בואו נדבר על ההוכחה הטובה ביותר למטבעות יתד 2021 היום! מטבעות קריפטו המבוססים על בלוקצ’יין אינם פופולאריים רק בקרב המשקיעים, אלא הם גם עוזרים להעביר את הפתרון לבעיות מורכבות עבור הקהילה. לפני שנצלול למאמר בואו נבהיר לכם מה המשמעות האמיתית של ההימור. זהו סוג של תהליך בו כל מי שיש לו איזון מינימלי נדרש של מטבע קריפטוגרפי יכול להחזיק בארנקים שונים ובמרכזי חילוף ויכול להרוויח תגמולים על ידי עשיית דבר..

מה זה PoS?

הוכחת יתד AKA PoS הוא מושג הקובע כי כל אדם המחזיק במטבעות קריפטו יכול לאמת או לכרות עסקאות בלוקצ’יין. זה תלוי בכמה מטבעות המשקיעים מחזיקים בזמן העסקה. המשמעות היא שככל שהכורה מחזיקה יותר הוכחות למטבעות יתד, כך הוא יחזיק בכוח כרייה רב יותר. קופה נוצרה בעצם כחלופה להוכחת העבודה (PoW).

זה מספיק בבדיקת הרקע. אני חושב שעכשיו הגיע הזמן לעבור למבחר המטבעות הטובים ביותר שלנו להימצא בשנת 2020. רשימה זו תאפשר לך באופן אידיאלי לקבוע היכן ניתן לשמור טוב יותר על נכסי הקריפטו ולקבל תגמולי סכום..

ההוכחה הטובה ביותר למניות (PoS) רשימת מטבעות 2021

1. NEO

בעבר נקראה אנטשארס, NEO היא רשת פתוחה לכלכלה חכמה. זה נקרא לעתים קרובות הרוצח אתריום או לפעמים הגרסה הסינית של אתריום. NEO היא פלטפורמת ההצפנה והבלוקצ’יין המבוזרת הראשונה של סין. למרות שיש לו מטבע משלו שנקרא NEO cryptocurrency, יש לו אסימון נוסף בסניף שלו בשם GAS או ANC-Altcoins.

אתה יכול להניח את אסימון ה- GAS שלך על ארנק ה- NEO לקבלת תמורה נאה וכמו קריפטות קופה אחרות, זה לא מחייב אותך לפתוח את הארנק ההימורי שלך כל הזמן. NEO מספקת למשתמשיה מגוון רחב של יישומים מבוזרים. הרשת מציצה זהויות דיגיטליות כמו טביעות אצבעות, זיהוי פנים וזיהוי קול.

על ידי החזקת ה- NEO שלך בבורסת Binance, תוכל לקבל תגמול של בערך 1.95% עם רווח חודשי ושנתי של 0.0016 NEO ו 0.0195 NEO בהתאמה על ידי החזקת 1 NEO. אתה יכול גם להמר את ה- NEO שלך על אחד הארנקים המפורסמים ביותר, כלומר ארנק Guarda ו- Atomic Wallet. שני הארנקים תומכים בהימצאות של NEO. שיעור התגמול הכולל של שני הארנקים הוא 1.95% עם 0% עמלות.

מחפש את אתר כריית הענן הטוב ביותר בשנת 2021?

2. Teos (XTZ)

זה יכול להיחשב כאחד הקריפטוסים הטובים ביותר בכל הנוגע לעניין השנתי. Tezos הוא פרויקט הבלוקצ’יין החדש והמפורסם ביותר מבלוקצ’יין Tezos. עם עלייה מדהימה של 232 מיליון דולר במהלך ה- ICO, הוא יכול לדמיין שהקריפטו קיבל כוח להחזיק.

הקריפטו הוא השתתפות פתוחה לציבור עם יכולת שדרוג לטווח הארוך. Tezos מציעה טכנולוגיית מגע חכמה. ל- Tezos יש כמה מאפיינים ייחודיים ומדהימים. זה מספק blockchain מודרני עם חדשנות ותכונות רבות כגון LPOS.

קל מאוד להמר את Tezos. דמי ההימור של טזוס על בינאנס הם 0%, לאן Coinbase לוקח 25% של הימור שאתה עושה איתם. ישנן שתי דרכים על Binance בהן אתה יכול להמר עליך Tezos. אתה יכול לאפות את ה- Tezos שלך בתמורה שנתית של 6.20% או שאתה יכול להאציל את Tezos עם תגמול שנתי של 5.50%. אותו אחוז התגמול מגיע לארנק גווארדה בכל הנוגע לסידור המטבע שלך.

