Contents

כיצד לסחור באת’ריום: מדריך מקיף לסחר באת’ריום בשנת 2021

מסחר באת’ריום הוא די פשוט ברגע שתקבל את העניין.

נראה שרק אתמול העולם ראה את המטבע הקריפטוגרפי הראשון שלו. מהר קדימה ל -2021 ותעשיית המטבעות הדיגיטליים רואה מיליארדי דולרים המסחרים ידיים בכל יום ויום.

כיום קיימים אלפי מטבעות דיגיטליים שונים, כאשר את’ריום הוא השני המבוקש ביותר בעולם. ככזה, זירת המסחר של את’ריום הולכת וגדלה בפופולריות בקרב אלה המחפשים שילוב של נזילות ותנודתיות.

עלינו להבהיר כי מסחר באתריום אינו מהלך בפארק. אם ניקח זאת בחשבון, יצרנו מדריך מקיף בנושא סחר באת’ריום בשנת 2021.

אנו צוללים לכל מה שיש לדעת על נכס הצפנה הזה, החל ביסודות העצם החשופים ואסטרטגיות סיכון / תגמול, ועד לסחור באת’ריום בנוחות הבית שלך..

כיצד לסחור באת’ריום בחמישה שלבים קלים

כדי לסחור באת’ריום, הצעד הראשון הוא פתיחת קופה עם מתווך מוסמך או בורסה, השלכת כספים, בחירת אתריום מרשימת הפלטפורמות, ולבסוף קניית את’ריום (ארוך) או מכירת ETH (חסר).

מדריך זה כיצד לסחור ב- Ethereum ETC יפרק הכל במונחים של ליימן, כך שלא תסחרו ב- ETH בצורה עיוורת. אבל אם אין לך זמן לקרוא את כל הדרכים, זה מה שאתה צריך לעשות כדי לסחור באת’ריום עכשיו..

שלב 1: פתח חשבון עם בורסה מוסדרת

שלב 2: מממן את חשבונך

שלב 3: בחר כמה אתריום אתה רוצה לסחור

שלב 4: קנו ETH (המתינו הרבה) או מכרו את ETH (המתינו קצר)

שלב 5: אשר את הזמנת הסחר

נתחיל ללמוד כיצד לסחור באת’ריום בשנת 2021!

מה זה מסחר באת’ריום?

כמו במקרה של כל נכס שיבחר לסחור – בין אם מדובר במניות, במט”ח או באתריום – מטרת העל היא לחזות נכון אם אתה מאמין שמחירו של את’ריום, המטבע הדיגיטלי, יעלה מעל או יירד מערכו הנוכחי..

אם במקרה אתה משער נכון, תרוויח רווחים בסחר שלך באת’ריום. וכמובן – הסכום שאתה מרוויח יהיה תלוי בכמה שהקדמת בתפקיד.

מובן מאליו שככל שהערך של עמדת האת’ריום שלך גבוה יותר, אתה יכול לעשות יותר אם אתה מנבא נכון. הרוב המכריע של סוחרי את’ריום מחשבים את הצלחת העסקאות באחוזים.

בואו נראה לכם דוגמה בסיסית לאופן שבו המסחר באת’ריום עובד בפועל:

 • אתה בוחר לסחור את’ריום מול הדולר האמריקני
 • המשמעות היא שאתה סוחר בזוג הצפנה ETH / USD
 • מחיר ETH / USD הוא 611.46 דולר
 • להאמין שהמחיר יעלה עלייה – אתה מבצע הזמנת קנייה
 • ההשקעה שלך בהזמנה זו היא 1,000 דולר
 • תוך מספר ימים, ערך הזוג צמח בעלייה של 6%
 • הערכתם נכון – לכן הרווחתם 60 דולר על סחר הקריפטו הזה (6% מההחזקה של 1,000 דולר)

כפי שברור מהדוגמה שלעיל, תחילת המסחר באתריום זהה לכל סוג נכס אחר. הצלחת להרוויח במסחר ההיפותטי שלנו – מכיוון ששערת נכון את סנטימנט השוק באת’ריום.

איך עובד מסחר באתריום?

כאשר נגענו, המסחר באת’ריום עובד באותה צורה כמו בקנייה ומכירה של מכשיר פיננסי אחר. אחרי שאמרנו את זה, זה לא חתוך ויבש כמו שזה נשמע.

אחרי הכל, אנשים סוחרים באופן פעיל במניות כבר למעלה מ -100 שנה – ואילו מטבעות קריפטוגרפיים היו במקום רק כעשור לערך..

בהתחשב בכך, אנו מאמינים שהדרך הטובה ביותר להתחיל לסחור באינטרנט ב- Ethereum היא להבין תחילה כיצד פועל המטבע הדיגיטלי הזה..

