כיצד לקנות דאש: מדריך שלב אחר שלב

נאסף מביטקוין ופותח על ידי אוון דאפילד בשנת 2014, דאש הוא קוד פתוח ובלוקצ’יין קוד פתוח.

אם אתה מסתקרן מאיך לקנות דש אבל לא יודע איך השוק עובד – הישאר איתנו. אנחנו כאן כדי להדריך אותך בתהליך מקצה לקצה.

במדריך למתחילים זה, אנו מכסים כל דבר, החל ביסודות קניית Dash וכלה במציאת מתווך מקוון טוב.

יתר על כן, אנו שופכים מעט אור על רעיונות פופולריים של תכניות השקעה בדש, אחסון, עמלות פוטנציאליות ועוד.

קנו דאש בחמישה שלבים

לרכישת דש, הצעד הראשון הוא פתיחת קופה עם בורסה מוסדרת, הכנסת כספים, בחר DASH מרשימת פלטפורמת המסחר ולבסוף לבדוק & אשר כי מטבעות DASH הוסיפו לארנק שלך.

כללנו הדרכה בת 5 שלבים כיצד לקנות את Dash בחמישה שלבים בלבד.

שלב 1: הירשם עם פלטפורמת קריפטו מוסדרת המציעה גישה ל- Dash

שלב 2: בצע הפקדה לחשבונך

שלב 3: בחר DASH מרשימת נכסי הצפנה הזמינה

שלב 4: הזן את כמות ה- Dash שברצונך לרכוש

שלב 5: אשר את המידע שהוזן – מטבעות ה- Dash שלך יתווספו לתיק העבודות שלך

שלב 1: בחר מתווך מקוון מקוון או Exchange

כפי שניתן לראות מההדרכה המורכבת מחמישה הצעדים שלנו לעיל, עליך להירשם עם מתווך מקוון כדי לקנות את Dash.

אם תחליט להירשם לספק הצפנה הפופולרי eToro, תוכל לקנות מטבעות Dash ישירות.

המתווך המקוון מוסדר בתחומי שיפוט שונים, כך שתוכל לקנות מטבעות קריפטוגרפיים בצורה בטוחה ופשוטה. אנו הולכים לסקור את הרגולציה ביתר פירוט בהמשך מדריך זה.

אפשרות נוספת היא לקנות מטבעות דיגיטליים באמצעות בורסת קריפטו מקוונת. זה מאפשר לך להחליף דאש מטבע קריפטוגרפי אחר כגון ביטקוין או את’ריום.

עם זאת, חשוב להיות מודעים לכך שהחלפות הצפנה של צד שלישי אינן מוסדרות לרוב, ולכן אינן צריכות לעקוב אחר כללי רשות כלשהי..

מתווך הקריפטו המקוון eToro חזק במחלקה זו, שכן פלטפורמת הקריפטו אינה מוסדרת רק על ידי ארגונים כמו FCA, ASIC ו- CySEC – אלא גם רשומה ב- FINRA בארה”ב..

רשויות הפיקוח מספקות בטיחות למשקיעים, בשל הכללים המחמירים המוטלים על מתווכים המחזיקים ברישיון. המשמעות היא שעל ידי הרשמה למתווך כמו eToro תוכל לקנות את Dash עד תום ליבך – באופן מכריע, במרחב ידידותי למתחילים וסופר בטוח..

תַקָנָה

בהמשך מלמעלה, הרגולציה צריכה להיות בראש סדר העדיפויות כאשר שוקלים כיצד לקנות את Dash באופן מקוון. גופי הפיקוח מציעים לכם רשת ביטחון נגד ספקי קריפטו מוצלים – ומוטב שתאמינו שיש מאות פלטפורמות כאלה.

כפי שנגענו קודם לכן, כאשר נרשמים לבורסת הצפנה הסיכוי להיות מוגן על ידי רגולציה הוא מאוד לא סביר. זו קרקע מסוכנת, שכן היו סיפורים מסויטים רבים במהלך השנים של פריצה של חילופי מטבעות לא מוסדרים וגניבת מיליארדי דולרים בדרך..

