כל מי שיש לו אפילו היכרות חולפת עם קריפטו, יידע כי הביטקוין הוא ללא ספק המטבע המפורסם מכולם. זה היה הקריפטוגרפי המקורי והוא כיום הגדול ביותר מבחינת שווי שוק – ובהפרש ניכר.

עם זאת, הביטקוין אינו חף מפגמיו וככל שהיתרונות של בלוקצ’יין נהיים מוכרים יותר ויותר, צצו כמה אלטקוינים עם שיפורים בעיתון המקורי של סאטושי נקמוטו. בין המצליחים שבהם הוא מטבע Binance.

אם אתה בוחן הזדמנויות להשקעה בקריפטו מלבד ביטקוין, אז מטבע בינאנס יכול בהחלט להיות החלופה המובילה לשנת 2021. בהשוואה הבאה נשקל את התכונות העיקריות של ביטקוין לעומת מטבע בינאנס ונראה כיצד התעשייה מדרגת כל אחת מהן. הצמיחה הפוטנציאלית של האדם לחודשים הקרובים.

האם מטבע Binance יכול לקחת את הכתר של ביטקוין?

מטבע בינאנס צבר תשומת לב רבה לאחרונה והוא אחד מקומץ האלטקוינים היחידים שמשך תמיכה רחבת היקף מחוץ לתחום הקריפטו. שווי השוק של Binance Coin זינק לפברואר חסר תקדים של 40 מיליארד דולר בפברואר לאחר עליית מחירים מדהימה, ואיפשר לו לעקוף את ליטקוין כמטבע הדיגיטלי הגדול בעולם השלישי ועורר ספקולציות מחודשות לפיה BNB יכול להיות האסימון שבסופו של דבר מפיל את הביטקוין..

חזרה בשנת 2019, דירוג וייס הציע לבינאנס מטבע השפעה כה משמעותית על שוק הקריפטו, עד שבסופו של דבר הוא יכול להחליף את הביטקוין.

זו לא תהיה הפעם הראשונה שמסמנים אלטקוין כקוטל הביטקוין, כך שתמיד צריך לקחת תחזיות כאלה בזהירות. עם זאת, אלטקוין בתנועה מהווה לעתים קרובות הזדמנות השקעה טובה יותר – במיוחד בטווח הקצר.

אז כדאי להשקיע במטבע בינאנס או לקנות ביטקוין בשנת 2021? ערכנו את ההשוואה הבאה כדי לראות כיצד כל מטבע מתאים זה לזה, וכיצד הם משתבצים בשוק הקריפטו הרחב יותר..

מטבע ביטקוין לעומת מטבע בינאנס: השוואה בין BNB ל- BTC

בין אם תשקיעו במטבע בינאנס ובין אם תקנו ביטקוין בשנת 2021, שניהם צפויים לצמוח בחודשים הקרובים ושניהם עשויים להישאר בסוגר העליון של מטבעות קריפטוגרפיים בעתיד הנראה לעין. אבל כדי לראות מבט אובייקטיבי על ביטקוין לעומת מטבע בינאנס, ראשית עלינו לבחון את התפתחות כל מטבע.

מטבע Binance לעומת Bitcoin: מה ההבדלים העיקריים ביניהם

להלן הדרכים החשובות ביותר בין שני הנכסים:

רקע כללי

הביטקוין היה המטבע הציבורי הראשון והיה אחראי פחות או יותר לבדו על הצבת טכנולוגיית הבלוקצ’יין על המפה. פותח בשנת 2009, ביטקוין נתן מהפכה בעולם הפיננסים ומשך במהירות עניין מצד משקיעים חושבים קדימה.

מעטים האנשים מחוץ לחוגי ה- IT שמעו על בלוקצ’יין לפני הביטקוין. הטכנולוגיה מאפשרת לבצע עסקאות מאובטחות של עמיתים לעמית ללא צורך ברשות מרכזית, כמו בנק או ממשלה. הכוונה מאחורי הביטקוין הייתה אפוא להציע אמצעי תשלום חלופי לעסקאות קמעונאיות ומוסדיות.

בעוד שחלק מהנתונים הפיננסיים המיינסטרים חששו בתחילה מיכולתו של ביטקוין להחזיק ערך, הדעות התחלפו במהרה כאשר משקיעים מוקדמים החלו לראות תשואות ענק – בשנת 2013 בלבד, ערך אסימון BTC יחיד זינק סביב 150 דולר ליותר מ -1,000 דולר..

