המפלגה, הידועה ככסף לזהב של ביטקוין, עשויה רק ​​להתחיל עבור ליטקוין. זינוק של 85% בחודשיים האחרונים גורם למשקיעים להשגיח מקרוב על המטבע הדיגיטלי.

שוק הקריפטו עמד בראש טריליון דולר בתחילת החודש. למרות שרוב תשומת הלב מופנית לביטקוין, חשוב להעריך את מקבילו הכסוף, שיש לו מקדם מתאם כמעט מושלם ל- BTC, Litecoin. רבים צופים עלייה חיובית במחירי השוק של ליטקוין, עוקבים אחריהם ונשארים מוכנים לכל עליות פוטנציאליות השנה.

מה זה Litecoin?

המכונה לעיתים קרובות המקביל הכספי של ביטקוין, ליטקוין הוא אחד מעשרת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים ברשימת Coinmarketcap. Litecoin פועלת כמערכת תשלומים מקוונת, בדומה ל- PayPal. עם זאת, במקום להשתמש בדולרים אמריקאים, אתה סוחר ביחידות ליטקוין. זה קרוב למטבע מסורתי ככל שהוא מתרחש, יש הרבה יותר שיש לליטקוין להציע כמטבע דיגיטלי. למרות שדומה מאוד, מה ש- Litecoin הצליחה להשיג שאין לביטקוין זה מהירות העסקה המדהימה שלו. Litecoin מעבד ומייצר חסימות פי ארבע מהביטקוין. בעוד שלוקח לביטקוין עשר דקות לעבד בלוק אחד, לוקח ליטקוין 2.5 דקות לעבד את הכמות הכפולה.

זה ידוע היטב שביטקוין היווה את הבסיס לטכנולוגיית הבלוקצ’יין. עם זאת, ישנם הרבה פערים לא ממולאים בביטקוין ש- Litecoin הצליחה לארוז יחסית מהר. כקריפטוגרפיה המאפשרת עסקאות בינלאומיות מהירות בעלות זולה, ניתנת לכרייה יעילה באמצעות חומרה צרכנית, אין ספק בתהילה העתידית שלה..

איפה הכל התחיל?

Litecoin החלו כולם באוקטובר 2011, כאשר בוגר ה- MIT לשעבר ועובד גוגל, צ’רלי לי, תכנן את המטבע הדיגיטלי על בסיס היסוד והפרוטוקול של ביטקוין. מאז תחילתו, ליטקוין הייתה חלק מעשרת ההיוון הראשונים בשוק הקריפטו. בהיותו אחד האלטקוינים הראשונים לאחר עלייתו של ביטקוין, רבים אחרים פחתו בין השנים 2011 ל -2014. יתרונותיו הקטנים של ליטקוין לביטקוין הבטיחו את מקומם בשוק עד היום..

לי התאים את המטבע כדי להתמודד עם כמה מחסומים שמציב ביטקוין, כמו זמן אישור. זמן העיבוד של Litecoin מהיר פי ארבעה מביטקוין, כלומר המאפיין האטרקטיבי ביותר שלו. 2.5 הדקות לעומת עשר הדקות של ביטקוין מאפשרות לליטקוין לעבד עסקאות בקצב מהיר בהרבה. יש גם מכסה גדול יותר על כמות מקסימלית של ליטקוין המיוצר. מכסת הביטקוין עומדת על 21 מיליון, ואילו המכסה של ליטקוין כמעט פי ארבעה היא 84 מיליון.

בנובמבר 2013 חלה עלייה אדירה בתוך 24 שעות, וראתה זינוק של 100% בערך המצרפי עבור Litecoin, מה שעורר התמקדות עצומה בקריפטוגרפיה החדשה והבאה. בחודש מאי 2017, העולם ראה את ליטקוין הופכת לאחת מחמשת המטבעות הקריפטוגרפיים הראשונים לפי שווי השוק כאשר היא הונפקה על ידי Coinbase..

יתר על כן, מחירי Litecoin השתפרו באופן שולי ככל שהוא ממשיך לצמוח עם קהילה מסורה מאוד שמוכנה להגן על שלמות ליטקוין בעתיד..

