האם אתה רוצה לדלג על הקריאה ולהגיע ישירות לבחירות המובילות שלנו? המטבע הקריפטוגרפי הטוב ביותר להשקעה במרץ 2021 הוא ביטקוין אוֹ את’ריום.

מחפש מטבע קריפטוגרפי טוב להשקעה?

אם אתה רוצה להשקיע או לקנות חלק מהמטבעות הקריפטוגרפיים המובילים לבדוק במהירות ובקלות Exchange eToro!

השקעה במטבעות קריפטוגרפיים אפילו בסכומים קטנים מאוד עשויה לקצור תגמולים גדולים. במדריך זה, בואו נדבר על המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר שצריך להסתכל עליהם במרץ 2021.

אז מהו מטבע הקריפטוגרפיה המוביל להשקעה במרץ 2021? ריכזנו עבורכם רשימה של 7 אפשרויות.

אז ללא התייחסות נוספת …

7 מטבעות המטבעות הטובים ביותר להשקעה במרץ 2021:

1. ביטקוין

2. את’ריום

3. טרון

4. ליטקוין

5. NEO

6. קרדנו

7. מזומן ביטקוין (BCH)

אתה יכול לקנות את כל הקריפטוסים המובילים האלה, כמו גם רבים אחרים, ב eToro ולשלם עמלות של 0%!

אז, החלטתם לקנות ולהשקיע במטבעות קריפטוגרפיים אך אינכם יודעים את הטוב ביותר לבחור? אל פחד. אנו נעביר אותך דרך רשימת המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר לבדיקה בחודש זה.

רשימת מטבעות המטבעות המובילים שיש לקחת בחשבון במרץ 2021

כשהכלכלה העולמית עדיין נובעת מהנעילה הגדולה של Coronavirus, ספקולנטים ומשקיעים במשרה חלקית מחפשים דרכים חלופיות לאחסון עושר ולהניב רווח. וזה אומר שיותר אנשים מחפשים את המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר להשקעה.

אבל למה אתה מתחיל? אחרי הכל, כניסה לחלל הקריפטו היא חוויה מוחצת עבור הטיימרים הראשונים. ואפילו משקיעים מנוסים יכולים להיאבק כדי לשמור על טכנולוגיות ויישומים אלה המתפתחים במהירות.

ובכן, ישנן סיבות רבות להשקיע בקריפטו החודש. השקעה במטבעות קריפטוגרפיים היא דרך נהדרת לעשות זאת גוון את תיק העבודות שלך ולהפחית סיכונים תוך הגדלת האפשרויות לאחסון עושר.

כשמדובר בהשקעה, ידע הוא באמת כוח. ידע הוא הדבר שיכול להשאיר אותך לפני העקומה, ולתת לך הזדמנות לזהות את הטרנדים הבאים לפני שהם בכלל קורים.

אז, האם אתה רוצה לדעת על המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר להשקעה ב -21 במרץ? מהו המטבע הקריפטוגרפי המוביל להשקיע החודש? האם זו השנה בה השחקנים המבוססים ימשיכו לשלוט בשוק הקריפטו? או שמא ישנו סטארט-אפ משווע שעומד לזעזע את העניינים השנה? ואילו מטבעות דיגיטליים חדשים הם בעלי פוטנציאל הצמיחה הגדול ביותר?

7 מטבעות המטבעות הטובים ביותר להשקעה במרץ 2021:

1. ביטקוין

לוגו ביטקוין

כסבתא של המטבע הקריפטוגרפי, הביטקוין היה הקריפטו הראשון שרשם עסקאות פיננסיות בבלוקצ’יין מבוזר. אף על פי שביטקוין הושק לפני יותר מעשור – בשנת 2009 – הביטקוין הוא עדיין הבחירה הראשונה עבור משקיעים קיימים וחדשים, עם שווי שוק של 763 מיליארד דולר.

