כיצד לקנות מטבע מטבע היום – מדריך שלב אחר שלב

רוצים לקפוץ ישר לתשובה? אתה יכול לקנות Cryptos ב- eToro

המשך לשמוע על קריפטוגרפיה ותוהה כיצד ניתן לקנות קריפטוסים? קרא את המדריך למתחילים כיצד לקנות מטבעות קריפטוגרפיים היום!

במדריך זה נסביר כל מה שאתה צריך לדעת על איך לקנות מטבעות קריפטוגרפיים וסקר את מרכזיות הצפנה המובילות שבהן אתה יכול לקנות קריפטו עוד היום.

רכישת מטבעות קריפטוגרפיים מתנהלת לאחרונה מאז המהפכה בטכנולוגיה ובפלטפורמות דיגיטליות. התפרצות שווקי הקריפטו עם מטבעות דיגיטליים חדשים המתהווים והקמת יישומים חדשים ומתוחכמים לתמיכה בקריפטו, מעולם לא היה קל יותר לקנות מטבעות קריפטוגרפיים.

לחובבים תהיה הבנה מקיפה וקונקרטית של מטבעות קריפטוגרפיים. הידע הבסיסי של המטבעות הבולטים בשוק והתפיסה לגבי פלטפורמות כמו eToro להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים אלה היא חיונית. כאן בחינוך המסחרי שמנו מדריך תמציתי לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים בשנת 2021.

כיצד לקנות נכס קריפטו בחמישה שלבים

אם אין לך מספיק זמן לקרוא את המדריך המעמיק הזה, להלן אנו מסבירים את 5 הצעדים הנדרשים לרכישת מטבעות קריפטו כרגע.

קנו Cryptocurreny בחמישה שלבים פשוטים:

1. פתח חשבון עם בורסת קריפטו מוסדרת

2. הפקד כספים באופן מיידי באמצעות כרטיס חיוב / אשראי או ארנק אלקטרוני

3. עבור לאזור המסחר במטבעות קריפטוגרפיים ובחר מטבעות

4. הזן את הסכום שאתה רוצה לקנות

5. אשר את ההזמנה לרכישת נכס ההצפנה והוסף את המטבעות לארנק eToro שלך

כל עוד יש לך אמצעי תשלום מיידי בהישג יד, השלבים שלעיל מאפשרים לך לקנות כל קריפטו בפחות מחמש דקות!

מהם הצעדים הבסיסיים לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים?

ניתן לתאר את הצעדים הקונבנציונליים לרכישת נכס קריפטוגרפי באופן הבא:

1. למידה על מטבעות קריפטוגרפיים.

2. הבנת הגורמים המשפיעים על מחיר מטבע קריפטוגרפי.

3. בדיקת זמינות המטבע המועדף עליך בבורסת מטבע.

4. החלטה כמה להשקיע בקריפטו.

5. בחירת המטבע הצפוני & להכיר את זה.

6. הגדרת חשבון Exchange Crypto.

7. רכישת ארנק לאחסון המטבע שלך.

8. החלטת אסטרטגיות המסחר שלך.

לְהַלָן, אנו מראים לך כיצד לקנות מטבעות קריפטוגרפיים. אנו נדריך אותך בשלבים של בחירת מתווך, הבנת הסיכונים והתגמולים הפוטנציאליים, והשלמת ההשקעה שלך בקריפטו בצורה הבטוחה ביותר.

1. לימוד אודות מטבעות קריפטוגרפיים לפני הקנייה

לפי Coinmarketcap, ישנם יותר מ -8,000 מטבעות קריפטוגרפיים שם בחוץ. לכן, זה יכול להיות אידיאלי לבחור את אלה שאתה יודע משהו עליהם ולהפוך למומחה בהתפתחויות הערכיות שלהם, בניגוד לאימוץ אסטרטגיה שעשויה להיות יקרה עבורך. ככל שיש לך יותר ידע לגבי מטבעות קריפטוגרפיים, כך יהיה לך קל יותר לבחור את הנכון לקנות. אצלנו בחינוך המסחרי יש לנו מגזר מאמרים מלא וקורסי מסחר שיעזרו לכם בנושא זה.