קרא עוד: ניתוח מחירי Litecoin לשנת 2021 (סקירה מעמיקה)

ספקנים בנושא ליטקוין

כמו כל מטבע מטבע אחר או צורה חדשה של טכנולוגיה, תמיד יש חסרונות. לפני ההשקעה, טוב להתעדכן לחלוטין במה שאתה נכנס.

ישנם אלטקוינים מתחרים המספקים יתרונות ויתרונות דומים, אם לא זהים, לליטקוין. ליטקוין היה במקום בשלב מוקדם והפך לאחד האלטקוינים הראשונים שבנו ברשת הביטקוין ויצר את המוניטין החזק שלו. למרות שהיא עדיין מחזיקה במוניטין במהירות ובאמינות, מטבעות קריפטוגרפיים רבים אחרים זולים יותר מספקים זמני עיבוד דומים ואבטחת עסקאות הפועלת בבלוקצ’יין שלהם.

יש גם תפיסה של אמון מנהיגות רעוע. צ’רלי לי, שהיה מפתח תוכנה של גוגל לפני שיצר את Litecoin, מכר בשנת 2017 את כל חלקו ב- LTC, תוך ציון חשוד "ניגוד עניינים." זה גרם לרבים להטיל ספק בביטחון הניהול במטבע ובעתידו. עם זאת, לאחר הפסקה קצרה, לי חזר ועובד על הפרויקט.

עם זאת, LTC ביצעה לאחרונה ביצועים טובים יותר מאלוטקוינים רבים אחרים וסיימה את שנת 2020 כאחד מחמשת המטבעות הקריפטוגרפיים הראשונים. צמיחתה האחרונה הפחיתה כל שאלה בנוגע לסגנון המנהיגות שלה.

למה להשקיע בליטקוין?

לאחרונה שוק הקריפטו הגיע לטריליון דולר אחד, וייתכן שזה בדיוק הזמן הנכון להשקיע בליטקוין. מחיר הנכס הדיגיטלי קפץ מעל 85% מאז דצמבר האחרון, ועם כל תשומת הלב המופנית לעתים קרובות לביטקוין, ראוי להזכיר כי LTC מתואם באופן מושלם עם מקבילו המפורסם..

על פי מטבע מנבא, מקדם המתאם בין ביטקוין לליטקוין הוא 0.83. לכן, זה עולה לך חלק קטן ממה שאתה משלם עבור ביטקוין כדי להשיג אחיזה ב- Litecoin.

מקור מתאם ביטקוין וליטקוין: מנבא מטבעות

בנוסף, Litecoin, בהשוואה ליריבים אחרים, מספק תגמול חסימות גבוה יותר ומהיר במיוחד. עם מהירות עסקה מהירה יותר, הזמן הממוצע של המטבע לכרות בלוק הוא שתי דקות בלבד

. יש גם פחות פגיעות לניסיונות פריצה של Litecoin. בגלל מהירות העסקה המהירה שלו, יש רק חלון כל כך קטן שבו האקרים יכולים לנסות להשיג כל דבר, בהשוואה למסגרת הזמן של עשר הדקות של ביטקוין. בנוסף לכך, זו פלטפורמת קוד פתוח. Litecoin בנוי על המזלג המקורי הטבעי של לקוח BTC.

זה הופך את התאמת המערכת והוספת תכונות חדשות לפשוטות יותר עבור מפתחים כדי לעמוד בדרישות המתפתחות של השוק. הרבגוניות שלו גם מאפשרת למפתחים לפרוס מעת לעת עדכוני אבטחה ברשת כדי להתעדכן בשיטות התקפה מתפתחות של האקרים. ככל שהשימוש ב- Litecoin גדל, אפשר להניח שערכו ימשיך לגדול גם בעתיד הקרוב.

על פי Digitalcoin, מחירו של ליטקוין יכול להגיע ל -190 דולר בשנת 2021 ועד 316 דולר בשנת 2024..

כיצד להשקיע בליטקוין?

על ידי ביצוע חמשת השלבים המתוארים להלן, תוכל להשקיע בליטקוין בפחות מחמש דקות!

