האם אתה רוצה לדלג על הקריאה ולהגיע ישירות לבחירות המובילות שלנו? המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר לקנות עכשיו הם ביטקוין, את’ריום, ו קרדנו.

העצרת האחרונה בשוק הקריפטו דחפה מטבעות קריפטו רבים לרמות מחירים גבוהות יותר.

שוק הקריפטו עבר 2020 מעניין. בכל הכאוס בשוקי העולם הצליחו מטבעות הקריפטו לסבול. למעשה, מטבעות קריפטוגרפיים עברו מייל על כל נכס והשקעה מסורתיים.

שוק הקריפטו אמנם עבר טלאים מחוספסים, אך רובם התאוששו בצורה מרהיבה והשיבו את הפסדיהם ובמקרים מסוימים הגיעו לשיאים שוברי שיא. עם זאת, מכיוון שהשוק עובר תקופת תיקון קלה ממש, עכשיו זה זמן טוב כמו כל אחד להיכנס למרחב הזה.

לכן ריכזנו עבורכם רשימה של נכסי המטבעות הטובים ביותר לבחינתכם.

כך, ללא התייחסות נוספת,

שלושת הנכסים הטובים ביותר במטבעות קריפטוגרפיים שיש לשקול לקנות:

1. ביטקוין

2. את’ריום

3. קרדנו

אז, אילו מטבעות קריפטוגרפיים הם הטובים ביותר במצב השוק הנוכחי? ישנם שלושה שעולים בראשך, וגורמים שונים הם נכסי הצפנה הטובים ביותר שתוכל לשים עליהם את היד.

1. ביטקוין – BTC האם הקריפטו הטוב ביותר לקנות כרגע

אף רשימת מטבעות קריפטו אינה מלאה ללא ביטקוין. הביטקוין, נכס הקריפטו הטוב ביותר לרכישה, סבל התחלה גסה לשנת 2020 עם ירידת הערכת שווי. ביטקוין התמודד עם ירידות משמעותיות בשנים 2013 ובשנת 2017, אך שפל זה היה שונה מכיוון שהוא נבע משוק דובים.

משהו שביטקוין מעולם לא נתקל בו לפני כן. המשקיעים מכרו את מניותיהם ועברו למזומן. מומחים ומשקיעים צפו לראות כיצד ביטקוין יגיב. הביטקוין הגיע לנקודה הנמוכה ביותר שלו במרץ, כאשר צנח ל -4211 דולר. ביטקוין פרסם התאוששות מדהימה שראתה כי המטבע הקריפטוגרפי הגיע להערכה הגבוהה ביותר שלה בינואר 2021.

מומחים רבים ניבאו שור לרוץ לביטקוין בשנת 2021. מהם הגורמים העומדים מאחורי זה? בואו נסתכל.

יש עניין מוסדי גובר בביטקוין, שהראיות לכך נראו במרץ עצמו. קיימת אמונה בקרב מומחים כי העניין המוסדי יהווה מניע גדול במחיר הביטקוין. המספרים גם לא משקרים. Coinbase דיווחה על עלייה בבסיס הנכסים המוסדיים שלה מ -6 מיליארד דולר ל -20 מיליארד דולר, שזה רק בשנת 2020.

מטבע ה- JPM של JPMorgan Chase יעלה לאוויר ומ MassMutual שהודיעה על רכישת 100 מיליון דולר בביטקוין הם רק כמה הודעות שמראות עד כמה העניין מייצר ביטקוין. ביטקוין רואה גם באימוץ המוני מצב תשלום, הודות לפלטפורמות כמו PayPal, שהכריזו שמשתמשים בפלטפורמה יכולים לקנות, למכור ולבצע רכישות באמצעות ביטקוין. זה פותח שוק עצום לביטקוין.

כמה משקיעים ומומחים חזו כי ביטקוין יכול לגעת ב -100,000 דולר עד סוף 2021 ויכול להגיע גם לסכום של 300,000 דולר עד סוף 2022. זו הזדמנות מצוינת להשקיע בביטקוין ולקצור רווחים שוברי שיא..

קרא עוד: תחזית חיזוי מחיר ביטקוין

2. את’ריום – ETH הוא הקריפטו הטוב ביותר של DeFi לקנות כרגע

את’ריום הוא מלך DeFi. זהו המטבע הקריפטוגרפי השני בגודלו ונכס הקריפטו הטוב ביותר שיש לקחת בחשבון אחרי הביטקוין וגם המתחרה הקרוב ביותר שלו. מאז שחרורו, Ethereum חשה צמיחה ניכרת וראתה שטף של כמה פרויקטים של DeF הבא של DeFi לפלטפורמה שלה. כמה חברות ומוסדות הפכו את Ethereum לפלטפורמה הנבחרת שלהם עבור פרויקטים של DeFi.

