Contents

מטבעות הצפנה הטובים ביותר לרכישה בחודש זה: מרץ 2021

מהו הקריפטוגרפיה הטובה ביותר לקנות החודש? מחפש את 15 המטבעות הטובים ביותר לרכישה במרץ 2021? כיסינו אותך!

שוק הקריפטוגרפים הצעיר משתנה מהר מאוד. שבועות או אפילו ימים לאחר מכן, ערך קריפטוגרפי יכול להשתנות באופן דרמטי.

מטבעות קריפטוגרפיים טובים לקנות בחודש אחד יכולים לצנוח בערכם בחודש הבא, וגם ההפך אפשרי. מטבע שכולם העלו בדעתו יכול להיות בן לילה לא רלוונטי ומושקע לגב הזיכרונות שלנו.

אז מה המטבע הקריפטוגרפי הטוב ביותר לרכישת מרץ 2021? ריכזנו עבורכם רשימה של 15 אפשרויות והסבירו מדוע הם הטובים ביותר שתוכלו לשים על עצמכם.

אם אתה רוצה לצלול לשוק הקריפטו במהירות ובקלות Exchange eToro!

אתה תמיד צריך להיות מחפש אחר הקריפטו העתידי הבא בכל עת.

15 מיטב המטבעות הטובים ביותר לרכישה במרץ 2021:

 1. אתריום (ETH)
 2. ביטקוין (BTC)
 3. מטבע בינאנס (BNB)
 4. מקף (DASH)
 5. Zcash (ZEC)
 6. Teos (XTZ)
 7. אדווה (XRP)
 8. קרדנו (ADA)
 9. ליטקוין (LTC)
 10. מזומן ביטקוין (BCH)
 11. כוכבים (XLM)
 12. ניאו (NEO)
 13. EOS (EOS)
 14. TRON (TRX)
 15. IOTA (MIOTA)

עם יותר מ -7,000 מטבעות קריפטוגרפיים שכבר נמצאים בשוק, בחירת המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר לרכישה אינה דבר קל לעשות.

אל תפחד, אנחנו בחינוך המסחרי שמנו רשימה של מטבעות הקריפטו הטובים ביותר לקנות החודש.

מדי חודש אנו נותנים לך עדכון לגבי מטבעות הקריפטו הטובים ביותר לרכישה. לכן, הקפד להוסיף סימניה לדף זה! תמיד תמצאו כאן את המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים ביותר לרכישה!

זכור! אם כי אלה עשויים להיות המטבעות הדיגיטליים המובילים שקולים לקנות לחודש מרץ 2021, מטבעות קריפטוגרפיים הם עדיין נכסים תנודיים מאוד ואינם מתאימים לכל המשקיעים!

וודא שאתה מבין את הסיכונים הכרוכים בכך!

(בנוסף, בסוף יש לנו כמה קריפטוסים נוספים שתוכלו לשים עליהם עיניים!)

מטבעות הצפנה הטובים ביותר לרכישה במרץ 2021:

1. אתריום (ETH) – בדרך ל -2,754.80 דולר למטבע במרץ הקרוב?

את’ריום גונבת את המקום הראשון של מומחים לקריפטוגרפיה הטובה ביותר לחודש מרץ 2021! את’ריום ראתה כמה מהרווחים החזקים ביותר (מלבד הביטקוין, אליו נגיע עוד רגע!), וזהו סביר מאוד להניח שאת’ריום לא מימש את מלוא הפוטנציאל עדיין.

אכן, את’ריום עשוי אפילו להיות מוערך מאוד, מתבררים יותר ויותר ככל שתבדוק מה צפוי לשנת 2021.

ראשית, את’ריום הוא עדיין מלך החוזים החכמים, יישומים מבוזרים ו אסימונים של ERC-20, שממנו עשויים מטבעות קריפטוגרפיים פופולריים רבים אחרים (הם מתארחים בבלוקצ’יין את’ריום). זה הופך את אתריום לאחד המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר לקנות עד כה.

מה שמוביל אותנו אל בום ה- DeFi. DeFi מייצג ‘מימון מבוזר’, וזו דרך לחבר סוחרים ישירות ללא שימוש של צד שלישי, כגון מתווך. רשת את’ריום היא המקום בו נבנות רוב יישומי DeFi.

כל הפעילות הזו המתבצעת ברשת את’ריום מראה עד כמה היא שימושית לקהילת המטבעות הרחבה יותר, וככל שדה-פי גדל, זה בהחלט ישפיע על Ethereum..

ואז שנית, ואולי חשוב מכך, הוא את’ריום 2.0, המעבר המיוחל להוכחת המוקד. כעת יש להזכיר כי זה יתרחש במספר שלבים, כאשר התהליך יחל בדצמבר 2020.

וכך, כנראה שאנחנו לא צפויים לראות משהו משמעותי במרץ הקרוב, אבל זה יכול להיות רעיון טוב לקנות ולהחזיק את Ethereum עד שנעשה זאת.

אחרון חביב, אל לנו לשכוח זאת העלייה הדרמטית במחיר הביטקוין תשפיע הכי הרבה על את’ריום. אתה מבין, סוחרי קריפטו רבים מתחילים בביטקוין ואת’ריום הם בדרך כלל מה שהם קונים אחר כך.

ומה שזה כנראה אומר הוא שעם כל ההתרגשות סביב הביטקוין, תהיה זרם של סוחרים חדשים שמתחילים לקנות אותו, וברגע שיש להם טעם לקריפטו, סביר להניח שהם הולכים לטרוף את את’ריום..

אם אתה מרגיש ש- Ethereum הוא עדיין מלך החוזים החכמים והיישומים המבוזרים, אז Ethereum יכול להיות המטבע הטוב ביותר לקנות עכשיו..

תחזיות מחיר אתריום לשנת 2021 נראות טוב. הסוכנות לתחזיות כלכלה צופה שאת’ריום יכול להגיע שיאים של 2,277 דולר למטבע או שפל של 1,313 דולר במרץ 2021.

בהמשך לכך, הם גם צופים כי עד דצמבר 2021, את’ריום יכול להגיע לשפל של 1,850 $ ולשיא של 4,500 $. מעניין לציין, אפילו הנמוכה ביותר מבין שתי האפשרויות היא עלייה מהמחיר הנוכחי של את’ריום.

previsioni bitcoin הוא הרבה יותר אופטימי לחודש מרץ, ומנבא זאת את’ריום יגיע עד 2,754.80 דולר למטבע!

קרא את המאמר שלנו על Ethereum כאן.

שקלת לקנות אתריום (ETH)?

2. ביטקוין (BTC) – בדרך להגיע ל -100 אלף דולר עד סוף השנה?

אם אתה מופתע שביטקוין לא ציין את המקום העליון שלנו למרץ 2021, ובכן אל תהיה! זכור, אנו בוחנים את המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר לקנות, ולא את המטבעות הקריפטוגרפיים היקרים ביותר!

ולדעתנו, את’ריום היא קנייה טובה מעט יותר החודש. אנו בוחנים מה מוצע במיוחד לחודש מרץ.

רק בגלל ש- Cryptocurrency הוא הערך הגבוה ביותר והידוע ביותר, אין פירושו שהוא ייתן לך את הרווח הרב ביותר.

מה שאתה באמת רוצה לחפש הם מטבעות קריפטוגרפיים המספקים את מירב ההזדמנויות, שיש להם מספיק תנודתיות מבלי להיות מסוכנים מדי.