מטבע בינאנס (BNB) הוא שמו של המטבע המקורי המשמש לעסקאות שבוצעו בבורסת הצפנה בינאנס. המטבע פותח במקור בבלוקצ’יין את’ריום, אך נדד לרשת האם כאשר הושקה הבורסה המבוזרת של בינאנס בשנת 2017..

להיות האסימון המקורי של Exchange Binance זה עניין די גדול בפני עצמו. בזמן כתיבת שורות אלה, הבורסה הייתה הגדולה ביותר בעולם מבחינת נפח המסחר, ועיבדה מעל 1.4 מיליון עסקאות בשנייה.

Binance Coin משמש כמדיום להחלפה ברשת, כלומר האסימון חווה נפח מסחר גבוה מאוד בעצמו, אך הוא גם נתמך באופן נרחב כאפשרות תשלום עמית לעמית, ולמרות שהוא אינו נתמך על ידי PayPal, רשת Binance חשפה לאחרונה את BinancePay – פלטפורמה מתחרה לעסקאות קמעונאיות.

עסקאות ומהירות

כאשר משווים ביטקוין מול מטבע בינאנס חשוב להבין כמה הבדלים מרכזיים. אחת התכונות העיקריות המסמנת אסימון אחד מהשני היא האופן שבו הרשתות שלהם מתמודדות עם עסקאות. אם אתם מתכננים להשקיע בביטקוין למשל, עליכם להיות מודעים לכך שזה תחום בו המטבע ספג מידה מסוימת של ביקורת לאורך השנים..

הביטקוין מסתמך על פרוטוקול הוכחת העבודה, שבו מחשבים ברשת מתחרים פותרים משוואות מורכבות כדי לאמת חסימות חדשות בשרשרת – תהליך המכונה כרייה. לוקח בערך עשר דקות להיווצר חסימות חדשות ברשת הביטקוין, שהיא ארוכה משמעותית מכמה קריפטוסים אחרים.

כריית BTC דורשת גם כמות עצומה של מחשוב והיא מאוד עתירת משאבים, כך שכורים מתוגמלים על עבודתם עם אסימונים של ביטקוין. מידע נוסף על כריית ביטקוין ניתן למצוא כאן.

Binance השיקה לאחרונה את Binance Smart Chain לפיתוח אפליקציות מבוזרות. ארכיטקטורה כפולת-שרשרת זו חוללה מהפכה כיצד רשת Binance מעבדת עסקאות ושיפרה באופן משמעותי את יכולת ההרחבה שלה.

הרשת החכמה החדשה של Binance מתיימרת זמן יצירת בלוק של פחות מ -3 שניות – אשר, בואו נודה בזה, מפוצץ את זמן החסימה של Bitcoins מחוץ למים. הזמן המהיר יותר מושג באמצעות חדשנות במערכת הדו-שרשרתית ושימוש במנגנון ההסכמה המהיר יותר של הוכחה. BNB מציעה גם עמלות מסחר נמוכות בהרבה מבלוקצ’יין ביטקוין, כך שבאמת אין השוואה בין ביטקוין לעומת מטבע בינאנס בכל הנוגע לעסקאות..

היצע וביקוש

אם אתה עדיין משקיע בביטקוין, ייתכן שאתה תוהה כיצד מטבע שניתן לייצר באמצעות רשת מחשבים יכול להחזיק כל ערך אמיתי. התשובה לשאלה זו נעוצה במנגנון הדפלציה המובנה של ביטקוין.

ההיצע הכולל של BTC מוגבל ל -21 מיליון מטבעות – לעולם לא יהיו יותר מכך. בהמשך למגבלה זו על ההיצע הכללי, התגמול המושג לכורי ביטקוין מצליחים מצטמצם בחצי במרווחי זמן קבועים – תהליך המכונה, באופן לא מפתיע, כחצי. זה מגביר למעשה את המחסור באסימוני ביטקוין בחינם ברשת, שבאופן תיאורטי יעלה את ערך ה- BTC בשנים הבאות..

גם הביקוש לביטקוין לא מראה סימני האטה. למעשה, בסוף 2020 PayPal התחילה לתמוך ב- BTC, ופתחה את מטבע הקריפטוגרפיה בפני 300 מיליון המשתמשים שלה.

