טזוס מפתחת את הפלטפורמה שלה בצורה מרשימה מאוד כבר עשור. לרבים מכם יש לכם Tezos (XTZ) או אולי אתם מחפשים לקנות. זו הסיבה שאנו כאן היום כדי להציג בפניכם רשימה ממצה של ארנקי ה- Tezos הטובים ביותר לשנת 2020, בהם תוכלו לאחסן את ה- Tezos (XTZ) בבטחה.

הקריפטו התגבר על כל האתגרים ועכשיו הוא נע בהתמדה לעבר התפתחותו. לדעתנו זהו סימן היכר לכל חובבי הקריפטו מסיבה טובה. יתכן ואנחנו תוהים לתת לך הקדמה קצרה ל- Tezos לפני שעוברים לנושא הליבה. אז בואו נתחיל!

מה זה Teos?

הגדרת הניסוח שלנו לפשוט ככל האפשר, טזוס היא פלטפורמה המבוססת על חוזים חכמים הכוללת כמה מאפיינים ייחודיים עם מודל ממשל ברשת. המודל עוזר לבלוקצ’יין ליישם את השינוי הדרוש באופן אוטומטי ללא כל אישור פיזי של אנשים קשים.

טזוס הגיע בצורה של בלוקצ’יין עצמאי בפני עצמו. זה לא מחייב את Ethereum או כל Blockchain אחר לעבד. באמצעות אלגוריתם הוכחת המימוש, בעלי האסימונים של Teos (XTZ) יכול להצטרף לרשת ולהרוויח אגורות על כך. כהוכחה להסכמת המניות, המחזיקים מציעים את ההצעה ומציעים תיקונים לתוכנה. אם ההצעה תתקבל, המפתחים מתוגמלים. קרא גם: טיזוס (XTZ) חיזוי מחיר 2021

מיטב ארנקי Tezos 2021

להלן הרשימה המעודכנת והמלאה של ארנקי Tezos שבהם תוכלו לאחסן בקלות את מטבעות ה- Tezos (XTZ) שלכם

1. ספר ספרים ננו X

אם אתם מחפשים את המגוון הטוב ביותר בארנקי החומרה, לדג’ר ננו X יש את הביטחון הטוב ביותר לעמוד בצמרת. Nanodevice תוכנן עם שבבי החדישים ביותר לאחסון כספי הקריפטו שלך. העיצוב המלוטש של המכשירים הופך אותם לקלים ונוחים מאוד לנשיאה.

זה מגיע עם תמיכה של 20+ מטבעות קריפטו וכל האסימונים מבוססי ERC-20 לאחסון וניהול. הארנק מגיע עם מקום לאחסון של יותר ממאה יישומים מבוזרים.

אתה יכול לחבר את הארנק שלך בקלות באמצעות כבל ה- USB או לחבר אותו דרך Bluetooth לטלפונים הניידים והמחשבים הניידים שלך. מחיר הארנק נע סביב 136 דולר שזה לא כל כך כבד אם משווים לתכונות שלו. באמצעות יישום Ledger Live, אתה יכול להמר על מטבעות ה- Tezos שלך ולזכות בפרסים על ידי החזקת.

2. טרזור ​​אחד

Trezor אחד הוא ככל הנראה אחד מארנקי החומרה הוותיקים ביותר שנותרו בשוק. מיוצר על ידי Satoshi Labs, מכשירי Trezor מעניקים לכם את המינוף של שני המכשירים מכיוון שתוכלו לאחסן את הקריפטו שלכם במצב לא מקוון בארנק ותוכלו לגשת למטבעות אלו מתי שתרצו. גודל המכשיר קטן בגודלו ואתה יכול לשאת את המכשיר בקלות בכיס שלך.

Trezor one תומך ביותר מ -1,000 מטבעות ואסימונים כולל אסימונים המבוססים על ERC-20. המכשיר זול בהשוואה למכשירי ספר. זה עולה כמעט 55 דולר. אחד הדברים הרבים הטובים ביותר הוא שאתה לא צריך שום שם משתמש וסיסמה כדי לגשת לחשבונך. המכשיר הוא כל מה שאתה צריך כדי לגשת לנכסים שלך. פירוש הדבר שאין שום סיכוי שאפשר יהיה לגשת לנכסים שלך כל עוד לאדם יש גישה פיזית למכשיר שלך. בדוק את רשימת ארנקי המטבעות הטובים ביותר שלנו

3. ארנק TezBox (לא ניתן להשיג יותר)

ארנק ה- TezBox הוא מוצר רשמי שהושק על ידי קהילת Teos. הארנק היה ה- GUI הראשון ששחרר את הצוות. הארנק שוחרר בתקופת ICO עם הגרסאות הזמינות בארנקי שולחן העבודה, האינטרנט והנייד. ממשק הארנק די ידידותי למשתמש עם עיצוב מלוטש ונוח מאוד. כל מתחיל שרוצה להשקיע בטזוס יכול לבחור בהתרסה בארנק זה.