3. לזנק

DASH הוא מטבע קריפטוגרפי דיגיטלי פופולרי. כשמדובר ביישום ההוכחה של מנגנון ההסכמה של יתדות על בסיס בסיס, הוא מחזיק במקור. זהו המטבע הקריפטוגרפי הייחודי לבסיס הביטקוין עם פרטיות נוספת ותכונות עסקאות מהירות בדיוק כמו InstantSand ו- PrivateSand. קריפטו זה מכיר בעצמו כמטבע אלקטרוני מבוזר על בסיס עמית לעמית ושואף להיות שקוף כמו מזומנים בפועל בהם אנו משתמשים בחיים האמיתיים כמו GBP / USD / INR או EUR.

אתה יכול להרוויח דיבידנדים באמצעות הפעלת צומת ראשי על ידי החזקת ה- DASH שלך. אך כדי להפעיל צומת ראשי, אתה זקוק לממוצע של 1000 יחידות DASH, ויחידה אחת עולה לך מחיר של 300 דולר. אבל זה משחק גדול!

אם יש לך כמות משמעותית של יחידות DASH, אתה יכול להמר עליהם ארנקי קריפטו מפורסמים כמו ארנק Guarda, ארנק אטומי וארנק Ledger עם פרס שנתי של 5.72% עם הרווחים השנתיים של 57.2474 DASH על ידי החזקת 1,000 יחידות DASH. Binance ו- Coinbase תומכים גם בהימור של DASH בשיעור תגמול שנתי של 5.72%

4. QTUM

QTUM היא רשת קוד פתוח של קריפטו שנוצרה ונמשכה על ידי פרויקט QTUM. זוהי רשת טכנולוגית בלוקצ’יין מבוזרת שיכולה להפעיל חוזים חכמים עם הוכחת הרשאת יתד באמצעות מכונות וירטואליות. זהו הכלאה של את’ריום וביטקוין שעדיין ממד הקופה שלו. QTUM הוא סוג של תערובת של שני הבלוקצ’יינים, לוקח את החלקים הטובים ביותר משתי הבלוקצ’ים, ונותן לנו את התערובת הטובה ביותר של שניהם בעולם האמיתי..

הוא חזק טכנולוגית כמו כל רשת אחרת בשוק. QTUM מתמקדת בשניים מהמטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים בעולם. כמו כן, היא מציעה ללקוחותיה את הכלים המסופקים על ידי ביטקוין ואת’רום בכדי לחזק אותם! להפעלת החוזים החכמים של Ethereum ב- QTUM, היא משתמשת במכונות וירטואליות של Ethereum. זו פונקציונליות מדהימה של המטבע. ניתן להעביר יישום מבוזר של Ethereum אל QTUM בעזרת קהילת המפתחים החזקה ביותר ברשת Ethereum..

רוצה לדעת איך להמר על QTUM? ובכן, אתה יכול להרוויח פרס שנתי של 6.00% על ידי הצבת המטבע שלך בחילופי Binance ו- Coinbase. ארנקים שונים אחרים כמו הארנק האטומי וגווארדה תומכים גם בהימצאות QTUM בפרס שנתי של 6% ללא עמלות.

5. CUTcoin (CUT)

CUTcoin הוא פרויקט מאוד שאפתני אך הדרך הפשוטה ביותר לתאר אותו היא לומר שזה פשוט מזומנים דיגיטליים. היא רכשה את האיכות על ידי שילוב הגנת ההצפנה המתקדמת והמציאותית שנכללה בבלוקצ’יין שלה (כולל RingCT, Bulletproof, וכן הלאה), כך שניתן לראות בכל עסקה שנעשית בפלטפורמה כעסקת מזומנים דיגיטלית. יתרות הארנק, סכום העסקה, השולח והמקבל הם פרטיים כברירת מחדל בבלוקצ’יין. זה  פרטיות קריפטוגרפיה אך בניגוד למונרו (משתמשים בו קצת בקריפטוגרפיה של מונרו), הוא בנוי על הסכמה אקטיבית של הוכחה של יתד.

