבע המבוזר. על רקע זה הוא חיפש את המפתחות הפרטיים של הארנקים המוצפנים שלו וגילה שיש 886,000 $ מוכנים ומחכים.

אנשים קראו גם: סאטושי נקאמוטו: מה אנו יודעים עליו?

אדי זילן – Crypto King הפך אלפים למיליונים

אדי זילן מלך הקריפטו

אנשים רבים חולמים להיות מיליונרים לפני שמלאו להם 18, ובעבר זה לא היה אלא חלום עבור רוב גדול של אנשים. מהר קדימה להיום והכנסת מטבעות קריפטוגרפיים שאפשרו לאנשים מסוימים לצבור הון.

אדי זילן הצליח להפוך את חסכונותיו להון מוחלט, על ידי השקעתו הראשונה בסך 100 דולר. התשואה המהירה עודדה אותו להשקיע סכום גדול עוד יותר.

בשלב זה הוא השקיע את כל חסכונותיו בסך 12,000 דולר והכסף החל לזרום עבורו. הוא החל לחקור את השכבות השונות של המסחר בביטקוין, וגם התנסה באלטקוין. מדווחים שהוא צבר הון קריפטו של למעלה ממיליון דולר, וכעת הוא מייעץ לאחרים כיצד הם יכולים להתעשר במסחר בקריפטו..

אולף קרלסון ווי – העובד הראשון של Coinbase

מלך הצפנה של אולף קרלסון ווי

העובד הראשון ב- Coinbase ראה עלייה משמעותית בקריפטו. ההשקעה הראשונה שלו בביטקוין נכשלה כשקרסה מ -16 דולר ל -2 דולר, אך הוא עדיין שמר על האמונה שהקריפטו יצליח.

הוא שלח את קורות חייו לקוינבייס והועסק בחברה. כתוצאה מזמנו שם, הוא קיבל תובנה בעולם המטבעות הקריפטוגרפיים.

כשהביטקוין החל להמריא, הוא הספיק להשקיע כדי להפוך אותו למיליונר והקים את Polychain Capital. נכסיו עברו מ -4 מיליון דולר ל -200 מיליון דולר בתוך חודשים ספורים.

ראה גם: כל מה שעליך לדעת לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים

כריס לארסן – ידוע כמלך הקריפטו העשיר ביותר

מלך ההצפנה של כריס לארסן

מייסד שותף של Ripple, כריס לארסן הוא המשקיע העשיר ביותר בקריפטוגרפים, על פי פורבס. בעל MBA מסטנפורד, ומפעיל מנוסה של עמק הסיליקון, עסקיו בשליטה על 61 מיליארד XRP ברחבי העולם..

שוויו הצפוני של הקריפטו החל מפברואר 2018 היה כמעט 8 מיליארד דולר, ולפני שהחל את Ripple הוא היה מעורב בעסקים מצליחים אחרים..

הוא רשום כמלך הקריפטו העשיר ביותר על פני כדור הארץ וצבר שווי כולל של 59 מיליארד דולר.

בריאן ארמסטרונג – הקים את חברת Coinbase

מייסד בריאן ארמסטרונג

ארמסטרונג הקים את החברה שלו, שנודעה כפלטפורמה המובילה לקריפטוגרפים בארצות הברית בשנת 2012. מאז, הוא הצליח בשוקי המטבעות הקריפטוגרפיים, אם כי התגבר על התחלה סוערת..

בסיס הלקוחות של Coinbase הפך מגוון ועשיר, ובשנה שעברה גייסה Coinbase 100 מיליון דולר, על רקע הערכת שווי של 1.6 מיליארד דולר. בשנת 2017, Coinbase הכניס מיליארד דולר הכנסות, והוא חשב שהוא שווה כמיליארד דולר.

אל תחמיצו: 8 שאלות לענות לפני שאתם משקיעים

ברוק פירס – חבר בקרן הביטקוין

קרן ביטקון ברוק פירס

מייסד ושותף מנהל של Blockchain Capital, פירס ראה את הפופולריות שלו עולה כפרצוץ חלוצי בשוק המטבעות הדיגיטליים.

בוגר אוניברסיטת דרום קליפורניה הוא הון סיכון בעל אינטרסים עסקיים במטבעות דיגיטליים, אד טק ומשחקים.

בן 37 ​​נבחר כחבר בקרן הביטקוין בשנת 2014, וכיום גייס למעלה מ -200 מיליון דולר עבור חברותיו והיה בחזית של למעלה מ -30 רכישות..

השווי הנקי שלו נחשב בסביבות מיליארד דולר בינואר השנה.

צ’אנגפנג ג’או – בבעלות בורסת הקריפטו הגדולה ביותר

צ'ינפנג ג'או בינאנס

מנכ”ל פלטפורמת הקריפטוגרפיה הרב-שפתית Binance, צ’אנגפנג ג’או גייס ביולי 15 מיליון דולר בכדי להפוך את העסק להצלחה. בינאנס לא היה קיים לפני כן.

Binance, המכונה בורסת הקריפטו הגדולה בעולם, עם 6 מיליון משתמשים, מסוגלת לעבד 1.4 מיליון עסקאות בשנייה. לפני שהותו בבינאנס, בחר ג’או לעבור מיפן לקנדה בשנות ה -80 וחילק את זמנו בין טוקיו לניו יורק לאחר שסיים את לימודיו במדעי המחשב..

לאחר שעבד בעסקי מטבעות קריפטוגרפיים שונים, הוא החליט לפתוח חברה משלו, ו Binance הוא כיום אחד מעסקי הקריפטוגרפים הצומחים ביותר בעולם..

הבא: הפסק לתרגל הרגלי מסחר גרועים!

אם נהנית לקרוא מאמר זה מ- Trading Education אנא תן לו לייק ושתף עם כל אחד אחר שאתה חושב שזה עשוי לעניין גם כן.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me