כפי שציינו, מטבע בינאנס הוא האסימון המקורי לבורסת הקריפטו הגדולה בעולם, ולכן ברור שיש לו ביקוש גבוה במיוחד. למעשה, בזמן כתיבת שורות אלה, BNB היה בעל נפח מסחר של כ -6,773,230,572 דולר, מה שהציב אותה היטב בתוך עשרת הקריפטוסים הראשונים עבור גורם זה בלבד..

מבחינת ההיצע, לבינאנס מטבע יש גם מנגנון דפלציוני מובנה, אם כי הוא שונה בהרבה מזה של ביטקוין. אחת לרבעון, בינאנס משתמשת ב -20% מהרווחים שלה כדי לקנות חזרה את BNB ו’שרוף ‘אותה, כלומר בעצם מחיקה לצמיתות מהרשת.

תהליך זה אמור להימשך עד 100 מיליון מטבעות Binance נקנו ונשרפו – מהווים 50% מכלל ההיצע של 200 מיליון. התרגול מגביר את המחסור ב- BNB וגם, בתיאוריה, את ערכו.

מטבע בינאנס לעומת ביטקוין: איזו השקעה טובה יותר?

הפרטים הטכניים כולם טובים וטובים, אך כפי שידוע לכל מי שמכיר את שווקי המטבעות הקריפטוגרפיים, מטבע ההשקעה הטוב ביותר מנקודת מבט טכנית לא תמיד מספק את ההשקעה הטובה ביותר. אז איך עוד נוכל להחליט בין ביטקוין לעומת מטבע בינאנס?

כאשר שוקלים אם להשקיע בביטקוין או לקנות מטבע בינאנס בשנת 2021, עלינו לקחת בחשבון מגוון גורמים. ראשית, ניתוח תנועות המחירים ההיסטוריות יכול להציע רמזים לאופן שבו מחיר מטבע מושפע מכוחות שוק מסוימים. אנו יכולים גם לאחד את הניתוח הטכני של פלטפורמות קריפטו מובילות כדי לבנות מושג למה לצפות בחודשים הקרובים.

לבסוף, כדאי לשים לב גם למה יש לדמויות מפתח בענף הפיננסים. לעיתים, הערות של רשות מובילה כמו מייק נובוגרץ או אילון מאסק מספיקות כשלעצמן כדי להעלות את המחירים, ופעמים אחרות, הערות נשמעות על רקע חלק מהניתוחים המעמיקים ביותר שיש.

מטבע ביטקוין לעומת מטבע בינאנס: היסטוריית מחירים

היסטוריית המחירים של מטבעות היא המידע היחיד האמין שיש לנו ב- 100%, כך שהוא צריך להיכלל תמיד בכל חיזוי מחיר. אם שום דבר אחר, זה יכול לציין כיצד מטבעות עברו אירועים פוליטיים או כלכליים מסוימים ובכך כיצד הם עשויים להיות מושפעים מאירועים כאלה בעתיד.

BTC

זה הוגן לומר שביטקוין חווה צמיחה די מרשימה לאורך כל קיומו. כמו כמעט כל הקריפטוסים, היא החלה להיסחר בפרוטות ואף לא הגיעה לשוויון עם הדולר האמריקני עד 2011.

בדוק: מדוע הביטקוין מתפוצץ בשנת 2021

עם זאת, מאז BTC חווה עלייה מטאורית. בין השנים 2011-2013 מחיר אסימון ביטקוין בודד עלה עד 1,242 דולר – מה שאומר שמי שבחר להשקיע בביטקוין בשלב מוקדם ראה תשואות ענק.

לאחר מכן BTC הגיע למחיר שיא נוסף של 19,783.06 דולר בשנת 2017, כאשר המשקיעים המוסדיים המרכזיים החלו לשים לב ולהוסיף קריפטו לתיקים שלהם. למרות שהמחיר צנח מספר פעמים מאז 2017, בעת כתיבת שורות אלה ביטקוין ניפץ את השיא הקודם שלו ובפברואר 2021 הגיע לשיא של קצת יותר מ- 50,000 $..

מטבע בינאנס

למטבע בינאנס לא היה מסלול מחירים אופייני, בכך שהוא נשאר בטווח מחירים צר למדי במשך רוב קיומו. BNB עלתה על הדולר האמריקאי בפרק זמן מפתיע – בשנת המסחר הראשונה שלה. עד ינואר 2018 הוא הגיע לשיא של 23.91 דולר – לא סכום עצום לאסימון, אך עדיין צמיחה מרשימה לשנת מסחר.