מכיוון שהארנקים מגיעים מצוות Tezos, תוכלו לאחסן רק את ה- Tezos (XTZ). אתה יכול לאחסן ולשפר את תכונות האבטחה של הארנקים המספקים. כל המידע האישי והמפתחות שלך הם חנויות במכשיר שבו אתה משתמש בארנק במקום באינטרנט. אתה יכול להפעיל את הארנק שלך במספר מכשירים בו זמנית. TezBox משולב בתמיכה של ארנקי חומרה כמו Ledger Nano S ו- Trezor.

ניתוח מחיר לקריאה: פולקדות (DOT), אדווה (XRP), Tezos (XTZ)

4. ארנק Binance

אם אתם מחפשים ארנק חילופי, מנקודת מבטנו Binance היא האופציה הטובה ביותר הקיימת בשוק כרגע. הבורסה זכתה לשם מכובד מאוד בתקופה קצרה מאוד. אם אנו מסתכלים על העבר הדימוי אינו מספק לגמרי אך העבר הוא העבר. Binance מאחסן כמעט מעל 150 מטבעות קריפטוגרפיים. כל המטבעות הנתמכים יכולים להיות חנויות בארנקים כולל ה- XTZ, כמו גם להחליף את הנכסים הדיגיטליים שלך.

 

ממשק הארנק יכול להיות מעט בעייתי. הפריסה מעט מבלבלת ומסובכת. אבל ישנם מדריכים וסרטונים זמינים בפלטפורמה שיכולים להסביר כיצד תוכלו לשלוט במלואם בארנק. דמי המסחר על Binance הם 0.1% אם אתה מתחיל עסקה כלשהי. למרות שאתה שומר את הקריפטו שלך ללא עלות.

Binance נחשב לאחד מחילופי הקריפטו האמינים והבטוחים ביותר. התמיכה ברכישת נכסים דיגיטליים באמצעות מטבעות פיאט זמינה גם אך מוגבלת לגורם. עם זאת, זו פלטפורמת המסחר הטובה ביותר עבור XTZ כל עוד אתה סוחר פעיל יום-יום. מחפש הטוב ביותר ארנקים מורכבים 2021? קרא את המדריך המפורט שלנו

5. ארנק גארדה

כשמדובר בארנק Guarda, המטרה העיקרית של הארנק היא לספק למשתמשים אחסון קריפטו ללא מאמץ ובאבטחה מלאה. באמצעות ניהול נכסים קל תוכלו לאחסן ולנהל את ההצפנה שלכם בקלות. כל המפתחות הפרטיים שלך, קבצי הגיבוי או כל נתונים אחרים אינם מאוחסנים בשרתי הארנק. אתה יכול לגשת לארנק בנייד, בשולחן העבודה ואפילו באינטרנט.

Guarda תומך בכמות נכבדה של אסימונים ומטבעות בפלטפורמה שלה. זה הוגן לומר כי כל המטבעות והאסימונים העיקריים, אסימונים המבוססים על ERC-20 ו- BEP-2 נתמכים. מספר המטבעות הנתמכים גבוה למדי בהשוואה לארנקי הצפנה האחרים.

תמיכת הלקוחות של הארנק באמת מועילה. הצוות זמין 24/7 בכדי לפתור את כל השאלות והשאלות שלך אם יש לך שאלות. סכום מסוים של עמלת עסקה נגבה בכל פעם שאתה מבצע עסקה. ליתר דיוק 3.5% הוא יחסית גבוה בהשוואה לארנקי קריפטו אחרים וזה יכול להיות הפגמים העיקריים בהשוואה לארנקים אחרים. קרא גם חיזוי מחיר ליטקוין 2021

6. ארנק אטומי

ארנק אטומי הוא גרסה נוספת של הארנק מבוסס האינטרנט המאחסן במכשירים את המפתחות הפרטיים שלך ואת כל הנתונים הסודיים האחרים. אתה יכול לגשת ליישום הארנק דרך אפליקציה לנייד או להוריד את גרסת שולחן העבודה של המחשב הנייד שלך. פרט ל- IOS, הארנק תומך בכל מערכות ההפעלה.

