בסקירת מטבע זה ננתח את האלמנטים החשובים ביותר בבורסה המפורסמת בדרום קוריאה כגון; אבטחה, ממשק משתמש, אפשרויות מימון ועוד …

עם זאת, בואו נקפוץ לתוכו!

מה זה Coinone?

חילופי מטבעות הם בורסת מטבעות בבעלות דרום קוריאנית הרשומה בסיאול כמטבע בע”מ עם המשימה לבנות מערכת אקולוגית שקופה מאוד במרחב הבלוקצ’יין, אשר מטבעות קריפטוגרפיים זקוקים נואשות כדי לשגשג.

סקירת מטבע

בבורסת המטבעות יש יותר מחמישים שווקים מאומתים ולא מאומתים הנסחרים בעיקר מול ה- KRW (הרפובליקה הקוריאנית זכתה) וה- BTC (ביטקוין) עם שווי שוק כולל של 7,070 BTC ו- 53,055,569 דולר ארה”ב. Coinmarketcap. יש לה נפח מסחר 24 שעות ביממה של 2,060.019 BTC, עם הכנסות חודשיות של מעל 20 מיליארד זכו ומעל 600,000 משתמשים רשומים..

Coinone נוסדה בפברואר 2014 על ידי Myunghun קווין צ’ה, אחד ההאקרים הלבנים המהוללים והזוכים בפרסים בדרום קוריאה. לדברי מייסדי והנהלת חילופי Coinone, מטרת Coinone היא להוביל את עולם הפיננסים החדש באמצעות טכנולוגיית הבלוקצ’יין על ידי פעולה כמדיום דרכו מביאים את הבלוקצ’יין לעולם..

בורסת המטבעות היא אחת מחילופי הקריפטו המובילים בדרום קוריאה, נכון לעכשיו, זוהי בעיקר בורסת הקריפטו השלישית בגודלה בקוריאה ומספקת שירותים ללקוחות בקטגוריות שונות הכוללות את תחומי הביטקוין, Cryptocurrency, FinTech, Payments, שירותים פיננסיים, שירות לקוחות ואינטרנט. השירותים הקשורים לבלוקצ’יין ושירותי קריפטוגרפיה כוללים שירות כמרכז להעברות חוץ וגם בעיקר כמרכז חילופי מטבעות.

ארנק הבורסות והקריפטו של Coinone נבנה לשימוש מקומי ומיועד במפורש למאמצים, סוחרים ומשתמשים של בלוקצ’יין, מטבעות השוכנים באזור דרום קוריאה. זה לא מיועד למשתמשים בינלאומיים.

עם זאת, כחלק ממשימתה להביא בלוקצ’יין לעולם, הקים מטיינה את מטבע אינדונזיה במטרה לסייע בהרחבת פעילותה ברחבי גבולות אסיה ומחוצה לה. אף על פי שהיא סגרה את הבורסה שלה במלטה ב -18 בספטמבר 2018, הבורסה של דרום קוריאה ואינדונזיה המשיכו להישאר פעילים. ניתן לגשת לדף הבית של Coinone Indonesia כאן.

ביקורת מטבע אינדונזיה

Coinone רכשה גם חברת בת – IFunFactory, ב -4 בספטמבר 2018. IFunFactory היא חברה מובילה בטכנולוגיית שרתים במשחק המספקת מנוע שרת משחקים ופלטפורמת הפעלת משחק..

Coinone Inc. השיקה גם את שירות העברות ותשלומים בחו”ל המופעל על ידי בלוקצ’יין – Cross בדצמבר 2018, אפליקציית העברות כספית המשתמשת במוצר ה- xCurrent של Ripple כדי להקל על תשלומים חוצי גבולות..

צלב שותפות מטבע

עוד על Coinone …

בורסת Coinone היא פלטפורמת מסחר של מטבעות קריפטוגרפיים בדרום קוריאה בה נסחרים נכסים דיגיטליים נתמכים מול ה- KRW בעיקר ואז ה- BTC.