זו לא האפשרות היחידה שלך, מכיוון שתמיד תוכל לאחסן את מטבעות ה- Dash שלך בעצמך לאחר ביצוע הרכישה. זה נעשה על ידי משיכתם לארנק הקריפטו האישי שלך. עם זאת, יש חסרון גדול באחסון מטבעות דיגיטליים משלך.

פירוש הדבר שאתה אחראי לחלוטין לא רק על בטיחות ארנק הצפנה שלך אלא גם על המפתח הפרטי הארוך שלך. אם אתה נכשל באחד הגורמים האלה, אתה די לבד.

לעומת זאת, המתווך המקוון המושלם והמווסת eToro יאחסן עבורך את מטבעות ה- Dash שלך שלא כדרך נזק. אחסון המטבעות הדיגיטליים שלך אינו כרוך בתשלום נוסף, ותוכל להירגע בידיעה שנכסי הצפנה שלך נשמרים בפלטפורמה מוסדרת..

שיטות תשלום

כשאתה חושב כיצד לקנות Dash בתנאי אמצעי תשלום, לא אמורה להיות לך בעיה בכלל. מתווכים מקוונים מודרניים מקבלים בדרך כלל שפע של סוגי תשלום.

זה בניגוד מוחלט לפני כמה שנים, שם האופציה היחידה שלך הייתה העברה בנקאית. כפי שאתה בוודאי יודע, זהו תהליך ממושך ולכן היה מעכב את רכישתך זמן מה.

מתווך הקריפטו eToro מקבל את סוגי התשלומים המהירים והנוחים ביותר. זה כולל כרטיסי חיוב / אשראי כגון ויזה, מאסטרו, ויזה אלקטרון, דיינרס קלאב ומסטרקארד. המתווך המקוון תואם גם לארנקים אלקטרוניים פופולריים במיוחד כמו PayPal, Skrill, Neteller, העברה מהירה, Klarna ועוד..

עמלות ועמלות

כאשר אתה בוחר לקנות את Dash, עליך להיות מודע לעמלות ולעמלות פוטנציאליות. אחרי הכל, לא הרבה בחיים הם בחינם, ומתווכים צריכים להרוויח כסף כדי לשמור על הגלגלים.

כל עוד העמלות הללו אינן גבוהות מדי, זהו מצב win-win. ספק הקריפטו נותן לך גישה לשוק ומבצע את ההזמנות שלך – אז הזמן את השוק נכון ותוכל להרוויח בקניית Dash מהנוחות של הבית שלך.

הרוב המכריע של המתווכים המקוונים יגבו דמי עמלה, ולעתים קרובות הם יהיו שונים זה מזה. המדריך שלנו כיצד לקנות מקף מצא כי עמלה מחויבת בדרך כלל על בסיס משתנה כנגד שווי ההימור שלך.

להסבר נוסף:

 • פלטפורמת Crypto Coinbase גובה 1.49% על כל עסק אחד – זה גם בכניסה וגם ביציאה
 • פירוש הדבר שאם אתה נכנס לעמדת Dash במחיר של 2,000 $, עליך לשלם ל- Coinbase 29.80 $
 • באופן דומה, אם היית נכנס לשוק עם 1,000 דולר היית צריך לשלם 14.90 דולר – וכן הלאה

בואו נסתכל על דוגמה פשוטה לאופן שבו עמלה מסוימת זו תשפיע על היכולת שלכם להרוויח מרכישת Dash שלכם:

 • אתה מבצע הזמנת קנייה בסך 1,000 דולר ב- Dash
 • אתה משלם 14.90 דולר עמלה ל- Coinbase (1.49% מ -1,000 דולר)
 • כאשר הגיע הזמן להוציא כסף, מטבעות ה- Dash שלך שוות 1,400 $
 • שוב אתה משלם עמלה של 1.49% – זה שווה 20.86 $
 • שילמתם ל- Coinbase עמלה בסך כולל של 35.76 דולר

כפי שאתה יכול לראות, אפילו עמלות קטנות לכאורה יכולות לאכול את הרווחים שלך בקרוב. אם היית נרשם ל- eToro לרכישת Dash, היית חוסך לעצמך 35.76 $. הסיבה לכך היא ש- eToro הוא מתווך ללא עמלה.

