הנה מה שאתה צריך לדעת לאחר מחיר BTC הגיע 50,000 $

ביטקוין שיחק בהצלחה הגבוהה ביותר עבור משקיעיו המוקדמים. האם מאוחר מדי לקפוץ פנימה?

כאשר אנו כותבים זאת, מחירו של ביטקוין נסחר בכ- 50,000 $ למטבע. האם תוכל להפוך השקעה צנועה בביטקוין כיום למיליון דולר?

בוא נגלה.

השקעה של מיליון דולר

בדרך כלל היינו רואים אם השקעה של 10,000 דולר בביטקוין יכולה להפוך למיליון דולר לאורך זמן. אך לשם השוואה זו אנו נשתמש בביצועי העבר של ביטקוין כמדד. אם קניתם מטבעות במחיר של 1,000 $ בפברואר 2017 ונמכרת בשיא כל הזמנים שלהם עד כה 50,000 $, ההשקעה שלכם בביטקוין תהיה 500,000 $. במילים אחרות, היית קונה 20 מטבעות בשנת 2017 כדי להיות מיליונר היום.

על פי ה- Stock-to-Flow (S2F), מערכת חיזוי מחיר של ביטקוין, BTC / USD יגיע ל- 100,000 דולר עד דצמבר 2021. האנליסט מייק מקגלון מבלומברג קובע יעד של 70 אלף דולר בשנת 2021 ו -180 אלף דולר לביטקוין בשנת 2022..

אנליסטים של סיטי חוזים את מחיר הביטקוין ברמה של 300,000 דולר בסוף שנת 2021. כמו כן, סיטיגרופ אמרה ללקוחותיה המוסדיים כי היא רואה את הפוטנציאל שמחירו של ביטקוין יעלה עד 318,000 דולר עד סוף שנת 2021..

מטבעות קריפטוגרפיים הם אכן התגלמות הכסף החדש. לא משנה מה יש לך את כל הסיבות להשקעה בבלוקצ’יין, זה להבטיח עתיד עשיר בסופו של יום. עם גל המטבעות הדיגיטליים החדשים והמתקדמים שיוצאים לשוק, המשקיעים עדיין צריכים לשמוע אם הביטקוין יכול להיות יצרן מיליונרים.?

פעם מלך, תמיד מלך. הביטקוין, ‘מלך המטבעות הקריפטוגרפיים’, אכן מתגבר לגבהים נוספים. נותרו קצת יותר מ -2.5 מיליון ביטקוין בכרייה. היותו אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הנסחרים ביותר ומבטיח נזילות בטווח הקצר, הביטקוין הוא תמיד אופציה משמעותית, הזורחת על מכ”מ המשקיע. עם כמעט 61% מנתח השוק הכללי של הקריפטו, הביטקוין יכול להיות שער הזהב שלך לעתיד של מיליונר. השאלה היא האם הביטקוין יכול להמשיך ולהצמיח גם בעתיד הקרוב?

איפה עומד מחיר הביטקוין כיום

לפני שמגיעים לשאלה הנצחית, הביטקוין יכול להיות יצרן מיליונרים? עדיף לראות מה יש לביטקוין בצנרת השנה ובעתיד הנראה לעין. ראשית, הצמיחה הבלתי ניתנת לעצירה שלה, עם שיעור גבוה בכל הזמנים של 50,341.10 דולר ב -16 בפברואר 2021 נראה כמו השנה בה הביטקוין הולך לגדול לגבהים מיתיים. נכון לכתיבת שורות אלו, BTC מפלרטט כל הזמן עם הרמה הפסיכולוגית של 50,000 דולר.

גם כיום, הביטקוין מוביל את חבילת המטבעות הקריפטוגרפיים כאחד הקריפטוסים הטובים ביותר עם שווי שוק גבוה, בסיס משתמשים ופופולריות. מחיר הביטקוין עלה מאז 30 בינואר מ -30,300 דולר ל -48,500 דולר וצבר כמעט 18,200 דולר בהערכה הכוללת שלו. למטבע יש עתיד מזהיר והוא כאן כדי להישאר זמן מה עם השקעות מכל אותם אקדחים גדולים כמו PayPal, כיכר וטסלה.

מה כל מה שמציע ביטקוין?

