תיק מטבעות מוצלח אמור להתפוצץ בשנת 2021

מחפש מטבעות קריפטוגרפיים להשקעה בשנת 2021? מתלבטים מהם 10 הנכסים הדיגיטליים המובילים? מתכננים לבנות תיק רווחי של קריפטוסים השנה? לאחר מכן המשך לקרוא וגלה מה קיים 2021 עבור תחום הקריפטו.

למרות כל הקונספירציות המטורפות בנוגע לווירוס הקורונה החדש, עובדה שהמגפה המתמשכת מדביקה לא רק אנשים אלא כלכלות ברחבי העולם..

שנת 2020 הייתה שנה מאתגרת עבור המגזר הפיננסי והמשקיעים, בפרט.

אולם החשש ממיתון עולמי הוביל לעניין מוגבר במטבעות קריפטוגרפיים וטכנולוגיות בלוקצ’יין. המשקיעים ראו הזדמנות להשקיע בקריפטו כאלטרנטיבה לנכסים המסורתיים וכגדר מפני אינפלציה.

לעומת זאת, טכנולוגיית הבלוקצ’יין הפכה למשהו טבעי – ממש כמו האינטרנט או החשמל.

מוסדות פיננסיים גדולים הכירו גם בפוטנציאל הקריפטו, מה שבאופן טבעי הביא לאימוץ רחב יותר ולהעלאת מחירים משמעותית.

במילים אחרות, אף על פי ש 2020 הייתה שנה מאתגרת, זה עזר לקריפטוסים לבצר את מקומם במגזר הפיננסי.

שנת 2021 התחילה בקריאה שורית לכל השוק.

אם אתה רוצה לצלול לשוק הקריפטו במהירות ובקלות, בדוק Exchange eToro!

עשרת המטבעות הטובים ביותר ב- Cryptocurrency בשנת 2021:

 1. ביטקוין
 2. את’ריום
 3. אַדְוָה
 4. ליטקוין
 5. טרון
 6. מזומן ביטקוין
 7. קרדנו
 8. טזוס
 9. יוֹטָה
 10. כּוֹכָבִי

תוכלו לקרוא את הביקורות המעמיקות שלנו על 10 המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים השנה כדי לקבל החלטה מושכלת.

1. המטבע הטוב ביותר להשקעה בשנת 2021: ביטקוין

אם יש מטבע קריפטו אחד שסביר להניח ששמעת עליו, זה כנראה ביטקוין.

השם ביטקוין מהדהד משקיעי קריפטו וחובבי בלוקצ’יין מסיבה כלשהי.

הביטקוין הוא המטבע הציבורי הראשון שהפך את עתיד המימון לנקודת אל-חזור. אף על פי שביטקוין נוצר לפני יותר מעשור על ידי הדמות האנונימית סאטושי נקאמוטו, נראה כי הצפנה הזו לעולם לא תצא מהאופנה..

הביטקוין הוא פלטפורמת עמית לעמית המשמשת להקלת תשלומים מקוונים עבור סחורות ושירותים.

בניגוד לכסף פיאט, לביטקוינים אין צורה פיזית. להפך – ביטקוין אינו מודפס על ידי אף ממשלה; הם ממוקשים במקום. ישנם 21 מיליון מטבעות שניתן לכרות, כאשר 18,618,006 נמצאים במחזור כרגע.

אולי אחד היתרונות הגדולים ביותר של ביטקוין ושל אלטקוינים אחרים הוא העובדה שהם מבוזרים ושקופים, מה שהאיץ את אימוץ המוני ההצפנה ברחבי העולם..

עם זאת, ההיסטוריה של הביטקוין מאופיינת במספר רב של עליות ומורדות. אף על פי שביטקוין נחשב כיום לחנות ערך, BTC נסחרת כמעט בכלום במשך כמה שנים לאחר שחרורו הראשוני.

עם זאת, בתוך בועת הצפנה בשנת 2017, BTC זינק מעל 20,000 $. בשנה שעברה, כאשר החציון השלישי של ביטקוין התקיים, הביטקוין הצליח להתאושש מהמגפה המתמשכת ולהגיע לשיאים חדשים בכל הזמנים.