מומחים מאמינים ששני הגורמים יניעו את ערכו של את’ריום. הצמיחה של DeFi ו- Ethereum 2.0. שווי השוק הנוכחי של את’ריום עומד על כמעט 138 מיליארד דולר, ואת’רום הולכת ומתקרבת לשנה חזקה מאוד. Ethereum הוא חלק בלתי נפרד ממרחב DeFi, כאשר הפלטפורמה היא פלטפורמת ה- go-to עבור פרויקטים חדשים של DeFi.

בשנת 2020, DeFi גדלה באופן אקספוננציאלי, והובילה לכך שמומחים רבים מכנים אותה השנה של DeFi. עם צמיחתו של DeFi, Ethereum עומד להרוויח הכי הרבה, מה שיכול ויעלה את ערך Ethereum. הגורם השני שישפיע באופן חיובי על ערכו של Etheruem הוא Ethereum 2.0

Ethereum 2.0 נתפס כמחליף משחק עבור Ethereum. היא מבטיחה לטפל בבעיות שעומדות בפני Ethereum כרגע בנוגע להרחבה, מה שמאפשר לפלטפורמה להתמודד עם יותר עסקאות בשנייה ממה שהיא מצליחה כיום. Ethereum 2.0 רואה גם את’תרום עובר ממנגנון קונצנזוס הוכחה לעבודה למנגנון קונצנזוס הוכחה על המידה..

Ethereum 2.0 יוצר עלייה בביקוש ל- Ethereum בזכות מהירויות עיבוד מהירות יותר, ירידה בעלויות ועלייה בתועלת הכוללת..

3. קרדנו – ADA הוא הקריפטו הטוב ביותר לרכישת סוס כהה כרגע

Cardano הוא עוד נכס מטבע קריפטוגרפי שעליו המשקיעים צריכים לבחון בטווח הקצר והארוך.

Cardano, כמו Ethereum, היא פלטפורמת חוזים חכמה. מתואר לעיתים קרובות כקריפטוגרף דור שלישי הפותר את בעיות המדרגיות שממנה סובלים מטבעות דור ראשון ושני כמו ביטקוין.

Cardano מציעה יכולת הרחבה טובה יותר באמצעות הארכיטקטורה המרובדת שלה והיא המטבע הראשון שנבדק על ידי עמיתים. בקרן קרדנו יש פרוטוקולים שנבדקו על ידי מדענים ואנשי אקדמיה מאוניברסיטאות כמו אוניברסיטת אדינבורו והמכון הטכנולוגי של טוקיו.

לקארדאנו יש צוות כוכבים שתומך בכך. הפלטפורמה הוקמה על ידי צ’רלס הוסקינסון, שעבד גם עם ויטליק בוטרין באת’ריום. לאחר שהלך נפרד, הוסקינסון חבר למייסד את’ריום ג’רמי ווד והקים את קלט פלט הונג קונג (IOHK), החברה שעומדת מאחורי Cardano..

Cardano משתמש ב- Ouroboros, מנגנון קונצנזוס Proof-of-Stake שמבטיח את שלמות הפרוטוקול, הביצועים ואריכות החיים שלו באמצעות יישום קומבינטוריקה, קריפטוגרפיה ותורת המשחקים המתמטית. הצוות והטכנולוגיה שמאחורי Cardano הם סיבה מספיק טובה עבור המשקיעים לקנות את Cardano.

אבל יש עוד. לאחר עדכון שלי, צוות קרדנו החל לעבוד על גוגן. Goguen תפתח את פונקציונליות החוזה החכמה, ו Cardano מיקדה את כל האנרגיה בה מאז השקתה של שלי. Goguen יהפוך את Cardano לנגיש יותר על ידי מתן אפשרות לאנשים שאין להם ידע טכני לערוך חוזים חכמים.

הפלטפורמה תראה גם שיפור בהיצע של Cardano, כמו תוספת של ספר רב-מטבע. ספר החשבונות רב המטבעות יאפשר למשתמשים ליצור אסימונים נתמכים באופן מקורי. שינויים גורפים אלה ישפרו מאוד את Cardano וכתוצאה מכך יעלו את ערכה, וזאת הסיבה שזה הזמן המושלם לקנות Cardano..

לסיכום, ישנם מספר מטבעות קריפטוגרפיים אחרים שתוכלו להסתכל עליהם להשקיע. כל המטבעות הקריפטוגרפיים חווים ריצה שורית, והיא צפויה להימשך בשנת 2021. עם זאת, השלושה שנדונו לעיל מציעים את הפוטנציאל לטווח הארוך ביותר בקרב מטבעות קריפטוגרפיים ו צריכים להיות אלה שמשקיעים צריכים לבחון אם הם רוצים להיכנס לשוק.

קרא עוד: תחזית חיזוי מחיר של Cardano

eToro – פלטפורמת המטבעות הטובה ביותר

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me