Crypto Capital הוא בוט למסחר במטבעות קריפטוגרפיים המאפשר לסוחרים להפקיד ולמשוך כספי פיאט באופן מיידי. פלטפורמת פיאט פרטית, תומכת בבלוקצ’יין הקריפטו ומאפשרת מסחר. מציאת סקירה מאוזנת של Crypto Capital יכולה להיות מטרידה, בהתחשב בכך שאנשים רבים אינם מודעים אפילו לפלטפורמת הקריפטו הזו. יש הטוענים שמדובר בהונאה, בעוד שאחרים מתווכחים על האמיתות שלה עם הוכחת מסחר לגיבוי הצהרותיהם.

סקירה זו לא רק שתכיר את Crypto Capital אלא גם תסביר כמה מהסיבות לכך שתוכנה חדשה זו נחשבת להונאה על ידי חלק נכבד מחברת הקריפטו. אנו נבדוק גם כמה מהדרכים בהן בוט זה יכול לעזור לך, כגון היכולת להפקיד מזומן בכל מטבע שתבחר. סוחרי הקריפטו תמיד מחפשים אחר בוט המסחר הטוב ביותר כדי להבטיח שהם מרוויחים כמה שיותר בהשקעה הראשונית שלהם. 

סקירת הון קריפטו

עם זאת, רוב הבוטים המסחריים הם תרמית, ולכאורה, Crypto Capital הוא אחד הרובוטים האמורים.

כמה מדויקת טענת ההונאה של Crypto Capital?

זו לא תהיה סקירה ראויה של Crypto Capital מבלי להתייחס, ראשית, ללגיטימיות של הבוט בדיון זה. ישנן מספר תוצאות בדיקות חיות ציבוריות וכן ביקורות על בוט מסחר זה. ככאלה, קל לאמוד את השפעתו גם כסוחר מתחיל, בהתחשב בכך שאנשים רבים כבר סחרו באמצעות רובוט ההצפנה. אחד הנתונים הסטטיסטיים המטעים ביותר לגבי Crypto Capital הוא רמת הדיוק שלו. 

ברמת דיוק נמוכה מ -5%, סוחרים חדשים יכולים בקלות לאבד את כספם. לראות את 250 $ זה מה שרוב האנשים משתמשים בכסף זרעים, אנו יכולים להבין את התסכול כאשר סוחר מאבד את הכל תוך פחות משעה. כפלטפורמת מסחר, היית מצפה גם למידע מסחרי ביחס לקריפטוגרפיה, אך האתר הרשמי של סוחר הקריפטו אינו מספק נתונים כאלה. המשימה העיקרית של הבוט היא לעזור לחבר סוחרי פיאט וקריפטו ולהקל על הגישה לנכסים הדיגיטליים שלהם ללא קשר למיקומם..

לכאורה, אתה יכול לייצר עד 5,000 $ מדי יום כאשר אתה משתמש ב- Crypto Capital כדי לסחור. זה אולי נראה כמו מתיחה, אבל אנשים מרוויחים יותר מ -1,000 דולר ליום באמצעות בוטים מומחים והפקדה של 250 דולר דלים. בהתחשב בכמה קשה לשחזר את אותה הצלחה עם Crypto Capital, קל מאוד למתג את בוט המסחר כהונאה. היזהר כשאתה ניגש לאתרי תרמית, במיוחד אם הם זקוקים לפרטים הכספיים שלך, מכיוון שהם חושפים את המידע שלך בפני האקרים.

האם Crypto Capital הוא לגיטימי, או שמא מדובר בהונאה?

כמעט כל סקירת Crypto Capital שקיימת מבססת את Crypto Capital בגלל חוסר יכולתה להבטיח רווחים לסוחרים שלה. עם זאת, יש חלק מהסוחרים שהרוויחו כסף באמצעות בוט המסחר. ואז גם חברות הימורים מציגות את הזוכים בצורה נפלאה כדי לפתות את חובבי ההימורים הפוטנציאליים לאתרי האינטרנט שלהם. ככזה, הדרך הטובה ביותר לקבוע אם רובוט המסחר של Crypto Capital הוא לגיטימי היא להסתכל על המספרים שהשתמשו בפלטפורמה ועל חוויותיהם..