קונצנזוס ההוכחה של CUTcoin הוא הראשון בהיסטוריה ששומר על סכום המטבעות הכולל גם בארנקים שהיו מוסתרים לחלוטין. זוהי מצב ברירת מחדל המגנה על פרטיותם הכספית של משתמשיה כזכות האדם הבסיסית שלהם. משתמשים יכולים לקנות כל סכום של CUT ולשים אותו באופן מיידי, בארנק שלהם או דרך CUTcoin בריכת היערכות ולהרוויח ריבית על חלקם, שנמצא כיום בסביבות 25% לשנה, מזוכה מדי יום.

6. קוסמוס (ATOM)

קוסמוס (ATOM) רואה עצמה כפלטפורמת הבלוקצ’יין האישית ביותר, המבוזרת, היעילה והניתנת לתפעול. זוהי רשת מבוזרת של אלגוריתמים רגישים לתקלות בברכה וביזנטית המופעלים על ידי רשתות חסימות מבוזרות..

היא משתמשת ב- DPoS, שם פועלים מאצלים ומאמתים. שיטה הנקראת הוכחת יתד (delegated proof of stake) (DPoS). על הנציגים לקבוע אילו מאמתים צריכים להיות מעורבים ועל המאמתים לאמת עסקאות ולהוסיף רשתות חדשות. כל הצדדים יכולים לקבל בונוסים מסודרים שמשלמים כעת ב- ATOM, אך רשאים להשתמש באסימון של כל בלוקצ’יין שנוסף לרשת.

קוסמוס הוא עדיין פרויקט פופולרי מאוד ו- ATOM היא כרגע מטבע ההון השוויוני הגדול בעולם בעולם. המטבע הקריפטוגרפי הוא פנטסטי, כך שאם ניתן לבצע את החלום ל”עולם הבלוקצ’יין “ביעילות, ניתן לשלם תגמולים בסכום במגוון מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. כרגע הוא עומד על פרס שנתי של 8.32% הן בבורסות Coinbase והן ב- Binance. זה יכול גם להיות מוערך עם אותו ממוצע של תגמול שנתי בארנק אטומי ובדג’ר לייב.

7. PIVX

ניתן לקיצור כעסקת אימות מיידי פרטי, PIVX היא מטבע קריפטוגרפי שמתמקד בעיקר באבטחה ובפרטיות בזמן ביצוע עסקה. הוא מומס מה- DASH בתחילת 2016 והוא מטבע קופה מתפקד לחלוטין, המאפשר לצרכניו להפקיד מטבעות עם החזר הוגן על הבלוקצ’יין. דבר ראוי לציון נוסף הוא שזה מחסום כניסה נמוך טוב, ואתה יכול להמר על כל סכום ואין שום מגבלה עליו.

יש דרך נוספת להרוויח באמצעות PIVX על ידי הפעלת יחידות של כ. 10,000 יחידות בצומת הראשי. הוא מציע תשואה כוללת של 5% על ההשקעה שלך. זו הזדמנות גדולה עבור אלה שיש להם כמות משמעותית של יחידות PIVX על ידי הצבת היחידות בצומת הראשי עכשיו.

אתה יכול להגדיר את הצומת הראשי שלך או שאתה יכול לשים את המטבע שלך בארנקים ובמרכזיות שונות. אינך יכול להניח את המטבעות שלך על Binance ו- Coinbase, ולא תוכל לשים אותם על ארנקים שונים כמו Ledger Live, Atomic Wallet ו- Guarda Wallet. ישנן שלוש דרכים קלות באמצעותן תוכלו להניח את המטבע שלכם בארנקים ובמרכזיות הנ”ל. תסתכל!

8. ליסק (LSK)

מסגרת LISK מבוססת בלוקצ’יין עוזרת לכל אחד לבנות אפליקציות מבוזרות (DApps) ברשת שלהם. זה מספק למפתחים, משקיעים ומעצבי פרויקטים את היכולת לבנות רשתות צד. רשתות צד הן האפליקציות בהן בסיס האפליקציה בנוי על בלוקצ’יין ליסק. ל- Lisk יש ממשק מאוד ידידותי למשתמש שמבוסס על JavaScript. ניתן להגיע לליסק מ- Bit-Z, OKEx, Kucoin, למטרות הימור.

מטבע LSK או Lisk הוא שם המטבע של ה- Lisk, שמשמש בעיקר ביישומים המבוזרים ברשת הראשית של ליסק עצמה. מדברים על ביטקוין ואחרים, זה לא מטבע כזה שבו הוא יכול לשמש את הסוחרים כשער תשלומים, אבל הוא משמש כמטבע עבור מפתחים המשתמשים ברשת או מעוניינים להשתמש..

