החששות הגוברים בביטחון בכסף פיזי הולידו מטבעות דיגיטליים בכל רחבי העולם. מטבעות דיגיטליים אלה נקראים מטבעות קריפטוגרפיים וכל העסקאות נרשמות באמצעות הצפנה. טכנולוגיית בלוקצ’יין הוא הליבה של עסקאות אלה.

עסקאות דיגיטליות אלה מאובטחות כל כך שרק השולח והמקבל יודעים על כך. אין צד שלישי המעורב בעסקאות אלה ואף איש אינו יודע מה הסכום שיש להעביר. עם חלוף הזמן, השימוש ב מטבעות דיגיטליים צובר פופולריות. השימוש הגובר ב מטבעות קריפטוגרפיים אף איים על קיומם של מטבעות פיזיים במדינות רבות. לפיכך, מדינות רבות ברחבי העולם מטילות איסורים על אלה.

רוב המדינות חושבות להביא כמה תקנות כדי לשלוט בזרימת המטבעות הדיגיטליים האלה. הם עושים זאת כדי להסדיר את העסקאות ולשמור על אלה מהתקפות הסייבר. מדינות אלה רוצות גם להביא מטבעות קריפטוגרפיים משלהן דרך הבנקים הלאומיים שלהן. יש שונים חילופי קריפטו העוסק במטבעות אלה. מטבעות דיגיטליים אלה נשמרים בארנקים. ארנקים אלה עמוסים בתכונות אבטחה. סוגים שונים של ארנקים של zcash נמצאים בשימוש בכל רחבי העולם.

שלושת ארנקי zcash החשובים והנפוצים ביותר הם:

 1. ספר חשבונות ננו
 2. ארנק גארדה
 3. ארנק אטומי
 4. תשלומי מטבעות
 5. ארנק Jaxx
 6. רהקוט

1- ספר חשבונות ננו:

ספר ארנקים

ספר חשבונות ננו אחד מ ארנקי חומרה עליונים בשימוש ברחבי העולם לצורך תכונות האבטחה שלהם. ארנק זה הוא ממש כמו מכשיר USB שניתן לחבר למחשב. יש מעט תצוגת OLED המסייע בבדיקה ובאישור של כל העסקאות הדיגיטליות. האישור נעשה באמצעות כפתור בצד הארנק. הממדים של זה ארנק zcash הם 98 מ”מ x 18 מ”מ x 9 מ”מ והוא שוקל רק 16.2 גרם. משמעות הדבר היא שהוא נלקח די בקלות ומספק את האפשרות להקליט עסקאות דיגיטליות תוך כדי תנועה.

ארנק זה גם עמיד לאורך זמן מכיוון שיש בו נירוסטה וחומר פלסטי איכותי. זה תואם ל- Windows 7 ואילך, iOS 10.8 ו- Chrome OS. יש לו ממשקים שונים להקלטת עסקאות של מטבעות דיגיטליים שונים. להלן כמה מהמאפיינים המוזרים של ארנק זה:

A- תצוגה מובנית:

המאפיין הראשון והחשוב ביותר של ארנק זה הוא תצוגת ה- OLED הקטנה. תצוגה זו מסייעת בבדיקה כפולה ואישור העסקאות. כל עסקה דיגיטלית המתרחשת מופיעה בתצוגה והמשתמש יכול לאשר זאת באמצעות לחיצה על כפתורי הצד.

B- תמיכה במטבע רב:

מטבע ננו ספר

המאפיין הבא של ארנק זה הוא שהוא תומך במגוון מטבעות דיגיטליים. לפיכך, העסקאות הדיגיטליות מתרחשות בביטקוין, Altcoin, את’ריום, ליטקוין, אדווה XRP רבים אחרים רשומים בארנק זה.

C- אבטחה:

תכונות אבטחה הן הצורך של היום בתחום זה של מטבע קריפטוגרפי. ספר חשבונות ננו s עמוסה במלואה בתכונות אבטחה. זה חוסך כל עסקה ועסק באמצעות קוד אבטחה. הוא תומך גם ב- FIDO Universal קוד אימות גורם שני כדי להגן על העסקאות. ארנק זה לא זוכר את מפתחות האבטחה שלך. במקום זאת, כל המקשים נעולים בקשה ובכך לא מאפשרים לכולם להשתמש.

יתר על כך, ספר חשבונות ננו ס מספק למשתמש גם את הגיבוי והשחזור של חשבון המשתמש במקרה של בעיה כלשהי. הספק מציע תמיכה 24/7 בכל נושא שעומד בפני המשתמש.

 1. חיזוי מחיר ליטקוין 2021-2025
 2. חיזוי מחיר כוכבים 2021-2025 XLM $ 5 אפשרי?
 3. חיזוי מחיר Chainlink 2021-2025 יגיע LINK ל 100 דולר?
 4. חיזוי מחיר של Teos 2021-2025
 5. חיזוי מחיר אלקטרוניום 2021-2025

ספר החשבונות ננו S הצביע על מספר 1 כ”ארנק ה- XRP הטוב ביותר של אדווה “על ידי קוראינו!