כשמדובר בעמלות פיקדון, אלה יכולים להשתנות מפלטפורמה לפלטפורמה. Coinbase גובה 3.99% על כל העסקאות בכרטיסי חיוב, כך שרכישת הדאש הראשונית בסך 1,000 $ בדוגמה שלנו הייתה עולה לכם 39.90 $.

ב- eToro, החיוב היחיד בגין ביצוע הפקדה הוא 0.5%. עם זאת, הדבר כרוך בתשלום רק אם אינכם מממנים את חשבונכם בדולרים אמריקאים.

גורמים חשובים אחרים

סקרנו כמה היבטים חשובים של אופן הרכישה של Das – כולל רגולציה, עמלות ועמלות. עם זאת, ישנם שיקולים אחרים במשחק.

בשם היסודיות, ראה להלן כמה דברים אחרים שכדאי להיות מודעים אליהם כשמחפשים מקום בטוח לקנות דש באינטרנט:

 • ידידותיות למשתמש: ידידותיות למשתמש חשובה יותר ממה שאנשים חושבים. הרבה יותר קל לקנות את Dash במרחב פשוט לניווט, מה שהופך הזמנות לפיסת עוגה עבור משקיעים מתחילים ומנוסים כאחד..
 • השקעה מינימלית: חשוב לבדוק את סכום ההשקעה המינימלי לפני שמתחייבים למתווך מקוון לקנות את Dash. אם אתה מתחיל, זה לא יהיה אידיאלי להיתקע עם מתווך שדורש מינימום של 250 דולר לכל רכישת קריפטו. ב- eToro תוכלו לקנות דאש החל מ- $ 25 ומעלה.
 • אִחסוּן: גורם נוסף שיש לזכור לפני ההרשמה הוא אחסון. לאחסן מטבעות Dash בעצמך באמצעות מתווך לא מוסדר, עדיף להימנע ממתחילים. בקניית מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות פלטפורמת קריפטו מוסדרת כמו eToro, תוכלו לאחסן את המטבעות שלכם בסביבה בטוחה ואמינה.

שלב 2: העלו תוכנית השקעה

האמרה אומרת ‘על ידי אי הכנה, אתה מתכונן להיכשל’. לכן לבוא עם תוכנית השקעה כשחושבים כיצד לקנות את Dash זה לא דבר מעניין.

אחרי הכל, עולם ההשקעות במטבע דיגיטלי הוא מקום תנודתי. תוכניות השקעה מנוצלות על ידי אנשים מכל הצורות, הגדלים ורמות המומחיות.

אם אין לך רעיון מטושטש מאיפה להתחיל – עיין ברשימה שלמטה.

לטווח ארוך או לטווח קצר

כשאתה שוקל כיצד לקנות את Dash – האם חושב שאתה מעדיף להשקיע ב- Dash על בסיס קצר או ארוך טווח?

משקיעי נכסי קריפטו לטווח קצר מבקשים להשיג רווחים קטנים על בסיס קבוע, על ידי ניצול מלא של תנודות המחירים לטווח הקצר. המשמעות היא לקנות את Dash ולמכור אותו תוך מספר ימים, שבועות או אפילו דקות ספורות.

ידוע כי מטבעות דיגיטליים עוברים ספרות כפולות ביום אחד, כך שכפי שאתה יכול לדמיין, תנודתיות זו יכולה להוות קרקע לרווחיות קבועה. כמובן, ראשית, עליך לתזמן נכון את השוק.

משקיעים ארוכי טווח של דש נוקטים אסטרטגיית ‘קנה והחזק’, שמשמעותה היא לקנות דש ואז להחזיק בה שבועות או חודשים לפני הפדיון. אסטרטגיית השקעה לטווח ארוך מבטלת את הצורך לדאוג לתנודות המחירים לטווח הקצר של הנכס הספקולטיבי ביותר..

מחיר מקף יעד

שימוש במחיר יעד דאש הוא אסטרטגיה שימושית בה משתמשים רבים. הבה נסביר עוד.

