בעולם המשודרג של ימינו, הטכנולוגיה הדיגיטלית תפסה הכל ויחד עם זה, יותר ויותר אנשים הופכים למשתמשי המקצוע של מטבעות קריפטוגרפיים. אך מה שצריך לזכור הוא שככל שהקריפטו-מטבע הופך למגמה, צריך גם להבטיח את ביטחונו. פריצות ופעילויות הונאה כגון גניבה, סחיטה וכו ‘רווחות בכל מקום ולכן, כדי להגן על ארנקי הצפנה שלנו, אנו זקוקים לשירותי ערבוב ביטקוין.. מיקסר ביטקוין עוזר לנו לשמור על הנכסים שלנו אנונימיים. תערובות הביטקוין האלה “מערבבות” את המטבעות שלך ומחזירות למשתמשים קבוצה אחרת של מטבעות ולא המקוריים, כדי להבטיח דשדוש נכון ואנונימיות..

מהו שירות מיקס ביטקוין

שירות ערבוב ביטקוין הוא שירות המסייע למשתמשים להישאר אנונימיים ולכן בטוח על ידי שבירת הקשר בין ארנקים ישנים לחדשים באמצעות דשדוש מטבעותיהם.

כמו כל טכנולוגיה אחרת, ביטקוין אינו בטוח כמו שמשתמשים מצפים שזה יהיה בגלל שפעילות הביטקוין מוקלטת באופן ציבורי וניתן לגשת אליהם בקלות באמצעות בלוקצ’יין. האקרים יכולים לעקוב אחר השולח ומקבל האסימונים המועברים לרשת על ידי קישור ארנק הקריפטו ושמכם וזה יכול גם להוות סכנה מכיוון שההאקרים הללו עשויים להשתמש בקריפטה לפשעים מסוכנים תחת שמכם..

מדוע עלי להשתמש בשירות ערבוב ביטקוין?

רוב האנשים מאמינים שביטקוין מאובטח ובצדק, אלא אם כן אתה לא מקשר את הארנק למידע האישי שלך וזה בטח יקרה. גם אם פעם, אתה מפרסם את כתובת הדוא”ל שלך עם הארנק שלך או כל מידע חשוב אחר, אז אתה נמצא בים, מוכן להיתפס על ידי ים האקרים. מכיוון שהארנק שלך יכול לספק שביל לזהותך, זה יכול להכניס אותך לצרות שכן אתה יכול להיפגע מפושעים ולחקור אותו על ידי רשויות אכיפת החוק..

יתר על כן, אם משתמש מנסה לרכוש קריפטו דרך חילופי ביטקוין המבקש אימות KYC / AML אז, יש להעלות את התמונה לשם זהות וכאן המידע האישי שלך מוצג בפומבי בזמן שאתה מבצע רכישות מאותה מרכזיה..

 איך עובד BitMix?

BitMix מבטיח להסתיר את זהותך באמצעות דשדוש וניקוי המטבעות שלך. זה קל מאוד לשימוש ועובד בצורה מאוד מסודרת. יש בה כבר פיקדון של “מטבעות מעורבות” שכבר נמצא בשימוש. מה שאתה צריך לעשות זה פשוט למלא את הטופס הנתון ואז לשלוח את הסכום הנדרש לכתובת שמספק השרת.

קרא כיצד להשתמש באדווה (XRP) להימורים בקריפטו | מדריך למתחיל

לאחר מכן Bitcoin Blender מדשדש את המטבעות שלך באופן אוטומטי על ידי ערבובם עם מטבע הקריפטו של מישהו אחר בחשבון מרכזי כדי לשחרר סט חדש של מטבעות שנאספו מכתובות אקראיות. המשתמשים מקבלים את אותה כמות הביטקוין ששלחו בעבר פחות דמי השירות אך עם הרבה מאוד ביטחון נוסף הפעם.

זה גם מספק לך מכתב ערבות שהוא אישור חתום דיגיטלית ומבטיח שכתובת זו תהיה אותנטית ונוצרת על ידי השרת.

שלושת השלבים העיקריים של ערבוב המטבעות הם כדלקמן:

שלב 1: צור הזמנה

המשתמש צריך למלא את כמות המטבעות שהוא מעוניין לערבב ואז לשלוח אותה ל- BitMix. במקרה שאם אתה מקבל קוד מיוחד, תוכל גם להזין אותו ולהפעיל את התכונה “אקראיות”.

שלב 2: שליחת מטבעות

לאחר מכן, המשתמש צריך לשלוח מטבעות אלה לכתובת שמספק השרת.

שלב 3: קבלת מטבעות ברורים

לבסוף, אתה רק צריך לחכות קצת, והמטבעות האנונימיים החדשים והמחליפים שלך מועברים אוטומטית לארנק שלך עם כתב אחריות כהוכחה..

אם תבחר ב- תוכנית שותפים, תוכל להרוויח עמלה על כל משתמש מוזמן. התמונה לתוכנית השותפים מפורטים בתמונה.