המיקוד העיקרי שלה הוא בשוק המקומי של תעשיית הקריפטו בדרום קוריאה, אך אין הגבלות קפדניות על השימוש בו / משתמשים סוחרים בינלאומיים. יש לה כחמישים סחר במטבעות שונים ולאלה אין הרבה צמדי מטבעות המוצעים למסחר כתוצאה מהליכי הרישום המחמירים שלה כחלק מהצעדים שלה כדי למנוע פרויקטים של הונאה להירשם ולהגנות על כספי לקוחותיה..

חילופי סקירות מטבע

בנוסף לדרישות הרישום המחמירות שלה, לקויונה יש גם ועדת הערכת רישומים משלה, המנוהלת ישירות על ידי המנכ”ל אשר מתחייבת לבקר בקפדנות את כל הרישומים באמצעות ארבע קטגוריות שונות לפני שהם רשומים בבורסה..

מטבעות נתמכים על ידי מטבע:

המטבעות הנתמכים ונסחרים ב- Coinone כוללים ביטקוין, Ethereum, Ripples, Bitcoin Cash ABC, EOS, BSV, Vanta, Luna, Litecoin, Cosmos, TRON, Qtum, ואחרים..

ארנק Coinone מספק מתקני ארנק ושירותים המאפשרים פיקדונות לקוח, אחסון ומסחר של המטבעות הרצויים שלהם הרשומים בבורסה.

ממשק משתמש של Coinone:

ל- Coinone ממשק משתמש / UX יוצא מן הכלל המאפשר סחר מהיר ובטוח עבור לקוחותיהם. יש לו גם את הכלי Prochart, בו משתמשים הסוחרים לניתוח מעמיק של מטבעות במהלך הפגישות המסחריות שלהם.

שיטות מימון לחשבון Coinone:

שיטת המימון העיקרית להחלפת Coinone היא פיקדונות קריפטו, אך היא מקבלת גם פיקדונות פיאט באמצעות העברות בנקאיות ב- KRW. עם זאת, היא אינה מקבלת פיקדונות באמצעות תשלומי כרטיסי אשראי וכרטיסי חיוב, וכשבורסת הצפנה בשוק המקומי, משקיעים אמריקאים אינם רשאים להשתמש ב- Coinone..

בתעשיית הבלוקצ’יין והקריפטו בצמיחה המהירה בדרום קוריאה, מטבע Coinone הייתה אחת החברות החלוציות, והייתה הראשונה לרשום הן את’ריום והן IOTA, וגם חילופי הצפנה הראשונים שהקימו את מרכז המחקר שמפרסם ניתוחים ודיווחים לא מצונזרים ועמוקים. על מטבעות מטבעות במטרה לעזור לספק שקיפות ויציבות בשוק.

כמחליף, ל- Coinone יש גם שירות תמיכה ותגובות לקוחות חזק ופעיל המסייע בקשיים טכניים ובעיות אחרות בהן נתקלים המשתמשים הרשומים שלה..

דמי המרת מטבעות:

Coinone מחייבת עמלת מסחר אחידה של 0.10% הן עבור היצרנים והן של הלוקחים בכל עסקת סחר, אשר בהשוואה נמוכה משמעותית מהממוצע הכללי בענף של 0.25%. יש לה גם דמי מסחר של 0.03% עבור כל המטבעות שלה שנרשמו מאוחר יותר מה- 21 במרץ, 2019, מה שמציב תמריץ יפה לסחר במטבעות שנרשמו לאחרונה..

דמי משיכה של מטבע

ל- Coinone אין עמלות פיקדון, אך דמי משיכה הם 0.0015 BTC לכל משיכת BTC אחת. זה גבוה בהשוואה לזה של בורסות אחרות, אך הוא מקובל בהתחשב בעמלות המסחר הנמוכות שלו, שנראה כי הן מאזנות את מבנה העמלות הכללי שלהן. יש לה דמי משיכה של 0.01 ETH לכל 1 Ethereum ו- 0.0005 BCH לכל 1 Bitcoin Cash ABC.

