לפני שתחליט האם שווה לקנות מטבע אדווה בשנת 2021 או שאני צריך לקנות xrp 2021, ראשית עליך לקבל מושג לגבי מטבע אדווה, מעבדת XRP ו- Ripple. כי אתה צריך לדעת עליהם את המקום הראשון אם החלטת להשקיע במטבע ה- ripple xrp.

כידוע, מאז הצגתו ביטקוין, הערכים של מטבעות דיגיטליים גדלים מיום ליום. אפילו בפרק זמן קצר מאוד, ערך המטבע הדיגיטלי הועלה באלפים והפך לאחד המטבעות היקרים ביותר לרכישה והשקעה.

בדיוק ככה, Ripple הוא מטבע דיגיטלי נוסף אשר דורג כמטבע הדיגיטלי היקר ביותר אחריו ביטקוין ואת’ריום. מעט מאוד אנשים יודעים שמטבע הריפל הוא ישן יותר מביטקוין. בשנת 2004, הרעיון של מטבע אדווה התגלה על ידי ממציאו אך מסיבות מסוימות הם השיקו אותו בשנת 2012 באמצעותם מעבדת אדווה.

זהו מטבע דיגיטלי נוסף שניתן להשקיע בהחלפה ואף להמיר למטבעות אחרים כולל כסף נייר ומטבעות. בדומה למטבעות דיגיטליים אחרים, אין לו שום צורה אבל יש לו ערך מול הדולר שמגויסים מיום ליום.

לדברי המשקיעים של XRP, שיעור מטבע הריפל הועלה ב -75% בשבועות האחרונים בגלל הפופולריות של הביטקוין מכיוון שסוג השקעה אחד משפיע על סוג ההשקעה השני מאותה קטגוריה.

מדוע אדווה הופכת פופולרית?

האדווה הופכת מפורסמת מיום ליום בגלל מספר סיבות בהן עליית ערך המטבע שלה נמצאת בראש. על פי נתוני מעבדת Ripple והמשקיעים של מטבעות אדווה, ערך ה- Ripple הועלה בשיעורים שונים.

יש הטוענים כי בתקופה קצרה מאוד, ערכה הועלה ב -75% כאשר אחרים אומרים 50%. בקיצור, עליות ערך המטבע הדיגיטלי הזה, אנשים עוברים כעת מ ביטקוין לאדווה. השווי נמוך וקל לכל משקיע, כולל המשקיעים הקטנים, להשקיע ב- Ripple.

הסיבה הנוספת שהופכת את מטבע הריפל לפופולרי היא קבלתו. כן, היום, Ripple התקבלה על ידי עשרות בנקים פופולריים בכל רחבי העולם כולל SBI. זה מקל מאוד על האנשים שבבעלותם Ripple בחשבון המקוון שלהם. הם יכולים להמיר או להחליף אותם בקלות בעזרת בנקים אלה.

Ripple הופכת גם לפופולרית בקרב משקיעים בגלל ביטקוין. עכשיו אנשים עוברים להשקיע במטבעות דיגיטליים. בחודשיים האחרונים קופץ ערך הביטקוין מ- 20,000 $ ל -40,000 $ (כיום מחיר הביטקוין הוא: 48,000 דולר). זה גרם לאנשים להתחיל להשקיע במטבעות דיגיטליים. המשקיעים הקטנים שלא יכולים להשקיע בביטקוין בגלל מחירו הגבוה מעדיפים כעת לרכוש אדווה. זה גם הפך את אדווה למטבע הדיגיטלי השני המושקע ביותר.

מדוע כדאי להשקיע במטבע Ripple XRP?

אני לא מתכוון לומר לך שתשקיע ב מטבע XRP אדווה בלי למסור לך סיבות שונות. להלן תוכלו לקרוא את הסיבות שגורמות לי להשקיע במטבע Ripple ואני בטוח שהסיבות הללו מספיקות בכדי להעביר אתכם להשקיע ב- Ripple בשנת 2021. קראו תחילה מאמר זה: איך עובד אדווה.

