Bitpay היא פלטפורמת שער קריפטו לתשלום שהוקמה בשנת 2011 וממוקמת באטלנטה ג’ורג’יה. הפלטפורמה מקלה על הסוחרים לקבל תשלום בביטקוין. למעשה, ביטפיי הוקמה על ידי טוני גליפי בימיו הראשונים של ביטקוין. על ידי מתן קופה ניידת, קונים יכולים להעביר כספים ישירות מארנק הביטקוין שלהם לחשבון הבנק של המוכר. מהר קדימה לתוך עשור מאוחר יותר, Bitpay יש בסיס ביותר מ 38 מדינות. פוסט זה יסקור לעומק סקירת BitPay ומדריך למשתמש.

יתר על כן, ענקית השער שיתפה פעולה עם כמה חברות תשלומים מובילות כמו Paypal, WordPress, NewEgg ומיקרוסופט. בינתיים, היא הקימה גם שני פרויקטים של קוד פתוח לביטקוין; ביטקור וקופיי. התכונות הבולטות של הפלטפורמה כוללות כרטיס BitPay המתפקד ככרטיס חיוב / אשראי. כרטיס זה מאפשר לך להשתמש בביטקוינים שלך בכל מקום שמקבל ויזה. 

סקירת bitpay

כל מה שאתה צריך זה ליצור חשבון עסקי שלך ולקבל גישה למיליוני סוחרים המקבלים תשלומים בקריפטו. בנוסף, באפשרותך לפתוח חשבון בודד המתחלף בין קריפטו לפיאט. לאחר מסירת התיעוד והפרטים האישיים הדרושים, Bitpay תספק לכם ארנק וכרטיס Bitpay שלו. לאחר מכן תוכל לבצע ולקבל תשלומי קריפטו באמצעות הכרטיס. 

הירשם בשער התשלומים המוביל בעולם של ביטקוין

תווית כאחת מחברות עיבוד התשלומים הקריפטו הנוחות ביותר, Bitpay היא אידיאלית עבור עסקים שרוצים לקבל ביטקוין כאמצעי תשלום. הפלטפורמה מספקת מגוון תכונות ויתרונות חדישים. לדוגמה, תוכלו למצוא פיקדונות ישירים בבנקים, אימות דו-גורמי, חשבונית דוא”ל, מעקב אחר תשלומי ספר ספרים, ממשקי API מאובטחים מבחינה קריפטוגרפית, שערי החליפין הטובים ביותר בין היתר. נחקור על כל התכונות הללו בסקירת BitPay הבאה. 

ביטול Bitpay 

Bitpay נפרסת באמצעות המכשירים הבאים: Android, Windows Mobile ו- iPhone / Ipad. הפריסה מגיעה עם מהירות ברק מקוונת שהותאמה אישית לתשלום מקוון. שמעליהם ישנם שני ארנקי אחסון שעליהם נדון בחלקים מאוחרים יותר של סקירת BitPay זו. 

בנוסף, משתמשים נהנים מהתאמה אישית מסיבית לצורך אישור מהיר ואבטחה. הוא תומך גם בעד 40 שפות חשבוניות. זה מתורגם לקונצנזוס עולמי בזמן ביצוע תשלומים ללא גבולות.  

הפלטפורמה בנויה על הבלוקצ’יין של הביטקוין. לכן מגן על משתמשים מפני הונאת החזר כספי וגניבת זהות. בעוד ש- Bitpay Card מחייב את המשתמשים בדמי עיבוד של 3% לכל עסקה; הוא מציע גם חיוב בתעריף אחיד של הסדר של 1%. 

מה זה bitpay

כרטיס ויזה Bitpay

כרטיס הוויזה של BitPay הושק בשנת 2016 על רקע הרבה תגובות חיוביות מצד המשתמשים. הכרטיס קשור לגיבוי גל קרסט. גל קרסט הוא מנפיק כרטיסים אירופי. 

תוך זמן קצר, BitPay שינתה את חברת עיבוד הביטקוין שלה מ- Wave Crest לבנק המסחרי מטרופוליטן. החלטה שעוררה שיבוש בשיתוף ויזה. כרטיס הויזה מאפשר למשתמשים לבצע עסקאות במרשם נקודת מכירה פיזית. 

בנוסף, בעל כרטיס יכול גם למשוך ביטקוין עבור פיאט ה- BTC המקביל מכספומט. עם זאת, עליהם למלא תחילה את הכרטיס בכמות שווה ערך של ביטקוין. התאמה שתוכל להשיג בקלות באמצעות יישום הארנק BitPay.