תכונות BitMix.Biz

מיקסר הביטקוין מספק לך המון הטבות וזו ממש האופציה הטובה ביותר שיש לכל סוג של קריפטו, בין אם זה ביטקוין, את’ריום או ליטקוין. יש לו יתרונות רבים כגון: 

 1. תמיכה בשפות רבות:

בלנדר הביטקוין הזה הוא מערבל מגוון עם תמיכה לכל מיני קהילות, השייכות מכל מוצא אתני. הוא תומך בכל השפות כולל אנגלית, רוסיה, הינדית, פורטוגזית, סינית, קוריאנית, אינדונזית, גרמנית, הולנדית ופולנית.

 1. תמיכה בקריפטו מרובה

כוסות ביטקוין רבות תומכות רק בביטקוין אך במקרה של BitMix, הוא לא רק תומך בביטקוין אלא גם באת’ריום, ליטקוין ודאש, שהוצג זה עתה..

 1. תמיכה ב- Clearnet, Tor ו- NoJS

היא מרחיבה את תמיכתה ב- Clearnet, טור, ו NoJS ללא גרסת JavaScript, מה שהופך אותה לנוחה יותר לשימוש.

 1. כמות מינימלית הנדרשת לערבוב

BitMix.Biz אינו דורש ממך סכומי הצפנה גדולים כדי לעבוד. אתה יכול להשתמש בזה עם נמוך מ- 0.005 BTC \ LTC \ DASH.

 1. שירות העברה מיידית

באמצעות בלנדר ביטקוין זה, אינך צריך לחכות למעבר מטבעות מכיוון שהם מועברים באופן מיידי. לאחר העסקה נשלח קבלה גם למשתמש לרישום.

 1. אנונימיות מלאה

החלק הכי טוב במיקסר הביטקוין הזה הוא שהוא לא דורש ממך למסור את כל המידע האישי שלך. הוא מבקש את כמות המידע המינימלית וגם זה יוסר מהכניסה שלך לאחר 72 שעות או אפילו באופן מיידי, עם דף בקשה לפי סדר.

 1. יכולת לקבוע תשלום מותאם אישית

מיקסר הביטקוין רימה את התוקפים בכך שהוא מאפשר לך לקבוע את התשלום המותאם אישית בעצמך. אם ההאקרים מכירים את דמי השירות, אז מאוד נוח להם לנתח את הבלוקצ’יין ולעקוב אחר עסקאות.

 1. קוד לנעילת המטבעות הקודמים שלך

לאחר העסקה הראשונה שלך, תקבל קוד מיוחד שמבטיח שלעולם לא תקבל אף אחד מהמטבעות הקודמים שלך לאחר השימוש ב- BitMix וזה הופך את הארנק שלך לבלתי ניתן למעקב..

 1. תמיכה באופציה אקראית

זו רק שכבת אבטחה נוספת שעוזרת לך לקבל מינימום 2 עסקאות או יותר בכל כתובת פלט. זה מקשה על ההאקרים לנתח את העסקה, אך הסכום המינימלי הנדרש להפעלת תכונה זו הוא 0.1 BTC או 1 LTC..

 1. הגדרות גמישות

בעזרת כוס הביטקוין, יש לך אפשרות לבחור הגדרות ידניות או התאמה אוטומטית כדי להשיג תועלת מקסימאלית לפי בחירתך.

 1. ממשק API ושותפים לפרויקטים שלך

תוכל גם לקבל את התמיכה של ה- API שלנו לפיתוח מערבל משלך ולקבל תשלומים מיידיים מכל משתמש מוזמן בכל עסקה. אתה יכול להשתמש ב- API זה לטובתך כדי לספק מטבעות שהוחלפו ללקוחות שלך.

 1. מכתב ערבות

BitMix.Biz באמת מבינה את החששות הביטחוניים ומכיוון שהיא צריכה לספק אנונימיות ואבטחה מוחלטים, כיצד היא יכולה להשאיר את שירותיה בכל פרצה. על מנת לשמור תיעוד ולאותנטיות, הוא מספק אישור חתום דיגיטלית ללקוחותיו לאחר כל עסקה הטוענת שהכתובת הספציפית נוצרה על ידי השרת שלנו..

קרא BestMixer.io הוא מערבל הביטקוין הטוב ביותר לשנת 2019

סיכום

שוק הקריפטו הוא עצום ויש אפשרויות רבות אחרות להשיג את המטבעות שלך באופן אנונימי באמצעות דשדוש, אך יש חסרון לרובם. BitMix היא אפשרות לגיטימית המציעה אנונימיות מוחלטת ובניגוד למערבלים אחרים, מציעה נזילות גבוהה אשר חיונית מאוד בכדי להבטיח שהמטבעות בצד השני ינותקו לחלוטין מהארנק ויישארו אנונימיים.

לפיכך, כדי להבטיח סודיות בעולם של היום, קבלת מטבעות שהוחלפו באנונימיות באמצעות מיקסר ביטקוין היא הדרך היעילה ביותר להגן מפני האקרים ופולשים..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me