2- ארנק גארדה

ארנק שומר

Guarda הוא ארנק מטבעות קריפטוגרפי מרובה פלטפורמות שאינו משמור, שנועד לאחסן, לנהל ולהעביר נכסים דיגיטליים בקלות. Guarda תומך כיום בלמעלה מ -40 רשתות חסימות הפופולריות ביותר ולמעלה מ -10,000 אסימונים שלהם (כולל BTC, XRP, BCH, BSV, ETH, ETC, XMR, ZEC, EOS, KIN, LTC, XLM, DASH ועוד). את כל המטבעות ניתן לרכוש בתוך הארנקים באמצעות כרטיס בנק. המשתמשים יכולים גם להחליף מטבעות באמצעות שירות חליפין מובנה ולעשות עסקאות מטבעות מהירות.

ארנקי Guarda זמינים בגרסאות שונות: אינטרנט, שולחן עבודה (Linux, Windows, macOS), Mobile (iOS, Android) ו- Chrome Extension.

מחסני קריפטוגרפיה של Guarda עובדים בפלטפורמות שונות וניתן לגשת אליהם מכל מכשיר שמחובר לאינטרנט. מלבד הארנקים העיקריים הרב-מטבעיים, Guarda מציעה מגוון ארנקים ניידים עם קוד פתוח במטבע יחיד.

מכיוון ש- Guarda מספקת ארנקים ללא משמורת, הנתונים האישיים של המשתמשים או המפתחות הפרטיים אינם מאוחסנים או משמשים את החברה בשום צורה שהיא – הדבר משפר את אבטחת הקריפטו-מטבע והאסימון ומונע את כל הסיכויים לדליפות מידע..

תכונות עיקריות:

 • תמיכה ב- 40+ חסימות ומעל 10,000 אסימונים;
 • שליטה מלאה במשתמש על מפתחות ונכסים פרטיים;
 • ממשק ידידותי למשתמש;
 • רכישת כרטיס אשראי / חיוב בקריפטוגרפים;
 • חילופי מטבעות מובנים;
 • קו תמיכת לקוחות 24/7;
 • גיבוי ארנק מוצפן מאובטח;
 • נגישות בין פלטפורמות.

3- ארנק אטומי

ארנק אטומי

אטומי היא משמורת רבת מטבעות ארנק Zcash, התומך בלמעלה מ -300 מטבעות ואסימונים אחרים. אתה יכול לאבטח, לנהל, להחליף ולקנות Zcash בממשק ידידותי למשתמש המוגן על ידי זרע מנמוני. אתה שולט באופן מלא בכספים שלך.

פלטפורמה מרובה

ארנק Atomic זמין ברוב מערכות ההפעלה, כולל Windows, macOS, Linux ו- Android. האפליקציה ל- iOS עתידה לצאת בשנת 2019.

ביטחון ואנונימיות

ב- Atomic, רק לך יש גישה מלאה לכספים שלך. ארנק Atomic משתמש במודיעין במכשיר ומאחסן את כל המפתחות הפרטיים במחשב או בסמארטפון שלך. הפרטיות שלך מוגנת היטב באמצעות הסיסמה שהגדרת וביטוי זרעים מזכירים של 12 מילים.

רב מטבע

מלבד Zcash, Atomic תומכת ביותר מ -300 מטבעות ואסימונים. תוכלו לאבטח ולנהל אותם, להחליף ולקנות באמצעות שירותים מובנים ולעשות הכל בממשק אחד, מבלי להיכנס לאתרים חיצוניים. יתר על כן, Atomic מאפשרת לך להוסיף כל אסימון ERC20 בכמה לחיצות ולנהל אותו.

אגרות אפס

Atomic הוא תוכנה חופשית המייצרת לך כתובת ארנק ייחודית.

החלפה מיידית ואופציית קריפטו

ארנק האטומי מאפשר לך להחליף את Zcash תמורת 60 מטבעות קריפטוגרפיים ומעלה. שירות זה מופעל על ידי Shapeshift, Changelly ו- Changenow.

אפשרות הקנייה בתוך האפליקציה מופעלת על ידי Simplex מאפשרת לכם לרכוש את Zcash, Bitcoin, Ethereum, XRP ו- Litecoin בכרטיס אשראי בכמה לחיצות. התהליך כולו אורך מספר דקות וגובה עמלה של 2% עבור Atomic.

תמיכה 24/7

Atomic דואגת למשתמשים שלה. צוות התמיכה עובד 24/7 ותמיד מוכן לעזור, אם משהו משתבש. זמן התשובה הממוצע הוא כשעה.