עכשיו אחרי ינואר ופברואר מדהימים, נראה כי הביטקוין מצא נקודות תמיכה והתנגדות חדשות – 40,000 ו -50,000 $. ואנחנו עדיין צריכים לראות אם הביטקוין יכול לחלוף על פני זה ולהביא אותנו לנקודת הזהב שכולנו חולמים עליה.

באופן לא מפתיע, תחזיות ביטקוין לשנת 2021 יכולות לפעמים להיות קצת מטורפות. במרץ 2020 אנתוני פומפיאנו, המייסד והשותף בחברת Morgan Creek Digital, ניבא את זה עד דצמבר 2021, הביטקוין יהיה שווה 100,000 דולר!

Gov Capital ניבא תחזית מציאותית יותר, מתוך אמונה על כך את ‘הטוב ביותר האפשרי חיזוי מחיר לביטקוין בסוף שנת 2021 הוא 67,947 $, שזה עדיין עלייה לא רעה.

ה מחיר BTC התחיל להשתגע בפברואר 2021, כאשר טסלה קנתה 1.5 מיליארד דולר בביטקוין והחל לקבל את BTC כתשלום עבור מוצריה. מחיר הביטקוין עלה, לאחר החדשות, ל -56,000 דולר למטבע.

זה התחיל להיראות כאילו התחזיות של פומפליאנו על ביטקוין שיגיעו ל -100 אלף דולר מתגשמות!

בעוד שרבים מרגישים שביטקוין הוא קנייה מובהקת, עליכם לזכור זאת תמיד קיימת אפשרות שהמחיר עלול לקרוס שוב. אז היו מוכנים לאפשרות הזו!

הדבר העיקרי שסוחרי הקריפטו צריכים לחפש עכשיו הוא אם הביטקוין יכול להגיע לנקודת 50,000 $ שוב ולעבור על פניו. אם זה יקרה, זו תהיה קנייה ברורה עבור סוחרים רבים, אך איש אינו יכול לדעת באמת היכן כנראה המחיר ייפסק לאחר נקודה זו..

אולי רעיון המסחר הטוב ביותר לביטקוין כרגע הוא לקנות בסביבות 40 אלף דולר ולמכור סביב 50 אלף דולר. אך זכרו להיות מוכנים לאפשרות של קריסת מחיר של ביטקוין!

קרא את המאמר שלנו על ביטקוין כאן.

שקלת לקנות ביטקוין (BTC)?

3. מטבע בינאנס (BNB) – הרווחים הגדולים ביותר של שנת 2021 עד כה?

סערה מושלמת עומדת להתבשל ממש מול מטבע בינאנס בשנת 2021, ומארץ ‘נראה כאילו זה אולי הזמן הטוב ביותר לעלות על הספינה הזו כשהיא משייטת במים לא שומרים.

למה?

ובכן, אם ביטקוין אכן יעלה יותר ערך בשנת 2021, בורסת Binance – בורסת המטבעות הגדולה בעולם, בהפרש משמעותי – עתידה לזכות בתשומת לב רבה, וזה יהיה שימושי מאוד עבור סוחרי הצפנה. איזה מטבע בינאנס שוכב.

אמנם אין שום דבר מעניין טכנית במטבע הזה, במקום זאת, כמו Tether, זה מטבע שירות. מטרתו לתת לך הנחה אם אתה משתמש במטבע בבורסת Binance כדי לשלם עבור עמלות.

כל עוד מטבע Binance יישאר פעיל בשימוש בבורסת Binance, תמיד יהיה לו נפח טוב. ונפח המסחר הזה הוא שמעניק לביננס דחיפה אדירה בערכה.

אם אתה מסתכל על תרשימים כלשהם המתאם די ברור; נפח מסחר גדול מביא לעלייה גדולה עוד יותר במחיר של BNB, ופברואר 2021 לא היה יוצא מן הכלל.

למעשה, במהלך שבוע אחד בפברואר Binance Coin עלה בערכו עד 102% ועלה באופן זמני לקריפטוגרפי השלישי בגודלו לפי שווי שוק (הוחלף על ידי קרדנו רק בסוף החודש).

הדבר היחיד שצריך להיזהר ממנו הוא אם בורסת בינאנס מתכננת אי פעם להקטין את ההנחה שמציע המטבע. אך מאז שנת 2019 נראה כי אין בכוונתם לעשות זאת.

הסוכנות לתחזיות כלכלה צופה שמטבע בינאנס יכול להגיע שפל של 217 $ לשיאים של 335 $ למטבע במרץ 2021.

בינתיים Gov Capital צופה ש- BNB תגיע 347.42 $ עד סוף 2021 ו 504.99 $ בחמש שנים.

אם אתם מחפשים מטבע קריפטוגרפי שיוזיל את השימוש בבורסת Binance או פשוט מרוויח מכל המסחר המהומה בבינאנס, Binance Coin הוא המטבע הטוב ביותר לקנות במרץ 2021. מטבע Binance יכול להיות אחד הטובים ביותר מטבעות קריפטוגרפיים לקנות עכשיו.

קרא את המאמר שלנו על Binance Coin כאן.

שקלת לקנות בינאנס (BNB)?

4. מקף (DASH) – האם עדכונים יכולים לקחת את הקריפטו הזה ל 489 $?

בזמן שכולם דיברו על את’ריום 2.0, מעט הם לא הבינו שדאש אולי רק אחד מהם.

Dash ידוע בעיקר בזכות ‘שליחה פרטיתהתכונה, שיכולה שלח עסקאות באופן אנונימי, אך לאחרונה היא נערכה לשחרור גרסה חדשה של Dash, ה- פלטפורמת דאש, מה שיאפשר למפתחים ליצור אפליקציות מבוזרות על גבי רשת Dash, באופן דומה מאוד לאת’ריום.

אבל זה לא הכל. כדי להבטיח שכל ה- DApps הללו לא מפריעים למשלוח עסקאות יומיומי, הם יוסיפו שכבה שנייה עבור ה- DApps. (זה לא נשמע קצת כמו Cardano, לא?)

העדכון יהיה גם כביכול לשפר מהירות וביטחון גם, כולל באפליקציית DashPay.

אנחנו גם לא צריכים לשכוח ש- Dash נוצר על ידי זיוף Litecoin, שמבחינה טכנית הוא מתקדם יותר מביטקוין בכמה דרכים.

זה כאילו דאש פשוט הסתכל סביב מה שכולם עושים בקהילת הצפנה וגנב את כל הרעיונות הטובים ביותר שלהם! (שום דבר לא בסדר עם זה אם הכל עובד!)

בהמשך לכך, דש הוא אחד ממטבעות הקריפטו המעטים שבאמת פיצחו את העולם השלישי והגיעו ללא בנקים, דבר שמטבעות קריפטוגרפיים רבים רצו שהם יוכלו לעשות..

כפי שהוא נכון לעכשיו, Dash פופולרי במיוחד באמריקה הלטינית, כאשר ונצואלה היא אחד המקומות החמים העיקריים שלה.

כל זה יכול להיות שדאש די מוכן לקפוץ על משטח השיגור בדרכו לחלל החיצון, ובגלל זה מרץ 2021 נראה כמו הרגע הטוב ביותר לקנות מוקדם..

פברואר 2020 היה הכי משובש שראינו שדש זכה מאז 2017, צובר ערך רב ואז מפסיד ממנו לא מעט. בזמן כתיבת שורות אלה, דאש היא שווי השוק ה -24 בגודלה לפי CoinMarketCap.

לחודש מרץ 2021, מסחר בהמות מנבא זאת המחיר המקסימלי של Dash יהיה 235.40 $, והמינימום יהיה 160.07 $.