כיום משקיעים וחברות מוסדיים רבים קונים גם ביטקוין ומשקיעים חלק ניכר מהונם בשוק הקריפטו. למשל, מייקל סיילור, המייסד והמנכ”ל של MicroStrategy, השקיע סכום גדול באומרו כי הם מהמרים על עתיד החברה שלהם בביטקוין. החברה שלו לוותה כמעט 650 מיליון דולר על איגרות חוב ל -5 שנים, בכוונה להיכנס עמוק לשוק הקריפטו בעתיד. באופן דומה, טסלה גם ביצעה השקעה בביטקוין בסך 1.5 מיליארד דולר, מה שהניע את העצרת האחרונה הזו.

המערכת האקולוגית של ביטקוין עוברת מספר שינויים עם השימוש ברשת הברק. רשת הברקים, שתלויה בטכנולוגיה הבסיסית של הבלוקצ’יין, משתמשת בשפת התסריט המקומית של חוזה חכם המאפשרת יכולת הרחבה גבוהה ועסקאות מיידיות. עם השימוש ברשת זו, יישום הביטקוין ביישומים מבוזרים ובפלטפורמות מסחר אלקטרוני יהיה חלק ומהיר.

מלבד המסחר המקוון, הביטקוין משמש כיום יותר ויותר כמדיניות חליפין ברחבי העולם. ישנם כמעט 500 כספומטים של ביטקוין עם יותר מ -15,100 עסקים המקבלים ביטקוין כמצב תשלום ברחבי העולם. עם משחקי ביטקוין, תשלומים עבור טיסות פרטיות כמו חשבון סילון הביטקוין של Privatefly, ועוד כמה התקדמות טכנולוגית, ביטקוין מפיץ את סניפיו לאורך כל הדרך. זה עוזר למשקיעים לפנות את הערפל מכיוון שהביטקוין כאן כדי לעלות ולנסוק לשיאים די הרבה זמן.

קרא עוד: מדוע ביטקוין הולך להתפוצץ בשנת 2021

אז, האם הביטקוין יכול להיות מיליונר-יצרן?

עם ריצה כל כך שורית, הביטקוין בהחלט יכול לטבע יותר מכמה מיליונרים לאורך זמן. בהתחשב במגמות השוק, ביטקוין הוא בהחלט אפשרות ההשקעה הטובה ביותר והוא אכן יצרן מיליונרים הנוגע לאפשרויות זמינות אחרות. אך שוק הקריפטו נוטה לשינויים פתאומיים, ואסטרטגיית ניהול סיכונים היא תמיד אפשרות טובה.

הביטקוין לעולם לא יוצא מהאופנה. זה תמיד יישאר הראשון ואחד המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר שיכולים להתחיל את מסע ההשקעה שלך. זה לא אומר שהמסע של ביטקוין היה חלק ויציב. אכן הייתה לו רכבת הרים בשוק. מחיר הביטקוין הגיע לשיא של כמעט 20,000 $ בדצמבר 2017, ואחריו התמוטטה מוחלטת בשנת 2018.

עד היום מחירו של ביטקוין התגבר וזינק למעל 40,000 $ עד ינואר 2021. כיום, שווי השוק של הביטקוין הוא כמעט טריליון דולר, המהווה יותר מ -69% מכל שוק הקריפטו..

עם אישור מוצר ה- BTC של צפון אמריקה הראשון על ידי רגולטור ניירות הערך הקנדי, ככל הנראה ביטקוין יזמין השקעה מוסדית נוספת. בנוסף, זה עשוי לגרום גם ל- SEC לאשר תעודות סל של ביטקוין בארצות הברית.

בשורה התחתונה

מטבעות קריפטו פתחו את הדלתות לעולם הזוהר של חיי המיליונרים עבור משקיעים ועסקים רבים. יקום הקריפטו אכן אטום ותנודתי, אך עם חיסכון הוני טוב, מחקר, אסטרטגיה וקצת אמון, קל לשבור את הקוד ולהיכנס לעולם העסקי הרווחי הזה..

עם כל הספקולציות, המגמות ושווי השוק הללו, הביטקוין כאן כדי להישאר הראשון ברשימת המועדפים על המשקיעים בעשורים הקרובים. האם ביטקוין יכול להיות יצרן מיליונרים? עם המסע השורי בו נמצא כעת ביטקוין וכל ההתקדמות הטכנולוגית במערכת האקולוגית של BTC, זהו אכן כורה זהב למשקיעים לשקול לטווח הארוך..

eToro – הפלטפורמה הטובה ביותר לרכישת ביטקוין

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

קרא עוד:

מחיר ביטקוין להתפוצץ מעבר ל 100,000 דולר, אומר מדד רשת

חיזוי מחיר ביטקוין

5 סיבות מדוע ביטקוין יכול להכפיל את כספיך בשנת 2021

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me