גלה מדוע ADA הולכת להתפוצץ בשנת 2021

עם יותר מ- 7000 מטבעות קריפטוגרפיים זמינים בשוק, עולם הבלוקצ’יין פורח וימשיך לצמוח בעשורים הקרובים.

על פי חובבי הקריפטו, 2021 היא השנה הטובה ביותר להשקיע בנכסי קריפטו, ואחד הקריפטוסים הטובים ביותר להתמקד בהם הוא Cardano. הנה כמה סיבות מדוע Cardano מתפוצץ בשנת 2021.

מסתכל על 2021: האם מחיר קרדנו מוגדר לשנה אדירה?

מאז 2017, Cardano ראתה צמיחה מתמשכת והיא בין הצפנים המובילים של המשקיעים בשנת 2021. לאחר ראלי מחירים מתמשך, היא זינקה בהצלחה את ריפל והיא כיום המטבע הרביעי בגודלו בעולם לפי שווי השוק. Cardano הוא פרויקט בלוקצ’יין מבוזר בקוד פתוח שנועד להקל על עסקאות עמיתים לעמית. זו פלטפורמה אדפטיבית וניתנת להרחבה, יחד עם הבטחת אבטחה גבוהה.

כמה סיבות מגבות את התחזית שקרדנו מתפוצץ בשנת 2021. הנה כמה מהן.

מספר 1: הצמיחה הבלתי ניתנת לעצירה שלה

Cardano (ADA) היא מטבע קריפטוגרפי מהדור השלישי ורואה צמיחה משמעותית מאז הקמתה. היא הצליחה לשלב את מאפייני ההיכר של Crypto, Bitcoin והדור השני Ethereum מהדור הראשון. על ידי מינוף טכנולוגיות חדישות ועם תכונות מחקר משולבות, Cardano אכן הציגה חדשנות לשוק הקריפטו.

Cardano הייתה שחקנית חזקה במרחב הקריפטו, ו 2021 אכן תהיה שנה חזקה נוספת עבור מטבע החילונים הזה עם התכונות החכמות והאינטליגנטיות שלו. כיום Cardano היא אחת מעשרת המטבעות הקריפטוגרפיים הראשונים על פי שווי השוק שלה. ביולי 2020 שווי השוק של קרדאנו היה קרוב ל -4 מיליארד דולר, ושיעור מטבע בודד היה 0.15 דולר, וזה די משתלם.

מס ‘2: תכונות משמעותיות המבדילות את Cardano

גורם המפתח שהופך את Cardano לטוב ביותר בין היתר הוא ה- blockchain של Ouroboros. זהו מנגנון קונצנזוס הייחודי לקארדנו. בדיוק, מדובר בשתי רשתות חסימות שעובדות זו בזו. מערכת Ouroboros היא מנגנון Proof-of-Stake (PoS) שמבטיח אבטחה מלאה. על מנת להבטיח רמת קיימות וביטחון של הבלוקצ’יין, המערכת תלויה במחקר שנבדק על ידי עמיתים ובוחרת באופן אקראי כורים לקבל עסקאות..

Cardano כבר לקחה צעד קדימה מאת’רום על ידי קביעת המהלך שת’תרום תכנן במשך זמן רב, המשתמש באלגוריתם Proof-of-stake..

מלבד זאת, Cardano משתמש במשבצות זמן, המכונות ‘עידן’. כאן צריך ליצור חסימות עסקאות במסגרת זמן על ידי ‘מנהיגי המשבצות’ שמצביעים בעלי העניין. עידנים הם חלק ייחודי באלגוריתם המפקד של אורובורוס פראוס ומועילים בשיפור ביצועי הארנק. על ידי אחסון ה- blockchain בקבצי Epoch, המשתמשים יכולים לצמצם את מספר הקבצים ואת שטח הכונן הקשיח הנדרש לאחסון blockchain.

# 3: הארכיטקטורה של קרדנו

ל- Cardano ארכיטקטורת בלוקצ’יין שכבתית ייחודית הכוללת שני אלמנטים עיקריים. האחד הוא Cardano Settlement Layer (CSL), המשמש לביצוע עסקאות מטבעות קריפטוגרפיים. השנייה היא Cardano Computational Layer (CCL) המאפשרת למפתחים להיכנס ולתחזק יישומים.

רוב המטבעות הקריפטוגרפיים האחרים כמו Bitcoin, Ethereum, Litecoin או Ripple מתפקדים עם מנגנון שכבה אחת המעביר כספים ומאמת עסקאות. זו אחת התכונות של Cardano שמוערכות על ידי המשקיעים והסיבה העיקרית לכך ש- Cardano מתפוצצת בשנת 2021.