לבדיקת Crypto Capital שלנו נדרש נתונים עובדתיים, אז בדקנו את האתר הרשמי של Crypto Capital. על פי האתר, כביכול Crypto Capital משתמשת באלגוריתמים חדישים המסייעים בייצור וביצוע אותות מסחר. ככאלה, סוחרים יכולים להרוויח כסף רק מחוסר האיזון שנוצר כאשר שוקי הקריפטו עולים או נופלים. אולי האלגוריתמים אינם זמינים לסוחרים או לקהל הרחב מכיוון שאין שום עדות לכך באתר.

 נכון לעכשיו, לא הרבה אנשים השתמשו בבוט המסחר של Crypto Capital; הנה איך זה עובד. לאחר הפקדת כספים לחשבונך ובחירת אפשרות ‘סחר’, האתר מפנה אותך לאתר אחר. האחרון הוא אתר המסחר עם האלגוריתמים שנועדו להגדיל את סיכויי הזכייה שלכם. עם זאת, סוחרי קריפטו מאבדים את כספם במהירות בפלטפורמת המסחר באינטרנט, כאשר כ- 99% מהם טוענים כי איבדו את כספם תוך מספר דקות או שעות..

ככל אתר Crypto Capital נראה מתוחכם ומקצועי, קשה להוכיח את הלגיטימיות שלו על סמך ביקורות מקוונות אלה.

מה נותן את הרציף כהונאה?

לאחרונה, אתרי תרמית נקטו גישה מקצועית כדי להקל על שכנוע הקורבנות הפוטנציאליים. ככאלה, אתרי האינטרנט שלהם מוצגים היטב ומצליחים להוציא את קסם המקצועיות. אחרים עצלנים מדי והם פשוט דופקים של הגרסה המקורית. Crypto Capital נראה כמו אחד האתרים האמורים בהתחשב בדמיון שיש בה בהשוואה ל- Crypto Advantage, בוט מסחר אחר..

שלא לומר, האחרון הוא פלטפורמת מסחר מאומתת; אם כבר, זה גם אתר הונאות. אתרים אלה עשויים להיראות דומים לטעון מכיוון שאותם אנשים הם בעליהם. נדרשת עין מנוסה כאשר מחפשים אתר למסחר בקריפטו. אם אינך סומך על שיקול דעתך, קרא ניתוחים מקוונים כגון סקירת Crypto Capital לשנת 2019. עדיף להיות בטוח בבוט מסחר וב תאבד את הכסף שלך מאשר להצטרף לאתר הונאות ולאבד לא רק את כספך אלא גם את המידע האישי שלך.

על פי האתר הרשמי, Crypto Capital הוקמה בשנת 2013. זה מספיק זמן להתמקד בשיווק, ובהתחשב בכך שהרבה אנשים היו חדשים בקריפטו, הרובוט אמור להיות בעל מוניטין בולט יותר ברשת. ניתן להבחין בין בוטים מסחריים לגיטימיים והן ידועות באופן נרחב. בקריפטו קפיטל אפילו אין צוות שניתן לזהות כמו זה שנמצא בפלטפורמות מאומתות כמו קוד ביטקוין. פרצות אלו, בתוספת ההערות השליליות הרבות כמעט על כל סקירת Crypto Capital מקוונות, מראות כי אין לסמוך על רובוט המסחר הזה..

האם ל- Crypto Capital יש שותפים או מתווכים?

לא כל סקירת Crypto Capital תגיע רחוק ככל שתדגיש את האנשים שעוזרים בניהול האתר בהתחשב בכך שרובם רואים בכך הונאה. כאמור, מרבית האנשים מפקידים 250 דולר למסחר, שנראה כי הם העמלות הרגילות של Crypto Capital לסוחרים. Crypto Capital אינו מקושר לשום מתווך מאומת, דבר המקובל באתרי סחר. קשה לאתר את אלה המופיעים באתר הרשמי שלהם, ומזינים את האש לטענה שהאתר הוא הונאה.

