Contents

מה זה טריידר ביטקוין?

טריידר ביטקוין הוא תוכנת מסחר במטבעות קריפטוגרפיים שמטרתה לסייע למשקיעים שמעולם לא סחרו בעבר להשיג רווחים בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים. תוכנת המסחר מתפקדת בטכנולוגיה חכמה המגובה על ידי בינה מלאכותית כדי להשתמש בנתוני שוק ומגמות לצורך עסקאות רווחיות.

האם Bitcoin Trader לגיטימי?

ישנן שאלות ומיתוסים רבים ביחס לביטקוין טריידר ולגיטימיות שלו, במיוחד פוטנציאל ההשתכרות למשקיעים המעוניינים לסחור.

במהלך חקירתנו גילינו כי ביטקוין טריידר הוא אכן פלטפורמת מסחר חוקית הקשורה לחברות מוסדרות.

כאשר תירשם תתקשר ממנהל חשבונות שיעביר אותך לאורך כל התהליך.

מטבעות קריפטוגרפיים הם תנודתיים ולכן ישנם סיכונים הקשורים למסחר בנכסים אלה ולכן Bitcoin טריידר מציע חשבונות הדגמה ומעודד אנשים להתחיל לסחור בכמויות קטנות כדי להכיר את הפלטפורמה ואת השווקים..

להלן סיכום ממצאינו התומכים בטענה כי Bitcoin Trader הוא לגיטימי ב 100%:

 • משתמשים עשויים ליהנות משיעור זכייה של עד 88% על ידי שימוש באותות המסחר בפלטפורמה.
 • פלטפורמת המסחר קלה לניווט וידידותית למשתמש.
 • משתמשים חדשים דרשו הפקדה מינימלית של 250 יורו כדי להתחיל לסחור, אך קיימת גרסת הדגמה של הפלטפורמה שתוכלו להתאמן לפני המסחר בכסף אמיתי.

יצירת חשבון סוחר ביטקוין

1. הרשמה

להירשם צור חשבון חינם באמצעות הטופס למטה. לאחר ההרשמה המוצלחת יוקצה לך מתווך אישי שיעביר אותך בתהליך ההגדרה:

2. ביצוע הפקדה

אנו מציעים לבצע הפקדה מינימלית של £ 250 / € 250. יש לבצע הפקדה זו לפני שהמשתמש יכול להפעיל את תכונת המסחר החי. ההתחלה הקטנה היא הטובה ביותר עבור משתמשים שמעולם לא סחרו בעבר. ישנן אפשרויות תשלום מרובות העומדות בפני המשתמש. זוהי נוחות נוספת ומבטיחה שתהליך העסקה מהיר וקל. 

ניתן לבצע הפקדות באמצעות מאסטרקארד, ויזה או מאסטרו. עם זאת, המשתמשים יידרשו לאשר את האותנטיות של הכרטיס. למשתמשים חדשים המודאגים מאבטחת פרטי הכרטיס שלהם, דווח כי משתמשי Bitcoin Trader ותעודות SSL מגנים על כל העסקאות. המשמעות היא שכל המידע הסודי שלך מוצפן ומאובטח באתר. 

3. מסחר בהדגמה 

אנו ממליצים להשתמש בתכונת המסחר בהדגמה, במיוחד עבור משתמשים חדשים וחסרי ניסיון. תכונת ההדגמה היא בעצם העתק של פלטפורמת המסחר החי ללא שימוש בכסף אמיתי והיא מכוונת לסייע למשתמשים לחוות את הפלטפורמה, ללמוד על עסקאות חיות ולבדוק את הפונקציונליות שלה.. 

4. תהליך מסחר

לפני שמתחילים בעסק חי, אנו מציעים לכל המשתמשים החדשים להגדיר מגבלות מסחר. זה יגן על כל השקעה או לפחות ימזער את הסיכון להפסדים עצומים. לאחר שמשתמש הגדיר את הגדרות המגבלה הראשוניות, הוא יחול בכל יום של מסחר, למעט אם המשתמש משנה את ההגדרות לפני שמתרחשת סחר. שוב, מומלץ להשתמש בתכונה לסחר בהדגמה לפני שתמשיך לסחור בשידור חי. מדווחים באמצעות ביקורות אחרות ואנשים שבדקו את טריידר הביטקוין, כי רווחים עצומים הופקו מהפקדה ראשונית. 