2. הבנת הגורמים המשפיעים על מחיר מטבע קריפטוגרפי

כאשר אתם הולכים לבזבז בקריפטו, הדבר הראשון שעליכם לשקול הוא לבדוק את הגורמים המרכזיים המניעים את מחירי המטבעות הללו. נהגים אלה נבדלים בין סוגים שונים של מטבעות, אך הגורמים המשפיעים העיקריים זהים במקצת. מחיר מטבע קריפטוגרפי משתנה ביעילות בשוק על ידי הגורמים הבאים:

לְסַפֵּק & דרש

כמו כל השקעה קונבנציונאלית, ההיצע והביקוש של מטבע מסוים בשוק קובעים אם זה חכם ורווחי לקנות ולהשקיע בו. במשך תקופה מתקדמת, ביטקוין שולט על השוק מאז שהיה לנצח מטבע ההורים. העובדה שיש רק 21 מיליון ביטקוין בעולם שמתפוצצים עם אוכלוסייה של קצת שבעה מיליארד אנשים; לפיכך, עקומות הביקוש וההיצע אינם יציבים למדי.

יתרון תחרותי

הקצה התחרותי החד של מטבע מסוים בשוק חשוב מאוד למקם אותו בתרשימים מעבר לצרכן. יישומים כמו eToro הם די שימושיים במקרה זה מכיוון שהם עוזרים לעקוב אחר המחירים באופן מיידי מסביב לשעון. ככל שקנה ​​המידה של מטבע קריפטוגרפי גדול יותר בשוק, כך גדלים הסיכויים לרווחיותו. לדוגמה, לאחרונה, ביטקוין שבר את כל שיאי ההייפ במחירים, והגיע לשיא כל הזמנים של 41,941 דולר ב -8 בינואר 2021.

ביטקוין זינק לשיא חדש לאחר פי ארבעה במהלך 2020. מקור: Refinitiv.

3. בדיקת זמינות המטבע המועדף עליכם בבורסת מטבעות מטבעות

בדיוק כמו מטבע פיאט שיש בו פלטפורמות לבנים ומרגמה להחלפת מטבעות, מטבעות קריפטוגרפיים זקוקים גם לפלטפורמה בהתאמה בה ניתן להחליף. חשוב מאוד לקחת בחשבון זמינות של מטבע מסוים בפלטפורמות אלה.

יחסית, כמו eToro, NYSE, FTSE ונאסד”ק, יש פלטפורמות כמו Coinbase, Gdax ואחרות למטרה זו. שקול לבדוק את הרשומה בזרימת הקולחין והאפשרית שלהם של מטבעות אלה בפלטפורמות הבורסה, כך שתוכל לבצע עסקאות יעילות וליצור ערך רב יותר מההשקעות שלך..

4. החלטה כמה להשקיע בקריפטו

ההחלטה להשקיע בקריפטוגרפיה היא חשובה ביותר. אתה צריך לקחת סיכון מחושב עם הנכסים שלך כדי לוודא שאתה יודע כמה אתה מוכן להסתכן שם בשוק. וודא שאתה תורם תרומה סבירה כדי שהתשואה על ההשקעה תהיה רווחית עבורך.

כמו כן, עם כל מיזם שאתה חדש אליו, זו מחשבה חכמה להתחיל להשקיע סכומים קטנים. ניתן לקבוע כי השקעה בסכומים קטנים מסייעת ביצירת מבנה שימושי עבור מערכי ההשקעה הראשוניים שלך. מייסד קריפטו גריינג’ר קל משבח את ההיבט הזה של מטבעות קריפטוגרפיים באומרו זאת, "חלק מהפיתוי של צורות הצפנה של כסף הוא שלא צריך המון התחלה. ניתן להפריד בין ביטקוין עד שמונה עשרונים, כך שאפשר לרכוש רק כמות קטנה של ביטקוין."

בכל פעם שנכנסת לחשבון המסחר שלך בקריפטו בחר בסכום הכסף שתרצה להשקיע. בשלב זה בחר את המזומנים הממוחשבים שאתה צריך לרכוש. בתוך זמן קצר, בקשתך מוכנה ואתה מומחה כספי במטבע דיגיטלי באופן סמכותי!