תנועות מחיר המסחר באת’ריום

הערך של כל נכס סחיר מוכתב על ידי היצע וביקוש ל’מוצר ‘. ככזה, אם התחושה של פרויקט את’ריום חיובית, אז זה נוטה להוביל ליותר אנשים שקונים את המטבע הדיגיטלי מאשר אלה שמוכרים אותו..

משמעות הדבר היא כי מחירו של את’ריום עשוי לעלות גם כן. אם יהיה ההפך, וההתלהבות מאת’רום הולכת ופוחתת – המחיר יירד. זה אופי ההיצע והביקוש וזה – אותו הדבר בכל שוק פיננסי.

דברים רבים יכולים לשנות את מהלך ההיצע והביקוש של את’ריום, כגון – חדשות מקרו כלכליות, ספקולציות, רגולציה, אקטואליה וארנק קריפטו או להחליף סיפורי פריצה.

הזכרנו שם את הרגולציה. כדי לתת לך דוגמה ספציפית – נניח שממשלה חזקה ובטוחה, כמו ארה”ב, הייתה אמורה להסדיר את את’ריום. זה ישדר מסר חיובי שהמטבע הדיגיטלי כאן כדי להישאר, נטוע היטב בחברה המודרנית.

מצד שני – אם ממשלת ארה”ב תודיע במקום זאת על תוכנית לאסור על שימוש במטבעות וירטואליים – מחירו של את’ריום ככל הנראה יירד מהר יותר מכדור מהיר. זה יכול להיות קטסטרופלי לעתיד שוק הקריפטו.

חשוב לציין כי בשל אופי ההיצע והביקוש, מחיר האת’ריום יעלה ויפול בכל יום ויום – על בסיס שנייה-לשנייה..

מה גם שניתן לסחור בנכס דיגיטלי זה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע באמצעות מתווך מקוון.

זוגות מסחר באת’ריום

תרשים מחיר אתריום

אם אתה טירון שלם ואינך יודע בדיוק כיצד לסחור באת’ריום, ייתכן שיהיה לך קל יותר לערוך השוואה למסחר במט”ח. אחרי הכל, כאשר אתה סוחר במטבעות זרים אתה סוחר בשני מטבעות שונים זה מול זה.

במונחים של Ethereum, זה ייסחר גם כחלק מזוג. ישנן שתי דרכים חלופיות בהן ניתן לעשות זאת באמצעות מטבעות קריפטו.

האפשרות הראשונה היא לסחור באת’ריום כנגד מטבע ‘פיאט’ גדול. דוגמה מושלמת לכך היא Ethereum מול הדולר האמריקני – מוצג כ- ETH / USD.

הדולר האמריקאי הוא אחד המטבעות הנסחרים ביותר בעולם, ולכן נסחר לרוב לצד מטבעות קריפטו. פלטפורמות מסחר מסוימות – כמו eToro, מציעות אתריום מול הלירה הבריטית, האירו ואפילו הין היפני..

באופן מכריע, זיווג אתריום למטבעות שאינם דולרים אמריקניים יביא לנזילות נמוכה יותר ולמחזורי מסחר נמוכים יותר. אמנם זה לא יכול להפריע לך, אבל זה משהו שצריך להיות מודע אליו.

האפשרות השנייה, מבחינת צמדי המסחר של Ethereum, היא להשתתף בשווקי הצפנה לקריפטו. פלטפורמות מסחר מסוימות מתייחסות לזוגות אלה כאל צמדי הצפנה. כך או כך, זה כרוך במסחר באת’ריום מול מטבע דיגיטלי אחר (ולא מטבע פיאט).

כדי לתת לך דוגמה, אנחנו מדברים על סוגים של ביטקוין (ETH / BTC), Litecoin (ETH / LTC) ו- Ripple (ETH / XRP). כל הזוגות האמורים פופולריים בקרב אנשים שבוחרים במסחר בקריפטו-קריפטו, אך יש עוד המון לבחירה.

אם שוקי נכסי הקריפטו חווים תקופה ‘שורי’, סביר להניח שתבחין כי מטבעות ‘פיאט’ הנ”ל חווים קצב צמיחה בריא יותר מאשר את’ריום..

משמעות הדבר היא שאם השווקים חווים תקופה ‘דובית’, ההיפך מתרחש. ארגו, יש זמן ומקום לשתי הקטגוריות של זוגות הצפנה – בין אם זה crypto-fiat או crypto-crypto.

מוכן לצלול לתוכו סחר באתריום?

בעלות על Ethereum או מסחר CFD

כאשר אתה סוחר ב- Ethereum באופן מקוון, ישנם שני מסלולים שונים שתוכלו לנקוט בהם. המסלול הראשון הוא המסורתי – פשוט קניית הנכס הדיגיטלי, בתקווה רבה שערך המטבע יעלה עם הזמן.