מתווכים הניתנים לאימות נדרשים לא רק להגן על ההפקדה שלך אלא גם להגדיל את סיכויי הזכייה שלך. בוטים למסחר אמורים להיות מוסדרים היטב באמצעות אלגוריתמי מחשבים בהיי-טק כדי להציע תובנה לגבי מסחר בקריפטו. אלגוריתמים טובים יותר מחישוב אנושי, מכיוון שהם מספקים אפשרות גבוהה יותר לזכות. עם זאת, אם האלגוריתמים אינם קיימים או מזויפים, כמו במקרה של Crypto Capital, הסוחרים טובים יותר בניתוח דפוסי המסחר בעצמם..

ללא מתווכים או אלגוריתם שיעזור לנתח נתונים גדולים, Crypto Capital הוא פשוט אתר אחר המעוניין לגנוב את המזומנים שהרווחת קשה. אם המייסדים היו רוצים להשיג יותר לקוחות, אולי היו צריכים להוסיף אלגוריתמים, שיכולים להעלות את רמות הדיוק אפילו ל 99%, כמו שקורה עם Bitcoin Rush. רמות דיוק כה גבוהות פירושן שסוחר יכול להרוויח כסף בערך בתשעה מכל עשרה ניסיונות מסחר.

סיבות נוספות שאנחנו לא אוהבים את זה

אולי הדבר הכי עצוב כשמדובר ב- Crypto Capital הוא מאמצי השיווק שמפעילים משווקים כלולים לפופולריות של הפלטפורמה. כמו שנאמר, אתה צריך להוציא כסף כדי להרוויח כסף למרות הונאות. מספר לא מבוטל של אנשים הכירו את Crypto Capital באמצעות דוא”ל דואר זבל או סקירת Crypto Capital כגון זו. היתרון של הכרת הפלטפורמה דרך האחרונה הוא שלא תאבד כסף; במקום זאת, תרוויח מידע רב ערך.

דואר זבל נארז בכדי לגרום ללב שלך להתפשט מצפייה כאשר אתה מתכנן מה לעשות עם כספי הפרס הצפויים. לכל אתר המשתמש בדואר זבל לצורך פרסום שירותיו יש סיכויים גבוהים מאוד להיות אתר הונאות. שלא לדבר על כך, לאחר הפקדת כספכם בפלטפורמת המסחר, אינכם יכולים למשוך אותם. האפשרות היחידה שנותרה היא מסחר, שזו דרך בטוחה לבעלי האתרים לקחת את הכסף שלך.

תהליך ההרשמה בו משתמשים Crypto Capital הוא מאוד לא בטוח. כל אתר המאפשר לרמאים לשלוח הצעות בפלטפורמה שלו אינו מכבד את בטיחות המשתמשים בו. פרט לאפשר לאתרי דואר זבל לפרסם הצעות, Crypto Capital גם מנסה לנכות כסף מכרטיס האשראי שלך ללא אישורך. יתרה מכך, חלק מהפרטים הנדרשים במהלך תהליך ההרשמה אינם הגיוניים. עם זאת, למרות שזה עשוי להיראות כמו דרך להבטיח שבאתר יש את כל המידע הדרוש, זו גם דרך להשיג את כל המידע האישי והבנקאי שלך מבלי להזיע..

סקירת הון קריפטו: פסק דין סופי

כמו שאמרנו קודם בסקירה זו של Crypto Capital, מעט מאוד אנשים אישרו את פלטפורמת המסחר הזו. כל הביקורות המקוונות, כמו גם המצביעים שהוזכרו לעיל, כגון היעדר מתווכים או חוסר הזמינות של בטיחות המשתמשים, הם תכונות בלתי הפיכות של רובוט הונאה. כיצד יכול בוט מסחר להגיע ללא טכנולוגיית המסחר המתאימה? אם אינך רוצה לאבד את המזומנים שלך, אל תצטרף לפלטפורמת מסחר קריפטו זו או אחרת.

קרא גם: סקירת Evercoin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me