אבטחת מטבע & שותפים

סקירת מטבע זה לא תהיה שלמה מבלי לבדוק את תכונות האבטחה שלה.

על פי מצפה הכוכבים של מוזילה, ציון האבטחה של Coinone מדורג ב- D +, דבר המקובל בהשוואה לדרישה הממוצעת של התעשייה לאבטחה בבורסות קריפטו..

ל- Coinone ההגנה על נכסי הלקוחות היא בראש סדר העדיפויות שלה והיא גם מוקדשת לספק את סביבת ההשקעה המאובטחת ביותר עבור לקוחותיה. יש לו פרוטוקולי אבטחה חזקים המיישמים אמצעים הניתנים לאימות, והם כוללים שימוש במערכת אימות דו-גורמית, ארנקים מרובי חתימות ואימות מזהים כדי להבטיח את בטיחות חשבונות הלקוחות והכספים שלהם..

Coinone פועלת ופעילה מאז 2014 ו- Coinone Indonesia מאז אוגוסט 2018 ועד כה לא הועלו או נרשמו שום תקלות או בעיות הנוגעות לאבטחה בכספי הלקוחות ובגישה לחשבונות..

שותפות Coinone עם Certik & קסנגל

בצעד לשיפור תכונות האבטחה שלה, Coinone נכנסה לשותפויות עם Certik ו- Xangle. Xangle (בעיקר חברת גילוי נאות) תשתף פעולה עם Coinone על מתן הגנה למשקיעי קריפטו וכן על הפיכת שקיפות לפרויקטים..

לעומת זאת, Certik הינה חברת ביקורת אבטחת סייבר שתספק מידע ביקורת אשר ישמש ככלי עזר כנגד בעיות עם ניצולי אבטחת קוד, וכן לסקור פרויקטים ברמת קוד, בתוספת שירותי אבטחת סייבר אחרים בפרויקטים המפורטים או להירשם ב- Coinone.

שותפות מטבע עם טמקו

במטרה להרחיב את פעילותה, אימוץה וגם את הכנסותיה, מטיינה שיתפה פעולה עם חברות מטבעות קריפטוגרפיות ופינטק אחרות.

אחת הדוגמאות היא Temco שתסייע בהבאת העסקאות של Temco למשקיעים הקמעונאיים שלה ו- Ripple בכדי לאפשר תשלומים באפליקציית העברות ושירותי התשלום העולמית המועברת על ידי בלוקצ’יין, Cross. Moneygram גם בשותפות שלישייה עם Ripple ו- Coinone.

חלופות Coinone

סקירה זו של Coinone בוחנת גם את החלופות המרכזיות השונות ל- Coinone.

בין החלופות המקומיות שלה, המתחרה הגדולה ביותר היא Bithumb, ואחריה קורביט, Coinreal, Gopax ו- Upbit.

בתעשיית הקריפטו העולמית, החלופות של Coinone כוללות Dex-trade, OceanEx, Braziliex, Coinbe ו- BirakeNetwork..

סיכום סקירת Coinone

Coinone, בעולם הקריפטו העולמי, היא אחת מהבורסות המובילות בצמיחה המהירה ביותר והיא כוח גדול שיש להתחשב בתעשיית הקריפטו בדרום קוריאה..

עם ממשק המשתמש / UX הנהדר שלה, אמצעי אבטחה יוצאי דופן ומטבעות מרובים הנסחרים בבורסה שלה, Coinone נותרה בורסה מומלצת ביותר עבור משתמשי קריפטו וסוחרים בדרום קוריאה ובתוך גבולות אסיה..

כדי להתחיל, כל מה שהמשתמש צריך לעשות הוא פשוט ללכת למטבעות קוריאה דף הבית והירשמו למרכזיה באמצעות דוא”ל אישי וסיסמה חזקה, אשרו את הדוא”ל ומספר הטלפון, ולאחר מכן השלם את אימות הזהות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me