המסלול השני שבו אתה יכול לעבור את אתריום המסחר, ואחד הפופולריים ביותר, הוא באמצעות CFDs מטבעות קריפטוגרפיים (חוזים להבדלים). למרות שאנו מכסים את שווקי ה- CFD של Ethereum בקרוב, עלינו לציין כי לאזרחי מדינות מסוימות לא תהיה גישה – כמו ארה”ב.

סחר ואתריום משלו

אם אתה רוצה לסחור באת’ריום, אך מעדיף ליהנות מבעלות על נכס הבסיס – פלטפורמת המסחר החברתי eToro מאפשרת זאת. המשמעות היא שהמכשיר הבסיסי הוא שלך עד שכמובן שתחליט למכור אותו ולעבור הלאה.

אם אינך מנוסה כשמדובר במסחר במטבעות דיגיטליים, אז הדרך הזו מצמצמת את הצורך להשקיע חודשים בלימוד ניתוח טכני וכאלה. לא רק זאת, אלא שכבר לא תצטרך להיות מודאג מהתנודתיות לטווח הקצר של את’ריום.

לחלופין, ניתן לסחור במאות זוגות את’ריום באמצעות חילופי מטבעות. באופן כללי, לא ממש תרצה לסחור ב- ETH מול דולר ארה”ב, מכיוון שדולרים אמריקאים מתוארים לעתים קרובות כ- USDT

לאלו שאינם מודעים USDT הוא מטבע קריפטוגרפי הנקרא ‘קשירה’, וכל אסימון מחובר ומייצג דולר בסיסי..

מסחר באתריום באמצעות CFD

עלינו לציין כי CFDs אסורים בארה”ב על פי כללי CFTC. לא רק זאת, אלא שהודעה אחרונה אישרה כי החל מינואר 2021, CFDs קריפטו כבר לא יהיו זמינים לאזרחי בריטניה – לפי ה- FCA.

למרבה המזל, אם אתה נמצא במקום אחר – למשל, באירופה, אוסטרליה או ניו זילנד – יש לך גישה בלתי מוגבלת לזירת המסחר של CFD Ethereum..

למי שלא מודע לכך, כאשר סוחרים CFD, אינך הבעלים של נכס הבסיס. במקום זאת, CFD מוטלת על המעקב אחר תזוזות המחירים בעולם האמיתי של Ethereum. כל שעליך לעשות כסוחר באתריום הוא לנסות ולהעלות השערות עתידיות בטווח הקצר.

אחד היתרונות הגדולים ביותר של מסחר באתריום באמצעות CFD הוא שאתה מסוגל לבחור בין קצר או ארוך. המשמעות היא שאם אתה מאמין שאת’ריום הולך לרדת בערך – אתה עדיין יכול להרוויח. כמובן, ראשית, אתה צריך לשער נכון.

בנוסף לכך, תוכל לסחור בשוליים באמצעות המתווך שלך ל- CFD. היחס שמציעים המתווכים עבור CFDs מטבעות קריפטוגרפי מוגבל ל -1: 2 אם אתה גר באירופה. מגבלה זו תוטל גם על האוסטרלים החל מאפריל 2021.

עם זאת, יחס זה אומר שאתה יכול להיכנס לשוק את’ריום ב -1,000 דולר, ותצטרך להכניס רק 500 דולר. ככזה, המתווך בעצם מלווה את השאר.

שימו לב, מי שחי מחוץ למדינות האמורות לעיתים יכול לקבל מגבלות מינוף גבוהות בהרבה בעת סחר באתריום.

אַזהָרָה: CFD הם מכשירים מורכבים ומגיעים עם סיכון גבוה

כיצד לסחור באתריום באופן מקוון – הקמת סחר

מסחר אתריום

בואו נסתכל כיצד תוכלו להגדיר הזמנה בעת סחר באת’ריום באופן מקוון. בהמשך אנו נצלול כיצד לבחור מתווך נהדר שיעבד עבורך את ההזמנות האלה.

אמנם יש כמה אפשרויות שונות בכל הנוגע לביצוע הזמנה – תמיד תשתמש בקנייה ובמכירה הבסיסיים ביותר.

קנה או מכר הזמנה

כפי שאמרנו, אתה תמיד צריך לבצע הזמנת קנייה או מכירה בעת סחר באתריום באופן מקוון.

הזמנות קנייה ומכירה מעידות בפני המתווך שלך אם אתה חושב שהמחיר יעלה או יירד. אז זה פשוט אבל הכרחי.

בואו להציע דוגמה להזמנה פשוטה, תוך שימוש באת’ריום מול הדולר האמריקני:

 • בוא נגיד את זה ETH / USD הוצא במחיר של 580.00 דולר
 • אם אתה חושב שהערך יעלה על 580.00 $ – בצע הזמנת קנייה
 • אם עם זאת, אתה חושב שהמחיר יירד מתחת ל -580.00 $ – בצע הזמנת מכירה

לשם הבהרה, הזמנה אחת תאפשר לך להיכנס לשוק, ואילו השנייה מאפשרת לך לצאת מהסחר. כך שאם נכנסים לתפקיד עם הזמנת קנייה, עליכם לצאת עם הזמנת מכירה – ולהיפך.

