מטבעות הצפנה הטובים ביותר לסחר בשנת 2021

האם אתה רוצה לדלג על הקריאה ולהגיע ישירות לבחירות המובילות שלנו? המטבע הקריפטוגרפי הטוב ביותר לסחור הוא ביטקוין אוֹ את’ריום.

מתכננים לסחור במטבעות קריפטוגרפיים בשנת 2021? עם יותר מ -6,000 נכסי מטבעות קריפטוגרפיים, בחירה במטבעות קריפטוגרפיים מובילים לסחר בשנת 2021 אינה משימה קלה. אל תפחד, אנו בחינוך המסחרי ריכזנו רשימה של 10 המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר לסחר בשנת 2021

אם יש לך תוכניות להתחיל לסחור בשוק הקריפטו בשנת 2021, יש לנו חדשות טובות עבורך! לדברי אנליסטים רבים של קריפטו, 2021 הולכת להיות השנה הטובה ביותר לסחור במטבעות קריפטוגרפיים.

שוק המטבעות הקריפטוגרפיים התעניין כבר זמן לא רב עם ההתפתחות המהירה של פלטפורמות דיגיטליות. מסחר במטבעות קריפטוגרפיים היה פורה באופן מעניין בהשוואה למסחר בנכסים מסורתיים כגון סחורות ומניות.

לכן ריכזנו עבורכם רשימה של הצפנים הטובים ביותר לסחר בשנת 2021.

אז ללא התייחסות נוספת …

עשרת המטבעות הטובים ביותר לסחר בשנת 2021:

1. ביטקוין

2. את’ריום

3. אַדְוָה

4. ליטקוין

5. יוֹטָה

6. לזנק

7. קרדנו

8. Ethereum Classic

9. כּוֹכָבִי

10. ניאו

מהם המטבעות הטובים ביותר לסחר בשנת 2021?

במקרה שמישהו מתכנן להיכנס למסחר, מטבעות קריפטו הם בהחלט הביצים הטובות ביותר בסל. מכיוון שיש בשוק מספר גדול של כ -1000 סוגים שונים של מטבעות, כך שחובבים עשויים למצוא את עצמם מעט מביכים לבחור את המטבעות הנכונים להוציא את ערכיהם..

הנה מבט על עשרת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים שיש לשקול למסחר בשנת 2021:

1. ביטקוין (BTC)

ביטקוין זכה בזהב של מטבעות קריפטו, אם כי הוא עבר מלכודת גדולה כבר במרץ 2020 בגלל פרוץ המגיפה וכתוצאה מכך הפסד של 4000 דולר למטבע. ביטקוין, כרגיל, הראה שיעורי התאוששות מהירים, והמטבע תומחר בסכום של 16000 דולר, ושווי השוק סומן כ 199.62 מיליארד דולר, אשר לפי הערכות גדל גם כן.

התחזיות לגבי הזינוק בשווקי הביטקוין צופות כי המהפך במחירים יכול לעלות עד 100,00 דולר עד שנת 2021. הסיטי בנק ציין כי ערכי השוק יכולים להעלות את הגרפים עד 300,000 $, וזה גדול פי 15 מהערכים הנוכחיים..

מה מניע את מחיר הביטקוין?

גורם 1: היצע וביקוש

גורם 2: תחרות בשוק

גורם 3: ויסות ואימוץ ביטקוין

קרא עוד: מה יניע את מחיר הביטקוין בשנת 2021?

2. אתריום (ETH)

את’ריום נמצאת במקום השני ברשימת המטבעות הקריפטוגרפיים עם בסיס שוק מוצק. לאחרונה עלות Ethereum משתנה, ומחירה יעמוד על 579 $ ביחס לרבעון האחרון של 2020.

ההדרגה ל- Ethereum 2.0 עם מסגרות מבוזרות יותר היא הסיבה המשכנעת ביותר לסחור ב- Ethereum. היתרונות העיקריים של סחר באת’ריום כוללים מטבע שני זורם ודינמי, שמירה על חוזה נבון וחכם, ולקחת בחשבון יישומים ניידים מבוזרים, dApps.

מה מניע את מחיר אתריום?

גורם 1: דרישות המפתחים

גורם 2: הארביטראז ‘המשולש של את’ריום, ביטקוין ואת’ריום קלאסי

גורם 3: רווחיות כרייה

קרא עוד: מה יניע את מחיר האת’ריום בשנת 2021?