קרא גם: יתרונות וחסרונות של השקעה במטבע בינאנס

במשך 18 החודשים הבאים בערך, מחיר BNB זינק בין 10 ל -20 דולר לפני שחווה שור בקיץ 2019 שראה כי המחירים עלו לשיא של 38 דולר בחודש יולי של אותה שנה. עם זאת, מטבע Binance חזר במהירות לסוגיה של $ 10 – $ 20 והתנודד בטווח זה עד סוף 2020.

עם זאת, בשבועות הראשונים של 2021, Binance Coin הפך לסטרטוספרי. זרם של אפליקציות וחילופים חדשים שפותחו ברשת החכמה שיצאה לאחרונה, בשילוב עם הפסקת ההליכים המשפטיים נגד פורבס ראתה את מחיר BNB לעלות מעל 338 $, מה שהופך אותו לקריפטוגרפי השלישי בגודלו לפי שווי שוק.

מטבע ביטקוין לעומת מטבע בינאנס: תחזיות עתידיות

מטבע הדברים, העלייה הפתאומית במחיר של BNB הפכה את תחזיות המחירים הקיימות למיותרות במקצת. עם זאת, מרבית פלטפורמות הצפנה המובילות ניסו להעריך מחדש את הדברים. ביטקוין חווה צמיחה שיאית גם בפתיחת שנת 2021, כך שתחזיות העתיד הן המקום בו התחרות של ביטקוין מול מטבע בינאנס באמת מתחממת.

BTC

ניתן לומר כי ל- BTC יש תחזיות חיוביות למדי לשנת 2021. TradingBeasts, למשל, צופה כי ביטקוין יחזיק את עליית המחירים האחרונה שלה וימשיך לסחור הרבה מעל מחיר ממוצע של 40,000 $ להמשך השנה, ויטפס בהתמדה ל 46,143 דולר עד דצמבר. מדובר במחירים ממוצעים אך הפלטפורמה צופה זאת BTC יכול להגיע גם ל -57,000 דולר לפני סיום השנה.

אחת התחזיות האופטימיות יותר מגיעה מסוכנות התחזיות לכלכלה. הפלטפורמה מאמינה כי BTC לא רק תחזיק בצמיחה האחרונה שלה, אלא שתמשיך במסלול דומה, לשבור 100,000 דולר לאסימון עד סוף השנה.

תמונה: DigitalCoinPrice

DigitalCoinPrice נוחת איפשהו בין TradingBeasts לבין סוכנות תחזית הכלכלה, ומנבא כי הביטקוין יגיע לממוצע מכובד ביותר של 84,000 $ לאסימון עד דצמבר 2021.

למרות הפרדה ניכרת, מרבית האנליסטים המובילים בקריפטו צופים צמיחה עבור BTC ולכן כל מי שביקש לרכוש ביטקוין בשנת 2021 יכול באופן סביר לצפות להחזר חיובי על השקעתו..

מטבע בינאנס

DigitalCoinPrice יצא במהירות מהבלוקים עם תיקונו חיזוי מחיר מטבע בינאנס. לפלטפורמה ריצת השוורים המרשימה של המטבע מתחדדת מעט לקראת הקיץ, לפני שהתכנסה שוב לסכום של 435 דולר בספטמבר. לאחר מכן רואים בפלטפורמה את מטבע Binance מסיים את השנה במחיר של $ 372.51 – עלייה של כמעט 44% במחיר בעת כתיבת שורות אלה..

בינתיים, WalletInvestor צופה כי BNB תמשיך בפועל בהצלחתה ותמשיך לטפס לאורך 2021. לפלטפורמה מחיר מטבע הבינאנס יגדל בהתמדה מחודש לחודש, עד שהגיע לשיא של 468 דולר בסוף דצמבר..

שוב פעם, הסוכנות לתחזיות כלכלה שורי להפליא ביחס למטבע בינאנס, כאשר הניתוח שלו מציע כי BNB תעלה יותר מפי שניים עד סוף השנה ותסגור את דצמבר בשיא של 696 דולר..

מטבע ביטקוין לעומת מטבע בינאנס: מה אומרים המומחים

החלק האחרון בניתוח מטבע הביטקוין לעומת בינאנס מביא את מה שיש לדמויות הפיננסיות והמטבעות המובילות בעולם לומר על כל אסימון..

