תחזיות מחיר אתריום לשנת 2021, 2022 ו -2025

את’ריום הוא המטבע השני בגודלו של הצפנה אחרי הביטקוין. מאז ההנפקה הראשונית שלה, Ethereum ראתה את מחירה עולה על 1000%. מאז תחילת שנת 2021, התחזית למחיר את’ריום הצהירה כי מוביל החוזה החכם אמור לצאת למסלול שור מסיבי.

ב- 25 בינואר 2021, את’ריום הגיע לשיא כל הזמנים של 1456.26 דולר, מה שגבר על השיא הקודם שלו בכל הזמנים 1439.33 דולר. את’ריום גם עלתה על ביטקוין בספירת עסקאות ובעמלות עסקה, כאשר אתריום עיבוד כפול מהנפח העסקה היומי של ביטקוין.

מה זה אתריום?

את’ריום הוא פלטפורמה אוטונומית ומבוזרת המנוהלת על ידי אלפי מתנדבים הפרוסים ברחבי העולם. בבלוקצ’יין נמצאים מספר אסימונים של DeFi. הפופולריות שלו בחלל DeFi סייעה לאת’ריום לבסס את מעמדה כקריפטוגרף השני בגודלו אחרי Bitcoin והפלטפורמה המבוקשת ביותר לפרויקטים של DeFi..

המטבע המקומי של את’ריום, את’ר, מאפשר הפעלת חוזים חכמים מבוססי אתריום ו- dApps על בסיס הפלטפורמה. Ether הוא גם אמצעי תשלום למשתמשים ב- Ethereum וגם תמריץ. ניתן להמיר את אתר במטבעות קריפטוגרפיים אחרים אך לא ניתן להחליף אותו במטבעות אחרים כדי לספק גז לעסקאות ברשת את’ריום.

חוזים חכמים בפלטפורמת Ethereum הם ביצוע עצמי, כלומר כאשר מתקיימות תנאים מוגדרים מראש ספציפיים, החוזה מתבצע באופן אוטומטי.

קרא עוד: מהו את’ריום? מדריך למתחילים לאת’ריום וטיפים להשקעה ב- ETH

היסטוריית המחירים של את’ריום

כמו מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, את’ריום ראתה את חלקה ההוגן בתנודתיות. עם זאת, זה היה אחד המטבעות היציבים ביותר במרחב הקריפטו. בואו נסתכל על היסטוריית המחירים של Ethereum בפירוט מעט יותר.

את’ריום חווה את הזינוק המשמעותי הראשון שלה בין 17 במאי 2017 ל -20 ביוני 2017, כאשר המטבע הקריפטוגרפי התגבר בין 90 ל -364 דולר בתוך חודש בלבד. המטבע הקריפטוגרפי חווה מעט תנודתיות לאחר מכן אך הרים שוב בדצמבר. זה עבר 500 $ בסביבות ה -13 בדצמבר והגיע ל 730 $ באמצע דצמבר.

בסוף החודש נסחר את’ריום בסביבות 800 דולר. זה סוף סוף שבר את רף 1000 $ בינואר, אך חווה שוב תנודתיות וירד עד 750 $ עד פברואר. מאז מאי החל שוויו של את’ריום לרדת במאי 2018 והוא ירד לדולר מתחת ל 100 $.

לאת’רום לא הייתה כל כך הרבה תנועה מאז, והעריכה מעט אך מעולם לא פגעה בשיאים שהיו לה בינואר 2018. עם זאת, כאשר מטבעות קריפטוגרפיים חוו ריצה נוספת של שוורים, ערך את’ריום עלה בדצמבר 2020, והמטבע הגיע למחירו הגבוה ביותר בינואר 25 והגיע ל -1456.26 דולר, כשהוא מנצח את שיאו הקודם בסך 1439.33 דולר.

ניתוח מחירי Ethereum

אתריום צפוי לראות צמיחה חזקה בשנת 2021, ויגיע לשיא של כל הזמנים. בשנת 2020, Ethereum נע בעיקר בין 550 $ ל 750 $. זה נשאר בין שתי נקודות המחיר הללו די הרבה זמן לפני שזינק ב -3 בינואר.

המחיר הגיע ל 1330 $ לפני ששוב ירד מתחת ל 1000 $. עם זאת, היא מצאה תמיכה בסכום של 900 דולר. Ethereum החלה התאוששות איטית בשלב זה, ולמרות שהקריפטוגרפיה נתקלה בלא מעט התנגדות. ההתנגדות הגדולה ביותר שלה עמדה על 1250 דולר, שהיא התקשתה לפרוץ.