כשדאש כבר נסחר מעל למקסימום אותו חיזו חיות המסחר, תחזית זו עשויה להיות שמרנית מדי.

הסוכנות לתחזיות כלכלה רואה הרבה יותר פוטנציאל בחודש מרץ, ומנבא ש- Dash יגיע 489 דולר בגובה הגבוה ביותר ו -180 דולר בגובה הנמוך ביותר.

אם Dash ישחרר את העדכון החדש במרץ, תחזית זו עשויה להתאים יותר למציאות.

עבור סוחרי קריפטו ששואלים מהו מטבע הקריפטו הטוב ביותר מסביב להשקעה כרגע, לזנק יכול להיות אפשרות טובה למדי ביותר ממה שאפשר.

קרא כאן את המאמר שלנו על תחזיות מחיר של Dash.

שקלת לקנות מקף (DASH)?

5. Zcash (ZEC) – חציון לפני מספר חודשים עשוי להוביל לקריפטו הזה לירות לירח!

בדיוק כמו Dash, Zcash הוא מטבע נוסף עם דגש על פרטיות ואנונימיות שכדאי לקחת בחשבון.

מה שגורם ל- Zcash להתבלט כקנייה נהדרת לחודש מרץ 2021 מעל לכל מטבעות הפרטיות הוא שהם פשוט עברו א מחצית בחודש נובמבר 2020, וכך הוקטן תגמול החסימה לבלוק ממוקש במחצית.

וכך, זה רק עניין של זמן עד שנראה פעולה מכך, בדיוק כפי שעשינו מביטקוין לפני כן.

האם שימו לב, אם אנו רואים פיצוץ כלשהו מ- Zcash, זה כנראה יהיה הרבה יותר מאוחר בשנה, מה שהופך את הקנייה בחודש מרץ לתזמון מושלם. (נכון לעכשיו, מספר 51 בלבד ב- CoinMarketCap הופך אותו לאיסוף קל.)

לאלה התוהים כיצד Zcash פועלת, היא משתמשת בטכנולוגיית ה- zk-SNARK חסרת ידע אפס, שהיא שיטה לאימות עסקאות מבלי לחשוף מידע רגיש..

‘אפס ידע’ כלומר שהם לא צריכים לדעת שום דבר עלייך כדי לאשר עסקה, ומונעים כל דליפת מידע.

עוד דבר מגניב במיוחד שאתה צריך לדעת על Zcash שהופך אותו לבשיל להתפוצץ הוא פרוטוקול המסוכך שלהם, שישפר את התקשורת בפלטפורמה..

החשש העיקרי היחיד סביב Zcash הוא שכמה בורסות מטבעות קריפטוגרפיים מתחילות למחוק מטבעות פרטיות, ההוויה הידועה ביותר ביטרקס (גם דאש ומונרו הושפעו), אז היזהר היכן אתה מתכנן לקנות את Zcash.

לכן, אם אתה מרגיש שפרטיות ואבטחה צריכים להיות הגורמים העיקריים של מטבע מטבע, Zcash יכול להיות המטבע הטוב ביותר שלך לקנות במרץ 2021.

הסוכנות לתחזיות כלכלה צופה שבמרץ 2021 זקש יגיע בין 93 דולר הנמוך ביותר ל -204 דולר הגבוה ביותר למטבע.

מסחר בהמות לא כל כך אופטימי, נותן חיזוי של 138.79 דולר בשיא ו 94.37 דולר הנמוך ביותר.

זה צפוי לחלוטין מכיוון שעליית המחירים של זקש מההליבציה שלהם צפויה רק ​​כמה חודשים, מה שהופך את המחירים הנמוכים למדי מושכים.

קרא את המאמר שלנו על זקש כאן.

שקלת לקנות Zcash (ZEC)?

6. Tezos (XTZ) – עלייה של 40.19% מגיעה במרץ הקרוב?

הזדמנות קנייה מושלמת ממש כאן! בסוף פברואר, טזוס התחיל לאבד ערך רב בעוד האלטקוינים האחרים עלו. למעשה, על פי בנסון טוטי, כותב עבור מטבע העת, Tezos איבד עד 30% מערכו ביום אחד.

טזוס מוח על ידי כמה מהאנשים החכמים ביותר בקריפטו – בעל ואשתו ארתור וקתלין ברייטמן – ומחזיק בהבטחה רבה..

אלה שיודעים על Tezos יודעים שהיה לה אחד ה- ICO הגדולים אי פעם, שגייסה 232 מיליון דולר בביטקוין ובאתר. אבל נקודת המכירה העיקרית של Teos היא שהיא נועדה להיות גמישה מאוד באופן פיתוחו.

Teos מתמקד ב’ממשל ‘. ביסודו של דבר, המשמעות היא שהם מאמינים שעל ידי תהליך קבלת החלטות חזק ומבוזר, הם יכולים לצאת חזקים יותר מכל מטבעות הקריפטו האחרים..

באופן תיאורטי הם יוכלו להסתגל לכל שינוי ולשלב או להוריד את מה שעושה ולא עובד. חשוב מאוד לזכור, מה שאנו חושבים שהוא חדשני כיום לא יכול להיות מחר, והקריפטו אינו חסין מכך.

למרות חודש פברואר קשה, התחזיות עבור Tezos עדיין טובות מאוד, כאשר רבים עדיין צופים גידול בהמשך השנה.

ומבט לאחור על ההיסטוריה האחרונה, שנת 2020 הייתה גם שנה טובה עבור טזוס. הביקוש לטזוס גדל וגרם לעליית מחיר ה- XTZ, ואפילו להגיע לזה שיא כל הזמנים של $ 4.44 באוגוסט 2020.

אם החזונות של ביטקוין שקופץ בערכו מתגשמים וזה אכן מעלה את ערך האלטקוינים, טזוס יכול לראות עלייה גדולה והשקעה בחודש מרץ יכולה להיות רעיון נהדר..

לפי משקיע ארנק, המחיר של טזוס עשוי להגיע ל -5.96 דולר בשנה אחת ועד 11.55 דולר בחמש שנים.

בינתיים, Digitalcoin צופה שעד מרץ 2021, טזוס יגיע למחיר ממוצע של 4.60 דולר, עלייה של 40.19%.

אם אתה מאמין ש- Cryptocurrency המתמקד בקבלת החלטות מבוזרת הוא הדרך ללכת, Tezos עשוי להיות אחד המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים ביותר לקנות במרץ 2021..

קרא את המאמר שלנו על Tezos כאן.

שקלת לקנות Teos (XTZ)?

להשקיע בטזוס

7. אדווה (XRP) – עדיין בעלייה למרות התביעה של SEC!

ב- 24 בדצמבר 2020, ה- SEC (רשות ניירות ערך בארה”ב) יצרה את הסיכוי הטוב ביותר לפתוח תפקיד עם ריפל מזה זמן רב..

בעיקרו של דבר, ה- SEC לוקח את אדווה לבית המשפט מכיוון שהם מאמינים ש- XRP הוא למעשה נייר ערך, לא מטבע מטבע, ולכן הפיכת כל הכסף שגייסו עד כה מסוחרים קמעונאיים לבלתי חוקית (מכיוון שהוא לא היה רשום).

לפני ההתקלות הזו נראה היה כי ל- Ripple יש מערכת יחסים די טובה עם ה- SEC, לשווא של מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, שלא אהבו איך הם מתקרבים כל כך לרגולטורים או שמצאו את זה מעורר השראה שהם מנסים לעבוד איתם..