הביטקוין מאפשר למשתמשים לבצע עסקאות בעלויות נמוכות וללא תלות בצדדים שלישיים. למעשה, המטרה העיקרית של הביטקוין הייתה לחולל מהפכה במערכות פיננסיות מסורתיות ולבטל את הצורך במטבעות שהונפקו על ידי הממשלה באמצעות טכנולוגיה חדשנית וארכיטקטורת תשלום מאובטחת..

מעניין שבימים הראשונים אנשים רבים החלו לקנות ביטקוין בדיוק בגלל עתידו המבטיח. כפי שאמר מומחה הביטקוין אנדרו באדר: “החלק הטוב ביותר בבעלות ביטקוין הוא תחושת ההשתתפות בעתיד.”

למרות שלביטקוין היו מספר עליות ומורדות בשלוש השנים האחרונות – הוא אפילו זינק עד 30,000 $ בדצמבר 2020 ושבועות לאחר מכן הוא עולה מעל 44,000 $ – מחירי הביטקוין הפכו יציבים יותר, מה שהופך אותו לאחת האפשרויות הבטוחות ביותר עבור כל מי שנכנס לראשונה לחלל הקריפטו.

ובעוד שנראה כי הימים המייגעים של ההחזרים העצומים הסתיימו בינתיים, 2021 עדיין יכול להביא פוטנציאל מסוים. לדברי דייב צ’פמן, מנכ”ל בקבוצת BC, "נכסי מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין רק מתחזקים".

אם כבר מדברים על עתידו של הביטקוין כהשקעה, ראוי לציין כי השנה אנו עדים לאירוע מרכזי נוסף – מאי 2020 מחצית הביטקוין, אירוע מתוכנת המפחית את מספר המטבעות החדשים שנוצרה על ידי הרשת. ובשביל שוורי ביטקוין רבים, מחסור הולך וגובר זה הוא חלק ממה שעומד בבסיס הערך האמיתי של מטבע הקריפטוגרפיה הזו, מה שהופך אותו לאחד הקריפטוסים הטובים ביותר להשקעה בחודש זה!

בפברואר 2021, טסלה משקיעה 1.5 מיליארד דולר בביטקוין והחלה לקבל את הערכת הקריפטו כתשלום עבור מוצריה. מחיר הביטקוין מגיע לשיא חדש של 44,000 דולר למטבע לאחר החדשות.

שקלת להשקיע ב ביטקוין BTC?

2. אתריום

לוגו אתריום

Ethereum הוא בהחלט מטבע קריפטוגרפי שמגיע למקום ברשימת הקריפטוסים המובילים שלנו לחודש זה. Ethereum היא פלטפורמה מבוזרת עולמית שהושקה בשנת 2015; פלטפורמה המופעלת באמצעות מטבע משלה, המכונה אתר.

Ethereum נוצר בשנת 2015 על ידי צוות צעיר וקהילת מפתחים הולכת וגדלה, בראשותו של ויטיק בוטרין המקסים..

היבט ההשקעה המושך ביותר של את’ריום הוא העובדה שהוא תומך חוזים חכמים, אפליקציות מבוזרות (dApps) ואסימונים שונים של ERC-20. למעשה, אחת המטרות העיקריות של את’רום היא להפוך למלך החוזים וה- dApps החכמים על מנת לאפשר למשתמשים לכתוב את התוכנה שלהם מבלי לדאוג לצנזורה ולהונאה..

בערפל המקצוענים של השקעה באת’רום, אחד האירועים הצפויים ביותר בקרב משקיעי קריפטו הוא השקת את’ריום 2.0 שתעבור מהוכחת עבודה להוכחת יתד. על פי הנתונים שנמסרו על ידי CoinTelegraph, השקת מערכת ההימור ETH 2.0 עשויה להיות גורם שורי משמעותי שיגדיל את הביקוש ויגרום למחירי ETH להתגייס ליותר מ -500 דולר (על פי כמה תחזיות).