מחיר כניסה

כשמדובר בהזמנה עם פלטפורמת המסחר של Ethereum שבחרת – אתה יכול לבחור בהזמנת מגבלה או בהזמנת שוק..

כדי לנקות את הערפל:

 • אם אתה רוצה שעמדת הזוג שלך ב- Ethereum תתחיל מיד – בצע הזמנת שוק אצל המתווך המקוון שלך. חשוב לציין כי בשל האופי התנודתי של זירת המסחר באת’ריום – המחיר יעבור מעט כל כך ממה שאתה רואה בטופס ההזמנה. זה קורה תוך שניות שנדרשות לביצוע ההזמנה וזה בלתי נמנע.
 • אם תרצה לציין מחיר בו תרצה להיכנס לשוק – בחר ליצור הזמנת מגבלה עם פלטפורמת המסחר שלך ב- Ethereum. לדוגמה, אם מחיר ה- ETH / USD הוא 580.00 $, ייתכן שלא תרצה להיכנס עד שהוא יגיע ל- 599.00 $. אם, או כשזה יקרה, המתווך יבצע עבורך את סחר האת’ריום שלך.

איזה סדר מתאים ביותר יהיה תלוי בהיבטים שונים. לדוגמה, אם את’ריום טס גבוה, כדאי לך להשיג חלק מהפעולה ללא דיחוי. ניתן להשיג זאת באמצעות יצירת סדר שוק. המתווך שלך יבצע את המסחר שלך באופן מיידי – יקנה לך את מחיר האת’ריום הנוכחי או הטוב ביותר הבא.

כפי שאמרנו, הזמנות הגבלה שונות, במובן שאתה מסוגל לציין מחיר מדויק. זוהי דרך נהדרת לנעול רווחים פוטנציאליים, מכיוון שאתה מסוגל לשמור על רמה מסוימת של שליטה במחיר.

אסטרטגיית יציאה

זה היסודות מהדרך. לכן, כשניצלת את הזמנת הקנייה או המכירה שלך, כמו גם את השוק או הגבלת ההזמנה שלך, תוכל לסגור את המסחר כאשר אתה מרגיש שהזמן מתאים.

הזכרנו בקצרה שאם אתה נכנס למיקום בכיוון אחד, עליך לצאת באמצעות הסדר ההפוך. אז אם אתה נכנס לסחר עם הזמנת מכירה, עליך לבצע הזמנת קנייה כדי לסגור אותה.

מבחינת אסטרטגיית יציאה – מומלץ גם לנצל עד תום את פקודות העצירה והפסד הרווח. הן הפסקות הפסד והן פקודות רווח יבוצעו אוטומטית במחיר שציינת.

לכן, אתה יכול לקחת מושב אחורי מבלי לדאוג לתזמון השוק. אם אתה עדיין לא בטוח כיצד לסחור באת’ריום באמצעות הזמנות עצור והפסד רווח, אנו הולכים להסביר עוד בדוגמה פשוטה..

אז נניח שאתה לא רוצה לאבד יותר מ -3% מהסחר שלך. ככזה, היית יוצר צו עצור הפסד במחיר הגבוה או נמוך ממחיר הכניסה שלך ב -3% – תלוי אם אתה ארוך או נמוך ב- Ethereum.

כשמדובר בהזמנות רווח, זה כמעט אותו תהליך אלא לנעול את הרווחים שלך. בדוגמה זו תיצור הזמנת רווח ברמה של 5% מעל / מתחת למחיר הנוכחי. אם את’ריום מגיע למחיר זה, ההזמנה שלך מבוצעת באופן אוטומטי – מבטיחה את הרווח שלך וסוגרת את הפוזיציה.

בואו נראה לכם דוגמה איך זה יכול להראות במציאות:

 • תאר לעצמך שווי ETH / USD מוערך ב -560 דולר
 • אתה בוחר ללכת זמן רב, אז בצע הזמנת רכש אצל המתווך שלך
 • אתה מחליט שאתה רוצה להפסיד לא פחות מ -3%
 • עם זאת, אתה מבצע הזמנת הפסד של 543.20 דולר
 • עכשיו, נניח שאתה רוצה רווח של 5% מהתפקיד שלך
 • עם זאת, אתה מבצע הזמנת רווח של 604.80 דולר

כפי שאתה יכול לראות, הזמנות אלה מגדירות אותך יפה. ברגע שהזוג ייפול ל -543.20 דולר, צו הפסקת הפסד שלך יבוצע. להיפך, אם הצמד יעלה ל- $ 604.80 – תעשה פעולת הזמנת הרווח שלך

בסך הכל, לא רק שההזמנות הללו מאפשרות לך להגדיר יעדי כניסה ויציאה ברורים – אלא שאינך צריך לצפות ידנית בפעולת המחיר של Ethereum בזמן אמת. במקום זאת, עמדתך תיסגר אוטומטית – לא משנה אם אתה מרוויח או מפסיד.

