האם אתה רוצה לדלג על הקריאה ולהגיע ישירות לבחירות המובילות שלנו? המטבע הקריפטוגרפי הטוב ביותר לסחור בשנת 2021 עבור רוב הסוחרים הוא ביטקוין אוֹ את’ריום.

עברו כבר יותר מעשר שנים שנוצר ביטקוין. סאטושי נקאמוטו יצר את הביטקוין באופן מסתורי, אך הוא הולך וגדל כל יום. עד היום, עלינו להזכיר כי הביטקוין קודם לרשימה להיות המטבע הקריפטוגרפי הראשון בכל היבט.

אבל, זה לא אומר שאנחנו צריכים להיות תקועים עם הביטקוין. יש הרבה מטבעות קריפטוגרפיים אחרים שאנחנו יכולים לסחור בהם. אם אתה אחד האנשים שלא סחר במטבעות קריפטוגרפיים, אך חושב לעשות זאת ולא יודע עם מי להתחיל, כאן ב- Trading Education אנו מייצגים את 9 המטבעות הקריפטוגרפיים הראשונים לסחור בשנת 2021.

9 המטבעות המובילים לסחר בשנת 2021:

 1. ביטקוין (BTC)
 2. אתריום (ETH)
 3. מזומן ביטקוין (BCH)
 4. ליטקוין (LTC)
 5. לומן כוכבי (XLM)
 6. טרון (TRX)
 7. יוטה (מיוטה)
 8. Teos (XTZ)
 9. קרדנו (ADA)

1. ביטקוין (BTC)

ביטקוין הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר לסחר בשנת 2021. BTC מילה שאתה רואה כל כך הרבה מזה עשור. “חלוץ הבלוקצ’יין” הוא המכונה בדרך כלל ביטקוין שכן הוא מקדים את רשימת המטבעות החזקים ביותר. הביטקוינים הראשונים ‘הגיעו לעולם’ בינואר 2009. זה התחיל לצמוח לאט לאט, אבל זה לא אומר שביטקוין שייט בצורה חלקה מאז.

הביטקוין, בחייו, חווה עליות ומורדות. הביטקוין זכה לתהילה בדצמבר 2017, כאשר מחירו כמעט הגיע ל -20,000 דולר. בהמשך, ביטקוין איבד 65% מהערך תוך חודש, מינואר עד פברואר 2018. לפיכך, מבקרים רבים טוענים כי לא כדאי להשקיע בביטקוין מכיוון שהוא חווה ירידות פתאומיות גדולות במחירים, והוא תנודתי ביותר..

מאז שהקריסה הזו אירעה, הביטקוין החל להשתפר מיום ליום, הוא התחיל לעלות והוא הגיע לשיאו בכל הזמנים ב 41,941 דולר, ב -8 בינואר 2021. כרגע ביטקוין שולט בשווי השוק של הקריפטו עם 63%..

שנת 2020 הייתה שנה מרגשת עבור הביטקוין שכן חברות בולטות גדולות כמו Microstrategy ביצעו השקעות גדולות. הביטקוין למעשה השיג את הזהב והמניות, והוא נחשב לחנות ערך על ידי המשקיעים וגידור מפני אינפלציה.

תוכנית B to Flow (S2F), תוכנית ב ‘אמרה כי הביטקוין יכול להגיע ל 100.000 $ עד דצמבר 2021. בזמן הכתיבה, מחיר הביטקוין הוא 31.747 $. במילים אחרות, ביטקוין הראה לאורך היסטוריית הקיום שלו שהוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר לסחור.

קרא עוד: תחזית חיזוי מחיר ביטקוין

2. אתריום (ETH)

ל- Ethereum (ETH), הנקרא גם Ether, תכונות שונות ממטבעות קריפטוגרפיים אחרים כגון ביטקוין, ליטקוין או ריפל. אתר מגיע אחרי הביטקוין, והפילוסופיה העיקרית שעומדת מאחוריו היא ביזור.

אתר הפך למטבע וירטואלי בשוק. לכן זהו מטבע שני אחרי ביטקוין עם ההשפעה הרבה ביותר להשגת שווי שוק של 161 מיליארד דולר. הפלטפורמה עצמה הפכה פופולרית מאוד, ואת’ריום צברה משיכה כה רבה לאחרונה מצד סוחרים ברחבי העולם.

“התפתחות מחלקת הנכסים המשיכה להתגבש. לאת’ריום יש מאותו המידה של כוח ההישארות שיש לביטקוין “, אמר מייקל זוננשיין, מנכ”ל השקעות אפור. “ישנה הרשעה הולכת וגוברת סביב אתריום כמחלקת נכסים”, הוסיף.

קרא עוד: תחזיות מחיר אתריום

3. מזומן ביטקוין (BCH)

ביטקוין קאש הוא מזלג של ביטקוין. עמלות העסקה היו צרות אמיתיות בבלוקצ’יין מטבעות קריפטוגרפיים, ובאופן זה, כמה מפתחי ביטקוין רצו למצוא פיתרון כולל בנושא זה והעלו רעיון. הם הציעו החלטה על מחיקת כל הנתונים בכל בלוק, אך לא כולם קיבלו פתרון מסוג זה. לפיכך, הם יצרו מטבע חדש לגמרי בשם ביטקוין מזומן.