בגלל פוטנציאל הטכנולוגיה וההשקעה שלו, אין זה מפתיע כי את’ריום היא פלטפורמת המטבעות השנייה בגודלה, עם שווי שוק של מעל 140 מיליארד דולר..

למרות שב- 1227.53 דולר למטבע (בזמן כתיבת שורות אלה) את’ריום עדיין רחוק מביטקוין מבחינת ערך, האנליסטים אופטימיים לגבי עתידו של את’ריום, מנבא צמיחה מתמדת בשנים הקרובות.

ונחש מה! לאת’ריום יש הרבה תמיכה מצד כמה מהמשקיעים המחודדים ביותר במרחב הצפנה. כדי לתת דוגמה, קמרון וטיילר וינקלבוס רכשו 120,000 ביטקוין תמורת 10 דולר למטבע עוד בשנת 2012; לאחר שהניבו רווח אדיר, התאומים השקיעו מחדש למעלה מ -300 מיליון דולר לקריפטו, וקנו כמות משמעותית של את’ריום בתהליך.

זה לא הכל! בהמות כמו JP Morgan, Amazon ו- Microsoft Azure אימצו גם את טכנולוגיית הבלוקצ’יין של את’רום כדי להקדים ענקיות פיננסיות אחרות, וזה גורם שמושך את תשומת ליבם של יותר ויותר משקיעים ברחבי העולם..

מוכן לצלול לתוכו Ethereum ETH?

3. טרון

טרון הוא עוד מטבע קריפטוגרפי מוביל להשקיע במרץ 2021 – השקעה נהדרת במיוחד לטהרני בלוקצ’יין.

מעניין, Tron נוצר ב- Ethereum על ידי הארגון הסינגפורי Tron Foundation כדי לטפל בבעיה של כמה תאגידים חזקים השולטים באינטרנט. בשנת 2018 טרון נדדה לבלוקצ’יין משלה; באותה שנה, טרון רכש את BitTorrent, ביסס את מנהיגותו בתחום והפך למתחרה מרכזי של את’ריום.

טרון היא פלטפורמה מבוזרת המשתמשת בטכנולוגיית עמית לעמית ומטרתה לבנות מערכת בידור ושיתוף תוכן עולמית. ליתר דיוק, היוצרים של טרון התפתחו פלטפורמה דיגיטלית עולמית חינמית עם טכנולוגיית אחסון מבוזרת, המאפשרת למשתמשים לשתף תוכן ללא צורך במתווך צד שלישי.

על ידי ביטול הצורך בצדדים שלישיים, יופחתו העלויות הן לצרכנים והן ליוצרי תוכן, כאשר המשתמשים יוכלו לשלם ישירות ליוצרים. שזה מצב טהור מנצח!

אחרי הכל, כולנו יודעים שה- מה שמכונה מלחמה בזרם וידאו היא אמיתית וצרכנים רבים מתוסכלים מכך שהם צריכים לנהל חשבונות שונים ופרסום ממוקד. לא מפתיע שעל פי הנתונים שמסרה דלויט, 44% מהצרכנים בארה”ב מעדיפים לשלם עבור שירות המספק חוויות ללא מודעות.

בגלל הפוטנציאל שלו בתחום הבידור, אין פלא שלדברי האנליסטים, טרון תניע את הפלטפורמות של מדיה חברתית מהדור הבא לשיתוף ויצירת תוכן.

השלבים הקרובים של טרון אפולו (אמצע 2021), מסע בין כוכבים (אמצע 2023) ו- Eternity (סוף שנת 2025) יגדילו גם את הפוטנציאל שלה, ויאפשרו ליוצרי תוכן להרחיב את המותגים שלהם ולפתח פלטפורמות משחק, להנפיק אסימונים וגם לגייס כספים..

שים לב כי המטבע הקריפטוגרפי המקורי של Tron (TRX) מוערך כרגע ב -0,0336 דולר למטבע.

שקלת להשקיע ב טרון TRX?

