אחד הנושאים החמים הנדונים בכל מקום הוא המטבעות הדיגיטליים. לאחר עלייה של 100% בערך הביטקוין, יותר ויותר אנשים נמשכים למטבע זה. לפני כשנתיים אנשים נהגו לצחוק על האדם שרצה החלף ביטקוין בכמה דולרים. אבל עכשיו, כמעט כל אדם רוצה להחליף את הדולרים שלו בביטקוין. כל זה בגלל המחירים העולים של המטבע הדיגיטלי. זה הפך את העסקאות לקלות למדי על ידי ביטול תפקידו של הצד השלישי או המתווך או הבנק. העסקאות בקריפטוגרפיה מתבצעות ישירות בין המוכר לרוכש. עסקאות אלה נרשמות על ספר דיגיטלי מבוזר הנקרא blockchain.

אחת הבעיות הענקיות שאנשים פשוטים מתמודדים איתן בימינו, היא המטבע הקריפטוגרפי הטוב ביותר, שזה המקום הכי טוב לקנות אותו, ואיזו הדרך הטובה ביותר לקנות אותו. לפני שאענה על שאלה זו, ברצוני להסביר כמה מושגים בסיסיים שעשויים לעזור לך להבין את המציאות שמאחורי עולם הקריפטו.

קרא גם: 5 המקומות הטובים ביותר לרכוש ביטקוין

מה זה ביטקוין

הביטקוין הוא המטבע הדיגיטלי היקר והישן ביותר שהתפרסם בשנת 2009. זהו למעשה מטבע דיגיטלי בצורת מטבע שנוצר לאחר הרבה חישובים מתמטיים. ביטקוין נסחר ישירות בין המוכרים לקונים ללא שום צד שלישי. כל העסקאות נרשמות בפנקס אלקטרוני הנקרא blockchain.

מהם המקומות הטובים ביותר לרכוש ביטקוין?

עם השימוש הגובר במטבעות וירטואליים, גדל גם מספר האתרים שמוכרים מטבעות אלה. מספרם גדל מ 6 בלבד בשנת 2014 ליותר מ 3000 בשנת 2019. עם יותר מ 400 חילופי ביטקוין, אנשים חוששים מהו האתר הטוב ביותר והאמין לרכישת מטבעות וירטואליים. לאחר התבוננות דקה בבורסות ביטקוין שונות, הגענו למסקנה כי Coinmama היא החליפין הטוב והאמין לרכישת ביטקוין. Coinmama היא חילופי מטבעות קריפטוגרפיים בישראל המאפשרת למשתמשים לקנות ביטקוין באמצעות כרטיסי החיוב או האשראי שלהם ללא כל טרחת אימות.

סיבה עילית נוספת קנו ביטקוין מאתר זה זה שהוא נמצא במיקום ‘offshore’ ומשתמש גם בשיטת הפקדת מזומנים. האתר הזה שומר על עסקאות שלך פרטיות במידה רבה. כמו כן, האתר תוכנן כך שהמשתמשים יוכלו להשתמש בו בקלות גם בדפדפני המחשב והנייד שלהם. יתר על כן, אתר זה מספק תמיכת לקוחות 24/7 לסייע לרוכשים בכל סוג של בעיה שהם מתמודדים איתם במהלך רכישת Bitcoins.

קרא גם: 4 הבורסות הטובות ביותר לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים בכרטיס אשראי / חיוב

קניית ביטקוין בכרטיסי חיוב / אשראי ללא אימות

אחת הדרכים הקלות ביותר לקנות ביטקוין הוא באמצעות כרטיסי חיוב / אשראי. הסיבה לכך היא ששיטה זו מאפשרת לך לקנות מטבעות מכל מקום אמין בעולם ללא קשר למקום הישיבה שלך. כאן, דבר אחד שכדאי להזכיר הוא שרוב האתרים זקוקים לאימות לצורך תהליך זה. חלקם דורשים אימות מזהה על ידי שליחת תמונה המחזיקה בכרטיס החיוב / האשראי שלך. אחרים דורשים SMS או כל סוג אחר של אימות. להלן השלבים ב קניית ביטקוין באמצעות Coinmama ללא אימות.

עדכון חדש של Coinmama: CoinMama מאפשר למשתמשים לקבל BTC בשווי של 150 דולר ראשון עם כרטיס חיוב / אשראי ללא צורך לספק תעודת זהות (תְעוּדַת זֶהוּת) מכל סוג שהוא. אם אתה רוצה לקנות ביטקוין בשווי של יותר מ -150 דולר ללא תעודת זהות, אתה יכול לקנות מ בצ’אנגלי. קרא עוד על צ’אנגלי כאן.

צ’אנג’לי:

סקירת צ'אנגלי 2018

בצ’אנגלי הוא אתר מסחר קריפטוגרפי המפורסם בעולם המאפשר לרכוש עשרות מטבעות דיגיטליים פופולריים בקלות. אמנם יש הרבה אתרים דומים שם, אבל בצ’אנגלי הוא המפורסם ביותר בזכות התכונות המתקדמות שלו.