BitPay מנצחת את התחרות באמצעות כרטיס הוויזה הייחודי שלה, בהתחשב בכך שיש רק כמות מוגבלת של אפשרויות כאלה. בעוד שכמה חברות תשלומי קריפטו ניסו לספק כרטיס כזה בעבר; הם התמזגו לפני שעלו לשוק בגלל שיעורי אימוץ מוגבלים. מאז שיבושם עקב הפרעה של Wave Crest, שירות התשלומים לא קיבל תלונות של לקוחות. למעשה, היא המשיכה לספק שירותים איכותיים בתשלום הן ביטקוין מזומן והן ביטקוין באמצעות כרטיס הוויזה המרכזי שלו.

כרטיס אשרת סיביות

BitPay מגיע עם שני שירותי ארנק. שני הארנקים מהווים פתרון בחינם עבור אנשים המשתמשים בביטקוין (BTC) ובביטקוין מזומן (BCH). בואו נסתכל על שני הארנקים. 

 • ארנק CoPay
 • ארנק BitPay

ארנק CoPay

CoPay מאפשר למשתמשים להשתמש ולאחסן את הביטקוין שלהם בבטחה. הארנק הוא קוד פתוח לחלוטין כפי שהוזכר קודם לכן ומתפקד כארנק דטרמיניסטי היררכי (HD). ארנק HD מעניק למשתמשים מקשים המוצפנים באופן קריפטוגרפי ומעבר לפיצוח; גם תוך יישום שיטות פריצה מתקדמות. 

כמו כן, שים לב כי ארנק CoPay הוא חתימה מרובה. לפיכך, האם היית רוצה שמספר אנשים יקבלו גישה לארנק, הם יכולים לעשות זאת בבת אחת. זו תכונה טובה לעסקאות או לקבוצות מבוססות עם מספר מנהלים. יתר על כן, הארנק תואם צולב עם iOS, Android, Linux, Windows OS ו- Mac OS. 

לסיום, שים לב כי ארנק CoPay הוא יישום עצמאי ואינו מגיע עם שירותים אחרים. לכן, יש לזכור שהוא אינו ממנף ישירות לשער התשלומים של ביטפיי. עם זאת, שירותי התשלום של BitPay שילבו ישירות את פרטי ההתפתחות והאבטחה של CoPay כדי לשפר את ארנק BitPay שלה. התכונות הפיתוחיות הממונפות הופכות את הארנק לידידותי למשתמש ומאובטח כמו CoPay. 

ארנק BitPay

BitPay Inc שחררה את הארנק שלה בשנת 2016. כאמור, הארנק נבנה על גבי פלטפורמת הארנק של CoPay. לכן, תוכלו להכיר את הארנק בקלות אם השתמשתם בעבר ב- CoPay. ארנק BitPay מפשט את יכולתו של הלקוח להמיר, לבזבז ולרכוש פריטים באמצעות הביטקוין.

לכן ובניגוד ל- CoPay שמאפשר למשתמשים רק לאחסן את הביטקוין שלהם; זה נותן לך פונקציונליות רבה יותר. תוכלו למצוא גם תכונת תשלום אחרת בשם גילדרה. התכונה מבטיחה שתוכלו להשתמש בביטקוין מבלי לאחסן אותם בהכרח בארנק חילופי. יתר על כן, ארנק Bitpay יאפשר לך לנהל בצורה נוחה את כרטיס הוויזה שלך של BitPay. 

כדי לבדוק את היתרה שלך, נווט לתפריט וטען במהירות את היתרה שלך. כל עוד אתה משתמש בביטקוין, תקבל הצעת עמלה בתעריף אחיד לטעינת היתרה. זו תכונה כל כך חשובה בהתחשב בכך שהיא מביאה מספר תכונות באמצעות פתרון ארנק אחד. בדומה ל- CoPay, תוכלו למצוא גם את תכונת החתימה המרובה. 

באופן כללי, שים לב שהרב-חתימה מספקת רמת אבטחה ובטיחות; על ידי הקפדה שכל החותמים יחתמו על עסקה מסוימת. מכאן שכל המכשירים והארנקים שיש להם גישה לארנקים יכולים לחתום על עסקה ולמנוע גניבות זהות והפרות אבטחה.. 

תמיכת לקוחות BitPay

אתה יכול לפנות לשאילתת לקוחות לתמיכת BitPay באמצעות כרטיס חי, טלפון, באמצעות דוא”ל או הדרכה. עם זאת, חברת התשלומים מאפשרת תמיכה בדוא”ל רק לרוב לקוחות הסוחרים שלה. עם זאת, זה רק מרחיב את התמיכה החיה שלהם לחברות גדולות. 

אנחנו עדיין לא מאשרים אם BitPay מספק תשובות מהירות לשאילתות משתמשים. הסיבה לכך היא שקיבלנו תגובות מעורבות בנושא לאחר שהגענו אליהם וקיבלנו תגובה מהירה תוך 6 שעות. בינתיים, קיבלנו בעבר תלונות שטוענות שתמיכת הלקוחות של BitPay לרוב אינה מועילה. 