מוכן להתחיל לסחור את’ריום?

כיצד להרוויח כסף במסחר אתריום

סחר באתריום, איך לסחור באתריום

אם אתה תוהה כיצד להרוויח כסף במסחר באת’ריום, זהו סיפור דומה למט”ח ולמניות. הדרך היחידה להרוויח כסף היא לשער נכון את מה שיקרה לערך המטבע הדיגיטלי המדובר. בדרך כלל, זה מבוסס על מגמות לטווח קצר וכאלה.

בטח, כיסינו את יסודות המסחר באת’ריום, אבל יש עוד מה ללמוד. הסיבה לכך היא כי בעת סחר במטבעות דיגיטליים יש כמה מדדים מרכזיים יותר לתפיסה.

איך אתה יכול להרוויח כסף במסחר Ethereum ETC?

1. יתד

הגיוני – החל מ”הימור “- בהתחשב בכך שגודל העמדה שלך יכתיב את כמות הרווח הפוטנציאלי שתוכל לראות מסחר באת’ריום..

כל פלטפורמת מסחר תדרוש ערך מינימלי שונה. כדי לתת לך מושג למה לצפות – המדריך שלנו כיצד לסחור באתריום מצא כי המתווך המקוון הפופולרי eToro דורש סכום סביר מאוד של 25 דולר כדי להתחיל לסחור. זה המקרה בכל אחד מזוגות הקריפטוגרפיים הנתמכים שלה.

פלטפורמות אחרות בחלל עשויות לדרוש מאות דולרים כדי להיכנס, לכן בדוק תמיד את התנאים וההגבלות החשובים ביותר בכל תיווך ששווה לשקול..

זה רעיון טוב להכין תוכנית כלשהי שתמנע ממך לצאת מהמסלול. לדוגמה, סוחרי את’רום רבים התכוונו לעולם לא להשקיע יותר מ -1% ממה שיש להם בחשבון המסחר שלהם.

פירוש הדבר שאם יש לך 1,000 $ בחשבונך – ההימור שלך אמור להיות לא יותר מ -10 $. אם יש לך 5,000 $, היית מהמר לא יותר מ 50 $ – וכן הלאה וכן הלאה.

זוהי דרך נהדרת לשמור על שליטה בכספיך בעת מסחר בסביבה כה תנודתית. על ידי שימוש באחוזים תוכל להעריך מחדש את ההימור המינימלי שלך בהתאם לקרנות המסחר הזמינות שלך באותה עת.

2. רווחים באחוזים

זה מביא אותנו בצורה חלקה לעיבוד הרווחים הפוטנציאליים שלך במסחר ב- Ethereum באחוזים. בקצרה, אנו חושבים שקל יותר לחשב רווחים באמצעות אחוזים – בניגוד ל”פיפס “.

כפי שאתה מודע כעת, מלבד גודל ההשקעה הראשונית שלך באת’ריום המשפיע על הרווח שלך – וכך גם תזוזות המחירים של הזוג המתאים..

 • למשל, אם ביצעת הזמנת קנייה של 1,000 דולר, ואז מחיר את’ריום עלה ב -8% – היית מרוויח 80 דולר
 • באופן דומה, אם הייתם יוצרים הזמנת מכירה בסך 2,000 דולר, ומחיר המטבע הווירטואלי נופל ב -10% – הייתם מרוויחים 200 דולר

כשאתה מסתכל על הדוגמאות שלעיל אתה בטח חושב – רווחים אלה אינם רעים למחצה! עם זאת, תוכל להגדיל את הרווח עוד יותר על ידי הפעלת מינוף לסחר.

3. מינוף מסחר באתריום

לפני שנכנס למאמצי המינוף, ואיך זה עובד בעת סחר באת’ריום – עלינו שוב להבהיר שאם אתה גר בארה”ב אינך יכול לגשת למכשירי CFD. המשמעות היא שום מינוף אלא אם כן אתה משתמש באתר סחר בחו”ל לא מוסדר – שאנו ממליצים עליו בחום נגד.

אל תשכח, אם אתה תושב בריטניה – החל מינואר 2021, ה- FCA קובע כי CFDs מטבעות קריפטוגרפיים כבר לא יהיו זמינים. אז זה מוריד את מינוף CFD מהשולחן גם עבור סוחרי הצפנה בבריטניה.

אם אתה גר באיחוד האירופי אתה יכול לסחור באת’ריום באמצעות מכשירי CFD ולהשתמש במינוף של עד 1: 2. מדינות אחרות עם גבולות שונים – או בכלל לא גבולות.