יתרונות המסחר עם Bitcoin Trader

להלן מספר יתרונות נוספים של Bitcoin Trader למשתמשים חדשים המעוניינים לסחור בפלטפורמה זו: 

 • תכונות ידידותיות למשתמש – משתמש חדש יהיה קל לנווט בפלטפורמה זו. התכונות בסיסיות וקלות להבנה. 
 • תהליך אימות – אימות המידע האישי של המשתמש הוא בעל חשיבות עליונה. למרבה המזל תהליך האימות הוא מהיר וקל ומשתמשים חדשים יכולים לעשות זאת באמצעות חשבון הדוא”ל שסיפקו.
 • תמיכת לקוחות מקוונת – יש צוות תמיכה בשירות לקוחות הזמין 24/7.
 • תכונת מסחר בהדגמה – משתמשים יכולים ללמוד על להרוויח כסף בפלטפורמה זו לפני שהם מרוויחים כסף בפועל. זה גם מגן על משתמשים חדשים להשקיע סכומי כסף גדולים בשוק שהם עדיין לא מבינים. 
 • עסקאות מהירות – ניתן לבצע עסקאות תוך 24 שעות מהסחר הראשוני. הטכנולוגיה ב- Bitcoin Trader מהירה ומדויקת. 
 • מתווכים – המערכת קשורה לסוכן מניות מקוון. המתווך שהוקצה לסחר המשתמש יתמוך בהשקעות השונות.
 • מערכות משוב- יש ביקורות באתר שהשאירו סוחרים חדשים ומנוסים. חלקם דיווחו על רווח של 100,000 אירו לאחר שימוש בביטקוין טריידר במשך קצת יותר מחודשיים. 

סקירת סוחר ביטקוין

איך עובד Bitcoin Trader

משתמשים חדשים יצטרכו לפתוח חשבון חובה ולהשלים את תהליך ההרשמה. לאחר מכן, החשבון ידרוש הפקדה ראשונית כדי להפעיל אותו. לאחר מכן משתמשים יפעילו את תכונת המסחר האוטומטי ואפליקציית המסחר תתחיל את התהליך בשמו של המשתמש. התהליך פשוט למדי.

להלן מידע שימושי נוסף שמשתמשים חדשים צריכים לדעת: 

 • דווח כי Bitcoin Trader רשום ושומר על רישיון תקף לפעולה ב -150 מדינות.
 • על פי ביקורות אחרות, אחוז ההצלחה בעסקאות ב- Bitcoin Trader הוא 96%..
 • ההפקדה המינימלית להפעלת חשבון היא £ 250 / € 250, וזה סביר בהשוואה לפלטפורמות מסחר אחרות.
 • נמסר כי Bitcoin Trader מאובטח וחף מאפליקציות צד ג ‘. 

טריידר ביטקוין לעומת פלטפורמות מסחר אחרות

ישנם כמה הבדלים משמעותיים בין Bitcoin Trader לפלטפורמות מסחר אחרות. זה כולל: 

סוחר ביטקוין יישומי קריפטו אחרים
✔️ רישום ללא טרחה ❌ פלטפורמות מסחר אחרות בביטקוין דורשות תהליך רישום ממושך. 
✔️ אמצעי תשלום מרובים Platforms פלטפורמות מסחר אחרות בביטקוין עשויות להגביל משתמש חדש לאמצעי תשלום אחד בתחילה
✔️ אפשרויות מרובות להגדרת הגדרות המסחר ❌ משתמשים עשויים לגלות שלפלטפורמות אחרות יש יותר מדי מגבלות שמפריעות את האפשרות להרוויח כסף בשוק המטבעות.
✔️ המלצות חיוביות אמיתיות ❌ פלטפורמות מסחר רבות אחרות קיבלו אינספור ביקורות גרועות.
✔️ תהליך נסיגה מהיר Platforms בפלטפורמות מסחר אחרות יש מערכת עסקאות איטית, שמרתיעה עסקאות מקבילות.

כמה כסף ניתן להרוויח באמצעות Bitcoin Trader?

מדווחים שיש אלפי אנשים שמרוויחים כסף ב- Bitcoin Trader מדי יום. כמובן שיש סיכונים בכל פעם שמתמודדים עם מטבע קריפטוגרפי. השוק הוא תנודתי ורגיש לזמן ובשל כך חשוב שמשתמשים חדשים ילמדו כמה שיותר על הפלטפורמה לפני שישקיעו סכומי כסף גדולים.. 