אם רכשתם את Dash ב -105.00 דולר ורציתם להגדיל את ההשקעה שלכם פי שלושה, המטבע הדיגיטלי יצטרך לעלות בערך ל -315 דולר. אם תרצה להכפיל את ההשקעה שלך, מטבעות דאש יצטרכו לעלות ל -210 דולר – וכן הלאה.

זה למעשה הרבה פחות סביר ממה שאתה יכול לחשוב. זה במיוחד המקרה כאשר לוקחים בחשבון שמחירו של דאש 1 היה 1,642 דולר בשנת 2017. שלוש שנים קודם לכן, מחירו היה 0.21 דולר בלבד. זה מראה עליית מחירים מוזרה רק כמה שנים

שקול השקעות רגילות

כפי שניתן לראות מלמעלה, דאש וכל המטבעות הקריפטוגרפיים לצורך העניין חווים באופן קבוע תנודות עצומות במחיר. זו הסיבה שזה יכול להיות רעיון טוב לבחון השקעות רגילות.

זה יכול להיות קל להיסחף עם ההוצאות. במקום להכניס נתחי ענק מתקציבך לרכישת דש – מומלץ לנסות גישה ‘לאט לאט’. המשמעות היא השקעה של סכום קטן על בסיס קבוע.

למשל, יש אנשים שבוחרים לבצע השקעות על בסיס חודשי, או מדי שבוע. בדרך זו אתה יכול להגדיל את רכישות ה- Dash שלך מעט ולעתים קרובות – מבלי להשפיע באופן דרמטי על הון המסחר שלך.

כפי שצוין קודם לכן, המתווך המוסדר eToro מאפשר לך לקנות את Dash מ- $ 25 בלבד לכל עסקה. ככזה, הדבר הופך את האסטרטגיה להשגה בקלות לכל מתחיל!

האם היית שוקל להשקיע ב לזנק?

שלב 3: פתח חשבון Broker Dash

אם אי פעם סחרת במניות וכאלה בעבר, תבחין כי פתיחת חשבון ברוקר של Dash היא זהה מיסודה. פשוט עבור לאתר הרשמי של המתווך שבחרת ולחץ על כפתור הצטרף עכשיו / הירשם.

לאחר מכן, עליך לספק לספק Dash את שמך, כתובתך, מספר הטלפון וכתובת הדוא”ל שלך. כל פלטפורמות ההצפנה המפוקחות נדרשות כחוק כדי לאמת גם את זהותך. כל שעליך לעשות הוא להעלות עותק ברור של תעודת הזהות שלך שהונפקה על ידי הממשלה, כמו דרכון או רישיון נהיגה. כל זה נוהג רגיל כחלק מ- KYC – לפי כללי הרגולציה.

כפי שנגענו קודם לכן, על ידי הרשמה למתווך מקוון מוסדר אתה מספק לעצמך רשת ביטחון נגד הרמאים הרבים בחלל. כדאי להימנע מכל הרשמה בפלטפורמות לא מוסדרות או בחילופי צד שלישי.

eToro הופכת את אופן הרכישה של דאש לחלק לא פשוט. בעוד שלפלטפורמות קריפטו מסוימות לוקח ימים לאמת את מזהה הלקוח, המתווך המכובד והמוסדר הזה משתמש בטכנולוגיה אוטומטית – כלומר בדרך כלל תוכלו לקנות את Dash תוך מספר דקות..

שלב 4: הפקדת כמה קרנות

מכיוון שבדקתם אמצעי התשלום שבחרתם מקובל – תוכלו להמשיך ולהפקיד כספים בחשבונכם החדש כדי לקנות את Dash.

הדרך המהירה והנוחה ביותר לקנות דש היא באמצעות כרטיס אשראי / חיוב או ארנק אלקטרוני. eToro הופך את התהליך הזה לבלתי נעוץ, מכיוון שהמתווך תואם למגוון רחב של סוגי תשלומים, כולל ארנקים אלקטרוניים כגון PayPal ו- Skrill..

אם אתה מעדיף העברה בנקאית מסורתית יותר, תוכל לקנות את Dash בדרך זו ב- eToro. עם זאת, זה יכול לקחת כמה ימים לעיבוד, כלומר הרכישה שלך ב- cryptocurrency תתעכב.