4. ליטקוין

Litecoin הוא עוד מטבע קריפטוגרפי מוביל שיש לקחת בחשבון בחודש זה. הושק בשנת 2011, רק כמה שנים לאחר הקמת הביטקוין, ליטקוין הוא אחד האלטקוינים הראשונים או הספין-אופים של הביטקוין, שקודם כ- “הגרסה הלייט של ביטקוין “או” הזהב מכסף לביטקוין.”

ככזה, ליטקוין חולקת קווי דמיון רבים עם ביטקוין ומאפשרת תשלומים ועסקאות חוצי גבולות ללא צורך בשימוש ברשויות מרכזיות או בצדדים שלישיים..

דמיון נוסף בין ביטקוין לליטקוין הוא העובדה שליטקוין הוא גם קריפטו הנשען על הוכחת עבודה ויש לו מגבלה על ייצור. שימו לב שיכולים להיות רק 84 מיליון מטבעות LTC; עד כה כורים חפרו כ -55 מיליון.

עם זאת, Litecoin שונה מביטקוין. עם רשת זולה יותר וקלה יותר לתחזוקה, Litecoin היא הרבה פחות עתירת משאבים.

נקודת המכירה העיקרית של ליטואינס היא המהירות והשימושיות שלה; מהיר פי 4 מביטקוין, ליטקוין הופך את שליחת וקבלת תשלומים גלובליים לקלה כמו פינג של דוא”ל למישהו. תכונה זו אטרקטיבית ביותר לא רק למשקיעים אלא לסוחרים. עמלות Litecoin נמוכות גם בהשוואה לחיובי חברות האשראי ולהעברות בנקאיות.

לא רק זה! מכיוון שקריפטוסים מסתמכים על שלמות ההצפנה של הרשתות שלהם, עלינו לשים לב שבניגוד לביטקוין (המשתמש באלגוריתם SHA_256), Litecoin משתמש באלגוריתם הנקרא Scrypt, שהוא נגיש יותר ועשוי למשוך יותר אנשים שרוצים להשתתף ככורים.

האם היית משקיע ב ליטקוין LTC?

5. NEO

אם אתה תוהה מדוע NEO, שנקראה בעבר אנטשארס, היא אחת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים להשקעה במרץ 2021, עליך לדעת כי NEO תפסה את דמיונם של משקיעים בכל רחבי אסיה.

NEO היא פלטפורמת בלוקצ’יין קוד פתוח שנוצרה בשנת 2014 על ידי מתכנתי המחשבים הסיניים דה הונגפיי ואריק ג’אנג. לאמיתו של דבר, זה היה המטבע הציבורי הראשון שיצא מסין והוא לרוב המכונה Ethereum סיני או גרסה צעירה יותר של Ethereum. למעשה, השם “ניאו” מגיע מהמילה היוונית העתיקה “ניאו”, שפירושה “צעיר, חדש”.

NEO ו- Ethereum אכן חולקים קווי דמיון רבים בכך שהם מספקים למפתחי dApps פלטפורמה קלה לשימוש.

עם זאת, בפועל, NEO הרבה יותר זריז. NEO יכולה לעבד עד 10,000 עסקאות בשנייה. באמצעות מערכת קוד פתוח המופעלת על ידי משתמשים, משקיעים ומפתחים, NEO היא כעת דרך יעילה לנהל נכסים דיגיטליים במרחב מבוזר. זה המקום שבו ניתן לבצע דיגיטציה של נכסים אמיתיים לצורך נזילות גבוהה.

אין שום הפתעה של- NEO – שתוארה גם כ”רשת מבוזרת לכלכלה החכמה “- יש סיכוי חזק לשלוט בשוק הקריפטו האסייתי בשנת 2020..

כאן עלינו לציין כי NEO מאפשר שני אסימונים: NEO ו- GAS, שניהם מוגבלים ב -100 מיליון אסימונים. ליתר דיוק, NEO מתוכננת כמערכת דו-שכבתית כדי להקל על עסקאות, כש- NEO משמש כמיופה כוח לזכויות הצבעה ו- GAS משמש לביצוע עסקאות וחוזים חכמים.