אתה יכול להמר את מטבע ה- Lisk שלך בבורסה וארנקים שונים כמו Coinbase ו- Atomic Wallet עם אחוז מהתגמול השנתי של 1.61% באמצעות הצבעה לנציגים או על ידי הפעלת צומת נציגים עם תגמול שנתי של 5.24%

9. כוכבים (XLM)

Stellar היא רשת משותפת המאפשרת לאנשים להעביר נכסים ברחבי העולם ביעילות, במהירות ובנוחות. הוא נועד לקשר בין בנקים, רשתות תשלומים ואזרחים ועוזר לך “במהירות, ביעילות ובשביל שברים של קנטאור”, להעביר כסף מעבר לגבולות. בקצרה, היא מאחלת העברות חוצות גבולות מהירות, קלות וחלקות יותר מאשר במערכות הבנק וההעברות הנוכחיות..

Stellar היא גם רשת תשלומים מבוזרת המתמקדת בהעברות פשוטות ומשתלמות מעבר לגבולות וגם פורום לאירוח ICO. רשת Stellar נוסדה בשנת 2014 ויש לה מטבע דיגיטלי משלה, בשם Lumen (XLM), וזה חשוב מאוד לאפשר העברות זרות ולעסקאות מהירות בין מטבעות שונים..

ניתן לאחסן את Lumen XLM במגוון ארנקים ומחליפים, כולל הארנק החי לדג’ר, בבורסת Coinbase ובורסת Binance. אתה יכול להצביע לבריכת ההימור בבורסות וארנקים הנ”ל על ידי קבלת פרס שנתי בסך 1%. המשמעות היא שעל ידי השקעה של 1,000 יחידות XLM תוכלו לקבל רווחים שנתיים של 10 XLM.

10. אונטולוגיה (ONT / ONG)

אונטולוגיה היא רשת בלוקצ’יין שנבנתה כדי לתמוך ברשתות חסימות אחרות, ציבוריות ופרטיות, כך שעסקים יוכלו לנצל את ההתקדמות הטכנולוגית שלהם. זה מספק לחברות את האפשרות לשמור נתונים באופן פרטי או ציבורי באמצעות ONT המפנה לבלוקצ’יין. דה הונגפיי ואריק ג’אנג הקימו יחד את החברה והם מייסדי בלוקצ’יין NEO.

ישנם שני אסימונים בפלטפורמת האונטולוגיה: אסימונים ONT ו- NGO. לשני אסימונים אלה פונקציונליות שונה. ניתן לקנות ONT בבורסות נפוצות של קריפטוגרפים, כולל Binance, Huobi, OKEx, Bibox וכו ‘. עם זאת, לא ניתן לרכוש את אסימון ה- ONT עם פיאט, ולפני שהחלפתם עם ONT, יש להמיר את הפיאט למטבע קריפטו ידוע..

ישנן חילופי מטבעות קריפטוגרפיים שונים וארנקים שבהם אתה יכול להמר על מטבעות ה- ONT שלך ולהרוויח חלק על ידי החזקת המטבע שלך בבורסות. נכון לעכשיו, ארנק Guarda וארנק Ledger Live תומכים ב- ONT / ONG בפרס שנתי של 7.3% תגמול שנתי.

11. אלגורנד (ALGO)

אלגורנד רשת בלוקצ’יין שנבנתה עם הבלוקצ’יין הציבורי הפתוח והלגיטימי שלה לבניית כלכלה ללא גבולות. במילים אחרות, אלגורנד זקוקה למערכת אקולוגית המאפשרת לכולם להיות פעילים ופרודוקטיביים. מודל זה מבוסס על מושגי היסוד של שמישות, העברות מיידיות, שימוש ופריסה פשוטים וביצועים.

הפרוטוקול של אלגורנד נועד להאיץ. תיאורטית, על ידי קביעת חסימות בסבב הצבעה אחד בלבד המפתחים השיגו ביצועים מיטביים. זה מאפשר לחסימה לסיים באופן מיידי ומשפר משמעותית את עסקאות הרשת לשנייה. עם עלייה דרמטית במהירות, ה- mainnet יכול להתמודד עם 1000 עסקאות בשנייה עם עיכוב של מקסימום 5 שניות לכל עסקה.