4 מטבע תשלומים: (לא עובד)

ארנק לתשלום מטבעות

זהו עוד דירוג גבוה ארנק zcash הנמצא בשימוש נרחב לאחסון zcash. ארנק זה מבוסס בקנדה ומקבל את התשלומים בכ- 1300 מטבעות בכל רחבי העולם. על עסקאות כל המטבעות גובים עמלת העסקה של 0.50%. ארנק זה נחשב לפלטפורמה אידיאלית לסוחרים שמתכוונים למכור את שירותיהם באופן מקוון. להלן התכונות העיקריות של פלטפורמה זו:

 1. עסקאות מהירות:

הדבר הראשון שהופך את הארנק הזה למעלה על ארנקים אחרים הוא עסקאות מהירות. Coinpayments משתמש בטכנולוגיית BitGo לעבד את העסקאות במהירות מהירה יותר.

 1. תמיכה במטבע רב:

תשלום מטבעות משמש גם באופן נרחב ברחבי העולם מכיוון שהוא תומך ביותר מ 1200 מטבעות דיגיטליים בשימוש בכל רחבי העולם. כאן, חשוב להזכיר כי זה לוקח עמלה שווה של 0.50% על כל המטבעות.

 1. מאפייני אבטחה:

תשלומי מטבעות משתמשים בטכנולוגיית BitGo גם לעסקאות בטוחות. זוהי טכנולוגיה מרובת סיגים המשמשת להגנה על עסקאות מטבעות קריפטוגרפיים בכל רחבי העולם. יתר על כן, זה גם מאפשר למשתמשים לנעול את המטבעות שלהם. לאחר הנעילה, לא ניתן להשתמש במטבעות לפני הזמן שנקבע לפתיחתן.

 1. המרת מטבעות:

אחד המאפיינים העיקריים של ארנק זה הוא המתקן להמרת מטבע אוטומטי. המשתמש יכול להמיר את המטבעות המאוחסנים שלו למטבע אחר. זה חוסך זמן רב ומקל על סחר ללא טרחה.

Coinpayments מציע לכם גם את המתקן של נקודת מכירה. המשמעות היא שהמשתמש יכול לקבל את העסקאות באופן אישי ללא צורך בכך כל חילופי קריפטו. האפליקציה הסלולרית לארנק זה זמינה גם למשתמשים. הם יכולים לשלוח ולקבל תשלומים באמצעות המכשירים שלהם.

5- ארנק Jaxx:

jaxx wllet zcash

ג’קסס וואלt הוא ארנק מוערך נוסף המשמש לכרייה ולאחסון מטבעות קריפטוגרפיים בכל רחבי העולם. זה נקרא גם ארנק רב פלטפורמות מכיוון שהוא תומך כמעט בכל הפלטפורמות. להלן התכונות של ארנק זה:

 1. ממשק משתמש יפה

ארנק Jaxx פופולרי גם בגלל ממשק המשתמש האטרקטיבי והקל. דבר טוב מאוד בנושא זה שיש לו את אותו העיצוב כמעט בכל הפלטפורמות. לפיכך, משתמשים יכולים להשתמש בו בקלות במחשבים הניידים שלהם וכן במכשירים ניידים.

 1. מאפייני אבטחה

כל העסקאות בארנק זה מאובטחות גם על ידי מפתחות פרטיים ומפתחות פרטיים אלה נשמרים במכשיר המשתמש. לפיכך, איש אינו יכול להשתמש במפתחות אלה ולדעת על העסקאות. באופן דומה גם תהליך הגיבוי והשחזור בארנק זה קל למדי מארנקים אחרים.

 1. תמיכה במטבע רב

כמו כל הארנקים האחרים, ארנק jaxx מציע תמיכה במטבעות דיגיטליים שונים. המקורות הרשמיים של פלטפורמה זו מאשרים את התמיכה בשבעה מטבעות דיגיטליים, כולל ביטקוין, את’ריום ודאש.

ארנק זה מספק גם תמיכה 24/7 בכל מקרה של בעיה כלשהי. רק דבר אחד שמתחרט על הארנק הזה הוא המהירות האיטית של העסקאות.

6- רהקוט – ארנק מאובטח רב-מטבעי חדש

ארנק רהקוט

Rahakott הוא ארנק מטבעות קריפטוגרפי המאפשר לכל אחד לשלוח או לקבל מטבעות דיגיטליים ולפקח על יתרתם.

אתה יכול להשתמש בארנק כדי לפקח על היתרה שלך באופן מקוון מכל מקום.

אין צורך להיכנס לרהקוט עם כתובת הדואר האלקטרוני, מספר הטלפון או שם המשתמש שלך: אתה פשוט מזין ביטוי מזכר.

המערכת מאובטחת גם באמצעות אימות דו-גורמי. אתה יכול גם להשתמש ב- Rahakott כדי ליצור ארנקים מרובים מחשבון אחד – למשל, אם ברצונך ליצור חשבונות משנה ליחסים עסקיים ספציפיים..

ארנקי Rahakott הם גם “אלגוריסטיים”, על פי מחקר של NewsBTC.com, שמשמעותו שלכל עסקה נוצרות כתובות חדשות כדי להגביר את האנונימיות של המשתמשים..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me