בדו”ח זה אנו בוחרים שלושה קריפטוסים – ביטקוין, את’ריום, ו קרדנו – ובדוק מדוע אנו חושבים שהם המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים שיש לקחת בחשבון כעת.

שוק הקריפטו מעשן שוב שוב, ומשקיעים ממהרים לדעת מהם המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר לקנות כרגע. מטבעות דיגיטליים סימנו את נוכחותם בשוק עם התקדמות הטכנולוגיה.

כיום קיימים בשוק מספר מטבעות קריפטוגרפיים ופלטפורמות חליפין, מה שמבלבל את המשקיעים. ההחלטה באיזה קריפטו להשקיע אינה שפת הליכה קלה. במקום זאת, הוא זקוק להתבוננות והתלבטויות רבות.

מטבעות הצפנה הטובים ביותר לרכישה כרגע כהשקעה עתידית

ריכזנו רשימה של 3 מטבעות קריפטוגרפיים מובילים שיש בהם פוטנציאל להבטיח לכם עתיד עשיר. שלושת המטבעות הללו הבטיחו את מקומם ברשימת הקריפטוסים הטובים ביותר לקנות כעת עם המגמות והמחיר הנוכחיים שלהם.

המטבע הקריפטוגרפי הטוב ביותר לרכוש כרגע מס ‘1: ביטקוין (BTC)

הביטקוין אף פעם לא יוצא מהמשחק. במשך כמה שנים, הביטקוין עמד בראש רשימת המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר לרכישה ויכול להיות הטוב ביותר בעשורים הקרובים. עם שווי שוק של כ -1,615,878,298,457 דולר והיום מגיע לשיא של כל הזמנים של 58,330.57 דולר החל מה- 21 בפברואר 2021, הביטקוין שוב מגיע לרשימה המועדפת על המשקיע. לביטקוין יש היצע במחזור של 18,635,656 מטבעות BTC והיצע מרבי של 21,000,000 מטבעות BTC בסך הכל.

ביטקוין מספק נזילות גבוהה בין אלטקוינים קטנים יותר, המהווה תוספת נוספת לרשימת היתרונות שלו. בהתבסס על שווי השוק וכמות הנתונים המאוחסנים בבלוקצ’יין שלו, הביטקוין הוא המטבע הקריפטוגרפי הגדול ביותר כיום בשוק. בשוק הביטקוין יש צמיחה מתמדת כאשר מטבעות חדשים כורים כל עשר דקות על ידי כורי הביטקוין. זה עוזר למערכת האקולוגית של BTC לשמור על הרשת שלה על ידי הוספת נתוני עסקאות חדשים לבלוקצ’יין.

הסיבה לפופולריות של ביטקוין תלויה גם בשינויים במערכת האקולוגית של ביטקוין. זה מאפשר הטמעה ביישומים מבוזרים ובפלטפורמות מסחר אלקטרוני שונות על ידי רתימת רשת התאורה. הביטקוין הוא הקריפטו הטוב ביותר לקנות כרגע מכיוון שיש לו אינטרס תאגידי ברמה גבוהה כיום. מלבד ההשקעה של MicroStrategy, יצרנית הרכב EV טסלה השקיעה 1.5 מיליארד דולר בביטקוין, מה שהופך אותו לאופציה ריאלית למשקיעים..

מס ‘2: את’ריום (ETH)

למרות שאת’ריום הגיע אחרי הביטקוין, ETH ידועה בשילוב הפורה שלה של שימוש נרחב, עליונות טכנולוגית ובטיחות. Ethereum הוא לא רק מטבע דיגיטלי אלא גם פלטפורמה לבורסות קריפטוגרפיות שונות. הודות לטכנולוגיה המתקדמת שלה ויכולתה ליצור חוזים חכמים, ETH הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר לקנות כרגע, עם פוטנציאל עתידי טוב. שווי השוק הנוכחי של ETH הוא בסביבות 1,555,715,617,835 דולר. Ethereum גם זכתה ללהיט גבוה בכל הזמנים של 2,036.29 דולר ב -20 בפברואר 2021.