בצ’אנגלי הפך את תהליך המסחר לקל מאוד עבור משקיעים שרוצים להשקיע במטבעות דיגיטליים. הם לא רק מאפשרים לך רכשו מטבעות שונים ישירות מכרטיסי האשראי / החיוב שלכם אך הם גם מאפשרים לך להשתמש באתר האינטרנט שלהם במטבעות מטבעות חליפין.

קנה ביטקוין ללא אימות מזהה ישירות באמצעות כפתור זה:

קנו ביטקוין עם צ'אנג'לי

שלב אחר שלב לרכישת ביטקוין מ- Coinmama:

1-צור / פתח חשבון

אדווה מטבעית xrp

כדי לקנות, למכור או להחליף ביטקוין בכל בורסה מקוונת, עליך להירשם תחילה לאתר זה או להחליף אותו. פירוש הדבר שעליך לפתוח חשבון באתר זה. במהלך תהליך פתיחת חשבון זה, עליך לאמת את כתובת הדוא”ל שלך.

רוצה לקנות ביטקוין עם PayPal? הנה המדריך שלנו שלב אחר שלב לרכישת ביטקוין ללא PayPal ללא מזהה אימות

התחבר לחשבון שלך

כניסה למטבעות

לאחר הכניסה עבור לכרטיסייה ‘החשבון שלי’ ולחץ עליו. דף יוצג כך

יש צורך במידע אישי בדף זה ועליך למלא את המידע ולשמור אותו.

לחץ 3 על הכרטיסייה ‘קנה ביטקוין’

לקנות מטבעות מטבעות

לאחר מילוי כל המידע האישי והשמירה ייפתח דף חדש. דף זה יציג אפשרויות שונות. לדוגמה, אתה יכול להזין את כמות הכמות ביטקוין שאתה רוצה לקנות. זה עשוי לנוע בין 0.01 למספר כלשהו.

לאחר בחירת מספר הביטקוינים שאתה רוצה לקנות לחץ על הכרטיסייה הירוקה הזו באומרו ‘לקנות ביטקוין‘. זה ייקח אותך לדף אחר.

בחר 4 אמצעי תשלום

כרטיס btc

כעת, מגיע אמצעי התשלום ועליך לבחור את אמצעי תשלום בכרטיס אשראי / חיוב.

לאחר הבחירה, עליך להזין את פרטי כרטיס האשראי שלך, קוד האבטחה שלך וסיימת.

כתובת ארנק 5 ביטקוין

לקנות ארנק ביטקוין

לאחר אימות / אימות כרטיס אשראי / אימות, יהיה עליך להזין את כרטיס האשראי שלך כתובת הארנק. כאן, חשוב להזכיר כי ביטקוין תמיד נשמר בארנקים. אלה עשויים להיות ארנקים קשים או רכים. ארנק זה הוא למעשה הכתובת בה יועברו אותם ביטקוין שרכשתם. כל זה נעשה לאחר אישור התשלום.

הזן את כתובת הארנק שלך בשדה הריק שלמעלה לחץ על הכרטיסייה ‘שלם תשלום’ למטה.

מידע וכתובת לחיוב 6

לקנות מידע ביטקוין

לאחר לחיצה על הכרטיסייה ‘שלם תשלום’, דף חדש ייפתח לפניך. דף זה דורש פרטי חיוב וכתובת. עליכם למלא את כל המידע הנדרש בדף זה וללחוץ על המשך.

פרטי כרטיס אשראי / חיוב

מטבע לקנות btc

השלב הבא הוא לספק את פרטי כרטיס אשראי / חיוב.

8-אמת את הדוא”ל ואת מספר הטלפון שלך

סין מטבעות

תתבקש לאמת את הדוא”ל ואת מספר הטלפון שלך. הנה ההבדל ש Coinmama מחייב את תמונת הזהות של הקונה המחזיק בכרטיס האשראי / החיוב שלו.

אימות 9 מזהים

רוב האנשים לא יצטרכו להעלות סלפי. פשוט דלג על שלב 8 אם CoinMama לא מבקש ממך את זה.

מאמת מטבעות

ישנם שני שלבי אימות נפרדים. האחד הוא אימות דואר אלקטרוני ומספר טלפון והשני הוא אימות העלאת תמונת תעודת זהות. אם Coinmama דורש תמונת זיהוי, אתה יכול לדלג על השלב הקודם המחייב אימות דואר אלקטרוני ומספר טלפון.

אימות מזהה תמונה זה מחייב אותך להחזיק את כרטיס האשראי / החיוב שלך בידיים.

10-המתן לאישור אימות

תשלום מטבעות

אל תצא מחשבונך עד Coinmama מאשר את האימות שלך. תראה שהכרטיסייה של ‘תודה’ תודגש.

11-קבלת אישור דוא”ל

confm דוא

לאחר אימות התשלום, המרכזית תשלח אליך אישור בדוא”ל שאומר זאת.

לאחר סיום התהליך, Bitcoins יגיעו אליך כתובת הארנק תוך 20-30 דקות.

לקנות ביטקוין עם קואיממה

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me