חיזוי מחיר אתריום בשנת 2021:

האם הכותרת של ETH היא 3,000 $?

את’ריום הוא המטבע הקריפטוגרפי השני בגודלו בעולם, השני רק לביטקוין הן בשווי השוק והן בפופולריות. מאז ההנפקה הראשונית שלה, אתריום עלה ביותר מ -1,000%.

עם כניסתו של ביטקוין למיינסטרים הודות לגידול בעניין מוסדי, 2020 הייתה שנה טובה עבור שוק הקריפטוגרפים. לאתרום הייתה שנה יציבה בשנת 2020, והעניקה למשקיעים פי 4.5 את התשואות.

את’ריום הגיע לשיא כל הזמנים של 1456.26 דולר ב- 25 בינואר 2021, והוא אמור להעריך עוד יותר. בואו נסתכל על חיזוי המחירים של Ethereum ונראה כיצד צפוי להניח כי המטבע הקריפטוגרפי יבצע בשנים הקרובות.

מה זה אתריום?

Ethereum היא פלטפורמה מבוזרת המבוססת על בלוקצ’יין. הוקם בשנת 2015 על ידי ויטאליק בוטרין, והוא מאפשר לבנות ולפרוס חוזים חכמים ויישומים מבוזרים (dApps) בפלטפורמה. הפלטפורמה מפעילה אפליקציות וחוזים אלה ללא כל זמן השבתה, הונאה או הפרעה מצדדים שלישיים. מכיוון שהפלטפורמה מבוזרת, משתמשים עדיין יכולים לבצע עסקאות וחוזים חכמים בפלטפורמה גם אם חלק מהרשת יירד.

Ethereum שואפת לרכז את מודל שרת הלקוח ולהחליף את השרתים המרכזיים באלפי צמתים המופעלים על ידי מתנדבים ברחבי העולם.

חוזים חכמים מנהלים את המערכת האקולוגית של Ethereum. הם שורות קוד המאוחסנות בבלוקצ’יין. החוזים מתבצעים באופן אוטומטי כאשר מתקיימים תנאים מסוימים קבועים מראש. החוזים החכמים נאכפים על ידי בלוקצ’יין את’ריום, הפועל כצד שלישי חסר פניות לעסקאות בבלוקצ’יין..

קרא עוד: מהו את’ריום? מדריך למתחילים לאת’ריום וטיפים להשקעה ב- ETH

היסטוריית מחירים של את’ריום: מבט על ביצועי העבר של את’ריום

Ethereum חווה תנודתיות מסוימת, בדיוק כמו מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. עם זאת, לאורך זמן, זה היה אחד המטבעות הקריפטוגרפיים היציבים יותר. בואו נבדוק את היסטוריית המחירים של Ethereum בפירוט רב יותר.

אתריום חווה עלייה משמעותית בהערכת השווי בין 17 במאי 2017 ל -20 ביוני 2017, אז עלה מחיר ה- ETH מ -90 דולר ל -364 דולר. לאחר עליית מחירים זו, המטבע עמד בפני תקופה של תנודתיות לפני שערך שוב באמצע דצמבר. את’ריום חצתה 500 דולר ב -13 בדצמבר והגיעה ל730 דולר עד אמצע דצמבר.

עד סוף דצמבר המסחר הקריפטוגרפי נסחר בסביבות 800 $. זה חצה 1000 דולר בינואר, אך צנח בחזרה ל 750 דולר בפברואר. את’ריום ראתה ירידה הדרגתית במחיר שלה ממאי 2018 עד דצמבר 2018, אז השווי ירד מתחת ל -100 דולר.

עד דצמבר 2020, Ethereum נסחרה בין 500 $ ל 750 $, תוך שמירה על מעמדה בין שתי תחומי המחיר. בין ה- 1 לינואר ל- 9 בינואר, Ethereum התגייס מ- 730 $ ל- 1288 $. זה קבע את הבמה לאת’ריום לשבור את השיא הקודם שלה בסך 1439.33 דולר, והמטבע הקריפטוגרפי הגיע לשיא כל הזמנים של 1456.26 דולר ב -25 בינואר 2021.