עם זאת, ריכזנו דוגמה בסיסית לסחר באת’ריום, תוך שימוש במינוף הנ”ל.

 • אתה מחליט לבצע הזמנת 2,000 $ למכור ב- Ethereum
 • אתה משתמש במינוף של 1: 2
 • שווי אתריום יורד ב 12%
 • ללא מינוף, הרווח שלך היה 240.00 דולר
 • מכיוון שהפעלת מינוף 1: 2 – הרווחים שלך מהסחר הזה הם 480.00 דולר

חשוב מאוד לזכור את העובדה שבדומה להלוואה, מינוף יכול להיות חרב פיפיות. המשמעות היא שלמרות שהוא יכול להכפיל את ההימור שלך, זה יכול גם להגביר את ההפסדים שלך – אם אתה לא נכון בהשערה שלך.

Fess to Trade Ethereum Online

אין שני מתווכים זהים, עם זאת, אתה יכול כמעט להבטיח שיהיו עמלות של תיאור כלשהו. אחרי הכל, פלטפורמת המסחר המקוונת של Ethereum היא עסק, ועסקים צריכים להרוויח כסף כדי להמשיך ולהציע שירות.

כדי לתת לך אינדיקציה לאיזה סוג עמלות אתה עשוי לצפות באתר המסחר שבחרת באתריום, אנא עיין ברשימה שלמטה.

נציבות המסחר באת’ריום

מעט מאוד פלטפורמות מסחר יאפשרו לך לסחור באת’ריום על בסיס ללא עמלה, בעוד שרוב הלקוחות גובים תשלום עבור כניסה או יציאה ממסחר..

המדריך שלנו כיצד לסחור באתריום 2021 מצא כי עמלת עמלה זו, כאשר היא מחויבת, מומחשת בדרך כלל באחוזים – ונמדדת על פי יתרתך.

כדי לתת לך מושג, פלטפורמות כגון Coinbase גובות מלקוחות כמעט 1.49% מסחר באת’ריום. סחר של 1,000 דולר באתר זה יעלה לכן 14.90 דולר.

אם המסחר שלך היה שווה 1,500 $ בעת הסגירה, שוב תשלם עמלה של 1.49%. הפעם זה יסתכם ב -22.35 דולר. בסך הכל כניסה ויציאה ממיקום האת’ריום שלך ב- Coinbase היה עולה לך $ 37.25.

בניגוד מוחלט, eToro מאפשר ללקוחות להשקיע ולסחור באת’ריום בעמלה של 0%. במקום זאת, אתה מחויב באמצעות התפשטות, עליה נדבר בהמשך.

התפשטות אתריום

במילים פשוטות, המרווח שצוטט עם צמד האתריום שלך הוא הפער בין מחיר הקנייה למחיר המכירה. אם אי פעם סחרת במט”ח, תדע כי ‘הממרח’ מודגם תמיד באמצעות פיפס.

פיפס מאפשרים למתווכים לצטט תזוזות מחיר קטנות בהרבה של זוג. כדי לתת לך דוגמה, ייתכן שתראה ש EUR / USD נקבע במחיר קנייה של 1.2050 ובמחיר מכירה של 1.2052. זה מראה התפשטות של 2 פיפס.

אולם בכל הנוגע למטבעות קריפטוגרפיים, הפער נקבע בצורה הטובה ביותר באחוזים. הסיבה לכך היא כי למטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין ואת’ריום יש ערך הרבה יותר גדול וכך – פיפס לא יהיה שווה להשתמש.

עם זאת, ניתן להשוות את המרווח לתשלום עקיף, שישולם לפלטפורמת המסחר שבחרת.

חשוב לשים לב לממרח שמציע המתווך שלך, שכן בסופו של דבר, ככל שהמרווח גבוה יותר כך יהיה לך פחות כלכלי.

אם המרווח הוא 0.5%, אתה מתחיל את סחר אתריום שלך 0.5% באדום. על מנת לשבור איזון, עליך לבצע 0.5% על המסחר. במילים אחרות, כדי להשיג רווח אמיתי, עליכם להרוויח מעל 0.5%.

עמלות מסחר אחרות באתריום

בסיכון לחזרתיות – כל המתווכים יהיו שונים זה מזה. עם זאת, כללנו למטה כמה עמלות נפוצות אחרות בתחום המסחר של את’ריום.

 • דמי עסקה: אתרי מסחר מסוימים של Ethereum עשויים לחייב אותך בגין ביצוע הפקדה, ו / או בקשת משיכות
 • אגרות CFD: בעת סחר ב- CFD של Ethereum – לא רלוונטי אם תשתמש במינוף – יהיה מימון יומי (או עמלות החלפה) למשך כל הפוזיציות שנותרו פתוחות בין לילה.