מקצוען ענק של השקעה ב- NEO הוא העובדה ש ממשלת סין נשבעה להפוך למובילת שוק בטכנולוגיית הבלוקצ’יין ושמה את תמיכתה המלאה מאחורי NEO במהלך מסיבת עיתונאים בסוף השנה שעברה.

אף על פי שנאסר על בנקים ומוסדות פיננסיים סיניים להקל על עסקאות ביטקוין, וחילופי מטבעות קריפטוגרפיים ופלטפורמות מסחר הוצאו למעשה מחוץ לחוק ביולי 2018, NEO הוא אחד הקריפטוסים הבודדים המותרים בסין ועשוי להוביל לאימוץ רחב היקף במגזרי השקעה וממשל.

שקלת לסחור NEO?

6. קרדנו (ADA)

Cardano היא מטבע קריפטוגרפי מרכזי נוסף שכדאי לשקול בשנת 2021. למעשה, הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים החדשניים ביותר שקיימים.

ליתר דיוק, Cardano משתמשת בבלוקצ’יין דו שכבתי: שכבת ההתיישבות של קרדנו ושכבת הבקרה משמש לעיבוד עסקאות וחוזים חכמים, בהתאמה.

המבנה ההיררכי שלו שמטרתו לשפר את המדרגיות ואת יכולת הפעולה ההדדית בין מערכות פיננסיות שונות אינו רק גחמה. הפרוטוקול של קרדאנו עבר תהליך בדיקה קפדני (שנערך על ידי חוקרים ואנשי אקדמיה) לפני שחרורו בשנת 2017, מה שהופך את קרדאנו לאחד מחסימות החבירות הראשונות שקיימו.

היבט חיוני נוסף באופיו של Cardano הוא אלגוריתם ההוכחה שלו שמטרתו להפוך את הכרייה ליעילה יותר באנרגיה. שים לב שהאלגוריתם שלו נקרא Ouroboros, שהוא שמו של סמל עתיק המייצג דרקון שאוכל את זנבו שלו.

אלגוריתם Ouroboros מיישם גם עקרונות כרייה חדשים ותמריצים, המהווים תכונה אטרקטיבית עבור כורים וחובבי בלוקצ’יין..

בהתחשב באופיו הפרוגרסיבי, אין זה מפתיע שקרדנו היא אחת המובילות בתחום הקריפטו. אחרי הכל, Cardano מוגדרת כקריפטוגרפיה מהדור השלישי שמטרתה לשפר את נושאי קנה המידה של ביטקוין, מטבע מטבע דור ראשון, ואת עקרונות פריסת החוזים החכמים של Ethereum, מטבע מטבע דור שני..

לא פלא ש- Cardano מדורגת כרגע במקום ה 7, לפי שווי שוק המטבעות. שֶׁלָה מטבע מקומי ADA הוא נכס השקעה פופולרי עם שווי שוק מרשים ונפח מסחר.

שימו לב כי ל- ADA יש היצע מקסימלי של 45 מיליארד מטבעות, עם 31,112,484,646 מטבעות במחזור כרגע.

האם היית שוקל להשקיע ב קרדנו ADA?

7. מזומן ביטקוין (BCH)

המטבע האחרון שיש לקחת בחשבון כאשר מחליטים איזה קריפטו לקנות עכשיו הוא Bitcoin Cash. אחד המזלגות הפופולריים ביותר של ביטקוין. ביטקוין קאש נוצר בשנת 2017 במטרה לשפר את בעיות הסקלביליות של ביטקוין, אשר באופן מוזר מספיק נוצרו על ידי הפופולריות שלו.

ביטקוין קאש נוצר עם גדלי בלוקים גדולים יותר של 8 מגהבייט, והגדיל עוד ל -32 מגהבייט. על ידי הגדלת גודל החסימה, צוות הפיתוח שעומד מאחורי Bitcoin Cash איפשר לעבד יותר עסקאות לבלוק יחיד.