אבל, למרבה הצער, למרות הקרבה המרומזת של היחסים ביניהם, ה- SEC עדיין הלך אחרי Ripple, שבוודאי הטריד אנשים רבים בראש מעבדות Ripple.

בכל מקרה, בעוד שמבחוץ המצב הזה נראה די מדאיג (מרכזיות רבות הפסיקו זמנית להציע XRP בארה”ב), רבים מאמינים כי ה- SEC חרג מכך ודי גרוע מכיוון שיש טונות של ראיות לטובת ריפל. (למידע נוסף על ויסות הצפנה בסוף מאמר זה!)

כך, בסופו של דבר, סביר מאוד להניח כי אדווה תזכה בתיק, מה שככל הנראה ישפר את המחירים. כמובן, אף אחד לא יכול להבטיח זאת. תמיד יש אפשרות שמערכת המשפט האמריקאית תשחק מלוכלכת ותרצה לתת דוגמה לריפל.

בסוף פברואר נראה כי אדווה מתאוששת, ואפילו נראית חזקה יותר מול הדולר מאשר לפני החדשות הרעות. לעת עתה, עבור אלה שכבר מחזיקים באפל, יהיה זה חכם להחזיק בה עוד קצת.

עבור מי שלא יודע הרבה על Ripple, זה הרבה יותר מסתם קריפטו, זה חילופי דברים שמאפשר לך להעביר כל מיני כספים מהר יותר וחוצה גבולות הרבה יותר מהר מאשר בנקים ומוסדות מסורתיים.

מה שהופך אותו לכל כך ייחודי הוא שתוכל לשלוח תשלום למשלמי לירות שטרלינג למישהו, ש- Ripple היה ממיר ל- XRP, וכשהוא יגיע למקבל זה יכול להיות במטבע שלו, נניח שהיורו.

הסוכנות לתחזיות כלכלה מנבא זאת XRP יגיע למינימום 0.27 $ ולמקסימום 0.50 $, שהיא למעשה עלייה מלפני כמה חודשים כאשר ה- SEC שקעה בהם את שיניהם, ואולי בקרוב נראה מגמת עלייה מתעוררת.

סיטי טלגרף מצייר תמונה שונה מאוד מתוך אמונה בכך אדווה תחל במרץ 2021 במחיר של 0.98 דולר והיא עשויה להגיע לשיאים של 1.22 דולר. שיאים כאלה יתאפשרו רק אם תתרחש מגמת עלייה חזקה.

אם אתה מרגיש שהדרך היחידה בה קריפטוגרפיה יכולה להצליח היא בגיבוי הבנקים, הרי ש- Ripple תהיה ככל הנראה המטבע הטוב ביותר לקנות במרץ 2021. למרות כל הדרמה, Ripple נשאר אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר לקנות..

קרא את המאמר שלנו על חיזוי מחיר אדווה כאן.

שקלת לקנות אדווה (XRP)?

8. קרדנו (ADA) – שוורים חושבים ש- 4.22 דולר אפשרי החודש!

קרדאנו נכנס בחמקה אל תוך מקום 3 בקריפטוגרפיה המובילה לפי שווי שוק בסוף פברואר 2021. יש שיגידו שסוף סוף הגיע הזמן להכיר.

בהשוואה למטבעות אחרים, הם אחד הבודדים שמראים מעט יציבות וצמיחה בחלק האחרון של החודש ולבסוף פרץ את מחסום $ 1 לראשונה מאז 2017, וזה לא נראה כאילו הם גמורים עדיין.

Cardano בולט בבלוקצ’יין ouroboros שלו. בקיצור, Cardano טכנית יש שתי חסימות, אחת לטיפול בעסקאות בסיסיות ואחת לטיפול בחוזים חכמים.

מה שעושה הרעיון הגאוני הזה הוא למנוע העמסת יתר של רשת Cardano עם יותר מדי עסקאות, שבאופן תיאורטי צריך להאיץ אותה ולמנוע בעיות מדרגיות..

לפי Capital.com, אחרי תקופה נמוכה איטית בינואר, קרדאנו עלה בשיעור של עד 329%. בסך הכל, לשנת 2020, קרדאנו עלתה במחיר של 200%!

הסוכנות לתחזיות כלכלה צופה כי במרץ 2021, Cardano תגיע לשפל של 0.92 $ ולשיאים של 2.36 $ (פער די גדול, מה שמצביע על תנודתיות מסוימת).

בזמן previsioni bitcoin הוא אפילו יותר שורי, מאמין בכך ADA עשוי להגיע עד 4.22 $ למטבע. זכור כי Cardano כרגע הוא סביב $ 1, ולכן 4 $ הוא גידול עצום!

אם אתה חושב ש- Cardano הוא הקריפטו הטוב ביותר לתיקון הבעיות של cryptocurrency במהירות ובדרגיות, אז זה יכול להיות אחד המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים לקנות.

קרא את המאמר שלנו על Cardano כאן.

שקלת לקנות קרדנו (ADA)?

9. ליטקוין (LTC) – 360 דולר עד דצמבר 2021 נראה כמו אפשרות!

פעם, ליטקוין הייתה חדשות גדולות והייתה אחת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים לרכישה, אך ככל שקריפטואים נוספים פרצו למקום, זה לאט לאט התחיל לדעוך ברקע, אבל זה לא אומר שכבר לא שווה לקנות!

יש עדיין הרבה הזדמנויות להרוויח מ- Litecoin. זה עדיין שם ביתי ואחד המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים לקנות כיום.

שלא לדבר על זה, זה מטבע החשבון השמיני בגודלו לפי שווי שוק ויש לו היסטוריה ארוכה יותר מרוב המטבעות הקריפטוגרפיים האחרים, מה שהופך אותו לאמין ואמין יותר. זה אולי אחד האלטקוינים הבטוחים ביותר לסחר.

ליטקוין עשוי להיות למעשה הגידור הטוב ביותר כנגד ביטקוין, מציע הרבה מאותה פונקציונליות אך עם תכונות מעט טובות יותר, כולל עמלות נמוכות יותר, אבטחה טובה יותר, מהירויות עסקאות מהירות ומכסה של 84 מיליון מטבעות שאי פעם ניתן ליצור (פי ארבעה מזו של ביטקוין).

לדברי קונור ספטון מ Currency.com, כמו מטבעות קריפטוגרפיים רבים אחרים, ליטקוין איבד ערך רב סביב מרץ 2020 אך אז עלה 57.2%.

ואז, בדצמבר 2020, התחלנו לראות איזושהי תנועה אמיתית מ- Litecoin, ועד בפברואר 2021 הוא התחיל להגיע לרמה שלא נראתה מאז מרץ 2018. לכן, אנו עשויים להיות על סף מגמת עלייה.

מסחר בהמותתחזיות מחיר של Litecoin לחודש מרץ 2021 מספרות סיפור טוב. הם צופים כי ליטקוין יגיע ל מחיר מקסימלי של 187.26 $ ומחיר מינימום של 127.33 $ במרץ 2021. וגם מטבעות צופה כי ליטקוין עשוי להגיע ל -360 דולר עד דצמבר 2021.

אם אתה עדיין אוהד של בית הספר הישן, אלטקוינים ראשונים על הסף, אז ליטקוין יכולה להיות המטבע הטוב ביותר לקנות במרץ 2021.

קרא את המאמר שלנו על Litecoin כאן.

שקלת לקנות ליטקוין (LTC)?

10. מזומן ביטקוין (BCH) – עדכון Scalenet יוביל למחיר של 952 $ עד יולי?