על פי התחזית למחיר את’ריום, את’ריום תמשיך לראות עליית מחיר בשנת 2021. יש תחזיות שקובעות כי המטבע הקריפטוגרפי ימשיך לדחוף גבוה יותר ולנצח את מחירו הגבוה של 1456.26 דולר בקרוב. לא משנה מה תחזית המחיר, עד כה הוא ביצע את הביצועים הגבוהים יותר מביטקוין השנה.

חיזוי מחיר אתריום 2021: ETH באמת יגיע ל -3,000 דולר?

כן. על פי התחזית למחיר את’ריום, ETH אמורה לחוות שוור בשנת 2021 ומחיר את’ריום עשוי להגיע ל -3,000 דולר. בהיותה הפלטפורמה הנבחרת עבור פרויקטים של DeFi, Ethereum יהיה המטבע הטוב ביותר לטווח הארוך. עם תחילתו של Ethereum 2.0, מטפלים בבעיות המדרגיות של Ethereum, כאשר הפלטפורמה מסוגלת לעבד 100,000 עסקאות בשנייה, מה שהופך את הפלטפורמה ליעילה ונגישה יותר..

4 גורמים משמעותיים שיש לקחת בחשבון

חיזוי מדויק של מחיר המטבעות הקריפטוגרפיים קשה מכיוון שהמחיר משתנה בהתאם לתנאי השוק. עם זאת, אנו יכולים להסתכל על הגורמים תוך כדי חיזוי מחיר את’ריום. להלן ארבעה גורמים משמעותיים שיש לקחת בחשבון.

1. הנחיות מטבעות מטבעות לבנקים

משרד מבקר המטבע (OCC) מקווה לקבל הנחיות רגולטוריות יותר שיעזרו לבנקים המסורתיים לאמץ מטבעות קריפטוגרפיים ולשפר את היעילות. ה- OCC פורסם לאחרונה מכתבים פרשניים 1174, המבהיר כי לבנקים כעת ניתן להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים ומטבעות מטבעות.

זה גם מסביר כי לבנקים הזכות להשתמש בטכנולוגיות חדשות, כולל רשתות אימות צמתים עצמאיות (INVN) ומטבעות יציבים, שיעזרו להם לבצע פונקציות מותרות בבנק כגון פעילויות תשלום..

בנוסף לאישור לספק בנקים לאומיים וחיסכון פדרלי שירותי משמורת מטבעות קריפטו ללקוחות OCC גם סיפקה את הזכות להחזיק מפתחות ייחודיים הקשורים למטבעות דיגיטליים. זה איפשר לבנקים להנפיק מטבעות, להחליף מטבעות במטבע פיאטי ולאמת, לאחסן או להקליט עסקאות על ידי שימוש בצומת בבלוקצ’יין (INVN)..

עבור קהילת ה- ETH, אכן מדובר בבשורה גדולה מכיוון שמטבעות האור הינם אסימונים של אתריום שנשארים בערך קבוע, גם כאשר מחיר אתריום משתנה. ניתן למנף את ETH כתשתית רשת על ידי הקלה על מטבעות חשמליים אלה.

2. את’ריום 2.0

Ethereum 2.0 או Serenity היו צעד צפוי, דיון ומשמעותי הרבה לאחר שדרוגים קודמים. הסיבה לכך היא שהוא מיישם מנגנון קונצנזוס הוכחה על המימוש, ומתרחק ממנגנון ההסכמה הקיים של הוכחת עבודה. השדרוג ישוחרר באופן שלבי, כאשר השלב הראשון יפורסם בשנת 2020. כל שדרוג נועד לשפר את הפונקציונליות של Ethereum.

היתרון הגדול ביותר של Ethereum2.0 הוא שהוא יביא לשיפורים ניכרים בהרחבה, באבטחה ובנגישות. זה יכול לאפשר ל- Ethereum לבצע עד 100,000 עסקאות, בהשוואה ל- Ethereum, שיכול לתמוך רק ב- 30 עסקאות בשנייה. בסופו של דבר זה ישפר את היעילות ויפחית עיכובים שנגרמו עקב עומס ברשת. העסקאות מטופלות ברשתות מקבילות ולא ברציפות כך שהטמעת שרשראות הרסיסים מזרזת את הרשת ומגדילה את הסקלביליות.

3. חבילת הגירוי

ג’האן צ’ו, השותף המנהל בחברת ההשקעות הקריפטו בהונג קונג, Kenetic Capital, אמר ל- CoinDesk, "הגירוי של ביידן עשוי להוסיף טלטלה נוספת למחיר הביטקוין, אך לא יותר מאשר דחיפה לאורך רכבת משא חביתית.."