כמו שגריינג’ר אומר: "התחלת הכנסת משאבים לקריפטו היא הרבה פחות מורכבת מהחלפת מניות. כמו כן, התוצאות יכולות להיות מגשימות."

5. בחירת המטבע הצפוני & להכיר את זה

לאחר שסיימתם את המחקר הבסיסי, השלב הבא הוא לבחור את סוג המטבעות הקריפטוגרפיים שאתם מוכנים להשקיע בהם. פלטפורמות רבות יעזרו לכם להגדיר מסגרת כללית בסיסית למסחר או לרכישות שלכם. לרוב רוב האנשים קונים את המטבעות המכובדים ביותר כמו ביטקוין או את’ריום. אבל גם אלטקוינים אחרים הוכיחו שהם רווחיים. אז, עשה את המחקר שלך והחליט עם מי תלך!

6. הגדרת חשבון Exchange Crypto

כדי לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים, עליך להחליף לרכישה ולמכירה. זה מרמז שעליך להקים חשבון חליפין ולאחסן את מטבעות הצפנה בחשבון הדיגיטלי המתקדם שלך, המכונה ‘ארנק’..

לאחר מכן תצטרך לבחור חשבון חילופי מסחר בקריפטו. אלה מתנהלים כמתווך בין צורות מוניטריות פיאטיות – מזומנים רשמיים כמו הדולר האמריקאי, ומטבעות דיגיטליים, למשל, ביטקוין, את’ריום או אדווה..

כל חילופי הקריפטו גובים עמלות, וזה משהו שעליך לחקור כדי לראות איזה מהם יתאים לך יותר. חלקם גם דורשים תשלומים נוספים עבור חנויות ומשיכות. המפתח הוא להבין מתי חלים חיובים ואת הסכום שתשלמו.

אם אתה צריך להחליף מטבע דיגיטלי, אתה פשוט זקוק לחשבון של מתווך, בניגוד להגיע ישר לסחר הבסיסי. המתווך יוצג לשוק למענך. זה בדרך כלל מהיר ופשוט יותר להתקנה.

7. רכישת ארנק לאחסון המטבע שלך

השלב הראשוני הוא להשיג ארנק דיגיטלי של קריפטו. ארנק דיגיטלי ממוחשב עובד באופן דומה לחשבון מקוון עבור הבנקאות בה תשתמשו להחלפת מניות וערכי מטבע אחרים. ארנק מספק לך מסגרת לארגון וסקירה של המטבעות הקריפטוגרפיים שלך. דרך הארנקים הדיגיטליים הללו, יכול להיות שיש בסיס מכיוון שלמטבעות הדיגיטליים אין מבנה אמיתי כמו מטבעות או שטרות. כל מה שקיים הוא תיעוד של חילופי דברים שהונחו בבלוקצ’יין.

בנקודה שבה אתה רוכש מטבעות קריפטוגרפיים, הספק סוגר אחריות על מטבעות במיקום הארנק שלך. טוב יותר באופן מזעזע, הדקויות נשמרות מאובטחות באמצעות הסיסמה או המפתח של הארנק.

ארנקי קריפטו דיגיטליים מתקדמים נעים בין גאדג’טים ליישומי תכנות או פלטפורמות מקוונות כמו eToro.

8. החלטת אסטרטגיות המסחר שלך

לכל אחד יש אסטרטגיה להשקעה במטבעות קריפטו. אתה צריך להבטיח שאתה מכיר ומבין את השוק שלך. אומדן מחירם של מטבעות קריפטוגרפיים מסתמך על קבוצה שלמה של גורמים ורכיבים של המטבע הקריפטוגרפי הסופי.

בשנה הקודמת עלויות המטבעות הקריפטוגרפיים הושפעו מהמשבר בממשלות, מהכללת התקשורת באזור ומהונו של הדולר האמריקני – בדיוק כהסברים ממומחים פיננסיים או כמרים ממשלתיים משכנעים. ככל שאנשים יותר קשורים לנכסי הצפנה שלהם; ככל שהגורמים השונים הללו יהיו משכנעים יותר.