רשת דו-שכבתית זו מפחיתה את העומס ברשת, עסקאות איטיות יותר ועמלות גבוהות יותר, אשר נגרמות לעיתים קרובות על ידי ארכיטקטורה של שכבה אחת. ה- CSL מפעיל את עסקאות עמית לעמית בצורה חלקה ומבטיח העברה בטוחה של אסימונים בין משתמשים. יחד עם זאת, CCL הוא נשמת החיים שמבטיחה את ביטחון הרשת. הוא משמש כאפס יסוד לפריסת חוזים חכמים וכמסגרת שנועדה להבטיח עמידה ברגולציה בתחום השיפוט.

מס ‘4: החוזים החכמים של Cardano

הארכיטקטורה השכבתית של Cardano מאפשרת חוזים חכמים שמבטיחים יכולת הרחבה, כושר הסתגלות ואבטחה. הוא נועד להשתמש בחוזים החכמים שלו במלוא הפוטנציאל שלהם, מה שמאפשר לפלטפורמה ליצור הסכמים לביצוע עצמי שאינם דורשים פיקוח מקצועי..

פריסת חוזים חכמים מאפשרת תמיכה ביישומים מבוזרים (DApps). זה מעצים את הפילוסופיה של Cardano ליצור שירותים שהוצעו פעם בלעדית במרחב הפיננסי המסורתי ולהפוך אותם לנגישים יותר באמצעות פתרונות בלוקצ’יין חדשניים.

היית שוקל להשקיע ב קרדנו ADA?

השדרוגים העיקריים של קרדנו

1. מרי הארד פורק של קרדנו

המזלג הקשיח של מרי של קרדאנו הוא אחד השדרוגים המשמעותיים שהניעו את המעבר של שלי לגוגן. זה פותח עולם שונה של הזדמנויות הן עבור קהילת Cardano והן עבור העסקים המשתמשים בטכנולוגיית blockchain.

המזלג הקשיח של מרי יביא כעת את תמיכת הנכסים הילידים לקארדנו, מה שיפתח עוד יותר את הכספים המבוזרים של הרשת. זה גם יהפוך את Cardano לרשת רב נכסים באמת המאפשרת למשתמשים להנפיק ולהפיץ את האסימונים שלהם בבלוקצ’יין של Cardano..

2. שדרוג הגוגן של קרדונה

אחת הסיבות הטובות ביותר לכך ש- Cardano מתפוצצת בשנת 2021 היא שדרוג ה- Goguen שלה, שיהווה המהדורה החשובה ביותר עבור רשת הבלוקצ’יין Cardano..

עם שילובם של חוזים חכמים, עידן גוגן יוביל יכולות טכניות גדולות יותר עבור מפתחים ליצור DApps. קרדאנו יעבור שני מזלגות כדי להגיע לשדרוג הגוגן. לאחרונה נקבע העידן השני של התפתחותו של קרדנו והוא מכונה שלי.

עידן שלי ריכז את ליבה של המערכת. בסופו של דבר גוגן יציג יותר פונקציות לרשת, כולל יישום תוכנית בלוקצ’יין מרובת נכסים.

עידן גוגן, שהוא העידן השלישי, יפתח בפני מפתחים ועסקים הזדמנויות מוחשיות יותר. זה הופך את Cardano לנגיש לקהל רחב יותר באמצעות Marlowe.

זה מאפשר למומחים פיננסיים ועסקיים ליצור חוזים חכמים ללא שום ידע טכני קודם. לכן, שדרוג Goguen יפתח פיתוחים חדשים של יישומי חוזה חכם ברמה ארגונית, קריטית ומבוזרת ויסומן כצעד משמעותי בשדרוג היכולות של Cardano..

מדוע קרדאנו מתפוצץ השנה: השורה התחתונה

קרדנו מתקדם ומגיע לגבהים גדולים יותר. המעבר לעידן גוגואן יאפשר למפתחים ליצור מערכת אקולוגית חדשה לגמרי המבוססת על עקרונות מדעיים ועל מדרגיות.

ADA של Cardano זינק בשבוע שעבר ב -92% והגיע לשווי שוק של 21 מיליארד דולר, וזו גם סיבה ש Cardano הולכת להתפוצץ בשנת 2021, על פי חובבי הקריפטו. ADA עומדת לפיכך לראות גבהים הולכים וגדלים; הודות לעדכונים האחרונים והקרובים שלה, Cardano תפנה את מקומה ברשימת המשקיעים המועדפת על שנת 2021 ובעתיד הנראה לעין.

eToro – המתווך הטוב ביותר לרכישה קרדנו ADA

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

קרא עוד:

חיזוי מחיר Cardano

מדריך למתחילים לקרדנו וטיפים להשקעה ב- ADA

האם Cardano היא השקעה טובה ועלי להשקיע ב- Cardano?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me