מטבע ה- Ripple (XRP) צפה בשנים האחרונות צמיחה אדירה, עם עלייה עצומה במחירו. טכנולוגיית הבלוקצ’יין של ריפל ופרוטוקול האבטחה שלה המבוסס על קונצנזוס מושכים יותר ויותר משקיעים לסיפון.

במהלך החודשים האחרונים, ריפל היה אחד המטבעות המניבים ביותר בעולם הקריפטו מבחינת מחיר. המשקיעים סקרנים לדעת האם מטבע ההשקעות הזה יעשה את דרכו ל -1 דולר בסוף שנת 2021 מכיוון שהוא כבר עולה ב -87% מתחילת השנה.

מה הופך את האדווה למטבע מטבע ייחודי?

מעבדות Ripple יצרו את Ripple בכוונה להיות מטבע קריפטוגרפי מדרגי יותר, מהיר יותר ופחות יקר. מטרתה היא להוציא את העלויות הגבוהות של העברות בין בנקאיות ולכן היא מכונה בפי העם “מלך התשתיות הבנקאיות”. מה שמייחד את Ripple הוא שבניגוד לקריפטוסים אחרים, פרויקט ה- Ripple לא נועד להתנגד לחלוטין למערכות הפיננסיות המסורתיות הנוכחיות כמו בנקים וממשלות. במקום זאת, ריפל שואפת להשתלב עם המערכת הנוכחית כדי להפוך אותה למתקדמת יותר ונגישה יותר עבור המשתמשים בה.

לאדווה יש מנגנון קונצנזוס ייחודי; זה משפר את השלמות הכוללת על ידי אימות יתרות החשבון והעסקאות. בסופו של דבר זה יחסום רשומות זדוניות ויהפוך עסקאות לאבטחות ביותר. ל- Ripple עלות נמוכה בהרבה מזו של קריפטוסים אחרים בשוק, מה שהופך אותה לאופציה ריאלית עבור המשקיעים.

קרא עוד: מה זה אדווה? מדריך למתחילים

רשת האדווה: XRP ו- XRPL

מבחינה פופולרית, Ripple היא רק פלטפורמת העברת ערכים צולבת שפותחה על ידי Ripple Labs עבור המשתמשים הראשוניים שלה.

יש פנקס שקוף המכונה XRP Ledger (XRPL) מאחורי הפלטפורמה הדיגיטלית. XRPL הוא ספר פתוח הצפוני, מבוזר ומצומצם, שאינו מבוסס על שום בלוקצ’יין, אלא מופעל על ידי קהילה ללא רשות מרכזית. זוהי רשת עמית לעמית שנגישה לכולם. XRP הוא המטבע המקורי של ספר החברות Ripple, ונכס דיגיטלי זה מעביר ערך על גבולות באופן מיידי בעלות נמוכה יותר.

ישנם שלושה מוצרים עיקריים ברשת אדווה. xCurrent, המאפשר העברת כספים קלה לבנקים. XRapid משתמש ב- XRP כנכס המסייע לעסקים ולמוסדות פיננסיים בעסקאות שלהם. xVia, באמצעות טכנולוגיית בלוקצ’יין מתקדמת, מסייעת לחברות שמעבירות כסף בגישה למידע בבנקים.

בין שלושת המוצרים הללו, המוקד ניתן לפיתרון ה- ODL (On-Demand Liquidity), כלי הבנוי על גבי מערכת ההודעות xCurrent. זהו חלק עיקרי מחבילת RippleNet המאפשרת העברת כספים זולה ומיידית לספקי שירותים פיננסיים ברחבי תחומי שיפוט באמצעות מטבע XRP..

ODL מקטין גם את הסיכון לתנודות במחירי המטבע. זו אחת הצעות הערך העיקריות של ריפל. עם הטכנולוגיה הבסיסית שלה שיכולה לעזור למוסדות פיננסיים, יותר ויותר בנקים יאמצו את המטבע הקריפטוגרפי הזה. זה יגדיל עוד יותר את הביקוש ל- XRP, ויש סיכוי טוב שאדווה תגיע לטווחים גבוהים עד סוף השנה..

הביצועים הנוכחיים של ריפל והתפתחויות עתידיות

בנוסף ל- RippleNet ושלושת מוצריה המשפרים את מעמדה של XRP ברשת הבלוקצ’יין, ערך השימוש במקרה שלה יורחב להתקשרות חכמה ו- DeFi בעתיד הקרוב על ידי מעבדות Ripple. עם שווי שוק נוכחי של כ -1,515,735,575,264 דולר ומחיר נמוך למטבע, XRP עושה את דרכה לרשימה המועדפת על המשקיע השנה. ההיצע במחזור של מטבעות XRP הוא 45,404,028,640, ויש לו היצע מקסימלי של 100,000,000,000 מטבעות XRP.

XRP מראה עתיד מבטיח כאשר הנהלתה טוענת כי חתמה על כמעט 300 שותפויות בנקאיות ולקוחות פיננסיים. רשימה זו כוללת כמה מהתותחים הגדולים בשוק כמו Accenture, MoneyGram, BFC בחריין וכו ‘. כיום, כמה מוסדות פיננסיים מקלים על מטבע דיגיטלי זה כחלופה לרשת SWIFT, וזה מקנה ל- XRP יישום בעולם האמיתי..

במילים פשוטות, Ripple היא שווי שוק גבוה יחסית ובהיותה מערכת תשלום מאובטחת, מהירה וזולה, יש בה פוטנציאל צמיחה גבוה בעתיד הנראה לעין..

אל תחמיץ: חיזוי מחיר אדווה

האם אדווה יקבל 1 דולר בסוף שנת 2021: השורה התחתונה

במהלך השנים האחרונות, ריפל הציגה צמיחה אדירה ועלתה לכותרות משמעותיות בכך שהיא סייעה למגזר הבנקאי לשדרג את המבנה הבסיסי שלה..

Ripple הפכה עסקאות לזולות ומהירות יותר עבור משתמשים ממוצעים ברחבי העולם. עם השקתו של DeFi בספר הפתוח של Ripple, השקעות ממספר מוסדות נהדרים והמרחב שלה לוויסות קריפטו טוב יותר, ל- Ripple יש סיכוי טוב למדי להתגייס ל -1 דולר בסוף 2021.

eToro – הפלטפורמה הטובה ביותר לרכישה אַדְוָה

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשייה לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me