לבסוף עבר את’ריום על פני ההתנגדות וחצה 1400 דולר, וקבע את מחירו הגבוה ביותר. שוב, המטבע הקריפטוגרפי לא הצליח לשמור על המחיר וראה ירידה קלה אך מצא תמיכה בסכום של 1250 דולר. את’ריום חזר ל -1,300 דולר, אך בעקבות תיקון זה נמשך בזמן הכתיבה.

האם היית שוקל להשקיע ב Ethereum ETH?

חיזוי מחיר אתריום 2021

האימוץ של DeFi ו- dapps מעלה את מחיר Ethereum. לשדרוג המתמשך ל- Ethereum 2.0 יש השפעה חיובית גם על מחיר המטבע הקריפטוגרפי. Ethereum 2.0 מבטיח לאפשר ל- Ethereum לעבד עסקאות מהר יותר, ולהגדיל את יכולת ההרחבה של הרשת כאשר היא עוברת ממנגנון קונצנזוס של הוכחת עבודה לעבודה. Ethereum 2.0 יראה את’ריום מסוגל לבצע 10,000 עסקאות בשנייה מהמטבע 30.

קרא עוד: ניתוח מחיר אתריום לשנת 2021

חיזוי מחיר אתריום 2022

את’ריום צפויה להיכנס לשלל שותפויות בשנת 2022. קשרים אלה ישפיעו לטובה על מחיר את’ריום. רוב מומחי המטבעות הקריפטוגרפיים ניבאו כי המטבע יכול להגיע לסכום של 2500 דולר בסוף שנת 2022, המהווה יעד אופטימי אך מטרה שאיתריום צפוי לעמוד בה..

חיזוי מחיר אתריום 2023

את’ריום צפויה לראות עלייה חדה בערך בשנת 2023, הודות לאימוץ המוני משמעותי. את’ריום תאחד את אחיזתה במרחב DeFi, ותעלה עם היוון חזק ועלייה משמעותית בערך למטבע.

חיזוי מחיר אתריום 2024

בריאן שוסטר, מייסד ארק קפיטל, מאמין שאת’רום תיסחר בסביבות 100,000 דולר בשנת 2024.

חיזוי מחיר אתריום 2025

בשנים הקרובות יראה אתריום צמיחה ניכרת. רמות המחירים הנוכחיות מצביעות על כך שאת’ריום נכנס לריצת שוורים, וכשפרויקטים של DeFi מסתפקים יותר ויותר באת’ריום, ערך הקריפטו יכול לעלות לרמה שקשה לדמיין בשלב זה. העניין הגובר באת’ריום גרם למומחים מסוימים לחזות כי את’רום ישמור על רמת מחירים בין $ 1000 ל $ 10000 במהלך השנים הקרובות..

תחזית המשקיעים המובילה בקריפטו על מחיר אתריום:

1. דוח המחקר של Crypto השתמש במשוואה של מודל החליפין כדי לקבוע את הערך של Ethereum. המודל ניבא כי את’ריום יגיע ל -331 דולר, אך המטבע הקריפטוגרפי עלה על הסימן הזה הרבה לפני שמישהו ציפה.

דוח המחקר של הקריפטו חזה כי את’ריום יגיע ל- 3500 דולר עד שנת 2025.

2. סיימון דדיק, השותף המנהל בחברת מונרוק קפיטל, חזה כי בטווח הארוך, מחיר את’ריום עשוי לעלות ל -9000 דולר.

3. ג’יימס טודארו, השותף המנהל בבלאקטאון קפיטל, אמר כי את’ריום יכול להגיע לשווי שוק של 1 טריליון דולר. הוא גם חזה כי את’ריום יכול להיסחר ב 9000 דולר.

4. לעומת זאת, WalletInvestor.com חזה כי את’ריום תיסחר בסביבות 1022 $ עד סוף 2022.

5. בריאן שוסטר הצהיר כי עד שנת 2024 נוכל לראות את’תרום נוגע ב -100,000 דולר.

קרא עוד: מה יניע את מחיר האת’ריום בשנת 2021?

חיזוי מחיר אתריום: מסקנה

בהתחשב ברוב תחזיות המחירים של Ethereum, המטבע הקריפטוגרפי אמור להיות עד לתקופה של צמיחה מתמשכת. מספר גורמים מניעים את הצמיחה הזו, בעיקר הצמיחה של DeFi, Ethereum 2.0 ופרויקטים נוספים שבוחרים את Ethereum כפלטפורמת הבחירה שלהם. זהו זמן אידיאלי להשקיע ב- ETH, להיכנס במחיר תחרותי ולהרוויח משמעותית.

eToro – הפלטפורמה הטובה ביותר להשקעה באת’ריום

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

קרא גם:

מה זה אתריום והאם כדאי להשקיע באת’ריום בשנת 2021?