3. אדווה (XRP)

היתרונות המשמעותיים של מטבע זה משלבים את סולם ההמרות הנמוך להפליא ואת מערכת ההודעות המיידית להחלפות שלך בגלל תהליך האימות שמעקף את הבנק הלאומי. כמו כן, Ripple מנצלת את הממשלות שלה כדי לעזור לבנקים וקרנות כספיות אחרות, אשר כתוצאה מכך תורמת לאמינותה..

ההזדמנות הטובה והאידיאלית ביותר לרכוש את Ripple היא כרגע, בעוד העלות עדיין נמוכה וסבירה במיוחד, בניגוד למטבעות שונים הנגישים כיום: 0.637 $. במקרה שאתה מחשיב את הרכישה בבסיס ומוכר בסטנדרט העליון, בשלב זה, הבחירה היא פשוטה מאוד.

מה מניע את מחיר האדווה?

גורם 1: טכנולוגיה

גורם 2: היפר דריפט

גורם 3: המחזיקים באדווה

קרא עוד: מה יניע את מחיר ה- XRP של אדווה בשנת 2021?

4. ליטקוין (LTC)

חלה עלייה במחיר הליטקוין, והיא הראתה לאחרונה שיפור מבטיח. צמרת השוק הכוללת של ליטקוין הועלתה ל 8,710,194,389 דולר עם 66,245,618 LTC נכון לעכשיו. ההתפתחות שהתרחשה במהלך 24 השעות האחרונות מראה כי החליפו LTC בשווי של 17,177,612,073 דולר. עלות ה- LTC עלתה באופן פוטנציאלי, ועם ההערכה שהיא תגיע לסכום של 230 דולר.

כל כך הרבה צפוי מליטקוין מכיוון שהוא כיום הכסף הדיגיטלי השביעי בגודלו בעולם. זה נעשה בגלל הסיבה שהם שינו את הטכנולוגיה שלהם.

Litecoin ביצעה הכרה משלה בשל הסיבה שהיא מודיעה על עסקאות חסויות עם שחיקת נושא הפגיעות. זו הייתה קפיצת מדרגה עצומה בהפיכתו של ליטקוין לאישיות משלו. סוג זה של עסקה חסויה יפתור את בעיית השימוש במוצר הגדול או המוצר, שהיה אופייני לרשתות חסימות פתוחות..

בהצהרה מאת אורקלטיים, המקצוען שיש ליטקוין בהשוואה לביטקוין ימשוך את תשומת ליבם של צופים רבים. התחזית שלהם בסוף שנת 2021 עבור ליטקוין היא 1000 דולר, אך היא עשויה להגיע ל -2000 דולר.

יש תחזית נוספת של Investingpr לפיה יותר סוחרים יוכלו לסחור בליטקוין רק בגלל שהם רוצים לבחון אפשרויות אחרות ולא ביטקוין כדי שיוכלו להפחית את הסיכון..

מה מניע את מחיר הליטקוין?

גורם 1: מטבעות תחרותיים

גורם 2: עלייה באימוץ

גורם 3: פוסט קוביד – משבר 19

גורם 4: התיאבון לסיכון

קרא עוד: מה יניע את מחיר ליטקוין בשנת 2021?

5. IOTA (MIOTA)

על ידי בחינת העבר של שווי השוק של IOTA, שווי השוק שלו תמיד היה נמוך עד 2020; מטבע קריפטוגרפי זה החל לשפר ולהגדיל הון בסוף 2020. IOTA נכנסה לשנת 2020 עם שווי שוק של 446 מיליון דולר, ובסוף 2020 המטבע הזה כבר עלה על 900 מיליון דולר נכון ל -19 בדצמבר 2020, וצבר מעל 100%, אם כי הדרך היה סלעי ומלא קשיים.

הסיבה שמטבע זה שונה מאחרים היא הטכנולוגיה שלהם המשתמשת ב- IoT. IOTA, כמו כל שאר המטבעות הקריפטוגרפיים, יכולה להיות מכוונת להכין ראש מסיבי & תחתון משולש לכתף, כאשר הכתף הימנית נותנת הכל בשנתיים הקרובות. מטבע זה יכול לעלות שוב ולהשיג את שווי השוק, אך נכון לעכשיו, מחיר ה- IOTA יכול להישאר מתחת ל -37 סנט, אך לאחר שאישר את דפוסו, הוא יכול לעשות קאמבק כמו שעשה בפריסת הצפנה לשנת 2017..