רוב ספקי ה- Dash שתיתקל בהם יקבעו סכום פיקדון מינימלי. המדריך שלנו כיצד לקנות מקף מצא כי מרבית המתווכים דורשים כל דבר שבין $ 0 ליותר מ -1,000 $ בכדי לגשת לשוק.

ב- eToro ההפקדה המינימלית היא 200 דולר, ואתה יכול לקנות דאש מ- $ 25 ומעלה!

שלב 5: הגדר הזמנת מסחר

כעת, לאחר שביצעת הפקדה בחשבונך החדש, תוכל לבצע הזמנה אצל המתווך המקוון שלך.

ההזמנה שאתה יוצר מספרת לספקית המטבעות את עמדתך ואת דרך הפעולה שיש לנקוט בה.

אנא ראה למטה רשימה של ההזמנות השימושיות ביותר לרכישת Dash.

קנה הזמנה

‘הזמנת הרכישה’ הפשטנית ביותר היא כניסתך לשוק, כדי לאפשר לך לקנות את דש.

אם אתה מאמין שמחירו של דאש יעלה – צור הזמנת רכש אצל המתווך המקוון שלך. זה פשוט כמו זה.

אם פלטפורמת ההצפנה מציעה ללקוחות מתקני ‘מכירה קצרה’, תוכלו ליהנות גם ממחיר דאש. זה מושג על ידי יצירת הזמנת מכירה.

הגבלה או סדר שוק

כידוע כעת, מחיר דאש משתנה בכל שנייה שחולפת, ואנשים רבים מנצלים עד תום את שינויי המחירים הזמניים הללו..

החל מהקלה ביותר – יש לבצע ‘הזמנת שוק’ אם ברצונכם לקנות את Dash במחיר הנוכחי או הקרוב ביותר. המשמעות היא שהמתווך המקוון שלך יבצע את ההזמנה באופן מיידי בשמך.

תמיד יהיה הבדל קל בין המחיר שעליו אתה מסכים בעת ביצוע ההזמנה שלך לבין המחיר שאתה מקבל.

לדוגמה, ייתכן שתבצע את הזמנת השוק שלך כאשר Dash עומד על $ 100.05 אך תקבל $ 100.04. סכום זה הוא בדרך כלל חסר חשיבות ובלתי נמנע, בגלל התנודה בערך של מטבעות דאש..

עכשיו, במקרה של ‘צו הגבלה’ – זה אומר למתווך שאתה רוצה לקנות את Dash במחיר ספציפי.

להלן דוגמה קלה לעקוב אחר צו הגבלה:

 • שווי ה- Dash מוערך ב- $ 100.02 אך אתה מחפש להיכנס לשוק במחיר של $ 103.00
 • אתה יוצר הזמנת מגבלה של 103.00 $
 • אם Dash עולה ל 103.00 $ – המתווך מבצע את ההזמנה שלך
 • באופן מכריע, הזמנת Dash שלך תישאר בהמתנה עד שתבטל אותה, או עד שתגיע למחיר הנ”ל

כפי שניתן לראות מלמעלה ההזמנות מהירות ונוחות למתחילים, והזמנות מוגבלות הן דרך נהדרת להיות ספציפית למחיר בעת רכישת Dash..

לְהַמֵר

כעת, כשיש לך אחיזה בהזמנות, עליך להחליט כמה ברצונך להמר – כלומר כמה דש אתה רוצה לקנות או למכור.

תידרש להשקיע יתד בכל עמדה לפני שהמתווך שלך יוכל לבצע את ההזמנה עבורך.

בעבר יעצנו כי התחשבות בהשקעות רגילות צנועות היא דרך נהדרת לרכוש את דאש, אולם בסופו של דבר זו החלטה שלך.

תוכל למתן את הסיכונים שלך על ידי רכישת Dash ב- eToro החל מ- $ 25. זוהי דרך נהדרת לבנות את תיק הקריפטוגרפים שלך תוך כדי למידה על הפעולות הפנימיות בשוק.

אשר הזמנה

לאחר שבחנתם את כל המידע שהזנתם ומרגישים מרוצים מהבחירות שלכם, תוכלו לאשר זאת.