אם כבר מדברים על זיוף, עלינו לציין כי בשנת 2018, Bitcoin Cash פוצל ל- Bitcoin Cash ABC ו- Bitcoin Cash SV, ובשנת 2020 זה לְפַצֵל לתוך Bitcoin Cash ABC ו- Bitcoin Cash Node.

עם זאת, בדיוק כמו ביטקוין, ביטקוין מזומנים משתמש באלגוריתם של קונצנזוס הוכחה לעבודה והוא מוגבל ל -21 מיליון מטבעות.

בגלל הפוטנציאל הטכנולוגי שלו והקשר הברור עם ביטקוין – המטבע הוותיק והגדול ביותר מבחינת שווי שוק ונפח מסחר, ביטקוין קאש זינק בפופולריות וצבר קהילה רחבה של תומכים, כולל רוג’ר ור (המכונה ישו של הביטקוין).

תאמינו או לא, ביטקוין קאש זינק ל -4.091 דולר בשיא מאניה הקריפטו של 2017. כאן עלינו לציין זאת סמל התגית של ביטקוין קאש הוא BCH, בעוד ביטקוין מופיע תחת BTC.

ונחש מה? אפילו בתוך המגפה המתמשכת של וירוס הכורמים, Bitcoin Cash הוא עדיין אחד המטבעות הפופולריים ביותר, כרגע מדורגת מספר 6 על שווי שוק המטבעות.

האם היית שוקל להשקיע מזומן ביטקוין?

מה הקריפטוגרפיה המובילה ביותר להשקעה במרץ 2021?

זה הולך להיות חודש מרגש נוסף עבור שווקי הצפנה. ועכשיו יש לכם כמה רעיונות לגבי המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים שיש לקחת בחשבון במרץ 2021, זו גם הזדמנות מצוינת להתחיל את מסע המחקר שלכם..

רשימת 7 המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים להשקעה במרץ 2021 נותנת לך סקירה רחבה של האפשרויות שלך. הוא מכיל מידע על המטבעות שהוקמו שיכולים להבטיח תשואות איטיות ויציבות במהלך 2020, וכן כמה מטבעות חדשים יותר עם פוטנציאל לצמיחה רצינית.

הבחירות שלך תלויות בסוג המשקיע שתרצה להיות ובגודל הבנק. רק זכרו, כל השקעה כוללת סיכון כלשהו. אז השקיעו רק את מה שאתם יכולים להרשות לעצמכם ועשו כמה שיותר מחקר לפני שתקבלו החלטה סופית.

מדוע כדאי לבחור eToro להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים?

עכשיו יש לך תשובה לשאלתך “מה הם המטבעות הטובים ביותר להשקעה בחודש מרץ 2021. אם אתה מרגיש השראה להתחיל להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים, או שמאמר זה סיפק תובנה נוספת לידע המסחרי הקיים שלך, אתה עשוי להיות מרוצה לדעת ש- eToro נותן לך הזדמנות להשקיע בנכסי קריפטו שונים ולסחור ב- CFD עד 90 מטבעות קריפטוגרפיים. משקיעי קריפטו יכולים לבנות תיק מגוון עם המטבעות הפופולריים ביותר.

eToro – פלטפורמת המסחר במטבעות המטבעות הטובים ביותר

הירשם עבור eToro והתחל לסחור בהצפנה או להעתיק משקיעי קריפטו מובילים ללא תוספת תשלום. אין כרוך בדמי ניהול או בעלויות נסתרות אחרות.

מתווך etoro

מטבעות קריפטוגרפיים הם מאוד תנודתיים. אהבת את המאמר שלנו 7 המטבעות המובילים להשקעה בחודש מרץ 2021? אם כן, אנא שתף ​​אותו עם כל מי שעשוי למצוא את זה מועיל.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me