הביטקוין קיבל דחיפה עצומה כאשר טסלה של אילון מאסק חשף א רכישת BTC של 1.5 מיליארד דולר. בפברואר 2021. החדשות דרבנו את ביטקוין לקראת שבירת השיא שלו, שראתה שהמטבע מגיע לשיא כל הזמנים של מעל 54,000 $.

הביטקוין קיבל גם הרבה גיבוי מכמה קולות בולטים למדי מהעולם הפיננסי המרכזי. מממן מייק נובוגרץ – תומך ביטקוין ותיק – מאמין ש- BTC כבר בדרך לפרוץ את מחסום 100,000 $. “זה מרגיש שאנחנו הולכים להתאגד קצת באזור זה של 50,000 דולר … אבל הרגל הגדולה הבאה היא עד 100,000 דולר,” אמר המייסד והמנכ”ל בחברת Galaxy Digital Holdings Ltd..

בינתיים, מנכ”ל ויזה, אל קלי, שקל גם את הדיון בביטקוין, המתאר את המטבע הקריפטוגרפי כ”זהב דיגיטלי “ומציע שניתן להוסיף BTC לרשת התשלומים של החברה שלו.

כל אלה חדשות נהדרות עבור כל מי שבחר להשקיע בביטקוין, אך מה לגבי מטבע בינאנס? די אם נאמר שלאלטקוין אין ממש גיבוי נרחב של ביטקוין, אבל זה לא בלי תומכיו המפורסמים.

האנליסט והסוחר של הקריפטו, ניקולס מרטן, שיבח את דמי ה- BNB כמעט ולא קיימים ברשת החכמה בינאנס. הוא אכן שיער כי שור ה- BNB עשוי להיות מותש כעת, אך המשיך ואמר כי המשקיעים יכולים להוסיף לו חשיפה אם הם מאמינים שיש לפחות סיכוי של 10% שהוא ישלוט במרחב DeFi..

בְּמָקוֹם אַחֵר, למטבע בינאנס יש גם תומך לא סביר באגדת הרוק של KISS ג’ין סימונס. סימונס, שהוא גם משקיע מצליח, התעקש שהוא לא מקדם את המטבע, אך בכל זאת פנה לטוויטר כדי להודיע ​​שהוא קנה 300 אלף דולר של BNB.

נראה כאילו תחרות הביטקוין מול בינאנס מטבעות היא חד צדדית מעט כשמדובר בחוות דעת מומחים, אך יש לציין כי העולם הפיננסי המרכזי עדיין מעט מאחורי הזמנים בכל הנוגע לאלטקוינים האחרונים..

אל תחמיץ:

חיזוי מחיר ביטקוין 2021-2025

חיזוי מחיר מטבעות בינאנס

כיצד מטבע Binance מדד לעומת קריפטוסים אחרים?

שקלול של ביטקוין מול מטבע בינאנס הוא דבר אחד, אך יש לזכור שלאסימונים אלה יש תשתיות שונות בתכלית, ואף ניתן לטעון כי השימוש העיקרי בהם שונה. בעוד שביטקוין נועד אך ורק כמערכת תשלומים של עמיתים לעמית, מטבע בינאנס קיבל חיים כמדיום חילופי..

דרך מעניינת יותר לחקור היא כיצד Binance משווה לקריפטואים אחרים – לא פחות Ethereum, שהוא סוג של פסאודו-הורה עבור Binance Coin שכן במקור התארח במטבע החדש יותר..

Etheruem הוא המטבע השני בגודלו לפי שווי השוק, כך שהוא בהחלט יכול להיות הענק הבא שייפול בעקבות BNB. מומחים בתעשייה העלו אירוע “מהבהב” פוטנציאלי, שבו מטבע בינאנס עשוי להפיל את את’רום וזו אפשרות ממשית מאוד אם תהיה צריכה מוגברת של אפליקציות DeFi מבוססות בינאנס על פני מקבילות מבוססות אתריום..

רשת Binance מארחת כיום 67 יישומים מבוזרים, שנמצאים עדיין הרחק מאחורי Ethereum, אך הרשת החכמה החדשה של Binance מציעה עמלות נמוכות בהרבה וכבר מתארחת אצל שני שחקנים גדולים בנוף ה- DFi של דפי: ונוס ו- PancakeSwap, שכבר יצרו עסקה. נפח של 14 מיליארד ומיליארד דולר בהתאמה.