להלן מספר טיפים שיצרנו כדי לסייע למשתמשים חדשים להגן על עצמם מפני הפסדים עצומים:

 1. השקיעו בחוכמה התחילו בהפקדה מינימלית של £ 250 / € 250 בתחילה. מדווחים כי ניתן להשיג רווחים גבוהים, גם כאשר משקיעים את המינימום. 
 2. משיכת רווחים – אנו ממליצים למשוך את הרווחים ולהשאיר את סכום ההשקעה הראשוני במערכת למסחר נוסף. בדרך זו תוכל להשתמש ברווחים שלך בעוד ההון הראשוני שהשקעת ממשיך להרוויח. 
 3. עשה את המחקר שלך – גלה מידע נוסף על Bitcoin Trader לפני ההשקעה. יש לנו קטע שאלות נפוצות בסוף הבדיקה שלנו. זה עשוי לענות בקצרה על כמה מהשאלות הדוחקות שלך. 
 4. אל תשקיע את החסכונות שלך – אנו מציעים למשתמשים חדשים להשתמש בהכנסה הפנויה שלהם במקום להשתמש בכל החסכונות שלהם למימון המסחר הראשון שלהם. זכור ששוק המטבעות הקריפטוגרפי הוא תנודתי והדברים משתנים במהירות מדי יום. 

האם לקוחות אמריקאים יכולים להשתמש בסוחר ביטקוין?

לא, אמריקאים לא יכולים להשתמש בסוחר ביטקוין, אולם יש הרבה פלטפורמות מסחר אלטרנטיביות הרשומות בארה”ב לאנשים המעוניינים לסחור במטבעות קריפטוגרפיים..

האם יש אפליקציית טריידר ביטקוין?

היו שמועות כי קיימת אפליקציית טריידר ביטקוין. למרבה הצער, איננו יכולים לאמת טענות אלה עד כה. ככל שהמחקר שלנו עובר, המסחר יכול להתבצע רק במחשב או במכשירים ניידים אחרים, דרך האתר. כמובן שכל משתמש יצטרך ליצור חשבון ולבצע את ההפקדה באתר המאובטח.

האם סוחר הביטקוין הוצג בתקשורת?

היו שמועות שונות לפיהן Bitcoin Trader אושר בתוכניות טלוויזיה כמו Dragon’s Den, Shark Tank ו- This Morning. אין הוכחה שהשמועות הללו מדויקות. גם לא ידוע על אישיות מפורסמת על סחר בביטקוין, אף שרבים הביעו עניין בהבנת שוק המטבעות הקריפטוגרפיים.. 

בואו נסתכל על כמה מהסיבות שבגללן אנשים רוצים ש- Bitcoin Trader יופיע בתוכניות טלוויזיה אלה:

דרקונים דן

טנק כריש

הבוקר

האם יש פרק סוחר של דרקונים דן ביטקוין?

דרקונים דן היא מופע בריטי מפורסם שבו מקבלים אנשי עסקים שאפתנים 3 דקות להעלות את הרעיון העסקי שלהם לפאנל של אנשי עסקים מצליחים בתקווה לקבל השקעה להשקתם ולקחת את הרעיון העסקי שלהם לשלב הבא. כל מוצר המשויך לתוכנית זו יזכה להצלחה בן לילה. לא מצאנו שום קשר בין טריידר ביטקוין לדן דרקונים.

האם יש פרק סוחר ביטקוין של כריש טנק?

טנק כריש הוא מופע השקעות אמריקאי הדומה לדרקונים דן. יזמים נתנו כמה דקות להעלות את הרעיון שלהם בפני פאנל מיליונרים בתקווה שמיליונרים אלה ישקיעו כסף ברעיון שלהם. אם Bitcoin Trader היה תומך ב- Shark Tank, אפשר לומר שזה יהיה בכל החדשות, אולם זה מאוד לא סביר מכיוון ש- Bitcoin Trader אינו מורשה במדינות..

האם סוחר הביטקוין הוצג בבוקר זה?

הבוקר הזה הוא תוכנית טלוויזיה פופולרית בשעות היום ב- iTV, התכנית הבריטית מופעלת מאז 1988. התוכנית היא שילוב של ראיונות מפורסמים, חדשות עסקיות, דיונים אקטואליים, תחרויות, בריאות ונושאים כלליים אחרים. אם תופיע ביטקוין טריידר בתכנית זו, מיליוני אנשים בבריטניה היו זוכים לחשיפה לביטקוין ולביטקוין טריידר, מדיה חברתית ואתרי חדשות היו מוצפים גם בחדשות, שאלות והאשטגים על ביטקוין טריידר..

האם סוחר הביטקוין אושר על ידי ידוענים?

היו טענות כי סוכני ביטקוין אושרו על ידי ידוענים בינלאומיים. החלטנו לחקור את הטענות על ידי מחקר על כל המפורסמים שטענו כי הם תומכים בביטקוין טריידר. להלן רשימה של ידוענים שחקרנו:

האם גורדון רמזי תומך בסוחר ביטקוין?