בשנת 2017 באותה תקופה, מתוך כל האלטקוינים, IOTA אספה כמות עצומה של שווי שוק ונפח שעזרו למטבע להעלות את שוקו ולהרקיע את ערכו לשיא כל הזמנים של מעל 5 דולר לסמל MIOTA..

מה מניע את מחיר ה- IOTA?

גורם 1: תשומת לב של מדיה

גורם 2: שותפויות ארגוניות

קרא עוד: מה יניע את מחיר ה- IOTA בשנת 2021?

6. מקף (DASH)

הסבר מדוע חובבי טכנולוגיה רבים מכניסים משאבים למטבע הוא שהוא מבדיל את תיקי העבודות שלהם וניתן לראות בו מכשיר תומך כנגד הביטקוין, הקריפטו המייסד..

2021 יכולה להיות שנה פורה מאוד עבור סוחרי Dash, שכן המשקיעים מקימים שותפויות משופרות עם ספקי מערכות התשלומים. דאש הוא מטבע אפשרי ופרקטי יותר, מציע פונקציונליות רבה יותר ולכן קל להוציא אותו.

התכונות שהופכות את המקף לבלוט כוללות

 • חסיד
 • מנעול שרשרת
 • פרוטוקול PrivateSend
 • פרוטוקול InstSend

נקודות עיקריות אלה יכולות לעזור למטבע לטרוף לרכוש עלות הרבה יותר גדולה של 2,000 דולר למטבע. אם הכונן לקריפטו מעשי ימשיך לשנת 2021, העלות עשויה אפילו לראות מהלך ממחיש.

מה מניע את מחיר הדש?

גורם 1: קצה תחרותי

גורם 2: שיעורי אימוץ

קרא עוד: מה יניע את מחיר ה- DASH בשנת 2021?

7. קרדנו (ADA)

למטבע Cardano ADA יש מספר מאפיינים שיכולים להפוך אותו למסע מסחר גדול בשנים הקרובות. לקריפטוגרפיה מתווה פונקציונאלי מובהק, כגון שיטות תשלום וכלי הצבעה למחזיקי ADA. Cardano מאפשרת למשתמשים לשמור על האבטחה על ידי יצירת אימות עסקה בבלוקצ’יין. ניתן לאחסן ולהחליף את Cardano במספר ארנקי מטבע, ויש לה גישה מבוזרת למדי. ל- Cardano יש ארנק מקורי שנקרא Daedalus, שעוזר למשתמשים להחזיק את ההשקעות ומשמש כלי למסחר. זה גם מרוויח למשתמשים בכך שהוא מעניק להם תגמולים, והמחזיקים יכולים להרוויח מטבעות.

התכונות העיקריות שגורמות לקארדנו להתבלט בליגת המטבעות הקריפטוגרפיים הן:

 • צוות פרוגרסיבי לפיתוחים ושדרוגים
 • פוטנציאל לספק מדרגיות בלתי מוגבלת
 • מערכות עסקאות מהירות וזולות
 • יישומים מבוזרים

מה מניע את מחיר Cardano?

גורם: 1 ביזור

גורם: 2 מספר DApps

קרא עוד: מה יניע את מחיר הקארדנו בשנת 2021?

8. Ethereum Classic (ETC)

מסחר ב- Ethereum Classic יכול להיות בלתי מובן למדי מכיוון ששירות חיזוי מקוון נקרא "תחזית ארוכה “צופה כי Ethereum Classic עשוי להמשיך להתמודד עם מאבקים בשנת 2020 ונחשב למחיר של 8.44 $.

זה יהיה 30% יותר מערכי המחיר הקודמים. עם זאת, ההערכות אומרות כי ערך המחיר הסופי של ETC יכול לנוע סביב 5.62 דולר.

מה מניע את מחיר Ethereum Classic

גורם 1: אימוץ קלאסי אתריום

גורם 2: התקפת רשתות

קרא עוד: מה יניע את המחיר הקלאסי של את’ריום בשנת 2021?

9. כוכבים (XLM)

הקשר של Stellar עם יבמ והשימוש הרחב שלה בדרום האוקיאנוס השקט, שם היא אחראית כיום ל -60% מהתשלומים החוצי המסחר הקמעונאי, הופך את XLM לשווה את זה. בפרק הזמן הקצר יותר, כוכבי לומנס נקלעו לערך עקומה יורד ב -2.28 אחוזים ביום שני, 27 באוקטובר. XLM צללה מתחת לרמת האופוזיציה המשמעותית העיקרית ב -0.0815 דולר לשפל תוך יום של 0.0798 דולר. לאחר מכן, סטלר חזרה דרך 0.0815 $ עד 0.8226 $ כרגע. רמת החסימה המשמעותית הבאה לצפייה היא $ 0.083.