ארנק אטומי

בין שאר התכונות, האפליקציה מספקת חוויה חלקה למשתמשים בה שהופכת את האינטראקציות למלוטשות וחלקות מאוד. ארנק Atomic הוא מאובטח ומאובטח ביותר ולא משנה מה, הוא לא שומר את המידע שלך במאגר המידע שלו. הארנק תומך ביותר מ -300 מטבעות קריפטוגרפיים בקרב bitcoin, Ethereum ו- Tezos.

יש אפשרות לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות מטבעות פיאט. אתה יכול לשלם עבור הרכישה באמצעות כרטיס האשראי שלך. התכונה להחלפה אטומית מאפשרת לך להחליף את הנכסים הדיגיטליים שלך עם המועדפים שלך. למרות שהוא תומך רק ב- USD ו- EUR לרכישת קריפטו. מבחינת עמלות העסקה, זה יכול להיות יקר. מחפש מיטב ארנקי Uniswap 2021? קרא את המדריך המפורט שלנו

7. יציאת מצרים

מעוניין לדעת הכל על ארנק אקסודוס? ובכן, הגעת למקום הנכון. ראשית כל, מה שהופך את הארנק הזה לכל כך מועדף בקרב כל הארנקים האחרים הוא קלות השימוש בו. העיצוב של אקסודוס הוא הסיבה העיקרית להיות ארנק כל כך מושך עבור משתמשי הקריפטו. התמיכה בריבוי מטבעות יכולה לתמוך ביותר מ -40 סוגים שונים של Cryptos בבת אחת.

לחיסכון בזמן, לארנק יש בורסה מובנית בה תוכלו להחליף את הנכסים שלכם בקלות. יתר על כן, דלפק העזרה הוא בר קיימא מאוד. תמיכת הלקוחות של Exodus מספקת תמיכה בצ’אט בשידור חי 24/7 על מנת לייעץ ולהמליץ ​​למשתמשים לפתור את השאלות והבעיות שלהם. אחרון חביב, לוח המחוונים של ממשק הארנק אינו מורכב עבור מתחילים חדשים. באמצעות תמיכה בתרשימים חיים ודיאגרמות, תוכלו לנהל בקלות את הנכסים הדיגיטליים שלכם בצורה משמעותית.

8. ארנק מגנום (מושעה)

ארנק מגנום מיועד לאנשים שרוצים לנהל את תיק ההצפנה שלהם בממשק נוח ובטוח ביותר. ארנק הוא אפשרות All-in-One לניהול וקנייה של אחד השמות הגדולים ביותר כלומר ביטקוין, את’ריום, טזוס ומאות רבות של ארנקים. אחת מהתכונות הרבות כוללת את חילופי הבניינים שבהם ניתן להחליף את הקריפטו שלהם מבלי ללכת ללקוחות צד ג ‘.

קרא Polkadot (DOT), Tezos (XTZ), Uniswap (UNI), SushiSwap (SUSHI) ניתוח מחירים ליום 10 בפברואר 2021

אתה יכול לנהל את תיק העבודות שלך בקלות בעזרת עיצוב וממשק הניווט המדהים של הארנק. אנונימיות וביטחון הם בראש סדר העדיפויות של צוות ארנק המגנום. המשתמשים יכולים לנהל יותר מ- 100+ קריפטו ואסימונים שונים בארנק שלהם.

אתה יכול גם להניח את המטבעות שלך על הארנק כדי להרוויח הכנסה נוספת. למרות שהארנק מבוסס על האינטרנט, הוא מגיע בתמיכה של אחד השמות הגדולים בארנקי החומרה, כלומר מכשירי Ledger ו- Trezor..

9. AirGap

AirGap הוא ארנק קוד פתוח, שנועד להשיג אבטחה כמו ארנקי חומרה. AirGap הוא ארנק נייד הזמין הן ב- Android והן ב- IOS. זה ידוע גם כגרסה החלופית של ארנק החומרה בקרב פריקי הקריפטו. אחד החסרונות הגדולים ביותר של כל ארנקים ניידים ואינטרנט הוא שכדי להשתמש בארנק המסוים הזה אתה צריך להתחבר לאינטרנט כדי לגלוש בארנק..