גורדון רמזי הוא אחד השפים המפורסמים ביותר בעולם. השף הבריטי, המסעדן, הכותב ואיש הטלוויזיה הבריטי בכיכובו של רב מישלן הוא בעל מותג ענק ולכן התמיכה שלו תעניק לכל אמינות המוצר. חיפשנו ברשת וביוטיוב כדי לברר אם הוא תומך בסוחר הביטקוין לצערי לא מצאנו כלום. אז השמועות שקריות.

האם פיטר ג’ונס תומך בסוחר ביטקוין?

פיטר ג’ונס הוא איש עסקים בריטי וכוכב טלוויזיה בריאליטי בתוכנית ההשקעות הפופולרית דרקונים דן ותוכנית הטלוויזיה האמריקאית “הממציא”. יש לו שווי נקי מוערך קרוב ל -500 מיליון דולר, ולכן אם מישהו ממצבו הכלכלי תומך במוצר השקעה, אנשים רבים גם ישקיעו בו. חיפשנו מקרים לפיטר ג’ונס אישר את טריידר הביטקוין, אולם לא מצאנו דבר.

האם אילון מאסק תומך בסוחר ביטקוין?

אילון מאסק הוא המיליארדר האקסצנטרי עם שלוש לאומים, דרום אפריקה, קנדית ואמריקאית. הוא האיש שמאחורי טסלה ו- SpaceX. ציוצים של אילון מאסק משפיעים על שוק המניות, אם הוא היה תומך בביטקוין טריידר זה היה בכל החדשות ואתר Bitcoin טריידר היה קורס. חיפשנו באינטרנט כל ראיה תקפה לכך שאלון מאסק תומך בסוחר הביטקוין, ושוב לא הצלחנו לאמת את הטענות הללו.

האם טרבור נח מאשר את סוחר הביטקוין?

טרבור נח הוא קומיקאי דרום אפריקאי, פרשן פוליטי, שחקן ומנחה תוכנית השיחה האמריקאית הפופולרית, The Daily Show. היו שמועות כי טרבור נח משתמש בביטקוין טריידר בשל מודעות שמסתובבות באינטרנט על טרבור שהתעשר בגלל ביטקוין. ידוע בציבור כי מקור העושר של טרבור נח הוא חוזהו עם המופע היומי וסיורי הקומדיה שלו. האם טרבור נוח משקיע בביטקוין או לא אינו ידיעה ציבורית. לא ניתן לאשר שהוא משתמש בסוחר ביטקוין.

האם קייט ווינסלט תומכת בסוחר ביטקוין?

קייט ווינסלט היא שחקנית בריטית מפורסמת הידועה בעבודתה על טיטניק ודרמות תקופתיות. יש עלייה בחיפושים של אנשים שתהו אם קייט ווינסלט תומכת בפלטפורמת מסחר מתקדמת כלשהי. חקרנו ולא מצאנו עדויות לכך שקייט ווינסלט תומכת בפלטפורמת מסחר כלשהי.

האם הולי ווילובי מאשרת את סוחר הביטקוין?

הולי מארי וילובי היא סופרת, דוגמנית ומנחת טלוויזיה בריטית בסרט “הבוקר ורוקדת על הקרח”. כמו שאר הסלבריטאים ברשימה זו, היו טענות שהיא תומכת ביישום מסחר קריפטו מתקדם, אך אין שום ראיות שתומכות בכך.

האם אידריס אלבה מאשר את סוחר הביטקוין?

אידריס אלבה הוא שחקן, תקליטן, מפיק, ראפר ופזמונאי אנגלי. הוא ידוע בעיקר בזכות תפקידיו בכיכובו בסדרת הטלוויזיה HBO The Wire, סדרת הטלוויזיה BBC ONE לותר ובגילומו של הפוליטיקאי הדרום אפריקאי המפורסם נלסון מנדלה בסרט “מנדלה: הליכה ארוכה לחופש”. ניסינו למצוא עדויות לכך שאידריס תומך בביטקוין טריידר, למרבה הצער לעת עתה לא ניתן לאשר טענות אלה.

האם אנט מקפרטלין מאשר את סוחר הביטקוין?

Ant McPartlin הוא מגיש טלוויזיה, מוזיקאי, שחקן ומפיק טלוויזיה מאנגליה. לפי השמועות הוא משקיע מאחורי Bitcoin Trader בקמפיינים רבים של שיווק מקוון, אולם לא מצאנו שום עדות לכך. זהו פיתיון קליקים המשמש בקמפיינים של שותפים כדי להפוך לוויראלי.

האם ניקול קידמן השקיעה סוחר ביטקוין?