בפרק זמן קצר יחסית Bitcoin Cash חלף מ -5 ל -12 מבחינת שווי שוק. אבל זה עשוי לשחק לטובת סוחרי הקריפטו!

ממש כמו דאש, לביטקוין קאש יש כמה עדכונים חדשים שיגיעו השנה או בשנת 2022 שעשויים להגדיל את ערכו, כלומר לקנות עכשיו יכול להיות רעיון טוב.

לפי GlobeNewswire, העדכון העיקרי שאנו יודעים עליו הוא הקדמה של ‘Scalenet’ שיכול לכאורה לייצר בלוקים בגודל 256MB. תיאורטית, זה אמור להאיץ באופן דרמטי את זמני העסקה.

ועוד עדכון מגניב הוא הצגת “הוכחות כפולות הוצאה”, תכונה שמתווספת לצמתים ולארנקים כאחד. מטרתם להגביר אפס אבטחה ברשת ביטקוין קאש.

ביטקוין קאש הוא אולי האלטרנטיבה הטובה ביותר למי שלא בטוח בביטקוין; אנשים שמעדיפים לחזור לאופן שבו ביטקוין היה פעם, אך אינם קיצוניים כמו תומכי Bitcoin SV (יש הרבה איבה בין הקבוצות האלה!).

לפי הסוכנות לתחזיות כלכלה, ביטקוין מזומן יכול להיות שווה עד 760 דולר למטבע עד סוף שנת 2021. במיוחד עבור חודש מרץ, הם צופים שפל של 299 דולר לשיאים של 581 דולר.

מעניין, אם מסתכלים על התחזיות שמספקת סוכנות התחזיות לכלכלה, נראה שהם מאמינים שהמחיר יהיה הגבוה ביותר בסביבות אמצע 2021 עם שיא של 952 $ עד יולי, לפני שהתחיל לרדת שוב לקראת סוף השנה.

זה יכול להצביע על כך שכדאי לקנות עכשיו ביטקוין מזומנים במטרה למכור בקיץ.

מסחר בהמות צופים כי לחודש מרץ 2021, הם מצפים מחיר מקסימלי של 530.655 $ ומחיר מינימום של 360.846 $.

אם אתם מחפשים אלטרנטיבה ראויה לביטקוין, Bitcoin Cash יכול להיות אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר לקנות בשנת 2021.

קרא את המאמר שלנו על Bitcoin Cash כאן.

שקלת לקנות מזומן ביטקוין (BCH)?

11. כוכבים (XLM) – יצירת קריפטו לאוקראינה עשויה להביא לנו 0.55 דולר!

ייעודו של כוכב נראה קשור לאדווה. כוכב הופיע כאשר מייסד שותף של ריפל ג’ד מק’לב (גם מייסד הר גוקס) הקים את סטלר עם ג’ויס קים לאחר שלא הסכים עם הכיוון שאליו נוקט ועזב.

השניים מתחרים מאז.

מבחינה טכנית הם דומים מאוד, ו שניהם נועדו לספק העברות חוצות גבולות שמאפשרים אסימון (Lumens או XLM, במקרה של Stellar). אבל שם נגמרים בעיקר הדמיון.

Stellar מספקת גם חילופי מבוזרים שם ניתן לסחור במגוון נכסים, אפליקציות תשלום המשתמשות באסימונים המגובים במטבע והם יצרו גם שירות לתשלומי מיקרו שיכול לשמש להפניית אנשים ברשת.

אמנם כל זה טוב ויפה, אבל הסיבה האמיתית שאנחנו מתרגשים מכוכבים היא בכך ש בינואר 2021 הוכרז כי אוקראינה מתכננת להשתמש בטכנולוגיית הבלוקצ’יין של Stellar לפתח מטבע דיגיטלי של הבנק המרכזי (CBDC).

כאשר מדינות רבות בוחנות את האפשרות ליצור מטבע דיגיטלי כזה (סין כבר מקדימה במשחק זה), אם זה יתאים לאוקראינה, יכולנו לראות את Stellar משמש יותר בנקים מרכזיים אחרים ליצירת CBDCs אחרים. נכון לעכשיו, אנחנו לא ממש בטוחים מתי הפרויקט הזה יתחיל.

אם נחזור למערכת היחסים של סטלר עם ריפל, סטלר עשוי להיות הגדר החיה הטובה ביותר למי שמחפש אלטרנטיבה, במיוחד סוחרים אמריקניים מודאגים.

סוחרים שכבר בנו עמדה עם XRP צריכים לשקול להשקיע גם בכמה כוכבים. המצב עם ה- SEC צפוי להימשך זמן מה עד שנראה איזושהי החלטה.

זה יכול להשפיע לרעה על אדווה באותה תקופה, או שזה יכול פשוט להימשך זמן רב עם מעט פעילות. כוכבים הם ללא ספק האלטרנטיבה הטובה ביותר האפשרית. למרות שהמחיר עוד לא יעלה, זה עשוי להיות זמן טוב להסתבך.

previsioni bitcoin מנבא תנועה נחמדה כלפי מעלה ל 0.55 דולר למטבע במרץ 2021, בעוד הסוכנות לתחזיות כלכלה הערכות בין 0.24 דולר הנמוך ביותר ו -0.44 דולר הגבוה ביותר.

קרא את המאמר שלנו על כוכבים כאן.

שקלת לקנות כוכבים (XLM)?

12. ניאו (NEO) – עדכון Preview5 עשוי לקחת אותנו ל -63.25 $?

רבים שכחו את הכוח שניאו הפעיל פעם. בשנת 2017, במהלך הפריחה האחרונה של קריפטוגרפיה, ניאו עבר מ- 0.14 $ נמוך לכמעט 200 $ למטבע!

האם אתה יכול לדמיין להיכנס כל כך מוקדם? ובכן, זה יכול להיות אפשרי אם אכן ההיסטוריה תחזור על עצמה. מכיוון שאולי אנו עומדים להיכנס לעוד בום קריפטו, ניאו עשוי פשוט ליצור שיא חדש.

נועד להיות ידידותי לרגולטורים, ניאו יכול לשמש לאסימון סוגים שונים של נכסים. הם מציעים גם גישה ריכוזית יותר, שונה מקריפטוסים אחרים המנסים להימנע מכך.

רבים האמינו שאחרי שסין הודיעה על רגולציה מחמירה יותר על מטבעות קריפטוגרפיים ופיתחה מטבע דיגיטלי משלהם (DCEP) שקריפטות המיוצרות בסין יופסקו או שייאלצו לעזוב (TRON, למשל, עברה להתגורר בסן פרנסיסקו).

ידיעה זו גרמה לסוחרי קריפטו רבים לספקנים לגבי מעורבותם עם ניאו, למקרה שייסגר. אבל הם לא עשו זאת. אבל זה לא היה המקרה, למעשה, ההתמקדות של ניאו ברגולציה הצילה אותם.

סביר להניח שממשלת סין ראתה שניאו לא מנסה להחליף את רנמינבי (המטבע הסיני) ו העובדה שהם היו ריכוזיים לעומת מבוזרים כמו רוב הקריפטוסים האחרים הייתה כנראה מושכת כיוון שזה עשוי להיתפס כיציב יותר.

ניאו חיבה את עצמה כ מערכת אקולוגית הולכת וגדלה שמטרתה לא רק להיות המובילה בפיתוח חוזים חכם אלא הבסיס לדור הבא של אינטראקטיביות בין-לאומית בין רשתות. מטרותיו אינן זהות לזו של ביטקוין, להיות מזומנים דיגיטליים גרידא.