הביטקוין זינק ביותר מ- 40,000 $ בינואר 2021, ובעקבותיו מכירה משמעותית.

האם מחיר ה- BTC ימשיך לעלות בשנת 2021? מומחים חולקים דעות חזקות לגבי BTC, ומנבאים יעדים מדהימים של 100,000 $, 170,000 $ ו- 318,000 $ בשנת 2021 ואילך..

יש הטוענים כי הביטקוין יחליף את הזהב כחנות ערך. ואכן ביטקוין הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר להשקעה בשנת 2021. דבר אחד בטוח: מטבעות רבים באים והולכים, אבל הביטקוין כאן כדי להישאר הרבה מעבר ל -2021.

2. אתריום (ETH)

התיק שלך לא יושלם בשנת 2021 ללא Ethereum. Ethereum הוא המטבע השני בגודלו של קריפטוגרף אחרי ביטקוין עם שווי שוק של 176,153,194,295 דולר.

נוצר על ידי איש החזון Vitalik Buterin, Ethereum הוא יותר ממערכת תשלומים.

ניתן להשתמש ב- Ethereum לפריסת חוזים חכמים ויישומים מבוזרים (dApps). זוהי גם פלטפורמה התומכת בפיתוח אסימונים שונים של ERC-20. למעשה, מטבע ה Binance הענק של ימינו פותח בבלוקצ’יין את’ריום.

Ethereum תומכת גם בפלטפורמות שונות הפעילות בתחום פיננסים מבוזרים (DeFi), וזה יתרון גדול כיום. אחרי הכל, מגזר DeFi הוא אחד ממגמות הצפנה הפופולריות ביותר שנמצאות כאן כדי להישאר הרבה אחרי סוף 2021.

תאמינו או לא, מספר הנכסים הנעולים ב- DeFi גדל מ -3 מיליארד דולר בשנת 2019 ל -13 מיליארד דולר בשנת 2020. ונחשו מה: את’ריום היה המטבע שהחזיק 96% מהיקף כל העסקאות.!

לא רק זאת, אלא שאת’רום מאפשר פיתוח של משחקים שונים מבוססי בלוקצ’יין, המהווים תעשייה נוספת שצומחת במהירות ברחבי העולם..

לפיכך, למרות המגיפה המתמשכת, את’ריום טיפס מסביבות 125 $ למעל 600 $ בשנת 2020, שהייתה גל של יותר מ -380%.!

ETH נכנס ל- 2021 עם התחלה שורית; כל כך הרבה מומחים מאמינים שהוא עלול לפרוץ את מחסום 2500 הדולר בשנת 2021.

3. אדווה (XRP)

Ripple הוא עוד מטבע ייחודי ששווה לשקול בשנת 2021. Ripple שוחרר בשנת 2012, זכה לתמיכה רבה מצד מוסדות פיננסיים גדולים ברחבי העולם.

בהתחשב בפוטנציאל שלה לשנות תשלומים חוצי גבולות בעלויות נמוכות, כעת Ripple משתפת פעולה עם למעלה מ -300 ספקים ב -40 מדינות. כמה שותפים גדולים הם בנקו סנטנדר וג’יי פי מורגן.

כאן עלינו לציין כי אדווה אינה המטבע הממוצע שלך. Ripple נוצר כאלטרנטיבה טובה יותר ופחות יקרה לא רק לקריפטוסים אלא גם למערכות תשלומים מסורתיות כמו SWIFT. וזו אחת הסיבות לקנות XRP!

על פי הפורום הרשמי של מוסדות פיננסיים, Ripple יכולה להחליף את SWIFT במונחים של אבטחה, מהירות, עקיבות, עלות, שקיפות וניהול סיכונים..

בעוד ש- XRP הוא הקריפטו המקורי של Ripple, משתמשים יכולים לבחור כל מטבע שיעשה עסק בפלטפורמה. עלינו לציין כי בעוד ש- Ripple מעבד כ -1,500 עסקאות בשנייה, החברה טוענת שהיא יכולה להגדיל עד 50,000 עסקאות.