ניקול קידמן היא שחקנית ומפיקה הוליוודית עטורת פרסים מפורסמת. יש לה שווי נקי מוערך של 183 מיליון דולר. יש שמועות שמסתובבות באינטרנט שהיא מושקעת בביטקוין ובביטקוין טריידר. לא מצאנו עדויות לכך שהיא תומכת בה או משקיעה בברייד ביטקוין. השקעה בביטקוין היא אחת הדרכים לגוון את זרמי ההכנסה, ייתכן מאוד שיש לה השקעה בביטקוין אך ההשקעות שלה אינן ידיעה ציבורית. עד כמה שאנו יכולים לדעת מקור העושר שלה הוא תעשיית הקולנוע בה הייתה אחת השחקניות בעלות השכר הגבוה ביותר בשנים 2006, 2018 ו- 2019.

אנדרו פורסט וביטקוין טריידר?

אנדרו פורסט הוא איש עסקים אוסטרלי ששוויו מוערך בכ- 9 מיליארד דולר, מקור העושר שלו הוא ענף הכרייה (ולא כריית הביטקוין) ותחנות הבקר. היו שמועות שמסתובבות עם אנדרו פורסט עם ביטקוין טריידר, אך נראה כי שמועות אלה שקריות, האיש עשה את כספו בעסקים מסורתיים. אם יש לו קצת כסף שהושקע בביטקוין או לא נשאר בגדר תעלומה.

לא מצאנו שום הוכחה לכך שטענות אלה נכונות ולפי שעה יש לשלול טענות אלה של אישור מפורסם כספקולציות. עם זאת חשוב לציין כי פלטפורמת טריידר ביטקוין היא מערכת מסחר קריפטו מתקדמת לגיטימית ואינה יכולה להיות קשורה לטענות שהעלו משווקים לקבל יותר קליקים על מודעות..

מה למעשה ידוענים ואנשי עסקים אומרים על הביטקוין

הביטקוין תופס את תשומת ליבם של כולם מאנשים יומיומיים ועד אנשי עסקים מיליונרים וסלבריטאים. למרות שכמה מפורסמים אינם תומכים בגלוי במטבעות קריפטוגרפיים, ריכזנו רשימה של אנשים מפורסמים שהצהירו ביחס לביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים..

1. “ביטקוין הוא סיבוב הופעות טכנו.” – ביל גייטס

2. “ביטקוין הוא הישג קריפטוגרפי יוצא דופן, ליכולת ליצור משהו שאינו ניתן לשכפול בעולם הדיגיטלי יש ערך עצום.” – אריק שמידט (מנכ”ל גוגל)

3. “ביטקוין הוא התפתחות מרגשת מאוד, הוא עשוי להוביל למטבע עולמי. אני חושב שבעשור הקרוב הוא יגדל להיות אחת הדרכים החשובות ביותר לשלם עבור דברים ולהעביר נכסים. ” – קים דוטקום (מנכ”ל MegaUpload)

4. “בחרנו לשים את כספינו ואמוננו במסגרת מתמטית נטולת פוליטיקה וטעות אנושית.” – טיילר וינקלבוס (ממציא שותף של פייסבוק)

5. “לביטקוין למעשה יש את האיזון והתמריצים, ובגלל זה הוא מתחיל להמריא.” – ג’וליאן אסאנג ‘(מייסד Wikileaks)

6. “אז הביטקוין הוא מטבע הסנוב הסייבר …” – ויליאם שטנר (שחקן ב- TOS מסע בין כוכבים)

7. “וירג’ין גלקטיק היא טכנולוגיה יזמית נועזת. זה מניע מהפכה וביטקוין עושה את אותו הדבר כשמדובר בהמצאת מטבע חדש. ” – סר ריצ’רד ברנסון (מייסד קבוצת החברות וירג’ין)

8. “אני מאוד אוהב ביטקוין. יש לי ביטקוין. זה מאגר ערך, ספר חשבונות מבוזר. זה מקום נהדר לשים נכסים, במיוחד במקומות כמו ארגנטינה עם 40 אחוז אינפלציה, שבהם 1 דולר כיום שווה 60 סנט בשנה, והמטבע של הממשלה לא מחזיק בערך. זה גם כלי השקעה טוב אם יש לך תיאבון לסיכון. אבל זה לא יהיה מטבע עד שהתנודתיות תאט. ” – דייויד מרקוס (מנכ”ל Paypal)

9. “אני חושב שהעובדה שבתוך יקום הביטקוין אלגוריתם מחליף את הפונקציות של [הממשלה] … היא די מגניבה. אני מעריץ גדול של ביטקוין. ” – אל גור (סגן נשיא 45 של ארצות הברית)

10. “ביטקוין עשוי להיות ה- TCP / IP של הכסף.” – פול בוכייט (יוצר Gmail)

11. “אני מסוקרן מאוד מביטקוין. יש בו את כל הסימנים. שינוי פרדיגמה, האקרים אוהבים את זה, ובכל זאת זה ללעג כצעצוע. ממש כמו מיקרו מחשבים. ” – פול גרהם (חנות יאהו)