ויכולתו של ניאו לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם ממשלת סין נראית ככל הנראה שמשמעותה יהיה להם מונופול על דפים וחוזים חכמים במדינה, בעוד דגים גדולים יותר כמו את’ריום עשויים להיאבק בתקנה.

הסיבה הגדולה ביותר להתרגש מנאו במרץ 2021 היא שחרורו של תצוגה מקדימה 5, המאפשר שימוש אורקל בבלוקצ’יין בפעם הראשונה. זה יהיה דחיפה עצומה ליכולות החוזה החכם שלהם.

ליטפורקס צופה שניאו יגיע שפל של 15 דולר וגבהים של 19 דולר למטבע במרץ 2021, אך סביר להניח ששתי התחזיות נמוכות מדי.

בינתיים, הסוכנות לתחזיות כלכלה מנבא שפל של 25.16 $ ושיאים של 63.25 $, שעשוי להיות סביר יותר.

אם אתה מאמין שלניאו יש פוטנציאל לשנות את עתיד ההשקעה בקריפטוגרפים, ייתכן שהוא הקריפטו עבורך.

קרא את המאמר שלנו על תחזיות ניאו מחיר כאן.

שקלת לקנות ניאו (NEO)?

13. EOS (EOS) – שבירת משולש סימטרי עלולה להוביל לעלייה של 480%!

‘הרוצח את’ריום’ חזר בנקמה! שנת 2020 הייתה שנה ממש טובה עבור EOS ומארס 2021 ממשיכה במגמה חיובית זו, בעקבות זינוק במחיר בסוף פברואר.

EOS הוא מתמודד אמיתי להפיל את את’רום מהמלך כמלך החוזים החכמים והאפליקציות המבוזרות. כמובן, עם זאת, סוחרי הצפנה צריכים לקבל שמדובר בתעשייה די תחרותית.

היא טוענת שהיא כמעט משיגה את אותם הדברים כמו את’ריום, אבל בצורה טובה יותר, יעילה וידידותית יותר למשתמש.

PrimeXBT נותן לסוחרי הצפנה סיבה מעניינת מאוד לרצות לסחור ב- EOS במרץ 2021. הם מציינים זאת במשך חלק ניכר מקיומה של EOS היא יצרה משולש סימטרי ענק.

בדרך כלל, כאשר דפוסים כאלה מופיעים בתרשימים והשיא והנמוך מתחילים להתקרב יותר ויותר, זה מרמז כי פריצה גדולה עשויה להיות באופק.

PrimeXBT מאמין שאם EOS יכולה לפרוץ מהמשולש הזה, הם מצפים שהוא יעלה עד 480%! זה יכול אפילו להיות שיאים של 160 דולר לאסימון.

אך שימו לב כי פריצה כזו אולי לא תתרחש השנה, ובנוסף לכך, לתבניות כאלה יכולה להיות גם השפעה הפוכה, כאשר המחיר יורד בצורה דרמטית.

גם תחזיות מחירים אחרות חיוביות למדי עבור EOS. 3 קומות נותן EOS הערכה גבוהה של 6.05 דולר והערכה נמוכה של 5.56 דולר לחודש מרץ 2021, שניהם גבוהים מהמחיר הנוכחי.

אם אתם מחפשים אלטרנטיבה ל- Ethereum, EOS יכול להיות אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר שישקלו לקנות במרץ 2021.

קרא את המאמר שלנו על EOS כאן.

שקלת לקנות EOS (EOS)?

14. TRON (TRX) – מעבר לדפי יכול להיות שינויים גדולים!

TRON סקרנה את סוחרי הקריפטו בפברואר 2021 כשהודיעה כי תחזיק אירוע האקאתון בסן פרנסיסקו לחגוג את השנה החמישית שלה, המכונה ‘המסע הגדול: TRON 2021 הגלובלי של DeFi Hackathon’.

האירוע אמנם סופר מעניין עבור מפתחים שאולי ירצו לבנות על גבי TRON (המשתמשת ב- Solidity, שפת התכנות של Ethereum), האירוע נועד בעיקר להגביר את העניין ביכולות ה- DeFi של TRON ומגדלים את המערכת האקולוגית שלהם.

עד כה, זה היה שוק שנשלט ברובו על ידי את’ריום ו- TRON יכול להיות רק היריב הכי טוב שאפשר לערער על השליטה הזו..

בעוד שתהליך ההרשמה החל בפברואר, יתקיים הקרנה מוקדמת בחודש מרץ ופרויקטים חדשים ומרתקים עשויים להזרים מעט אנרגיה ל- TRON, שמדורגת כיום במקום ה -24 מבחינת שווי השוק.

למי שלא מכיר את TRON טוב מדי, המטרה העיקרית שלהם היא לרכז את הרשת ולהחזיר כוח ליוצרי תוכן, הרחק מפרסומים ופלטפורמות כמו פייסבוק, ולהבטיח כי הרווחים מחולקים באופן שווה יותר. החל באת’ריום, המעבר למנהרה לפני כמה שנים.

לחודש מרץ 2021, מסחר בהמות לחזות של- TRON תהיה מחיר מקסימלי של 0.07 $ ומחיר מינימום של 0.05 $.

הסוכנות לתחזיות כלכלה נראה כי מציע יותר תנודתיות שנותנת מרחק רב יותר בין שיאים ונמוכים אפשריים. הם מעריכים 0.32 דולר הנמוך ביותר ו -0.62 דולר הגבוה ביותר.

ולבסוף, previsioni bitcoin מצפה מינימום של 0.07 דולר לחודש מרץ 2021.

קרא את המאמר שלנו על טרון כאן.

שקלת לקנות TRON (TRX)?

15. IOTA (מיוטה) – עדכון הקריסאליס עשוי לקחת אותנו לחודש 1.67 דולר?

IOTA הוא שקית מעורבת של אגוזים, יש אנשים שאוהבים את זה, אחרים מתעב את זה. הרעיון שעומד מאחוריו די טוב; לנצל את האינטרנט של הדברים כדי ליצור מערכת אקולוגית שבה מכונות יכולות לבצע תשלום מיקרו עבור שירותים. גָאוֹן!

ישנם מיליארדי מכשירים ושירותים המחוברים לאינטרנט, מה שאומר שהפוטנציאל של IOTA מרשים יותר.

אבל של IOTA מבנה גרף אסיקלי ישיר (DAG), הנקרא סבך, בעייתי עבור חלקם. DAGs קיימים למעשה די הרבה זמן ורבים בקהילת הצפנה לא מרגישים שהם יעילים כמו טכנולוגיית הבלוקצ’יין. מבחינתם זה מרגיש כמו צעד אחורה.

מלבד הדיון ההוא, יש סיבה מכרעת שאנחנו מעוניינים ב- IOTA במרץ הקרוב והיא נקראת גוֹלֶם, ‘השדרוג הגדול ביותר בהיסטוריה של רשת IOTA’.

בעוד שחלק 1 של עדכון זה התרחש כבר ביוני 2020, צפוי כי חלק 2 יושלם השנה ויחייב את משתמשי IOTA להעביר את האסימונים שלהם מרשת לרשת אחרת..

העדכון אמור להיות עצום וכביכול ישפר את הביצועים, היציבות, האמינות והאבטחה.

נוסף על כך, הם גם שואפים ‘להחליף היבטים אקזוטיים של הפרוטוקול בסטנדרטים מבוססים’, שיעזרו למפתחים להשתמש ב- IOTA בצורה יעילה יותר..

לכן, אם הכל יסתדר, אנו עשויים לראות שיפור מסוים בערכו של ה- IOTA.