שלב 1: פתח חשבון עם בורסה מוסדרת

שלב 2: להפקיד כמה כספים באמצעות כרטיס חיוב / אשראי, ארנק אלקטרוני או העברה בנקאית

שלב 3: בחר כמה ליטקוין תרצה להשקיע

שלב 4: אשר את ההשקעה

שלב 5: השאר את Litecoin שלך מאוחסן עד שתחליט לפדות

כפי שאתה יכול לראות, השקעה ב- Litecoin באינטרנט לא יכולה להיות קלה יותר!

כאשר הוצגו מטבעות קריפטוגרפיים, היית צריך להיות קצת מתמצא בטכנולוגיה כדי להשקיע. בתחילה, היית צריך להיות בעל ידע בסיסי כלשהו בתכנות על מנת להשיג לך ארנק קריפטו. היום זה קל כמו להוריד אפליקציה לנייד לקנייה ומכירה של קריפטו.

כנכסי קריפטו אחרים, ניתן להשיג השקעה ב- Litecoin באמצעות כרייה או רכישת LTC באופן מקוון בכמה לחיצות קלות באתר סחר או חילופי מטבעות קריפטוגרפיים. לאחר שיש לכם Litecoin, תוכלו לבחור בדרכים שונות להשקיע בבלוקצ’יין.

בקריפטוגרפיה תוכלו לרכוש את המטבעות בבורסה ולשמור אותם בארנק דיגיטלי לאחסון בטוח עד שתרצו להשתמש בהם שוב בעתיד אם המחירים יעלו. פלטפורמה נהדרת לקנות ליטקוין היא eToro.

עם זאת, הדבר יכול להשאיר רווחים עתידיים על השולחן אם לא תנצל את חלונות ההזדמנויות שלך. בשנת 2019, למשל, ליטקוין טיפס מתחת ל -20 $ ל -160 $ ​​ואז ירד בפחות מ -40 $ בשנת 2020. המחירים עשויים להשתנות, לכן יהיה עליכם לזהות מתי לקחת סיכונים.

טיפים לפני השקעה ב- Litecoin:

1. שמרו על בטיחות ה- LTC שלכם

דבר ראשון, תזדקק לארנק דיגיטלי בכדי לשמור על אבטחת ה- LTC שלך. Litecoin שנרכש מופקד בארנקים דיגיטליים. בעבר הארנקים היו מועדים לכך פריצות. לכן יש צורך לבחור ארנק בטוח בעת אחסון המטבעות כמו eToroX. כמו כן, ידוע שארנקי חומרה מאובטחים יותר.

ארנק חומרה הוא מחשב כף יד המאחסן את ה- LTC שלך בבטחה. הארנק מורכב ממפתח פרטי הנדרש לשליחת הנכסים שלך ממיקום אחד למשנהו. זה גם חכם להימנע מסחר ברשתות WiFi ציבוריות ולהבטיח שיש לך חיבור אמין כדי למנוע התקפות מצד האקרים.

2. השקיעו בזהירות

זה בדרך כלל נבון לשמור על השקעה ראשונית שלך בליטקוין קטנה למדי, בהתחשב בהיסטוריה הקצרה ועדיין בהתנהלות הפכפכה ביותר. כמו כן, משקיעים מנוסים התחייבו רק חלק חד ספרתי מההון שלהם לליטקוין תוך שהם מחזיקים ביתרה בניירות ערך פחות מסוכנים..

שמור על משמעת ההשקעות שלך, בין ספקולציות ותחזיות, קנה בדיוק את מה שאתה יכול לצפות שייכשל תיאורטית ולא תיתפס מההבטחות של תנודות מחיר ענקיות.

3. תכנן מראש

כאשר מחליטים להשקיע בליטקוין, ייתכן שיהיה צורך בתוכנית. "התנודתיות היומיומית המוגברת של ביטקוין הופכת את זה לנכון במיוחד," אומר האנליסט בוול סטריט ארי וולד. ביטקוין צלל ב -50% בחודש מרץ עקב מגיפת COVID-19 וגם מטבעות קריפטוגרפיים אחרים חוו הפסדים גדולים.

העובדה שקריפטוסים רבים כיום, כמו ביטקוין וליטקוין, קיבלו את הפסדיהם לאחר קריסת קוביד, מעידה על סגולה של התמדה..