12. “ביטקוין יעשה לבנקים מה שדוא”ל עשה לתעשיית הדואר.” – ריק Falkvinge (מייסד מפלגת הפיראטים השוודית)

13. “כרגע הביטקוין מרגיש כמו האינטרנט לפני הדפדפן.” – Wences Casares (מייסד בנקו לימון)

14. “[מטבעות וירטואליים] עשויים לקיים הבטחה ארוכת טווח, במיוחד אם החידושים מקדמים מערכת תשלומים מהירה, בטוחה ויעילה יותר.” – בן ברננקי (יו”ר הפדרל ריזרב)

15. “אני חושב שביטקוין הוא הראשון [כסף מוצפן] שיש בו פוטנציאל לעשות משהו כמו לשנות את העולם.” – פיטר ת’יל (מייסד שותף של Paypal)

16. “יש שלוש תקופות של מטבע: מבוסס סחורות, מבוסס פוליטית, ועכשיו מבוסס מתמטיקה.” – כריס דיקסון (מייסד שותף של האנץ ‘בבעלות איביי, מייסד שותף של SiteAdvisor בבעלות מקאפי)

17. “חסרים מחלקות שלמות של באגים.” – דן קמינסקי (מומחה לחדירת אבטחה עבור סיסקו ואוויה)

18. “זה כסף 2.0, עסקת ענק ענקית.” – Chamath Palihapitiya (הקודם היה מנהל המסר המיידי AOL)

19. “אתה לא יכול לעצור דברים כמו ביטקוין. זה יהיה בכל מקום והעולם יצטרך להסתגל מחדש. ממשלות העולם יצטרכו להסתגל מחדש. ” ג’ון מקאפי

20. “הביטקוין כאן כדי להישאר. תהיה סערת האקרים לכל מי שניסה לקחת קרדיט על הפטנט של המטבע הקריפטוגרפי. ולא הייתי רוצה להיות בקצה המקבל של זעם האקרים. ” אדם דרייפר

21. “אם יש התרחקות חיובית אחת מקריסת הר גוקס, הנכונות של דור חדש של חברות ביטקוין לעבוד יחד על מנת להבטיח את עתיד הביטקוין ואבטחת כספי הלקוחות.” – בריאן ארמסטרונג (מנכ”ל Coinbase)

22. “נראה כי הביטקוין הוא רעיון מבטיח מאוד. אני אוהב את הרעיון לבסס את האבטחה על ההנחה שכוח המעבד של משתתפים כנים גובר על זה של התוקף. זו תפיסה מודרנית מאוד המנצלת את כוחו של הזנב הארוך. ” הל פיני

23. “ביטקוין מאפשר שימושים מסוימים שהם ייחודיים מאוד. אני חושב שזה מציע אפשרויות שאף מטבע אחר לא מאפשר. למשל היכולת להוציא מטבע שקורה רק כששני צדדים נפרדים מסכימים להוציא את המטבע; עם צד שלישי שלא יכול היה לברוח עם המטבע עצמו. ” – פיטר ויל

24. “היי, ברור שזו תקופה מאוד מעניינת להיות בביטקוין כרגע, אבל אם אתם רוצים להתווכח האם זו מציאות או לא, ביטקוין אחד יאכיל מעל 40 חסרי בית בפנסקולה כרגע. אם אתם רוצים הוכחה שהביטקוין אמיתי, שלחו לי אותם, אני אקנה להם כסף ואאכיל הומלסים. ” ג’ייסון קינג

25. “בלוקצ’יין הוא הטכנולוגיה. הביטקוין הוא רק הביטוי המרכזי הראשון לפוטנציאל שלו. ” – מארק קניגסברג

26. “הביטקוין נוצר בכדי לשרת כוונה פוליטית ביותר, רשת חופשית ולא מצונזרת בה כולם יכולים להשתתף עם גישה שווה.” – אמיר טאקי

27. “ככל שהערך עולה, ראשים מתחילים להסתובב וספקנים מתחילים להתרכך. הפעלת מטבע חדש היא קלה, כל אחד יכול לעשות זאת. החוכמה היא לגרום לאנשים לקבל את זה, כי השימוש בהם הוא שנותן את הערך “כסף”. – אדם ב ‘לוין

28. “בבסיסו, הביטקוין הוא מטבע חכם, שתוכנן על ידי מהנדסים חושבים קדימה מאוד. זה מבטל את הצורך בבנקים, נפטר מעמלות כרטיסי אשראי, עמלות המרת מטבע, אגרות העברת כספים ומפחית את הצורך בעורכי דין במעברים … כל הדברים הטובים. ” – פיטר דיאמנדיס