הסוכנות לתחזיות כלכלה צופה כי במרץ 2021, IOTA תגיע לשפל של 0.83 $ ולשיאים של 1.86 $. בזמן Digitalcoin צופה ש- IOTA יגיע 1.67 דולר לחודש מרץ 2021.

אם אתה גם מאמין ש- MIOTA מציעה הרבה יותר ממובילי שוק אחרים, כגון Bitcoin ו- Ethereum, אז MIOTA היא הנכס הנכון עבור התיק שלך..

קרא את המאמר שלנו על IOTA כאן.

שקלת לקנות IOTA (MIOTA)?

קריפטוסים אחרים ברדאר שלנו למארס 2021

בחינוך המסחרי אנו אוהבים לחפש מטבעות קריפטוגרפים מתקדמים שרוב האנשים כנראה עדיין לא הבחינו בהם.

בדרך כלל, אנו ממליצים להתרחק מקריפטות חסרות תקדים עד להבטחתן כדי להימנע מהונאות או מצבים אומללים (כמו כאשר קריפטו תנודתי מדי או אינו מראה סימנים אמיתיים ליכולת להרוויח – ‘מטבע זומבי’).

אבל אתה בהחלט צריך לשמור על הקריפטוסים הבאים בזמן שהם מתבססים. הם עשויים להיות המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר לקנות ברשימה הבאה שלנו בחודשים הבאים!

לחלופין, אם הם לא מצליחים, נגלה מדוע ונלמד להימנע מקריפטוסים דומים (עד כמה שזה נשמע גביני, למידה היא תמיד הדבר החשוב ביותר!).

החודש אנו מתמקדים בעיקר מטבעות DeFi שהוכיחו את עצמם באמת בשנת 2020, אבל אולי עדיין צריכים קצת יותר זמן לפני שהם יעלו למיינסטרים. נכון לעכשיו, הם מהמטבעות הקריפטוגרפיים הזולים ביותר לרכישה.

Aave

מטבע DeFi זה מאפשר לאנשים להשאיל ולהשאיל קריפטו אחד מהשני בקלות.

עם לא מעורבים דירוגי עושר או ציון אשראי, זה נותן שליטה הן ללווה והן למלווה באופן שהלוואות טיפוסיות חברות לעולם לא יציעו. עם Aave, יש רק את המלווה והלווה.

זה מאפשר להרוויח מהשאלת ההצפנה שלך בזמן שאתה מחזיק אותה, כדי להתעניין מעט בצד.

אחד המאפיינים המגניבים ביותר של Aave (שפירושו בפינית ‘רוח רפאים’) הוא אפשרות ‘הלוואות פלאש’ הלוואות מהירות שצריך להחזיר באותה עסקה, חוסך זמן וכסף בתשלומים.

נוסף על כך המלווים יכולים בחר גם איזה סוג ריבית הם רוצים להחיל על ההלוואה, נותן להם עוד יותר שליטה. וכדי למנוע תנודתיות משתמשים יכולים גם להעביר את הנכס שהם לוו למטבע יציב.

Aave גם עברה לאחרונה עדכון ומאפשרת למשתמשים יותר ויותר לקחת חלק בממשל, שזו דרך מצוינת לשמור על פלטפורמה מבוזרת..

Uniswap

הנה דוגמה למה שרבים מאמינים שיהיה עתיד הכספים. Uniswap הוא א ‘חילופי מבוזרים’ (או DEX) שעובד על בלוקצ’יין את’ריום.

כמו כל דבר מבוזר, Uniswap אינו בבעלות או בשליטה של ​​רשות אחת ומשתמש בבלוקצ’יין דו-שכבתי כדי לטפל גם בעסקאות.

ב- Uniswap, אתה יכול לרשום אסימונים בחינם ומשתמשים לא צריכים למסור את הקריפטו שלהם לפלטפורמה כדי לסחור בו, ומאפשר להם להישאר בשליטה.

מאז השקתו בשנת 2018, Uniswap נמצא כעת אחד ממטבעות DeFi הגדולים ואחד הבורסות הגדולות. בשנת 2020, מסחר של 58 מיליארד דולר עבר דרך הפלטפורמה.

צֶלסִיוּס

צלזיוס היא פלטפורמת פינטק עבור הַשׁאָלָה, חיסכון ותשלומים תוך התמקדות בקהילת משתמשים, לא מתווכים, נותנים תמריצים לשמור על הקהילה להשתמש בפלטפורמה.

זה עובד בעיקר באמצעות אפליקציה לנייד שבה משתמשים יכולים להרוויח תגמולים על המטבעות שהם מחזיקים, ללוות מזומנים תוך שמירה על הנכסים שלהם, או פשוט לשלם ולהעביר כסף..

מאזן

בדומה ל- Uniswap, איזון הוא עוד אחד בורסה מבוזרת הפועלת ללא מתווך בבלוקצ’יין את’ריום.

איזון מאפשר למשתמשים ליצור בריכות בהתאמה אישית משלהם, מה שמאפשר לקריפטוסים רבים אחרים להקים פרויקטים משלהם הרבה יותר קל, ואולי נראה למהר למטבע זה כאשר פרויקטים חדשים נוספים יתחילו להופיע.

מסקנה: אילו מטבעות קריפטוגרפיים עלי לקנות לחודש מרץ 2021?

בסך הכל, מרץ 2021 נראה כמו זמן נהדר לבצע השקעות חכמות בקריפטו. ממגוון סיבות שונות, אנו עשויים לראות כמה קריפטוסים מגיעים לגבהים חדשים.

מה שאנחנו רואים הוא שני המטבעות הגדולים ביותר, שניהם ביטקוין ואת’רום נראים כאילו הם נמצאים בנקודות בהן הם עומדים להתפוצץ.

כסף נשפך לביטקוין, אשר ככל הנראה ייכנס לאלטקוינים, ואת’ריום ממוקם בצורה הטובה ביותר ליהנות מהזרם הזה.

בדומה לכך, מטבע Binance נראה כאילו הוא עשוי להפיק תועלת גם מההשקעה הטפטפת הזו, המאפשר קנייה ומכירה של מרבית המטבעות הללו.

ואז יש לנו מספר גדול של מטבעות שמשחררים עדכונים חדשים, כולל IOTA, Dash, Neo ו- Bitcoin Cash.

כמובן שנצטרך לחכות ולראות אם עדכונים אלה מביאים ערך אמיתי למשתמשים, אך עצם העובדה שיש עדכונים עשויה לשפר את המחירים.

חדשות נהדרות אחרות כוללות המחצית של זקש, שיכולה להפוך אותו למטבע הפרטיות המוערך ביותר, ואז יש לנו אדווה וטזוס שצריכים לעשות תיאורטית הרבה יותר טוב ממה שהם עושים.

ואז יש לנו קריפטוסים שמתרחבים בדרכים חדשות לגמרי, כמו Stellar לעבוד עם אוקראינה כדי ליצור מטבע דיגיטלי חדש ו- TRON עוברים יותר לתוך DeFi.

אז מה שאנחנו עשויים לבחון במרץ 2021 הוא שפע של מטבעות שבאמת צריכים להיות שווים הרבה יותר ממה שהם, וזה רק עניין של זמן עד שאנשים יתחילו לייחס להם ערך כמו שצריך והם יתחילו להזנק.

עם זאת, זכור, לא כל מטבע ברשימת המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר שלנו לרכוש כרגע ייצא לדרך! מי יודע מה יקרה בשבועות ובחודשים הבאים.

וכמובן, זכרו שמור את עיניך גם על קהילת DeFi ההולכת וגדלה!