1- ל- Ripple יש רשימת משקיעים מרשימה

Ripple הוא סטארט-אפ שמומן על ידי משקיעים שונים. לסטארטאפ ההון סיכון הזה יש שמות של חברות פופולריות בעולם, כולל גוגל. מכיוון שערכה של ריפל עולה, חברות פופולריות וידועות רבות אחרות החליטו גם להשקיע בהון סיכון זה בחודשים הקרובים. זה נותן ל- Ripple סמכות להשקיע ולבנות אמון עבור המשקיעים שלהם.

2- בנקים גדולים מקבלים כעת מטבעות של ריפל

למטבעות הדיגיטליים אין הופעה פיזית שבגללה המוסדות הפיננסיים כמו בנק אינם מקבלים זאת. אפילו המטבע הדיגיטלי כמו ביטקוין אינו מקובל על ידי רוב הבנקים ברחבי העולם. אדווה שונה.

ה- XRP התקבל על ידי בנקים ידועים רבים ברחבי העולם. סנטנדר (בנק בבריטניה) היה הראשון שקיבל מטבע זה. כיום, ישנם יותר מ 75 בנקים בינלאומיים שמקבלים את Ripple כמטבע. זה מקל על המשקיעים להמיר מטבע זה למטבעות אחרים.

3- אדווה חסכוני מביטקוין

אם אתה מוגבל בהשקעה ולא יכול להשקיע בביטקוין בגלל המחירים הגבוהים שלו, אז אדווה היא פיתרון נהדר עבורך. ראשית, אין לו מחיר גבוה מאוד ושנית, הם אינם גובים כל עמלה כמו בנקים ו פייפאל עושה על העסקה. בשל מחירו הנמוך, הסיכוי לעלייה בעתיד גבוה מאוד.

4- זהו המטבע הדיגיטלי השלישי בפופולריות

כידוע, המטבעות הדיגיטליים הופכים פופולריים מיום ליום. משקיעים משקיעים בזה מיליארדי כסף. בעתיד, מטבע זה עשוי להחליף את כספי הנייר. לאחר ביטקוין ו את’ריום, אַדְוָה הוא המטבע השלישי בפופולריות. כנקודת מבט של משקיעים, סיכויי הרווח גבוהים.

5- XRP ניתן לשלוח לכל מקום ברחבי העולם

היום, XRP התקבל על ידי בנקים רבים במדינות שונות. זה מקל על המשקיעים שלה להעביר אותו לחלק אחר בעולם בתוך שניות או להחליף אותו בכסף נייר.

אתה לא צריך לחכות למחיר הספציפי כדי להחליף או להמיר את מטבע האדווה שלך בשום מטבע אחר. מעבדת אדווה עצמה יכולה לקחת את ה- XRP שלך למטרה זו.

6- אין מטבע דיגיטלי כל סיכון של צד

המטבע של מדינה מושפע בצורה שלילית בשל החוק, מצבה הפוליטי והשינוי הכלכלי. עקב שינויים אלה, על המשקיעים לסבול מהפסדים גדולים. אך זה לא קורה במקרה של מטבע דיגיטלי כמו מטבע Ripple מכיוון שזה לא רשום על פי חוק של אף מדינה או שייך למדינה אחת בלבד. מצבה הפוליטי של מדינה כלשהי אינו משפיע על שיעוריה במובן השלילי. אז זו השקעה בסיכון ללא צד. כמו כן, עקב אפס סיכון צדדי, אינפלציה (כולל אינפלציה כללית) אינה משפיעה על ערכה של מטבע אדווה.

קרא גם: כיצד לקנות מטבע XRP של אדווה [המדריך האולטימטיבי]

קרא את התחזית החדשה שלנו לשנת 2021: חיזוי מחיר אדווה: חיזוי XRP 2021-2025

פתק: “אין להתייחס למאמר זה כאל ייעוץ השקעות ואינו נועד לספק. אנא ערוך מחקר יסודי משלך לפני שתשקיע במטבע מטבע כלשהו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me