שים לב שלמרות שאפל חווה התקדמות מתמדת לאורך כל השנים, תביעה מטעם רשות ניירות ערך האמריקאית (SEC) הובילה למצב הנוכחי הלא בטוח בשוק הקריפטו השנה..

אנחנו יכולים פשוט לחכות ולראות מה יקרה לאפל השנה…

4. ליטקוין (LTC)

Litecoin הוא ללא ספק אחד הקריפטוסים הטובים ביותר להשקעה בשנת 2021. נוצר כגרסה לייט של ביטקוין, Litecoin הפכה את התשלומים לקלים ומהירים יותר. שים לב שלוקח עד 2.5 דקות לעבד חסימה ב- Litecoin, לעומת 10 דקות של ביטקוין.

מחירו הנוכחי הוא היבט מפתה נוסף למשקיעים ולסוחרים, מה שהופך את ליטקוין לחלופה משתלמת לביטקוין.

החדשות הטובות הן שליטקוין ממשיך לשגשג לחידושים. שחרורו של משחק הווידאו משחק התפקידים LiteBringer על בלוקצ’יין Litecoin הוא אחד הפרויקטים שעשויים להוביל לעליית מחירים. שים לב כי עסקאות Litecoin חרגו מ -130,000 לאחר שחרורו של LiteBringer.

אין הפתעה שכמעט עשור לאחר שחרורו הראשוני, ליטקוין הוא עדיין אחד המטבעות המניבים את הביצועים הטובים ביותר. נכון לעכשיו, Litecoin מדורגת במקום ה 7, לפי CoinMarketCap.

שנת 2021 הולכת להיות מבטיחה עבור LTC, כאשר המומחים בטוחים כי מחיר ליטקוין ימשיך לעלות. Cryptoground, למשל, טוענת כי נכס הקריפטו יעלה השנה ליותר מ 347 $. לעומת זאת, CoinSwitch מאמינה כי ליטקוין יכולה להגיע ליעד מחיר חדש של 600 דולר בשנת 2021.

5. TRON (TRX)

אם אתה רוצה לבנות תיק מוצלח השנה, שקול את TRON.

TRON היא אחת הפלטפורמות הפופולריות ביותר שיש בהן פוטנציאל לשנות את שיתוף ופרסום התוכן.

TRON שונה לחלוטין מכל ערוץ מדיה חברתית אחר. מטרתה להגן על לקוחותיה ולתגמל אותם באמצעות Tronix בו זמנית. סוג זה של מונטיזציה הוא למעשה שקוף בהרבה מאלה המשמשים בערוצי מדיה חברתית מסורתית.

מעניין, למרות ש- TRON נוצר ב- Block Ethereum, בשנת 2020 נפח העסקאות dApp של TRON עולה על זה של Ethereum. אין ספק שהקריפטו הזה הוא כעת אחת המעצמות הגדולות ביותר בשוק.

כוח שממשיך להתפתח! בשנה שעברה, למשל, יושם פרוטוקול Great Voyage של TRON.

מומחים רבים מאמינים כי 2021 תהיה שנה חיובית נוספת עבור TRON. העובדה ש- TRON משתפת פעולה עם ענקיות כמו באידו וסמסונג היא אחד הסימנים הרבים לכך ש- TRON כאן כדי להישאר!

6. ביטקוין מזומנים (BCH)

Bitcoin Cash הוא מטבע נוסף שכדאי לצפות בו השנה. נוצר בשנת 2017 כגרסה מהירה יותר וניתנת להרחבה של ביטקוין, Bitcoin Cash הוא כעת אחד המטבעות הפופולריים ביותר להשקעה.

שים לב שביטקוין מזומן נוצר עם חסימות גדולות פי שמונה מביטקוין, שהוגדלו עוד ל -32 מגהבייט. מכיוון ש- Bitcoin Cash יכול להתמודד עם יותר עסקאות, מומחים רבים וחובבי בלוקצ’יין מאמינים כי Bitcoin Cash יכול להפוך לבלוקצ’יין העיקרי לביצוע עסקאות מקוונות..

