בעוד שעשרות אתרי קריפטוגרפיה מנתחים מטבעות דיגיטליים. אנו כאן בכדי לתת לכם סקירה מקיפה אך מפורטת על מיטב צוברי החדשות הקריפטו הקיימים בשוק כרגע. צבירת חדשות קריפטו לְקַבֵּץ תוכן אינטרנט הקשור לקריפטו יוצר פלטפורמות שונות כגון בלוגים, עיתונים מקוונים ואתרי קריפטו פופולריים חדשים לצפייה נוחה.

במאמר זה נדבר על כמה מצטברים הביטקוין הטובים ביותר בשנת 2021. הרשימה מורכבת על סמך המהירות הכוללת, התועלת, האמינות ובעיקר האותנטיות של החדשות. תן לחפור בעניין כדי לחקור את התוכן.

רשימת אתרי צבירה של קריפטו

1. Coinddit

Coinddit הוא אגרגטור פופולרי נוסף. הפלטפורמה מרשימה למדי ונוחה לשימוש בגלל הממשק הידידותי שלה. האתר מוגדר בשחור שחור מה שהופך אותו למושך יותר עבור המבקרים.

בדף הבית תראה טבלה המציגה את גרפי המחירים העדכניים ביותר עבור מטבעות קריפטוגרפיים שונים. הגרפים מראים סקירה מפורטת של כל קריפטו בצורה מסוגלת ואלגנטית. המטבעות הדיגיטליים משנים את מיקומם באופן אוטומטי על השולחן בהתבסס על שינויים בנפחם ובמחירם כל 24 שעות.

ישנו דף נפרד בדף הבית המציג את החדשות הפופולריות ביותר מעולם הקריפטו. שם תכונה זו נקראת מקורות חדשות המזכירים את האתרים שבהם אתה משתמש לעתים קרובות. המצטבר שולף חדשות מאותו אתר באופן אוטומטי ומראה לך על סמך העניין שלך.

רוצה לכרות ביטקוין באמצעות אתרי כריית ענן? הנה המדריך שלנו לאתרי כריית העננים הטובים ביותר בשנת 2021.

אתה יכול גם להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים בחינם על ידי ביצוע משימות פשוטות מדי יום. אתה רק צריך לעקוב אחריהם בפלטפורמות שונות של מדיה חברתית כדי להשתתף.

2. מטבע מטבע

Coinspectator הוא כיום אחד מצברי החדשות המובילים של מטבעות קריפטוגרפיה שתוכלו למצוא באינטרנט. הפלטפורמה כמעט מכסה כל מה שקשור לקריפטו בפיד שלה.

אתה יכול למצוא כל דבר החל מחדשות אחרונות או התרחשויות עכשוויות בעולם הקריפטו ועד מאמרים על כל דבר שקשור מרחוק לקריפטו. הוא מאחזר את המידע שלו מאתרים מובילים אחרים של מטבעות קריפטוגרפיה.

באתר יש קטע נפרד בו Coinspectator מציג רק רשימות של שבעת עשרה המטבעות הגבוהים ביותר שתלויים בשווי השוק וכמה הם פופולאריים בשוק הקריפטו ברגע הנוכחי. האתר גם נותן לך תובנות לגבי הפרויקטים הקרובים שיושקו בעתיד.

לכל המשקיעים והסוחרים שמעוניינים בעצמם להתעדכן יכולים להירשם לניוזלטרים בהם תוכלו לקבל רשימה מעודכנת של המתרחש בשוק ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלכם מדי יום.

3. CryptoPanic

אם מדברים על צוברי הצפנה הטובים ביותר, CryptoPanic הוא ללא ספק יהפוך אותו לרשימה. המיקוד העיקרי שלהם הוא להביא משאבי מדיה ומשאבי חדשות שונים.

החדשות מדורגות גם לפי הרגע בו היא מתפרסמת, אם כי מדור המדיה החברתית שלהם מדגיש סרטונים מהמשפיעים מיוטיוב.