מסיבה זו, חשוב שלעולם לא תירשם לפלטפורמת מסחר של Ethereum עיוורת לחיובים פוטנציאליים, לכן בדוק תמיד את ה- T&Cs.

התחל לסחור את’ריום עכשיו!

כיצד לסחור באת’ריום – הדרכה שלב אחר שלב

בשלב זה במדריך שלנו כיצד לסחור באתריום, אתה כנראה מגרד להתחיל.

הבנת היסודות, אופן ביצוע ההזמנות וניהול סיכונים / תגמולים הם חיוניים בכל הנוגע לתת לעצמך את הסיכוי הטוב ביותר לסחור באת’ריום ולהשיג רווחים עקביים..

עם זאת, אם אתה מוכן להתחיל לקנות ולמכור את המטבע הדיגיטלי הפופולרי הזה ברגע זה – עקוב אחר הצעדים המתוארים להלן.

שלב 1: בחר מתווך למסחר באת’ריום

זה לא רלוונטי אם אתה רוצה לסחור באת’ריום בנייד או בבית. מציאת חברת תיווך מקוונת מכובדת ומכובדת היא חלק חיוני במסחר.

יש המון כרישים במרחב המסחר של את’ריום – לכן חשוב לעשות את שיעורי הבית שלך. לעולם אל תפקיד את המזומנים שהרווחת קשה בפלטפורמה לא ידועה או לא מוסדרת.

להלן פירטנו כמה מדדי מפתח שיש לקחת בחשבון בעת ​​חיפוש המתווך המושלם לעסקאות שלך ב- Ethereum.

 • תַקָנָה: האם פלטפורמת המסחר של Ethereum מורשית ומוסדרת?
 • עמלות: כמה גובה המתווך של Ethereum בדרך העמלה והעמלות?
 • תַשְׁלוּם: אילו אמצעי תשלום מקבל אתר המתווך?
 • מינימום חשבון: האם המתווך קובע מינימום יתד ושווי פיקדון?
 • זוגות אתריום: אילו זוגות את’ריום זמינים באתר המסחר?
 • פלטפורמת מסחר: האם אתר המתווך הוא ידידותי למשתמש?
 • אפליקציה לנייד: האם למתווך Ethereum יש אפליקציה סלולרית?

ברור לראות, יש הרבה מה לקחת בחשבון לפני שמתחייבים לאתר סחר באת’ריום. אנו ממליצים בחום להדביק כמו דבק לפלטפורמות מוסדרות. תקנה קיימת כדי לשמור על שטח הוגן ובטוח מפני נוכלים. למשל, eToro מורשה על ידי שלושה גופים מכובדים – FCA, CySEC ו- ASIC.

אם עדיין לא זכיתם למתווך – eToro היא פלטפורמת מסחר חברתית נהדרת שמציעה זוגות את’ריום – ו -13 מיליון הלקוחות שלה מסכימים. כפי שצוין לעיל, האתר מוסדר במלואו על ידי תחומי שיפוט שונים, ומכיל תכונות מועילות כמו ‘Copy Trader’.

Copy Trader מאפשר לך להשקיע ולהעתיק סוחר מטבע-מטבעות פרו כמו-כמו-מבלי להזיז שריר. ראשית, עליכם לבחור ‘סוחר מועתק’ עם יעדי מסחר דומים, וכמובן הצלחה קודמת.

בנוסף למטבעות קריפטוגרפיים, eToro מציעה גם מניות ותעודות סל.

שלב 2: פתח חשבון מסחר של Ethereum

כעת, בהנחה שבחרת מתווך לביצוע עסקאות אתריום שלך – תצטרך להירשם. באתרי מתווכים כמו eToro, תהליך זה לוקח פחות מ -10 דקות מההתחלה ועד הסוף.

כל שעליך לעשות הוא להזין את הפרטים הנדרשים. תמיד, תתבקש להזין את שמך המלא, כתובתך, דוא”ל ומספר הנייד שלך.

תלוי בפלטפורמת המסחר, סביר להניח שתצטרך להעלות עותק של תעודת הזהות שלך שהונפקה על ידי הממשלה – חשוב על פי רישיון הנהיגה או הדרכון שלך.

שלב 3: הפקדת כספים

לאחר מכן, עליך להפקיד כספים לחשבון המתווך החדש שלך. אם אתה משתמש בבורסה לא מוסדרת, תצטרך להחליף תחילה את מטבע הפיאט שלך למטבע הקריפטוגרפי שנבחר.

ואילו אם אתה משתמש במתווך כמו eToro, אתה יכול להפקיד בדולרים אמריקאים, או שאתה יכול לשלם במטבע שלך ו- eToro תחליף אותו תמורת תשלום קטן של 0.5%.

בדרך כלל תגלה שפלטפורמות המסחר מקבלות מגוון סוגי תשלומים. עם זאת, אם אתה צריך לשלם עם אחד במיוחד – עדיף לוודא שהוא מתקבל לפני שאתה מעלה תקוות.