למרות ש- ALGO מסווג ב- Binance, המטבע הוא חלק משווקים רבים אחרים, כמו Huobi Global, OKEx, Coinbase Plus ו- BitMEX. המשקיעים יכולים להרוויח הכנסה פסיבית באמצעות העמדת הקריפטו שלהם בבינאנס. אתה יכול להמר עליך את אלגורנד o Binance ואתה יכול לקום עד 5.79% תגמול שנתי. המשמעות היא שאם תשקיע מינימום 1 ALOG, תוכל להרוויח 0.0579 אלוג עד סוף השנה.

12. VET (Vechain)

Vechain הוא אחד ממיזמי הרשת הגדולים בשרשרת האספקה. המטבע הופך לרשימת מטבעות ההימור הטובים ביותר לשנת 2020. מאז הופעת הבכורה שלהם ברשת, הם זוכים לסיקור רב. בהשקת ה- Mainnet הושקו אסימוני ה- VET המקומיים שלהם, עם זרם הולך וגדל למגוון מרכזיות. השימוש בטכנולוגיות בלוקצ’יין מהווה נקודת מפנה חשובה עבור VeChain. היא התמקדה בעיקר ביישומים עסקיים. החל משנת 2015 ומתבסס בעיקר על לוגיסטיקה באמצעות ניהול שרשרת האספקה, כולל ניטור, אבטחת איכות, ניהול מלאי ועוד. בעיקר פועל לקידום עסקאות חכמות, ניתן להשוות VET בקלות בהשוואה ל- NEO ו- Ethereum.

ישנם שני מטבעות ש- Vechain מתקרב ל- VET ו- BTHO. צומת הראשי מחזיקה ב- VTHO לצורך הימור ה- VET. BET הוא הדלק של ה- Vechain ואילו Vet הוא הבעלים של ה- blockchain. Vechain הופכת את ההימור ליעיל ופשוט יותר עם אפליקציה סלולרית אלגנטית.

אסימון ה- VET מסווג במגוון רחב של מרכזיות. זה כולל LAToken, OceanEx, והכי חשוב Binance. נפח אסימון ה- VET בבורסות אלה גבוה בהרבה ממה שראיתי עבור מטבעות אחרים בשווי השוק. ישנן 5 אפשרויות שדרכן תוכלו להמר את מטבע ה- VET שלכם על Binance. מבין כולם, המתגמל ביותר הוא הפעלת צומת רשות. אתה יכול להרוויח ממוצע של פרס שנתי של 3.17% על ידי הצבת מטבע ה- VET שלך. הפרס השנתי הנמוך ביותר הוא 1.87% שזה על ידי החזקת Vechain.

13. חי

זה בעיקר שוק בין מפיצי סטרימינג בווידיאו (צד הביקוש) למפתחי האפליקציות. מפתחים יכולים לשלב את Livepeer באפליקציות שלהם על ידי התקנת הצומת שלו, יכולים להפעיל את שרת המדיה Livepeer, וגם יכולים לממן את חשבונם באמצעות Ethereum. עד כה, ב- Livepeer לא שודרו יותר ממאה אירועים.

הפרויקט נועד להגדיל את מהימנות הווידיאו תוך הפחתת העלויות לגודל. הם תומכים בתשתיות p2p המאובטחות על ידי בלוקצ’יין את’ריום אשר מתקשר באמצעות שוק. האסימון בו משתמשת Livepeer הוא LPT. כאשר נוצרת ה- LPT החדשה, המספר הכולל של LPTs קיימים גדל בכללותו. המשמעות היא שערך ה- LPT שלך יורד בהשוואה לרשת כולה.

נכון לעכשיו, ישנן 2 אפשרויות דרכן תוכלו להרוויח רווח פסיבי. באפשרותך להאציל את Livepper על ידי קבלת פרס שנתי בסך 21.92% ב- Binance או שאתה יכול להפעיל צומת Transcoder, אשר יכול להעניק לך תגמול שנתי של 24.36%. אותו אחוז התגמול חל על הארנק האטומי, מכיוון שתוכלו גם להמר את ה- LPT שלכם על הארנק האטומי ועל Ledger Live.