עמלות BitPay, תעריפים ותמחור 

בהתחשב בכך ש- BitPay לא צריך לעבור שערים לעיבוד תשלומי ויזה / מאסטרקארד; הוא מסוגל להימנע מתעריפי חילופי דמי עיבוד תשלומים אחרים (כגון קביעת עמלות, עמלות מינימליות חודשיות, עמלות עמידה ב- PCL, דמי הצהרה ועמלות החזר כספי). כתוצאה מכך, BitPay יכולה לספק בקלות כמה מהמחירים הזולים ביותר בעיבוד התשלומים. 

הפלטפורמה אינה גובה גם דמי ביטול. למרות שסוחר יכול להפסיק את השירות עם BitPay מתי שרק ירצה, עליו לשער שהחזקת קרנות אפשרית. למרות שההחזקות הללו עשויות לא לקחת זמן רב. 

עסקים בסיכון סטנדרטי כפופים ל -1% לכל עמלת עסקה ללא חיובים נוספים. עם זאת, סוחרים בעסקים בסיכון גבוה עשויים להיות מחויבים בחיובי סיכון גבוהים יותר שיוסכמו לאחר הקמת החשבון. 

בינתיים, משתמשים ייהנו מתמיכה בדוא”ל, טיפול אוטומטי בחריגי תשלומים, מסחר אלקטרוני בסיסי, Quickbooks ותמיכה מרובה משתמשים. מצד שני, חברות ברמה ארגונית יכולות לקבל תמיכה בעדיפות או תמחור נמוך יותר. הפופולריות של פלטפורמות דרופשיפ כגון עלי אקספרס ו- Shopify הופכת את BitPay ליותר יקר בעידן זה. אתה יכול לבדוק ביקורות של BitPay Shopify כדי להבין מה הסוחרים עושים כדי לשלב את שני השירותים. 

סקירה כללית של תכונות BitPay 

 • הפקדה בנקאית ישירה
 • אימות דו-גורמי
 • אופטימיזציה לנייד
 • 40 שפות חשבונית
 • API מאובטח קריפטוגרפית
 • מעקב אחר תשלומי ספר חשבונות
 • אפשרויות הגדרת מהירות עסקה בהתאמה אישית
 • התראות דוא”ל, שרת ונייד
 • שילובים מתארחים
 • חשבונית בדוא”ל
 • אפשרויות תודה
 • כפתורי תשלום
 • קופה מתארחת
 • תוספי חיוב
 • קופה מבוססת אינטרנט
 • שילוב נקודת מכירה ישירה
 • יכולת משתמש מרובה
 • יישום PoS נייד

מאפייני אבטחה

מתקני אחסון הארנק של BitPay (CoPay ו- BitPay Wallet) מגנים על קריפטוגרפי הלקוח מפני האקרים. למרות ששני הארנקים אינם משתמשים בתהליך האימות הדו-גורמי של גוגל; הם שילבו את פרוטוקול התשלום של ביטקוין (BIP) כדי לאמת את סיום הביצוע של עסקה. מכיוון שהם אינם כפופים למדיניות KYC וכל עסקאות הביטקוין אנונימיות לחלוטין; אני בטוח שזה מנקה את הספק – האם BitPay אנונימי?  

סקירת BitPay: השורה התחתונה

מנקודת מבטו של סוחר, Bitpay הוא אמצעי התשלום הנוח ביותר. יכולת הפלטפורמה לעקוף עמלות כלליות מסוימות מושכת את הסוחר. בעיקר משום שהם יכולים לגבות עמלות נמוכות יותר על המוצרים שלהם. היה ויכוח מאסיבי בין BitPay לעומת Coinbase. כדי לנקות את האוויר, ברצוננו לומר ששתי הפלטפורמות שונות לחלוטין. אמנם זהו שער לעיבוד תשלומי הצפנה, אך Coinbase היא פלטפורמת חילופי מטבעות קריפטוגרפיים. בנוסף, הם טענו כי מדובר בהטלת דמי רשת על המשתמשים. זה הביא לסוחרים לנקוט בחלופות Bitpay זמינות כגון PayBear ו- CoinPayments. לבסוף, הפלטפורמה משתמשת בשני ארנקים שבהחלט יוסיפו פונקציונליות לקריפטו שלך. אם אתה מעדיף להשתמש בביטקוין כאמצעי תשלום או; מחפשים לגוון את אמצעי התשלום שלך – BitPay היא הדרך ללכת. שקול את סקירת BitPay הנ”ל וקבל החלטה מושכלת. 

קרא גם: סקירת CoinGate

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me