מערכת הבלוקצ’יין ETH יכולה לאשר או אפילו לעכב עסקאות על בסיס אירועים בעולם האמיתי, מה שהופך אותה לפופולרית בקרב המשקיעים כיום. בנוסף לכך, העסקה של Ether, מטבע הקריפטו של בלוקצ’יין את’ריום, מהירה יותר מביטקוין ולוקח רק 15 שניות. המטרה של את’ריום בכל הזמנים היא להיות פלטפורמה עולמית ליישומים מבוזרים. זה עוד יאפשר למשתמשים ברחבי העולם לכתוב ולהפעיל תוכנות העמידות בפני הונאה, השבתה וצנזורה.

טכנולוגיית המהירות והבלוקצ’יין של Ethereum הופכת אותה לשימושית בזמן אמת ולא נשארת מאגר ערך בלבד. כיום, רוב היישומים המבוזרים מבוססים על Ethereum, המהווים את האחוז הגבוה ביותר מסך הכספים שהושקעו בפרויקטים של DeFi. ההתקדמות הגדולה הבאה אליה מצפים המשקיעים היא המעבר ל Proof-of-Stake מאלגוריתם הקונצנזוס Proof-of-Work, שיהפוך עסקאות למהירות ובטוחות יותר..

בדוק: מדוע אתריום עשוי להיות השקעה טובה בשנת 2021?

מס ‘3: Cardano (ADA)

חלוץ על ידי צוות מיומן של אקדמאים ומהנדסים, Cardano הוא הדור השלישי הגדול ביותר של מטבע החוץ עד כה. עוצב בגישה ייחודית, במיוחד בקנה מידה ובאבטחת טכנולוגיית בלוקצ’יין, Cardano משפר את קודמיו. יש לו כבר מנגנון Proof-of-Stake והוא פלטפורמה מתקדמת כמו Ethereum. כמו כן, עם יכולת ההרחבה שלה, ADA מהיר יותר מביטקוין.

ל- Cardano יש הרבה מקום לצמיחה ופוטנציאל גבוה בשנים הקרובות, מה שהופך אותה לאחד המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר לקנות כרגע. המטרה לכאורה של Cardano היא להפוך למערכת ההפעלה הפיננסית של העולם בעתיד. היא תשיג זאת על ידי הקמת מוצרים פיננסיים מבוזרים ומתן פתרונות איכותיים להונאת בוחרים, יכולת פעולה הדדית בשרשרת ומעקב אחר חוזים משפטיים..

Cardano ראתה עלייה של 766% בשלושת החודשים האחרונים ומחזיקה בסיבה מוחשית לצמיחה זו. הסיבה אינה אלא שלושת הפרויקטים הגדולים של קרדאנו. ראשון ובראשונה ההשקה של שלי. היא נועדה להגדיל את מספר הצמתים שמפעילים משתתפי הרשת. שְׁנִיָה מגיע עדכון Goguen, שצפוי לפנות לקהל גדול יותר של משתמשים. זה יכול לשמש אפילו אנשים שיש להם פחות הבנה משמעותית בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. אחרון אך לא פחות מכך, האם המעלית הצפויה מצד חברות ניהול אמון דיגיטליות. למשל, Greyscale הוסיפה לאחרונה קרדנו נאמנות. כל אלה מסתכמים בפופולריות של Cardano בקרב המשקיעים ומדוע זו הקנייה הטובה ביותר כיום.

המטבע הקריפטוגרפי הטוב ביותר לרכוש כרגע: השורה התחתונה

שוק הקריפטו שופע הזדמנויות למשקיעים להבטיח עתיד עשיר. אך מה שמשקיעים צריכים להיות מודעים אליו הוא אופיו ההפכפך. אם אתה סוחר נלהב או משקיע, עדיף תמיד לעקוב אחר כל מכסי השוק, השינויים, המגמות והעדכונים לגבי מטבעות קריפטוגרפיים ואז להחליט היכן להשקיע. זה קורה במלוא הזמן ולא בבלאגן. עם מחקר מפורט והשוואת גורמים אחרים, הקריפטוסים הבאים שהוזכרו הם המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר לקנות כרגע לעתיד מזהיר.

eToro – הפלטפורמה הטובה ביותר לרכישת קריפטוסים

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

קרא עוד:

7 Altcoins המובילים לרכישה בשנת 2021

תחזיות קריפטו לשנת 2021: היכן להשקיע

יכול ביטקוין להיות מיליונר-מייצר?

15 המטבעות המובילים שצריך לדעת ולצפות ב -2021

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me