ביטקוין מזומן נוצר באוגוסט 2017 והורכב מבלוקים המאחסנים 8 מגה בייט של נתונים, ומאפשרים עסקאות מהירות ותכופות עם פחות עמלות מביטקוין (BCT). זה היה תנודתי והראה שזהו נכס קריפטו טוב לסחר. על פי Digitalcoin, ביטקוין קאש יכול להגיע ל 755 דולר עד מרץ 2021.

קרא עוד: ניתוח מחירי מזומנים של ביטקוין לשנת 2021 (סקירה מעמיקה)

4. ליטקוין (LTC)

Litecoin הוא מטבע קריפטוגרפי עם הרבה קווי דמיון עם Bitcoin. מייסד Litecoin רצה ליצור “את תפקיד הכסף לזהב של ביטקוין”, ולכן צ’רלי לי יצר את Litecoin בשנת 2011, מטבע שקיבל תכונות ביטקוין רבות עם כמה עקומות. העסקאות של ביטקוין דורשות עד 10 דקות לביצוע ההעברה, אך ליטקוין לוקח פחות משלוש דקות. ההיצע הכולל של ליטקוין הוא 84 מיליון. 66 מיליון LTC נמצאים במחזור כרגע, שהם 79% מהמקסימום.

עד כמה אנחנו יכולים להיות קשורים לליטקוין? פרנקלין ריצ’רדס, מייסד Litecoin, בראיון אמר כי יש הרבה תוכניות עבור Litecoin.

“Litecoin ו- Cryptocurrency משפרים את המצב הזה על ידי הפחתת עמלות ומהירות העברה של כסף מעבר לגבולות. מכיוון שאין גבולות, זו רשת מבוזרת. המטרה שלנו היא להפוך אותו לבלתי נראה למשתמש ככל האפשר, ושם אנו הולכים להשקיע זמן רב. זה הכוח המניע העיקרי שלנו, “אמר.

Digitalcoin צופה שעד יוני 2021 מחיר ליטקוין יכול להגיע ל -219 דולר.

קרא עוד: ניתוח מחירי ליטקוין לשנת 2021

5. לומן כוכבי (XLM)

המטבע הדיגיטלי הנוכחי של סטלר הוא לומנס. Stellar התבסס על Ripple בעת יצירתו, אך הוא פועל בצורות שונות ולא בכרייה. העסקאות אינן דורשות זמן רב לביצוע ותשלום עמלה נמוך. זו הסיבה שבגללה סוחרים כמו כוכבים.

יותר מדי קווי דמיון קיימים בין Stellar ו- Ripple, אך יש הבדל ניכר גם בין שני המטבעות הקריפטוגרפיים הללו. ההבדל העיקרי הוא ש- Stellar נראים שהם רוצים לפשט את התשלום עבור המשתמשים שלה.

Stellar הושק בשנת 2014, ושמו Stellar אך שונה שם בשנת 2015 והפך ל Stellar Lumens. בנובמבר 2020, מחיר סטלר היה 0.10 דולר ונפח המסחר היה 691,733,206 דולר תוך 24 שעות..

משקיע ארנק מאמין כי בשנת 2021 מחיר סטלר עשוי להגיע ל -0.30 דולר.

קרא עוד: תחזית חיזוי מחיר כוכבי

6. טרון (TRX)

“ההבדל ב- Tron בהשוואה לקריפטו ובלוקצ’יין אחרים – אנחנו רוצים לשרת את המשתמשים טוב יותר. בימים האחרונים, מרבית החסימות המבוזרות הן רק קהילות, ממשלות עצמיות. ” זה מה שג’סטין סאן אמר בראיון. סאן רק בן 28, והוא המייסד של טרון.

ל- Tron יש את הפלטפורמה שלה בשם Tronix, שם היוצרים יכולים לייצר רווח מהתוכן שלהם, ובעוד ש- Tron לא מתכוונת להפיל את נטפליקס, זהו מיזם תיאורטי מצוין של השקעה..

המחיר הרגעי של טרון הוא 0.030 דולר, והשיא שלו בכל הזמנים היה 0.300 דולר ב -5 בינואר 2018. השנה נראית שנה טובה עבור טרון מאחר והיא הגיעה למחיר סביר והתגברה במשך שנה אחת בדיוק.

Beasts המסחר ניבא על עליית טרון 2021 ואמר כי הוא יכול להשיג את המחיר של 0.036 דולר.

קרא עוד: תחזיות מחיר של TRON

7. יוטה (מיוטה)

המטרה העיקרית של IOTA היא להשתתף באינטרנט של הדברים על ידי היותה הרובד הכלכלי. IOTA נוצר על ידי ארבעה אנשים, דייוויד סונסטבו, דומיניק שינר, סרגיי איוונצ’גלו וסרגיי פופוב בשנת 2015.

חייה של IOTA החלו כפרויקט חומרה שמטרתו הייתה לפתח מעבדים למטרות כלליות בעלות נמוכה.