במקרה זה, אתה יכול להתקין את הארנק בנייד נפרד שבו אתה לא צריך להתחבר לאינטרנט כדי להשתמש בארנק. הארנקים עובדים בסדר במצב לא מקוון. ישנם שני חלקים של הארנקים בשם AirGap Vault ו- AirGap. הארנק משמש לאחסון הקריפטו שלך ואילו הכספת משמשת להקצאת העסקאות.

AirGap מספקת את רמת האבטחה הגבוהה ביותר עם בנייה מיידית בבורסה בה תוכלו להחליף את האסימונים שלכם בקלות. אחרון חביב הוא שתוכלו לאפות בקלות את אסימוני ה- Tezos שלכם (XTZ) באמצעות Tezos AirGap על ידי האצלתם.

10. ארנק קוקאי טזוס

Kukai הוא ארנק אחסון מקוון עם קוד פתוח שתוכנן במיוחד לאחסון ה- XTZ שלך כדי לתמוך באפיית הטזוס ובהימור. הארנק מציע הן גרסאות אנדרואיד והן גרסאות שולחן עבודה כדי להקל על הקהילה. אתה יכול לגשת לארנקים שלך בכל מקום בעולם אם יש לך גישה לאינטרנט דרך הדפדפן שלך. המפתחות הפרטיים לגישה לארנק נשמרים בדפדפן האינטרנט שלך עם הצפנה כוללת.

הפונקציה המדהימה ביותר של ארנק Kukai Tezos היא עסקאות לא מקוונות. המשמעות היא שללא גישה לאינטרנט תוכלו להקצות כל עסקה שתרצו לבצע. בדרך זו המפתחות שלך לעולם לא יכולים להיחשף לאינטרנט. אתה יכול לאחסן רק את ה- Tezos שלך (XTZ) בארנק. בשל החתימה הלא מקוונת על עסקאות, ניתן לסווג את אבטחת הארנק כטובה ביותר.

ממשק הארנק פשוט מאוד, נקי ונוח לשימוש. אפילו למתחילים המאפיינים של אפייה והימור מוסברים ומומשמים היטב. אין עמלות נסתרות ודמי עסקה. קוקאי היא פלטפורמת קוד פתוח שמשמעותה שהקוד זמין לציבור לקריאה ואימות.

השאלות הנפוצות ביותר בארנקי Tezos

כיצד לקנות Tezos (XTZ)?

ישנן מספר דרכים לרכוש Tezos (XTZ). רבים מתקשים אבל השיטה מאוד קלה ופשוטה. כל שעליך לעשות הוא לבחור את הבורסה הטובה ביותר כלומר Binance או Kraken. צור חשבון ואמת את זהותך באמצעות שיחת וידאו או מספר טלפון. לפעמים זה לוקח ימים או שניות כדי לאשר את זה וזה תלוי במדינה שלך. לאחר האישור, תוכל לבצע תשלום בקלות באמצעות כרטיס האשראי או כרטיס החיוב שלך ואתה מוכן לרכוש XTZ.

האם Teos (XTZ) שווה לקנות?

Teos צובר מודעות גדולה בקרב המשתמשים לשימוש בו וכמה שהוא פשוט “לֶאֱפוֹת”. המטבע יוצר סימנים עם מטבעות אחרים כמתחרים מובילים. לכן זה אומר שכדאי להשקיע במטבעות Tezos וניתן לתייג אותם כהשקעה טובה.

פסק דין סופי:

הפשטות המיושמת וכל גרסה של היתרונות והחסרונות משפיעים רבות על השימושיות של השימושים של המשתמש. העיצובים המדהימים והתכונות המועילות יותר של הארנקים מובילים את משתמשי הקריפטו בכל לחיצה. עם זאת, ישנן כמה נקודות שבוע, אך היתרונות כה פונקציונליים, עד שהנקודה הגבוהה היא שולטת.

שמנו את הגרסה הטובה ביותר של המדריכים על כל ארנק אפשרי שיכול לעזור לכם לאחסן אתכם Tezos (XTZ). למרות שאנחנו תמיד מחפשים את הביקורות והניסיון שלך אם השתמשת באחד מהארנקים שלעיל. זה יהיה נהדר אם תשתף את החוויה שלך. האם זה היה רע או טוב? זה יעזור לקהילה בסוף.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me