האם עלי לדאוג ל- SEC?

כנראה שלא. כמובן, זה יהיה מובן להיות קצת מודאג אם השקעת באפל, אבל המקרה נגד אדווה חלש למדי.

החשש האמיתי הוא שה- SEC ורגולטורים אחרים מרחבי העולם עשויים להמשיך ולנסות להפריע לפיתוחם של מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, על ידי ניסיון לגרום להם להשתלב ברעיון שלהם על מה שהם צריכים להיות, במקום להכיר בכך שה- Cryptocurrency הוא שוק חדש.

אבל אולי זה פשוט יישאר מטרד. בסופו של דבר, כוחה של ה- SEC לא שינה דבר עם Ripple.

מלבד יצירת הזדמנות קנייה (מעט יותר משקע קטן אם אתה מסתכל בתרשימים), הם הראו כמה הם באמת רחוקים מהבנת מטבע החוץ..

חוסר הבנה זה, לרוע המזל, עדיין מוטמע עמוק בכמה אנשים דמויות פוליטיות מובילות חושבות, וזה מעניק לרבים בקהילת הקריפטו מיגרנה..

שר האוצר האמריקני, ג’נט ילן, מגלם את הנושא הזה, מתוך אמונה שהביטקוין ‘לא יעיל’, תוך ציון כמות הכוח הדרושה להפעלת הרשת (ולא הרחבה נוספת בנושא).

היא גם ‘חוששת’ שביטקוין משמש בעיקר ל’מימון לא חוקי ‘, ביטוי כל כך מוגזם שהוא גורם לעיניים שלך להתגלגל. כפי שיגידו לך חובבי קריפטו רבים, ישנם הרבה יותר תשלומים לא חוקיים עם מזומנים פיזיים מאשר עם ביטקוין, שניתן לאתר..

אז, בשנת 2021, אנחנו עדיין מתמודדים עם אנשים שלא מבינים מהי קריפטו באמת, ונראה שיש להם פחות או יותר את אותו חשיבה של פוליטיקאים 10 שנים לפני כן..

עד כמה שזה נשמע מוזר, זו בדיוק הסיבה שאנחנו לא צריכים לדאוג להם, כי בספרי ההיסטוריה הם יהיו אלה שנראים טיפשים.

קהילת הקריפטו צריכה לחרוש קדימה ולבזבז פחות זמן לדאוג לתגובות ריקות כאלה שהם יודעים שגויות.

האם זה רעיון טוב להשקיע במכוניות יציבות?

מקבלים פה ושם הרבה שאלות על מטבעות אורגניים והחלטנו שהחודש נציג את עמדתנו כלפיהם.

לעולם לא תראה אותם ברשימות שלנו ויש לכך סיבה ספציפית – הן לא נועדו להיות רווחיות.

חכה, מה הם מטבעות שכבות?

מטבעות מטבעות הם מטבעות קריפטוגרפיים שתוכננו לֹא להיות תנודתי. בדרך כלל, הם קשורים לערך של משהו אחר שהוא פחות תנודתי במידה ניכרת.

סוחרים רבים משתמשים במטבעות מטבעות, במיוחד כאלה שקשורים לדולר אמריקאי קשירה ומטבע דולר ארה”ב, לאחסן ערך במשהו יציב יותר כאשר הם מפסיקים לסחור.

לדוגמא, סוחר קריפטו עשוי לסחור ביום בביטקוין וכאשר הם מסיימים את היום, ישתמשו בבורסת קריפטו כדי להכניס את הרווחים למטבע יציב למקרה שערכם של מיכלי הביטקוין במהלך הלילה כאשר הם אינם מחפשים..

בכל מה שקשור להשקעה במטבעות שכבים, סביר להניח שזה לא ייתן לך רווחים אמיתיים מכיוון שהם נועדו לא להיות תנודתיים.. אין הרבה מטבלים לקנות ואין הרבה שיאים למכור. אתה יכול פשוט לסחור במט”ח.

המטבע הידוע ביותר הוא Tether (USDT), שקשור לדולר האמריקני. זה היה די מצליח ובמשך זמן רב היה המטבע הקריפטוגרפי השלישי בגודלו לפי שווי שוק ב- CoinMarketCap.

למרות ההצלחה הזו, מומלץ לנקוט בזהירות בעת סחר ב- Tether. הסיבה לכך היא השערוריות שפרצו הקשורות אליו והמרת מטבע ההון של Bitfinex (לשניהם אותה חברת אם).

בקיצור, קשירה וביטפינקס נפגעו מכמה תביעות המאשימים אותם בניסיון לתמרן את מחיר הביטקוין.

הוא האמין כי הכל התחיל כאשר בורסת Bitfinex נפרצה ואז לוותה את הכסף מ- Tether (כ- 900 מיליון דולר), אשר אמור לגבות כל USDT בדולר אחד.

על ידי הלוואת הדולר שלהם, הם כבר לא היו מסיסים שיכול היה לקרוס את Tether ולאבד הרבה סוחרים מיליונים.

השערוריות כל כך גדולות ש יש הסבורים שאולי לקשר אפילו היה קשר לעלייה במחיר הביטקוין בשנת 2017, כפי שמאמינים כי Tether שימש לשאיבה מלאכותית של מחיר הביטקוין בניסיון להחזיר הפסדים.

אם אתה רוצה להשתמש ב- stablecoin, Dai (DAI) הוא כנראה הטוב ביותר, מראה הכי פחות תנודתיות.

ואם אתה משתמש במתווך CFD במקום בחילופי מטבעות קריפטוגרפיים, לא תצטרך לדאוג לכך.

נקודות מפתח

אם אתה זוכר משהו מהמטבעות הקריפטוגרפיים המובילים שיש לקחת בחשבון במרץ 2021, הפוך אותו לנקודות המפתח האלה.

 • Ethereum הוא אולי אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר כרגע. מומחים הציעו כי הוא עשוי להגיע לשיאים של 3,850 דולר עד סוף שנת 2021.
 • Bitcoin, Ethereum ו- Binance Coin תופסים את שלושת המקומות הראשונים. זה יידרש הרבה כדי לבטל את הענקיות האלה!
 • היזהר ממטבעות DeFi Aave, Uniswap, צלזיוס ומאזן. הם עשויים להיות מחליפי משחק רציניים בתקופה הקרובה.
 • רבים מבין 15 המובילים הטובים ביותר מטבעות קריפטוגרפיים לרכישה לחודש מרץ 2021 נמצאים בתהליך של שינוי. עדכונים ותכונות חדשים יכולים לשפר מאוד את הערך של קריפטו … אם הם עובדים!

eToro – פלטפורמת המטבעות הטובה ביותר

עכשיו אתה יודע את 15 המטבעות הטובים ביותר שקיבלו מטבעות קריפטוגרפיים למרץ 2021!

אם אתה מרגיש השראה להתחיל לקנות מטבעות קריפטוגרפיים, אתה יכול להיות שמח לדעת ש- eToro מספקת את האפשרות לקנות נכסי קריפטו ו- CFD עד 90+ מטבע מוצפן זוגות. סוחרי קריפטו יכולים לבנות תיק מגוון עם המטבעות הפופולריים ביותר.

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

מטבעות קריפטוגרפיים מובילים במרץ 2021 – אינפוגרפיקה

מטבעות קריפטוגרפיים מובילים לרכישת אינפוגרפיקה

אם נהנית לקרוא מה הם tעל 15 המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר במרץ 2021, אנא שתף ​​אותו עם כל אחד אחר שאתה חושב שזה עשוי לעניין גם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me