IOTA הגיעה למחיר הגבוה בכל הזמנים במחיר של 5.69 דולר ב -19 בדצמבר 2017.

Digitalcoin צופה כי ה- IOTA עשוי להגיע ל -0.68 דולר כבר בפברואר 2021, דבר שיכול להיחשב לגישה שמרנית מכיוון שהוא לא רחוק מדי מהמחיר הנוכחי..

קרא עוד: תחזית חיזוי מחיר IOTA

8. Tezos (XTZ)

Teos היא פלטפורמה חכמה שאינה כוללת כריית מטבעות. אנליסט מורגן סטנלי, ארתור ברייטמן הוא מייסד Tezos. Tezos רשום כקריפטוגרף ה -20 ברשימת Coinmarketcap. זה הוצג לראשונה בשנת 2017.

כרגע מחיר טזו עומד על 2.84 דולר. המחיר הגבוה בכל הזמנים של Tezos עמד על 4.48 $, ב- 13 באוגוסט 2020, מה שלמעשה אומר לנו ש- 2020 הייתה שנה מרתקת עבור Teos, והביאה תשואות גבוהות לסוחרים..

אחד המשברים הגדולים ביותר שחווה טזו היה במרץ 2020, יחד עם שאר המטבעות הקריפטוגרפיים בגלל מגיפת קורונאווירוס..

אנליסטים מאמינים כי 2021 עשויה להיות שנה טובה עבור Tezos. Digitalcoin מנבא כי Tezos עשוי להגיע ל -4.81 $ בשנת 2021.

קרא עוד: תחזיות מחיר לטזוס

9. קרדנו (ADA)

למרות ש- Cardano היא הבחירה האחרונה שלנו, ללא כל ספק, זה אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר לסחור בשנת 2021. צ’רלס הוסקינסון, מייסד ADA,

אמר לאחרונה כי הפופולריות של ADA הולכת וגוברת מכיוון שצוות ADA עושה מאמץ אדיר.

“אנשים מתערבים. אנשים מסתכלים על המדע, אנשים מסתכלים על הצוות, הם בדקו את ההתקדמות שהושגה כבר, הם הסתכלו על הפילוסופיה, איך נלך לעשות את העסק שלנו, והם הימרו שקרדאנו נראה מתמודד ,” הוא אמר.

כרגע, Cardano (ADA) שווה 0.35 $, ומחירו הגבוה בכל הזמנים היה 1.33 $, שהגיע ב -4 בינואר 2018. כאמור לעיל, Cardano הופכת פופולארית יותר ויותר ואטרקטיבית יותר עבור סוחרים, כפי שהיא מוכיחה. להיות מטבע רווחי.

Digitalcoin מנבא כי מחירו של Cardano בשנת 2021 עשוי להגיע ל 0.55 $.

Previsioni Bitcoin אופטימי יותר ומנבא כי מחיר Cardano יגיע עד 2.19 $ עד דצמבר 2021, וזה יהיה הישג אדיר עבור המשקיעים..

קרא עוד: תחזית חיזוי מחיר של Cardano

eToro – המקום הטוב ביותר לסחור במטבעות מטבעות

eToro היא פלטפורמת מסחר חברתית בה משתמשים יכולים להתחיל לסחור במטבעות קריפטוגרפיים בקלות מכיוון שיש לה פלטפורמה ידידותית למשתמש. eToro הוקמה בשנת 2007 ומונה למעלה מ- 18 מיליון משתמשים ממדינות שונות ברחבי העולם.

eToro – סחר במטבעות המטבעות המובילים כעת

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

נקודות מפתח

 • 9 המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים ביותר לסחר בשנת 2021 הם ביטקוין, את’ריום, ביטקוין מזומן, ליטקוין, סטלר, טרון, יוטה, טזוס וקרדנו..
 • הביטקוין קודם לרשימה בכך שהוא הראשון. כרגע הביטקוין שולט בשווי השוק של הקריפטו עם 63%.
 • את’ריום מגיע אחרי הביטקוין, והפילוסופיה העיקרית שעומדת מאחוריו היא ביזור.
 • על פי Digitalcoin, ביטקוין קאש יכול להגיע ל 755 דולר עד מרץ 2021.
 • לעסקאות של ביטקוין לוקח עד 10 דקות לבצע את ההעברה, ואילו ליטקוין לוקח פחות משלוש דקות.
 • Stellar הושק בשנת 2014, ושמו Stellar אך שונה שם בשנת 2015 והפך ל Stellar Lumens.
 • ל- Tron יש את הפלטפורמה שלה בשם Tronix, שם היוצרים יכולים לייצר רווח מהתוכן שלהם.
 • אנליסטים מאמינים כי 2021 עשויה להיות שנה טובה עבור Tezos. Digitalcoin מנבא כי Tezos עשוי להגיע ל -4.81 $ בשנת 2021.
 • Previsioni Bitcoin צופה שמחיר Cardano עשוי להגיע עד 2.19 $ עד דצמבר 2021, וזה יהיה הישג אדיר עבור המטבע.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me