בזמן שאתה בעניין, בדוק מה יהיה ההפקדה המינימלית. 200 דולר הם בערך ממוצעים, אם כי זה לא אומר שאתה צריך להמר 200 דולר. כאשר נגענו, אתה יכול לסחור ב- Ethereum ב- eToro במחיר של $ 25 בלבד לפופ.

שלב 4: בחר שוק מסחר באת’ריום

עכשיו כשמימנת את חשבון המסחר שלך – עליך להחליט על שוק את’ריום. הזכרנו קודם כי אתה יכול לסחור באת’ריום כנגד קריפטו, או שאתה יכול לסחור בו כנגד מטבע פיאט כמו הדולר האמריקני..

אם נחזור ל- eToro, אם תעבור לחלק ‘שוקי סחר’ באתר, תראה את כל שווקי המטבעות המוצבים. זה יכול לעזור לך להחליט באיזה מסלול אתה רוצה להתחיל מלכתחילה.

בכל חברת מתווכים מקוונת שתחקר, בדוק תמיד אילו זוגות אתריום יהיו זמינים עבורך.

שלב 5: בצע את המסחר באת’ריום

בשלב זה אתה נרשם, חשבונך ממומן ותוכל להתחיל לסחור באת’ריום.

דנו קודם בהזמנות שונות, כך שאם אתה מרגיש שאתה זקוק לתזכורת, חזור חזרה לסעיף שכותרתו ‘כיצד לסחור באת’ריום באינטרנט – הגדרת סחר’.

אשר זוג כולל אתריום, צור את ההזמנה שלך והזן את יתרתך. לבסוף, לחץ על אשר כדי לבסס את סחר האת’ריום הראשון שלך!

אני מקווה שהסחר הראשון שלך יהיה מוצלח.

כיצד לסחור במדריך אתריום – פסק הדין

למרות שזה יכול לקחת חודשים, אם לא שנים, לשלוט באמנות המסחר באת’ריום – אל תתנו לזה לדחות אתכם.

אנשים רבים מאמינים שמטבעות קריפטוגרפיים הם העתיד, ולכן הגיוני כי זוגות דיגיטליים בשווי מיליארדי דולרים נסחרים מדי יום ביומו.

אנו ממליצים לבחור מתווך מקוון מוסדר שיכול להציע לכם מגוון זוגות קריפטו.

אם אתה עדיין נבהל מהסיכוי לסחור במטבעות דיגיטליים – מדוע לא לנסות את התכונה ‘Copy Trader’ של eToro או את חשבון ההדגמה החינמי הכולל 100,000 $ כספי נייר.

לחלופין, אם אתה מגרד להתחיל לסחור באת’ריום בכסף אמיתי – eToro דורשת סכום מינימלי של 25 דולר בלבד. החשוב מכל, המתווך אינו גובה עמלה או עמלה חודשית!

eToro – הפלטפורמה הטובה ביותר לסחר באת’ריום

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

שאלות נפוצות

האם המסחר ב- Ethereum בטוח?

כן, אך אנו ממליצים לבחור בפלטפורמת מסחר מוסדרת המחזיקה ברישיון כמו FCA, CySEC או ASIC – או כל 3, כפי שקורה ב- eToro.

איך אני סוחר באת’ריום?

כל שעליך לעשות הוא להירשם עם מתווך מקוון מוסדר המציע Ethereum. הבא לממן את חשבון המסחר שלך, להחליט אם שווי Ethereum יעלה או יירד – והזמין.

האם אתה יכול להתעשר על ידי סחר באת’ריום?

כמו במסחר בכל נכס – אין כדור קסם. יש אנשים שמתפרנסים מסחר ואילו אחרים בכלל לא מצליחים להשיג רווחים. אנו ממליצים להשתמש בצווי עצור הפסד כדי לנסות להקל על הפסדים. והכי חשוב – הקפידו ללמוד את שוק האתריום מבפנים.

האם המסחר באתריום הוא חוקי בארה”ב?

כן, המסחר באתריום הוא חוקי בארה”ב. אבל אם אתה רוצה לסחור ב- CFD של Ethereum אין לך מזל. על פי ועדת המסחר בחוזים עתידיים על סחורות (CTFC), CFDs אסורים.

האם אתה יכול לסחור באתריום עם מינוף?

כן, אתה יכול לסחור ב- Ethereum במינוף – תלוי היכן אתה גר. בארה”ב המינוף באמצעות CFD אינו חוקי. בבריטניה, החל מינואר 2021, CFDs של cryptocurrency אינם מורשים יותר – כלומר אין מנוף. אם אתה גר באיחוד האירופי, אתה עדיין יכול להשתמש במינוף של עד 1: 2, בהתאם לכללי ESMA. מדינות אחרות עשויות לקבל גישה למגבלות מינוף גדולות עוד יותר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me