בשלב זה, המתווך שלך יכול להמשיך ולבצע הזמנות לקנות / למכור ולשווק / להגביל וכאלה – על המוקד שצוין על ידך.

אם תעבור לתיק החדש שלך ב- eToro, תראה שכל מטבעות ה- Dash שרכשת נוספו!

שלב 6: אחסון המקף שלך

דאש ומטבעות קריפטוגרפיים רבים אחרים מאוחסנים על ספר ספר מבוזר, שהוא שונה למדי מכספי הפיאט שאנו אוגרים בבנקים גדולים של חברות ומשלמים מיסים באמצעות.

בכל הקשור לרכישת Dash, תוכלו לבחור בין בורסת קריפטו או מתווך מקוון. כפי שאמרנו, חילופי קריפטו לעיתים קרובות אינם בטוחים ולא מוסדרים.

לא רק זאת, אך בעת רכישת Dash באמצעות בורסה סביר להניח שתצטרך לקחת אחריות מלאה על ארנק הצפנה שלך. באופן פוטנציאלי זה ישאיר אותך ואת המטבעות הדיגיטליים שלך חשופים להאקרים.

בפלטפורמת הקריפטו החברתית הפופולרית eToro, תוכלו לקנות ולאחסן את Dash במרחב בטוח וידידותי למשתמש. הפלטפורמה נמצאת בפיקוח פיקוח של ה- FCA, ASIC, CySEC ו- FINRA עבור לקוחות אמריקאים. זה אומר שאתה יכול לקנות ולאחסן נכסי קריפטו ללא עלות נוספת, מבלי שתצטרך לדאוג לנוכלים הרבים שיש.

מוכן להשקעה לזנק?

שלב 7: מכירת המקף שלך

בשלב זה של המדריך כיצד לקנות מקף, אתה יודע שהרעיון הוא לרכוש את הנכס הדיגיטלי ולמכור אותו בזמן הנכון. מכירתו עבור יותר מכפי שקניתם אותו משווה להרווח ברכישה הראשונית שלך.

ציינו כי לקנות Dash באמצעות מתווך מוסדר זה הרבה יותר בטוח מאשר שטח לא מוסדר. מבחינת מכירת המטבע הקריפטוגרפי שלך, הדבר תקף.

בורסות מחייבות אותך להעביר מטבעות דיגיטליים מהארנק הפרטי שלך לפלטפורמה. לא רק זאת, אלא בגלל היעדר רגולציה, סביר להניח שתצטרך להחליף תחילה את מטבעות ה- Dash שלך למטבע מטבע אחר כמו ביטקוין – בעלות. לאחר מכן תצטרך לבקש משיכה.

אם תחליט להשתמש ב- eToro, מכירת ה- Dash שלך היא משב רוח. אתה פשוט צריך להיכנס לחשבון שלך ולמכור את Dash שלך. הכסף מהמכירה יישלח לאמצעי התשלום המקורי שלך לאחר שתבקש לפדות.

דרכים אחרות לקנות דאש בשנת 2021

למרות שדיברנו על כל המרכיבים החשובים ביותר כיצד לקנות את Dash, ישנן אפשרויות חלופיות.

1. קנו כרטיס חיוב מקף

מיליוני אנשים בכל רחבי העולם משתמשים בכרטיסי חיוב כדי לשלם עבור פריטים באינטרנט, ואתה יכול גם לקנות את Dash באותו אופן.

כל שעליך לעשות הוא למלא את פרטי הכרטיס שלך כרגיל בעת קניות באינטרנט. הזן את הסכום וודא שהמידע נכון. כשמדובר בזמן להוציא כסף ב- eToro, פשוט לחץ על ‘מכר’ והכסף יישלח לכרטיס החיוב שלך..

תמיד כדאי לבדוק עם כל ספק קריפטו, לפני ההרשמה, מה סכום ההפקדה המינימלי וסכום ההשקעה לרכישת דש עם כרטיס חיוב.

2. קנו כרטיס אשראי של Dash

בדומה לאמור לעיל, אתה יכול לקנות בקלות את Dash באמצעות כרטיס אשראי בבטחה. eToro תואם לסוגי תשלום שונים כולל כרטיסי חיוב וכרטיסי אשראי.