היתרונות והחסרונות של השקעה באת’ריום, האם זה יהיה יצרן מיליונרים?

מהם 9 Altcoins הטובים ביותר להשקעה בשנת 2021?

Ethereum Vs. ביטקוין: האם אתריום הוא השקעה טובה יותר מביטקוין?

Ethereum VS. אדווה: איזה מהם צריך להיות בתיק העבודות שלך?

שאלות נפוצות על חיזוי אתריום

מה זה אתריום?

Ethereum היא פלטפורמה אוטונומית ומבוזרת המאפשרת למפתחים לפתח ולהשיק אפליקציות מבוזרות בפלטפורמה שלה. זה גם מאפשר שימוש בחוזים חכמים. חוזים חכמים אלה מבוצעים באופן אוטומטי כאשר מתקיימים קבוצה של תנאים מוגדרים מראש. מכיוון שאת’ריום היא פלטפורמה מבוזרת, עסקאות ותהליכים יכולים להתנהל ללא כל זמן השבתה או הפרעה.

במה שונה את’ריום מביטקוין?

ביטקוין הקים ספר חשבונות מבוזר ציבורי לאימות ואחסון עסקאות במחשבים בכל רחבי העולם. Ethereum לוקח את המושג ביטקוין צעד קדימה ומשתמש בבלוקצ’יין להפעלת קוד מחשב. בעוד שביטקוין היא מערכת מזומנים אלקטרונית מעמית לעמית, את’ריום יכול להריץ סקריפטים של קוד כרשת חישובית גלובלית..

מה זה אתר?

אתר הוא המטבע המקומי של את’ריום. אתר הוא מטבע קריפטוגרפי, והוא מפעיל גם את רשת את’ריום. הוא משמש לתשלום עבור עסקאות ושירותים אחרים ברשת את’ריום.

האם עלי להשקיע ב- ETH?

השקעה באת’ריום היא צעד חכם מכיוון שמדובר בקריפטוגרפיה מבוססת היטב. עם זאת, הקפד במחקר שלך וקבל מושג טוב על מגמות השוק לפני ההשקעה. משקיעים שרוצים לגוון מביטקוין או שמעוניינים להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים שאינם ביטקוין צריכים להסתכל על אתר כנכס השקעה.

האם מחירו של את’ריום צפוי לעלות עוד יותר?

כן, את’ריום אמור להתחיל ריצת שוורים בשנת 2021, כאשר המטבע הקריפטוגרפי צפוי להעריך. עם יותר פרויקטים של DeFi שבוחרים את Ethereum כפלטפורמת הבחירה שלהם ו- Ethereum 2.0 העוסקים בבעיות ההרחבה של Ethereum, המטבע הקריפטוגרפי יראה את עליית הערך שלו בשנים הבאות..

מה העתיד של את’ריום?

לפלטפורמת את’ריום יש פוטנציאל לחולל מהפכה באופן שבו מימון מתפקד. פונקציונליות החוזה החכמה של Ethereum מוציאה את המתווך מעסקאות והיא ניתנת לביצוע עצמי. את’ריום הולך לבצר את עצמו כמלך דה-פי. את’ריום גם עובר ממנגנון קונצנזוס הוכחה לעבודה למנגנון קונצנזוס הוכחה. שדרוג זה מטפל בבעיות המדרגיות העומדות בפני Ethereum.

מה זה את’ריום 2.0?

Ethereum 2.0, או Eth2, או Serenity הוא שדרוג לבלוקצ’יין Ethereum. השדרוג ישוחרר בשלבים, כאשר שלב 1 יפורסם בשנת 2020. כל שלב בשדרוג ישפר את הפונקציונליות של Ethereum.

האם את’ריום הוא השקעה טובה?

את’ריום ביצעה ביצועים טובים יותר כמעט מכל האלטקוין וביטקוין. זה הופך אותה לאחת ההשקעות הטובות ביותר שאתה יכול לעשות. Ethereum אמור להתגבר בזכות הפופולריות הגוברת של DeFi, ולכן זהו זמן נהדר עבורכם להשקיע בקריפטוגרפיה ולהרוויח משמעותית.

האם את’ריום טוב יותר מביטקוין?

לא ניתן להשוות בין Ethereum לבין Bitcoin מכיוון שיש להם פונקציות שונות. ביטקוין הוא מטבע מטבע, ואילו את’ריום הוא יותר מטבע מטבע. זו פלטפורמה אוטונומית ומבוזרת המאפשרת פיתוח והפעלה של דאפים בבלוקצ’יין שלה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me