14. טרון

טרון היא פלטפורמת רשת משותפת המיועדת ליצור תשתית בידור דיגיטלית עולמית ופתוחה באמצעות טכנולוגיות בלוקצ’יין ואחסון מבוזר. כל צרכן יכול לפרסם, לשמור ולהחזיק נתונים באופן חופשי באמצעות הפרוטוקול. טרון הוא מטבע, בקיצור, אשר מתגמל אותך על התוכן שלך והוא אחת הסיבות העיקריות לרכישת טרון.

היא זינקה לעשירייה הראשונה שלה בפרק זמן קצר של שנה שהונעה על ידי משקיע מאסיבי וצוות נמרץ בראשות היוצר והמנכ”ל המשפיע ג’סטין סאן, והפך לקריפטוגרפי הגדול ביותר של ה- 10 על ידי שווי שוק. היתרון הגדול ביותר בשימוש בקריפטו של Tron הוא בכך שאתה מאפשר לאמנים ובעלי תוכן להחזיק את עבודתם. טרון עומד בראש קמפיין, שיכול להיות ממותג כאינטרנט השלישי על ידי אחרים. זה אולי נשמע מהפכני, אך הוא ישתמש באינטרנט כמתוכנן במקור

אתה יכול להמר את ה- TRON שלך על אחד השמות הגדולים בארנקים ובורסות בשם Binance, Ledger Live ו- Atomic Wallet. יש משותף אחד בכל חילופי הדברים והארנקים הללו. כולם מציעים לך את אותו אחוז התגמול על ידי הטלת המטבע שלך. ישנן 3 אפשרויות שונות והרווחית ביותר היא על ידי Vote a super represent, שיכולה לזכות בפרס שנתי של 3.34% בתשלום של 20.00%. שיטות אחרות הן באמצעות הפעלת צומת מועמדים סופר מייצגת עם תגמול שנתי של 3.02% ואחרון חביב על ידי הפעלת צומת ייצוגי העל שיכול להועיל לכם בפרס שנתי של 3.28%.

15. EOS

זה נחשב יחסית כהוכחה הרווחית ביותר למטבע יתד. אם כבר מדברים על פרוטוקול הרשת EOS.IO, הוא המטבע המקורי של פרוטוקול זה. הוא הושק בשנת 2017 והרוויח 4 מיליארד דולר עצום ביוני 2018. המשרד הוא עסק די צעיר. EOSIO מבטיחה להתגבר על הבעיות המשמעותיות של ביטקוין ואת’רום. אלה כרוכים בפיתוח מסגרת פתוחה ונגישה ליישומים מבוזרים מהירים יותר, קלים ופשוטים יותר.

באופן גס, ל- EOS יש שווי שוק של כמעט 2.5 מיליארד דולר, מה שמציב את המטבע ב- CoinMarketCap בראש 10. הדף יכול להשתמש בסוחר קריפטו או משקיע לטענת שתי שיטות מפתח. האחת היא על ידי כריית מטבעות והשכיח ביותר הוא מסחר יעיל של קריפטו בבורסות וארנקים שונים.

המטבע רשום בבורסות ובארנקים המפורסמים שיכולים להיקרא בשם Binance, Guarda Wallet, Atomic Wallet ו- Coinbase. אתה יכול להרוויח רווח על ידי הימור ה- EOS שלך באמצעות הפקת מפיק בלוקים עם פרס שנתי של 1.74% או על ידי הפעלת מפיק בלוקים המתנה עם תגמול שנתי של 1.76%

סיכום

מטבעות קופה הם בהחלט אחת הדרכים החכמות יותר להרוויח הכנסה פסיבית. ומחסום הכניסה נמוך בהרבה מטבעות להתחיל. אנו חושבים ש- 1% עד 5% מהתגמול החופשי אינו די נורא אם אינך עושה דבר ופשוט צריך לשמור על הארנק שלך פתוח. ישנם מטבעות רבים מלבד ההוכחה הנ”ל של רשימת מטבעות ההימור, שגם הם רווחיים בכל כך הרבה דרכים.

כפי שניתן לראות ישנם מגוון מטבעות ונגענו במיטבם. אך זכרו, אם תבחרו מטבע, עליו להתבסס על יותר מתשואת יתד בלבד. אנחנו תמיד מנסים לספק את הפרטים האותנטיים והחזקים ביותר לגבי הבלוקצ’יין והמטבעות הקריפטוגרפיים. אנו מעריכים מאוד את כל הצעותיכם ומשובכם, המשיכו להגיע כך שנוכל לעדכן מאמר זה לשנים הבאות!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me