3. עקוב אחר מגמות וסימנים

עם מקדם המתאם החיובי כמעט לחלוטין לביטקוין ב- 0.83, אחד המדדים הגדולים ביותר הוא לפקוח על ביצועי הביטקוין, שאליו תוכלו לקנות ליטקוין בשבריר מהמחיר. ישנם גם אינדיקטורים חיצוניים אחרים שעשויים לתת לך את הסימן ללכת על זה.

עם מיליונים שהושקעו בגירוי פיסקלי בארה”ב, משקיעים שחוששים מאינפלציה מסתכלים על קריפטו כנכס עתודה בטוח, ולכן מגדילים את הביקוש למטבעות כמו Litecoin. בהנחה שמגמה זו נמשכת, היא תמשוך מאוד משקיעים ואנשים פרטיים כאחד להשקיע ב- LTC.

4. קחו בחשבון התחייבויות מס

למרות ש- Litecoin ושאר מטבעות קריפטוגרפיים אחרים נחשבים לסחורות על ידי שופט פדרלי בארה”ב לא בהכרח מתייחסים אליהם כך מול מס הכנסה. זה כפוף לאותו סטטוס מס כמו נכסי השקעה אחרים. ניתן להביא למיסי Litecoin באמצעות מכירה, העברה או הוצאה בלבד (אם הערך עלה לאחר שרכשתם אותו בתחילה).

חשוב לציין כי מס זה תלוי כמה זמן אתה מחזיק במטבעות. עם זאת, חשוב לרשום את כל העסקאות שלך. מהצד החיובי, רווחי הקריפטו ממוסים על רווחי הון, שהם בעיקר קטנים יותר ממסי הכנסה רגילים.

התחל להשקיע בליטקוין עם eToro

אם אתה מוכן להשקיע בליטקוין עד עכשיו, eToro היא פלטפורמה ידידותית וזולה המספקת חוויות סחר קריפטו נהדרות. החברה ממשיכה להתרחב על ידי הצגת מוצרים חדשים ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים על גבי Litecoin, מה שמאפשר למתחילים ולמומחים לבחון אפשרויות שונות בעולם הקריפטו..

eToro – המתווך הטוב ביותר ל- קנו LTC

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

נקודות מפתח

 • Litecoin הושק בשנת 2011 כאשר בוגר ה- MIT לשעבר ועובד גוגל, צ’רלי לי, תכנן את המטבע הדיגיטלי על פי העיצוב של ביטקוין.
 • זינוק של 85% בחודשיים האחרונים גורם למשקיעים להשגיח מקרוב על ליטקוין.
 • שוק הקריפטו עמד על טריליון דולר בינואר 2021.
 • Litecoin מעבד ומייצר חסימות פי ארבע מהביטקוין, מה שהופך את המהירות שלו לנכס האטרקטיבי ביותר בקרב אלטקוינים.
 • ליטקוין חולק מקדם מתאם חיובי כמעט לחלוטין עם ביטקוין, שעמד על 0.83.
 • ל- Litecoin טכנולוגיית קוד פתוח עם פגיעות נמוכה בשל זמני העיבוד הקצרים שלה.
 • Litecoin בנוי על המזלג המקורי הטבעי של לקוח BTC.
 • צמיחה ארוכת טווח כוללת מהווה תחזיות חיוביות למגמות העתידיות של LTC.
 • Digitalcoin מנבא כי מחירו של ליטקוין יכול להגיע גם ל -190 דולר בשנת 2021 ועד 316 דולר בשנת 2024.
 • בחר ארנק בטוח, השקיע בקפידה ותכנן מראש בעת ההחלטה להשקיע בליטקוין.
 • היה מודע להתחייבויות המס בעת השקעה בליטקוין.

אם אתה חושב להשקיע בליטקוין, זכור, יש סיכון גבוה להפליא.

האם אתה מתכנן לקנות או למכור Litecoin?

האם Litecoin היא השקעה טובה והאם עלי להשקיע ב- Litecoin?

קרא עוד:

יתרונות וחסרונות של השקעה בליטקוין, האם זה יהיה יצרן מיליונרים?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me