מה מניע את מחיר הכוכבים?

גורם 1: השפעת החברה

גורם 2: תחרות בשוק

גורם 3: שיעורי אימוץ

קרא עוד: מה יניע את מחיר הכוכבים בשנת 2021?

10. ניאו (NEO)

היכולות של NEO מרשימות למדי מכיוון שהתכונות הייחודיות שלה גורמות לו להתבלט בשוק בהשוואה למטבעות קריפטוגרפיים אחרים. הפלטפורמה מאפשרת למשתמשיה להקליט, לצרוך, למכור, להעביר ולהחליף מספר נכסי קריפטו. מה ש- NEO עושה באופן בלעדי הוא שהוא מאפשר למשתמשים שלה לקשר את הנכסים הפיזיים שלהם לאוואטרים דיגיטליים ברשת. עם זאת, נקודת המבט הערכית עבור NEO מוטלת בספק.

לפי שעה, עליכם לקוות לשקול חיזוי מאחר שהפגיעות כוללת את עתיד המטבע הקריפטוגרפי. בטווח הבינוני עד הארוך, המצב יכול להיות אורתודוכסי למדי מכיוון שממשלת סין תפתח במאבק מלא בצורות כסף דיגיטליות, ובמקרה כזה אתה צריך לקוות לראות את הערך של NEO עובר משבר גדול..

מה מניע את מחיר ה- NEO?

גורם 1: מתחרים

גורם 2: תשומת לב לתקשורת

קרא עוד: מה יניע את מחיר ה- NEO בשנת 2021?

התחל לסחור בעשרת המטבעות המובילים

eToro מציעה תערובת של מטבעות קריפטוגרפיים למסחר. סוחרים יכולים ליצור תיק מגוון עם 14 מהמטבעות הפופולריים ביותר. חלקם הם ביטקוין, ריפל ואת’רום, אך בנוסף EOS, יוטה, טרון וטזוס. אתר eToro והיישום הרב-תכליתי אינם ניתנים להבחנה, נפרשים באופן מפתה ופשוטים לחקר. סוחרים יכולים להבין מה עושים אחרים על הבמה ולבצע את ההצעות של אנשים ספציפיים המאפשרים לך לשכפל את חילופי הדברים שלהם.

eToro – פלטפורמת המטבעות הטובה ביותר

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

נקודות מפתח

 • מטבעות קריפטוגרפיים בסיסיים לסחר בשנת 2021 פורחים כרגע.
 • המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר לסחר בשנת 2021 הם ביטקוין, Ethereum, Ripple, Litecoin, IOTA, DASH, Cardano, Ethereum Classic, Stellar ו- NEO.
 • הביטקוין בולט בשוק כקריפטוגרף הראשי.
 • את’ריום מקימה מסגרות איתנות למסחר.
 • ההזדמנות האידיאלית לקנות ולסחור היא Ripple XRP.
 • Litecoin חזרה בתחרות בריאה עם ביטקוין.
 • IOTA גם מתחילה עם התקדמות טכנולוגית.
 • התכונות הבלעדיות של DASH הופכות אותה לבחירה טובה.
 • Cardano ADA הוא גם נכס מסחרי יצרני מוכח.
 • Ethereum Classic ממשיך להיות אופציה ריאלית למסחר.
 • סטלר גם מחזיקה בעמדתה כאופציה מסחרית בת קיימא.
 • NEO הוא המטבע העולמי הבא למסחר.

מבין כל המטבעות שנסחרו, ביטקוין כמובן שלט, כמובן, על השווקים כמטבע בולט, הוא בהחלט לא המטבע היחיד עם שיעורי תשואה אפקטיביים. זה דווח בתחזיות של תחזיות מחיר XRP לשנת 2021, מטבעות קריפטוגרפיים הופכים למושא עניין רב לסוחרים, וכך מתכננים גרפים חדשים מכוונים כתוצאה מהשקעות מסקרנות אלה..

מטבעות קריפטוגרפיים מובילים אחרים לסחר בשנת 2021 כוללים את Ripple, Ethereum, Litecoin ו- IOTA.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me