29. “הביטקוין, והרעיונות העומדים מאחוריו, יהוו משבש את המושגים המסורתיים של מטבע. בסופו של דבר המטבע יהיה טוב יותר בשבילו. ” אדמונד סי מוי

30. “יש כל כך הרבה פוטנציאל, … אני רק מחכה שזה יהיה תעשייה של מיליארד דולר.” “וואו, דרך המשי באמת עובדת” – צ’רלי שרם

ידוענים שיש להם אינטרסים במטבעות קריפטוגרפיים:

גווינת פאלטרו – בשנת 2017, גווינת פאלטרו הצטרפה לסטארט-אפ של ארנק הביטקוין אברה כיועצת במהלך פרק בסדרת Apple, Planet of the Apps..

מייק טייסון – בשנת 2016, מייק טייסון השיק ארנק ביטקוין בשותפות עם ביטקוין דיירקט.

סנופ דוג -בשנת 2013 צייץ סנופ: “הרשומה הבאה שלי שזמינה בביטקוין n נמסרה במזל”ט.” בשנת 2017 הוענקו לסנופ דוג 1,500 SparkleCOIN של החברה בשווי של כ 55,500 $ כתרומה לתוכנית הכדורגל לנוער..

אשטון קוצ’ר  – הושקע בבלוקצ’יין של הימורי ספורט, יוניקרן, יחד עם המיליארדר מארק קובאן.

ג’יימי פוקס – בשנת 2017, ג’יימי פוקס אישר את חילופי המטבעות Cobinhood בטוויטר:

 “מצפה להשתתף בטוקן @cobinhood החדש! מסחר בתשלום אפס! #CryptoCurrency #BitCoin #ETH – http://cobinhood.com.”

רוזאן בר – אחד התומכים הראשונים בביטקוין. ב 2013, היא צייצה:

החוק האפוקליפטי לאחר ההודעה הראשונה: עבדות בכל הצורות היא כיום בלתי חוקית – כולל עבדות חוב. # ביטקוין.

מל ב – בשנת 2013, מל בי הודיעה שהיא הולכת לקבל תשלומי ביטקוין עבור הסינגל החדש שלה.

היא אמרה:

אני אוהב איך הטכנולוגיה החדשה מקלה על חיינו, ובעיניי זה מרגש. הביטקוין מאחד את האוהדים שלי ברחבי העולם באמצעות מטבע אחד. הם יכולים פשוט לשלם באמצעות ביטקוין.

דרו קארי – פעם צייץ:

 פשוט ניסה לקנות ארוחת בוקר עם ביטקוין. סירוב. # כאשר תרצה העולם להתפוצץ

פלויד מייוות’ר ג’וניור. – בשנת 2017 הוא צייץ תמונה שלו עם הכיתוב שכותרתו “הוצאת אתר ביטקוין וסוגים אחרים של מטבעות קריפטו בבוורלי היל.”

ריצ’רד ברנסוןמאמר פורסם ודיווח כי ריצ’רד ברנסון השקיע 30 מיליון דולר בפלטפורמת התשלומים של קריפטוגרפיה BitPay.

המסקנה שלנו

תוצאות הניתוח שלנו על פלטפורמת Bitcoin Trader מובילה אותנו לתמוך בטענות לפיהן Bitcoin Trader הוא לגיטימי ב 100% ויכול לסייע לסוחרים חדשים ומנוסים לייצר הכנסה פסיבית ולהגדיל את עושרם. ההערכה היא שמשתמש חדש יכול להרוויח בין 200 ל -1000 אירו בכל שבוע. זה תלוי כמה כסף המשתמש משקיע וממשיך להשקיע מחדש. להרוויח סכום כסף משמעותי בפלטפורמת המסחר הזו היא אפשרות. 

מצאנו מספיק ביקורות ומחקרים אחרים המצביעים על כך ש- Bitcoin Trader הוא אמין וידידותי למשתמש. פלטפורמת Bitcoin Trader זמינה למשתמשים ביותר מ -150 מדינות.

שאלות נפוצות

 • מה זה טריידר ביטקוין?

טריידר ביטקוין הוא תוכנת מסחר אוטומטית שתוכנתה לזהות הזדמנויות בשוק מטבעות קריפטוגרפיים למשתמשים המעוניינים להתחיל לסחור. 

 • האם משתלם להשקיע בביטקוין טריידר? 

ישנם משקיעים הטוענים כי יש להם רווחים מעל 5,000 יורו מדי יום. עם זאת, המשתמשים צריכים להשקיע סכומי כסף גדולים כדי להרוויח תשואות כאלה. אנו ממליצים למשתמשים חדשים להתחיל בהפקדה המינימלית של € 250 ולהגדיל את הרווח שלהם משם.