אמנם תכונות כאלה מציעות חוויה צפופה מאוד, אך ככל שאנשים רבים יותר צופים בחדשות ומביעים את הרגשתם כך יותר חדשות יהפכו לאותנטיות. אתה יכול גם להכין את תיק העבודות שלך כדי לסדר את החדשות ולהתאים אישית את העדכונים שלך לפי האהובים והסליקים שלך.

4. CoinLib

זו הבחירה המושלמת אם אתה משקיע מסור בהרבה במסחר בקריפטו ורוצה חשיפה לכלי ניתוח כולל תרשימים וגרפים..

בנוסף לדיווח, הפלטפורמה מספקת איורים ודיאגרמות מצוינות למי שלא רוצה לקרוא מאמרים ארוכים. ניתן גם להציג את השינויים במחירי כל המטבעות הדיגיטליים בזמן אמת.

האתר מאוד ידידותי למשתמש וממשק המשתמש מאוד פשוט לשימוש ונעים למראה. למרות שהממשק פשוט, CoinLib פופולרי יותר בכלי ניהול התיקים שלו. אתה יכול לבנות את התיק שלך על סמך העניין שלך במטבעות ויכול לחבר לפחות 8 בורסות חיות כדי לעקוב. לאגרגטור יש גם גרסת אפליקציה הזמינה למשתמשים בחנות הפליי.

5. CryptoControl.io

המראה והממשק של אגרגטור זה דומים מאוד ל- CryptoPanic. זה צובר חדשות שניים באחד שמאגד מדיה חברתית וחדשות.

הפלטפורמה מציעה פיצ’ר מדהים למשתמשיה. זה מאפשר לך לבחור מטבע שאתה מעוניין בו יותר ושאר העבודה השורית היא הכל בידי המצברים האלה.

האתר אוסף את כל הממצאים, המאמרים והחדשות המעודכנות מפלטפורמות ואתרי מדיה חברתיים שונים ואז מכין עבורך עדכון מותאם אישית על סמך העניין שבחרת. האם זה לא מדהים? נכון לעכשיו, גוגל, טוויטר ו- Reddit הן פלטפורמות המדיה החברתית העיקרית הזמינות לתכונה מדהימה זו.

הם צועדים לקראת יצירת מערכות ניהול תיקים ממש כמו CoinLib כדי לאפשר למשתמשים להתחבר לבורסות נוספות ולכלים מסחריים מנוצלים. האתר מציע גם אפליקציה לנייד עם תוכנית בתשלום עבור גרסת הפרימיום.

6. CoinNA

אם כבר מדברים על CoinNA, זהו אחד האגרגטורים הטובים ביותר בשנת 2020. זהו אגרגטור נפוץ נוסף אך פופולרי שמסווג נתונים לחדשות וסיפורים מובילים..

יש להם חלק הוראה ייעודי נפרד, מה שהופך גם את הפלטפורמה הזו לפורום חינוכי מאוד. אתה יכול לבדוק איזה סוג חדשות אתה מחפש בעזרת כלי מנועי חיפוש. הם גם מספקים סקירה מפורטת של הדברים שקשורים לקריפטו וגם מוציאים דוחות במדינה על קריפטוסים שונים.

הם מעדכנים באופן קבוע את עדכון החדשות שלהם. בכל פעם שמגיע פוסט חדש, הוא תופס אוטומטית את עמדת החדשות הישנות על ידי גרירת החדשות הישנות לתחתית הפיד. האתר כולל גם פילטרים שיכולים לעזור לקורא לקרוא על סמך האהובים והאינטרסים שלו / ה..

באתר יש גם מדור ייעודי לבורסת המרת הקריפטו והארנק Coinbase. אחרון חביב, האתר מציע מגוון רחב יותר של הצעות מטבע ראשוניות והסטארטאפים שמשיקים את שירותיהם או השיקו.

7. CryptoGoat

CryptoGoat מסווג כמקור מצוין למגוון רחב של חדשות ומאמרים הקשורים ל- Cryptocurrency על ידי חובבי קריפטו רבים.