בתור התומך העיקרי שלו רוג’ר ור, הביטקוין ישו, צייץ בטוויטר: “ביטקוין וביטקוין קאש הם מעטים באותה מידה, אך בפועל ניתן להשתמש בביטקוין קאש לתשלומים.”

כמובן, אימוץ מוגבר יכול להוביל להגדלת טווחי המחירים של BCH. מומחי קריפטו מאמינים כי מחירי BCH עשויים להשתנות בין 500 $ ל -1,900 $ בשנת 2021.

אנחנו יכולים רק לחכות ולראות מה השנה מחזיקה עבור ביטקוין מזומן!

7. קרדנו (ADA)

Cardano הינה פלטפורמת בלוקצ’יין הוכחה של יתד עם אדריכלות ועקרונות אלגוריתמים ייחודיים.

קרדאנו לא הפסיק להתפתח. על פי מפת הדרכים שלה, רשת גוגן תושק בסביבות פברואר-מרץ השנה, שתקרב את קרדאנו צעד אחד נוסף להיות רוצח אתריום אמיתי..

חוץ מזה, היישום של הידרה – פיתרון השכבה השנייה של Cardano – יכול לסייע ל- Cardano לעבד יותר ממיליון עסקאות בעתיד, מה שיגדיל את הצמיחה והמחירים שלה..

בינתיים, עלינו להזכיר כי מחיר ה- ADA עלה ל- 0.25 ב -5 בינואר 2020 – הרמות הגבוהות ביותר מאז אמצע 2018.

אין שום הפתעה שקרדנו משכה תשומת לב רבה למשקיעים, וכעת מתגאה ביותר מ -1,4000 בריכות יתד.

גם מספר ארנקי ה- ADA גדל משמעותית. הנתונים מראים כי ב -5 בינואר נרשמו 4,000 ארנקים חדשים של ADA.

בהתחשב בפוטנציאל שלו, מומחים רבים מאמינים כי ADA יכול לחרוג מ -1.5 דולר למטבע בשנת 2021.

8. Tezos (XTZ)

שנת 2021 מסומנת על ידי התעניינות מוגברת ב- Cryptocurrency וב- DeFi. כאמור לעיל, מגזר DeFi יכול לחולל מהפכה בכל המגזר הפיננסי – ו- Tezos הוא אחד הקריפטוסים שיכולים ליהנות מהעניין הגובר ב- DeFi..

Tezos הוא למעשה אחד מפרויקטי הצפנה המבטיחים ביותר משגעון ההצעה הראשוני לשנת 2017 (ICO). המבנה הייחודי והדמוקרטי שלו לשדרוג אוטומטי של הפרוטוקול (מבלי להסתכן בהופעת מזלגות) הוא ייחודי. בעלי אינטרסים יכולים להתייצב (או להאציל XTZ), מה שמאפשר להם להצביע ולהחליט על עתידם של Tezos.

למרות כל הנושאים המשפטיים שלאחר שחרורו הראשוני, טזוס חווה צמיחה מתמדת. שנת 2020 לא הייתה יוצאת מן הכלל: טזוס מכפיל את שווי השוק שלה מ -1.21 מיליארד דולר בדצמבר 2019 ל -2.32 מיליארד דולר בדצמבר 2020.

החלק הטוב ביותר הוא שטזוס ממשיך לשדרג בכדי למשוך פלטפורמות DeFi חדשות ושווקי אסימונים שאינם פטרייתיים (NFT), כגון Kalamint..

דלפי, למשל, הייתה אחד השדרוגים האחרונים שהובילו לירידה בצריכת הגז כדי להפוך חוזים חכמים מתקדמים למשתלמים למשתלמים..

האם Tezos ימשיך להתפתח עד שנת 2021?

9. IOTA (MIOTA)

אם אתה מחפש עוד מטבעות קריפטוגרפיים לגיוון התיק שלך בשנת 2021, אז שים את IOTA ברשימת המעקב שלך.