מה שקורה בין את’ריום למטבע בינאנס נותר לראות, אך בהחלט נראה כאילו ליטקוין לא יתפוס את מקומו כמטבע מספר 3 בקרוב..

מטבע בינאנס לעומת ביטקוין: מסקנה

זה אולי נראה כאילו ביטקוין לעומת מטבע בינאנס אינו תחרות אמיתית, אך האחרון חווה עלייה גדולה יותר במחיר מבחינת אחוזים – והרי האחוז נחשב למשקיעים..

בין אם תבחרו להשקיע במטבע בינאנס או לקנות ביטקוין בשנת 2021, רוב האנליסטים מאמינים כי אתם יכולים לצפות לראות צמיחה מרשימה למדי. כמובן שההערכות משתנות מאוד, אך שני האסימונים נועדו להערכה במהלך השנה הקרובה.

בעוד שביטקוין חווה הצלחה יותר מיינסטרימית מאי פעם, הפוטנציאל של הרשת החכמה החדשה של Binance רק מתחיל להתממש. במציאות, טענה לביטקוין לעומת מטבע בינאנס היא נקודה מרכזית – המשקיע החכם בוחר את שניהם עבור תיק ההשקעות שלהם.

אז האם מטבע בינאנס הוא השקעה טובה יותר מביטקוין?

קשה מאוד להשוות ביטקוין מול מטבע בינאנס מכיוון שהם פועלים בדרכים שונות מאוד. מבחינת השקעה, עדיף לראות אותם כמשלימים זה את זה כחלק מתיק מגוון. בסופו של דבר שניהם מכוונים לצמיחה ובחירה כזו או אחרת עשויה להתגלות כשיחה קשה בשלב זה.

מטבע בינאנס חווה צמיחה חסרת תקדים בשבועות הפתיחה של 2021, ולמרות שהדברים עשויים להירגע לקראת מרץ / אפריל, אלטקוין צפוי להמשיך להעריך את שנת 2022. הבחירה להשקיע במטבע בינאנס כעת – כחלק ממגוון מגוון תיק – יכול בהחלט להתגלות כהחלטה טובה.

כיצד להשקיע במטבעות בינאנס ובביטקוין

אם אתם מחפשים להשקיע במטבע בינאנס או לקנות ביטקוין בשנת 2021, אך אתם חדשים בסצנת הקריפטה, אתם אולי תוהים כיצד תוכלו להתחיל לבנות את הפורטפוליו שלכם..

הדבר הראשון שתצטרך לעשות הוא לפתוח חשבון עם מתווך מכובד. לרוב המשקיעים אנו ממליצים eToro מכיוון שהיא אחת הפלטפורמות המובילות כיום בשוק ומציעה גישה למגוון טוב של מטבעות. ישנם גם שפע של חומרי למידה עבור משקיעים מתחילים.

אתה יכול לפתוח חשבון תוך מספר דקות – כל מה שאתה צריך זה כמה פרטים אישיים וצורה מזהה תקפה למטרות אימות. לאחר שתתחיל לפעול, תהיה לך גישה מהירה למחירי הקריפטו האחרונים ותוכל להתחיל לבצע עסקאות בלחיצת כפתור.

eToro – הפלטפורמה הטובה ביותר לרכישת קריפטוסים

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

שאלות נפוצות

מה הקריפטוגרפיה הטובה ביותר להשקעה בשנת 2021?

חודשי הפתיחה של 2021 כבר היו תקופה מרגשת מאוד בשוק הקריפטוגרפים וכמה מטבעות זינקו לשיאים שוברי שיא. רוב המשקיפים המזדמנים כנראה כבר חשבו להשקיע בביטקוין, אך ישנם גם כמה אלטקוינים שיכולים להתגלות כהשקעה טובה יותר – אלה כוללים דוגקוין, ליטקוין ומטבע בינאנס..

היכן אוכל לקנות מטבע קריפטוגרפי בשנת 2021?

אחת הפלטפורמות הטובות ביותר לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים היא eToro. הוא מציע ממשק משתמש אינטואיטיבי ושפע כלים לניטור תנועות המחירים.

ביטקוין נגד. מטבעות קריפטוגרפיים אחרים

  • ביטקוין מול את’ריום
  • ביטקוין לעומת אדווה
  • ביטקוין לעומת ביטקוין מזומן
  • ביטקוין מול קרדנו
  • ביטקוין מול דוגקוין
  • עשרת מטבעות המטבע החשובים ביותר אחרים מאשר ביטקוין

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me