ה- POTUS החדש מתכנן לשחרר חבילת גירוי כלכלית חדשה. בחבילת הגירוי יישלחו 1400 דולר נוספים לנמענים הזכאים. זאת בנוסף לסכום של 600 דולר שאושר על ידי הקונגרס בכהונתו של הנשיא טראמפ, כלומר המקבלים יקבלו סך של 2000 דולר..

מחיר הביטקוין קיבל דחיפה משמעותית הודות לאמצעי הגירוי הממשלתיים בשנת 2020, שראו כי המטבע הקריפטוגרפי מגיע לשיאי שיא, גבוה יותר ממה שראינו בשנת 2017.

אנו יכולים לצפות לתגובה דומה של מטבעות קריפטוגרפיים עם הכרזת ארה”ב על חבילת הגירוי החדשה.

4. הגברת העניין המוסדי באת’ריום

לפי הסקירה השנתית של Coinbase לשנת 2020, יותר משקיעים מוסדיים רואים באתר מאגר חשוב של ערך. מספר גדל והולך של לקוחות מוסדיים תפסו עמדות של Ether בתשואות חזקות יותר, כפי שצוין בבורסת הקריפטו.

שנת 2021 תהיה שנה משמעותית עבור את’ריום. הוא צפוי להיות מועדף בקרב משקיעים מוסדיים. חבילת הקרנות הממוקדות באת’ריום יושק בקרוב במטרה לספק חשיפה ל- ETH, המטבע המקורי של רשת את’ריום, באמצעות מבנה רכב בעל אבטחה גבוהה..

קרא עוד: מה יניע את מחיר האת’ריום בשנת 2021?

חיזוי מחיר אתריום 2021: מהן רמות תמיכה והתנגדות חזקות?

תמונה: ETH / USD חודשי

אם נסתכל על התרשים החודשי למחיר את’ריום, נוכל לראות של- ETH / USD היה החודש הכי שורי אי פעם בינואר הקרוב, ונראה שיש עוד דברים לבוא. כפי שאתה יכול לראות, ה- SMA בעל 20 הפסים חצה את ה- SMA של 50 הפסים בטווח זמן זה כדי ליצור את דפוס הצלב השורי..

אמנם מחיר ה- ETH חזר מאז משיאו בכל הזמנים, אך אנו יכולים לצפות ש- ETH יעבור מעל 1,475 דולר התנגדות ושבר מעל לרמה הפסיכולוגית של 1,500 דולר. בצד החיסרון, יש תמיכה חזקה מאוד ב 1,100 דולר אשר אמור למנוע באופן אידיאלי כל תנועה כלפי מטה במחיר ETH.

חיזוי מחיר אתריום: מסקנה

על פי התחזית למחיר את’ריום, ETH יכול להיות מוגדר לשנת שיא בשנת 2021. נראה את’רום חולף על פני השיא הקודם שלו, מכיוון שהוא מסתפק בתקופת צמיחה מתמשכת בגלל פרויקטים נוספים שבוחרים באת’ריום כפלטפורמה להשקתם. פרויקטים ב- Ethereum 2.0 ו- DeFi צוברים פופולריות רבה יותר. Ethereum צריך להיות גבוה ברשימת ההשקעות שלך מכיוון שאתה יכול להיכנס במחיר תחרותי, לנצל את הרגש השורי באופן מלא ולהחזיר משמעותית את ההשקעה שלך..

eToro – הפלטפורמה הטובה ביותר להשקעה באת’ריום

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

קרא עוד:

חיזוי מחיר אתריום 2021-2025

עשרת מטבעות המטבע החשובים ביותר אחרים מאשר ביטקוין

איזה 10 מטבעות מטבעות ראשונים יתפוצצו בשנת 2021?

מה זה אתריום והאם כדאי להשקיע באת’ריום בשנת 2021?

היתרונות והחסרונות של השקעה באת’ריום, האם זה יהיה יצרן מיליונרים?

מהם 9 Altcoins הטובים ביותר להשקעה בשנת 2021?

Ethereum Vs. ביטקוין: האם אתריום הוא השקעה טובה יותר מביטקוין?

Ethereum VS. אדווה: איזה מהם צריך להיות בתיק העבודות שלך?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me