בדוק תמיד את העמלות אצל הספק שלך, שכן המדריך שלנו כיצד לקנות מקף מצא כי חברות כרטיסי אשראי מסוימות גובות “עמלת מקדמה במזומן”. תשלום זה עשוי להיות מוכר לכם ממשיכות כספומט.

‘עמלת מקדמה במזומן’ שנגבית נוטה להיות בין 3-5% ולכן בצעו ממצא עובדות משלכם לפני ביצוע ההתחייבות.

3. קנו Dash Paypal

PayPal ידועה בכל העולם בזכות היותה דרך מהירה ומאובטחת לתשלום באינטרנט. אמנם לא כל מתווך מקוון יאפשר ללקוחות לקנות את Dash באמצעות Paypal, אך eToro עושה זאת!

eToro מקבלת גם ארנקים אלקטרוניים כמו Skrill ו- Neteller, ועוד – בהתאם למדינת המגורים שלך.

4. כספומט מקף

מתחמי כספומט בהליכה ורכיבה אינם דבר חדש. עם זאת, כספומטים של Dash אינם דומים לכספומטים מסורתיים.

להפך, במקום למשוך כסף פיאט, אתה מכניס כסף פיאט. הכנס את הסכום שתרצה לקנות והמכונה תודיע לך כמה דש תקבל לפני שתדפיס קבלה.

צריך לומר, שלמרות שהכל נשמע מאוד נוח, העמלות שנגבות עשויות להגיע עד 10-20%. שוב, אנו חוזרים לברוקרים בטוחים ומפוקחים כמו eToro – שם תוכלו לקנות (ולמכור) דש על בסיס ללא עמלה..

כיצד לקנות דאש 2021 – פסק הדין

במדריך למתחילים שלנו כיצד לקנות את Dash 2021, דיברנו על כל דבר, החל מהיסודות וכלה באסטרטגיות ותשלומים פוטנציאליים.

זה סופר חשוב להיצמד כמו דבק למתווכים מוסדרים ומהימנים עבור חלק מההגנה הדרושה מפני הרמאים. כשיש כסף מעורב, צריך תמיד לטעות בצד הזהירות.

eToro בולטת כפלטפורמה ידידותית למתחילים מסיבות רבות ושונות. כלומר העובדה שהאתר קל לניווט, והמתווך רשום ומוסדר בכמה מדינות שונות. כאן אתה יכול לקנות בקלות את Dash על בסיס ללא עמלה.

לוקח פחות מ -10 דקות להירשם ל- eToro והמתווך מקבל מגוון אמצעי תשלום מהירים, בטוחים ומאובטחים.

eToro – המתווך הטוב ביותר לרכישה DASH

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

שאלות נפוצות

כמה קל לקנות את דש?

קל לקנות את דאש. עם זאת, אנו ממליצים לעשות זאת באמצעות מתווך מוסדר וללמוד את השוק לפני הצלילה פנימה.

מהי הדרך הבטוחה ביותר לקנות דש?

ללא ספק הדרך הבטוחה ביותר לקנות דאש היא באמצעות מתווך כגון eToro. עם למעלה מ -13 מיליון לקוחות, הפלטפורמה מוסדרת בכבדות על ידי ה- FCA, CySEC ו- ASIC – שלא לדבר על הרשמתה על ידי FINRA בארה”ב..

האם אוכל לקנות דאש 100 דולר?

אתה יכול לקנות 100 דולר של דאש. עם זאת, אם אתה מתחיל מומלץ להתחיל בהשקעות רגילות קטנות. בְּ eToro אתה יכול לקנות דאש מ- $ 25 בכל פעם!

אתה יכול להפסיד כסף בדש?

כן. אתה יכול להפסיד כסף ב- Dash ובכל נכס פיננסי אחר. הכל קשור להשגת הבנה בשוק והשמת ההזמנה הנכונה בזמן הנכון. אם אתה משער על עלייה או נפילה של דאש כהלכה – תרוויח כסף. אם ההפך יקרה תאבד כסף.

מה הכי שווה דאש?

הכי הרבה שווה דאש היה בשנת 2017, כאשר המטבע הקריפטוגרפי הגיע ל -1,642.22 דולר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me