IOTA היא פלטפורמת קוד פתוח המשמשת לעיבוד עסקאות והחלפת נתונים בין מכשירים באינטרנט הדברים. בגלל ה האינטרנט של הדברים מאפשר למיליארדי מכשירים לחלץ ולהחליף נתונים באמצעות טכנולוגיה חדשנית, מומחים רבים טוענים כי האינטרנט של הדברים יכול להועיל יותר מהאינטרנט..

טכנולוגיית ספר החשבונות המבוזרת של IOTA בשם Tangle היא שהופכת את המטבע הקריפטוגרפי הזה לייחודי. למעשה, הסבך נחשב לחלופה בטוחה יותר לטכנולוגיות בלוקצ’יין אחרות.

בהתחשב בפוטנציאל שלו, אנחנו לא צריכים להיות מופתעים מכך ש- IOTA כבר משתפת פעולה עם שחקני שוק ושירותי ביטוח שונים. מה שכמובן יכול להעלות את מחירי MIOTA לאורך 2021!

10. כוכבים (XLM)

Stellar היא עוד מטבע קריפטוגרפי מוביל שיש לשקול השקעה בשנת 2021.

נוצר בשנת 2014, Stellar לא מפסיקה להתפתח. מפת הדרכים שלה עוסקת בצמיחה במונחים של מודעות ציבורית ועסקאות.

כאן עלינו להסביר כי סטלר משתמשת באלגוריתם הסכם ביזנטי (FBA) מאוחד במקום כרייה מסורתית על מנת לאמת עסקאות בעלויות עסקה נמוכות, וזה אחד המאפיינים הייחודיים שלה..

Stellar לא רק מאפשרת לבצע עסקאות מהירות יותר אלא גם שואפת לסגור את הפער בין מטבעות קריפטוגרפיים למערכות תשלום מסורתיות. היא שותפה עם ענקיות כמו דלויט ו- IBM כדי לבסס את עצמה כמעקה תשלומים עולמי.

שים לב שהמטבע המקורי של Stellar הוא Stellar Lumen (XLM), אשר עשויה להיות גישה חזקה בשנת 2021.

השורה התחתונה: איזה מטבע קריפטוגרפי ישקיע בשנת 2021?

אמנם אין ספק כי 2021 הולכת להיות שנה מוצלחת עבור סוחרי ומשקיעים בקריפטו, אך עלינו לציין כי שוק הקריפטו יכול להיות בלתי צפוי ותלוי בגורמים כמו ביקוש והיצע, סנטימנט שוק, חדשות קריפטו וספקולציות וטכנולוגיה. התקדמות.

למרות שרשימות הצפנה המובילות עשויות להיות שונות, כולן יכולות לספק הזדמנויות השקעה טובות. למרות זאת, תמיד עשה את המחקר שלך לפני שאתה משקיע במטבע כלשהו. עקוב אחר מחירו של הנכס המועדף עליך בשידור חי, נתח את ביצועיו בעבר ובהווה, ואל תשכח לעקוב אחר הודעות הצפנה האחרונות.

בסופו של דבר, אימוץ המוני של קריפטוסים הוא עניין של זמן. אז השאלה היא לא אם אלא מתי? אז מתי אתם הולכים לצלול לשוק?

eToro – קנה את מטבעות המטבעות הטובים ביותר בשנת 2021

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

נקודות מפתח

 • שנת 2020 הובילה לעניין מוגבר במטבעות קריפטוגרפיים וטכנולוגיית בלוקצ’יין.
 • למרות המגיפה המתמשכת, שנת 2021 הולכת להיות חיובית עבור שוק המטבעות.
 • עשרת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים להשקעה בשנת 2021 הם ביטקוין, את’ריום, ריפל, ליטקוין, טרון, ביטקוין מזומנים, קרדנו, טזוס, IOTA ו- Stellar.
 • מחירי הקריפטו תלויים בגורמים שונים, כולל ביקוש והיצע, תחרות, טכנולוגיה וסנטימנט שוק.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me