למרות שהמראה הכללי והממשק של האתר הם פשוטים מאוד ובמקום שאינו מעורר השראה, התוכן שהפלטפורמה מספקת למשתמשים בו הוא מאוד יצירתי ואינפורמטיבי בעת ובעונה אחת..

מה שגורם ל- CryptoGoat לעמוד בכל שאר הצבירים הוא כמות התכונות הקשורות לחדשות שהפלטפורמה מספקת וזה מה שהופך את הצבירה למושכת. אחד ההיבטים העיקריים של CryptoGoat הוא שהוא מסנן את כל החדשות השקריות והמינונים שאינם מציגים את הפוסטים בעדכון שלך המסומנים כממומנים ברמת יעילות גבוהה..

האותנטיות של החדשות אמיתית כי האגרגטורים אוספים אותה מאחת מרשתות החדשות הפופולריות בתעשיית הקריפטו כלומר קוינדסק, Cointelegram, וכן הלאה..

8. תנין

ניתן לקצר את Ccowl כ- ינשוף מטבעות קריפטו הוא אתר צבירת קריפטו נוסף ומעוצב הזמין בשוק כרגע.

זה שימושי באופציה שהיא תנווט את המשתמש בקלות מהעדכון החדשות של הקריפטה לסעיף המחירים בלי שום עומס. הפלטפורמה מאחזרת את החדשות שלה מאחד מאתרי החדשות הטובים ביותר כמו Coindesk, NewsBTC ו- Bitcoin.com.

המוקד העיקרי של פלטפורמה זו הוא לכסות התנהגות של מגוון רחב ומגוון של מטבעות קריפטוגרפיים. למרות שהצבירה מציגה רק את 3 הקריפטות השוריות והדוביות המובילות בדף הבית שלה. ממשק הפלטפורמה מאוד ידידותי למשתמש והיתרון הגדול עבור הסוחרים המעוניינים בהשקעות בתיקים.

יש לו גם תכונה הנקראת התראת דירוג, שם היא שולחת לך התראה אוטומטית בכל פעם שהקריפטו משנה את דרגה. כדי להשיג את האספקה ​​ואת התעריפים הנוכחיים של כל המטבעות, צוברי הצפנה משתמשים ב- CoinMarketCap האותנטי ביותר.

9. Cryptopys

Cryptopys הוא משאב יוצא מן הכלל לצבירת חדשות הקשורות לקריפטו בזמן אמת, מעל 100 משאבים אמינים בתעשייה. מה שגורם לצבירים אלה לבלוט מכל האחרים את התמיכה שהאפליקציה הזו מספקת ליותר מ -18 בנייה זרה בשפות.

הפלטפורמה עובדת על תפיסת ההמלצות מהציבור כדי להציג את התוכן על סמך אינטרס ציבורי. זה גם הופך את הצבר בגלל כלי המשאבים ההולך וגדל שלו. העיצוב הכללי של האתר פשוט מאוד אך אלגנטי מאוד וקל לגישה אליו. המשתמשים יכולים לפקח בקלות על נכסי הקריפטו שלהם בכפתור יחיד.

על ידי כפתור יחיד, המשמעות היא שהתוכן קל מאוד לגישה אליה ואין תהליך מורכב לגישה לתוכן שלו. לחברים לטווח הארוך במצטבר זה יש גישה לסימון החדשות שורי, דובי או FUD.

סיכום

שוק הקריפטו בוודאי מניח את הגשר שלו. כיום השוק מלא במצטברים מדהימים של חדשות קריפטו המעודדים את הקורא שלנו לבחור לבצע השקעות טובות יותר שיכולות להועיל להם בעתיד. יתר על כן, כל האגרגטורים גם עוזרים למשתמש לזהות ולנתח את שוק הקריפטו בצורה יעילה ויעילה יותר. אנו מאמינים מאוד שרשימה זו בוודאי תעזור לך להתחיל מאיפה שהוא.

רוצה להוסיף משהו לפוסט הזה. אילו צוברים קריפטו ניסית עדיין? איך החוויה שלך. נשמח לשמוע את הסיפור מהצד שלך. ספר לנו בסעיף ההערות למטה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me