החלפת מטבעות קריפטוגרפיים והתמודדות בפלטפורמות פיננסיות דיגיטליות אינן משחק ילדים. בחודשים האחרונים עלות הביטקוין משתנה באופן דרסטי. מטבעות דיגיטליים אחרים הפגינו ביטחון רב יותר, אך עם זאת זהו אזור אחר וממריץ ומושך באופן בלתי נמנע תיאורטיקנים.

אם אתה במידה רבה יותר סוג ‘כסף מתחת למיטה’, ככל הנראה זה לא השטח בשבילך. בכל מקרה, אם אתה שמח להתמודד עם אתגר כלשהו או שאתה נמרץ מחקר התקדמות חדשה, אז זה יכול להיות אזור מסקרן לחקור.

אתה צריך להשקיע במטבעות מטבעות?

קניית מטבע

אחת הסיבות שגורמות לכולם לשקול להכניס משאבים לכסף דיגיטלי היא ש -1,000 דולר שהושקעו בביטקוין בשנת 2013 היו שווים היום יותר מ -400 אלף דולר. לאחרונה, ICOs עשו תשואות אדירות שונות תוך זמן קצר. סטראטיס גייסה 600,000 דולר במהלך ה- ICO שלהם ביוני 2016 ומאז ראתה 63,000 אחוזים בעלות. Spectrecoin העלתה 15,000 $ בינואר 2017 במהלך ה- ICO שלהם ומאז עלתה ביותר מ 13,000%.

מכיוון שמטבעות דיגיטליים הם תנודיים, מומלץ להשקיע באופן יזום. דאטום העבירה את ה- ICO שלהם בסוף אוקטובר 2017, לאחר שהרגע העלתה 1.5 מיליון דולר עתודות טרום ICO. מכיוון שצורות כסף קריפטוגרפיות מבוססות על רשת ודיטום פשוט קיבלה עזרה, ספקולנטים מבינים כמעט בוודאות שהם יכולים להתחיל לשנות את המיזמים שלהם במהירות מתונה..

קניית מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות eToro

eToro הוא אחד התיווכים הטובים בעולם. כמעט ולא ניתן להבחין בין הפלטפורמה, פרושה באופן מפתה ופשוטה לחקירה. המשקיעים יכולים לתפוס מה עושים אחרים בפלטפורמה ולבצע מעקב עקבי במונחים של חילופים כדי להפוך את השקעותיהם לרווחיות גם בהתאם לדרישות השוק..

eToro עוזר לך ביצירת ארנק לאחסון המטבעות הקריפטוגרפיים שלך. יש לו תכונות בלעדיות כמו עמלות עסקאות נמוכות ואבטחה טובה יותר eToro הוא הרבה יותר נוח לשימוש.

eToro – פלטפורמת המטבעות הטובה ביותר

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

נקודות מפתח

  • אם אתה מעוניין לקנות מטבעות קריפטוגרפיים, עליך לדעת כמה צעדים בסיסיים לגבי בחירת המטבעות שאתה מוכן להשקיע בהם.
  • השלב הראשון של רכישת מטבעות קריפטוגרפיים הוא לימוד יסודות המטבעות הדיגיטליים ומיקומם בשוק.
  • התחל בחיפוש הגורמים המשפיעים על מחירי המטבעות השונים בשוק.
  • החליטו כמה אתם מחפשים להשקיע שכן על בסיס זה; אתה תחליט איזה מטבע תרצה לקנות.
  • בחר את סוג מטבעות הקריפטו שאתה מוכן לקנות על פי קנה המידה שלהם בשוק.
  • הגדר את חשבונך להחלפת מטבעות קריפטוגרפיים; זה בדרך כלל לובש צורה שיש פלטפורמה למיזם.
  • השתמש בפלטפורמה כמו eToro כדי לסייע לך בתהליך רכישת מטבעות קריפטוגרפיים.
  • מטבעות קריפטו הוכיחו את עצמם כמשתלמים ביותר. 1,000 דולר שהושקעו בביטקוין בשנת 2013 היו שווים היום מעל 400,000 דולר.

קרא גם:

מהם 9 Altcoins הראשונים להשקעה בשנת 2021?

מהו המטבע הצפוי הטוב ביותר להשקעה בשנת 2021?

מהם היתרונות של מסחר במטבעות מטבעות?

Altcoins לעומת אסימונים: מה ההבדל?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me