 • כיצד פועלות יישומי מסחר בקריפטו? 

יישומי המסחר עובדים באמצעות אלגוריתם חכם. הם סורקים ומנתחים כמויות עצומות של נתונים כדי למצוא מטבעות קריפטוגרפיים במחירים נמוכים מאוד. מטבעות קריפטוגרפיים אלה נרכשים ונמכרים במחיר גבוה יותר בהמשך. 

 • האם המידע שלי בטוח ב- Bitcoin Trader? 

נמסר כי ביטקוין טריידר משתמש בתעודת SSL המהווה פרוטוקול אבטחה מקוון שמצפין מידע סודי באתר.

 • מה העמלה לפתיחת החשבון החדש?

לא נדרש תשלום על פתיחת חשבון Bitcoin Trader חדש. זה לגמרי בחינם. 

 • האם ניתן למשוך ביטקוין ממערכת המסחר לאחר שהרוויח רווח?

למרבה הצער, זה לא אפשרי. תוכנת המסחר ממירה את הרווחים שלך למטבע המקומי והרווחים שלך מופקדים בחשבון הבנק המקושר לחשבון Bitcoin Trader שלך. 

 • האם יש פלטפורמות מסחר חלופיות חלופיות? 

כן. ישנן פלטפורמות מסחר דומות כמו קוד הביטקוין, מהפכת הביטקוין ועידן הביטקוין, בין פלטפורמות מסחר מהימנות אחרות של מטבעות קריפטו. 

 • האם אני יכול להגביל רווח מקסימאלי?

לא. אין מגבלות על פוטנציאל ההשתכרות שיש לך בביטקוין.

 • האם סוחר הביטקוין הוא תוכנית פירמידה?

לא. נמסר כי ביטקוין טריידר היא תוכנה עטורת פרסים המאפשרת לך לבצע עסקאות רווחיות במטבעות קריפטוגרפיים.

 • כמה זמן אצטרך להשקיע בזה?

ההערכה היא כי המשתמש הממוצע מבלה לפחות 20 דקות ביום בפלטפורמת מסחר זו.

 • באילו מדינות סוחר ביטקוין זמין?

סוחר הקריפטו זמין בלמעלה מ 100 מדינות וישנן אפשרויות תשלום רבות לנוחיותכם. אתה יכול בקלות להתחיל להרוויח על ההשקעה שלך כמעט מכל מקום ברחבי העולם, כל עוד זה חוקי להשתמש ב- Bitcoin Trader במדינתך.

 • האם מומלץ להשקיע את כל כספכם בביטקוין טריידר?

לא, לעולם אל תשקיע כסף שאתה זקוק לו או שאינך יכול להרשות לעצמו להפסיד, עליך להשתמש רק בהכנסה פנויה. שוק המטבעות קריפטוגרפיים הוא תנודתי ורגיש לזמן, מה שהופך אותו לסיכון גבוה ולתגמול גבוה. אנו ממליצים להתחיל בקטן. כמו בכל השקעה, ישנם סיכונים אך תכונת העצור הפסד מגנה על משקיעים פוטנציאליים מפני הפסדים עצומים.

מילון מונחים למונחי מטבעות קריפטוגרפיים

טווח הַגדָרָה
פיאט באופן מסורתי מכונים פיאט כספי נייר, שאין להם ערך מהותי, אך הערך נקבע בעצם על ידי היוצר, ברוב המקרים זו תהיה הממשלה..
ביטקוין על פי הדיווחים, הביטקוין הוא המטבע הקריפטוגרפי הפופולרי ביותר בעולם. הביטקוין פועל על Bitcoin Blockchain והוא מטבע מבוזר הפועל באופן עצמאי מבנקים מרכזיים וסמכות
את’ריום את’ריום, כמו ביטקוין, הוא מטבע מטבע מבוזר. כאן, משקיעים יכולים להעביר ולהחליף ערך.
ליטקוין Litecoin הוא גם מטבע קריפטוגרפי וביטקוין המשקף בלוקצ’יין.
לְהַחלִיף בורסת הקריפטו היא בעצם פלטפורמה מקוונת בה משקיעים בקריפטו יכולים להחליף מטבעות קריפטוגרפיים שונים במטבעות קריפטוגרפיים אחרים.
כריית ביטקוין כריית ביטקוין מתרחשת כאשר אימות ואישור של עסקאות ביטקוין לפני הוספתם לבלוקצ’יין של ביטקוין.
ארנק קריפטו ארנק קריפטו הוא תוכנה המאחסנת את המפתחות הפרטיים והציבוריים של המשקיעים. זה גם מאפשר למשתמשים להעביר, לקבל, להוציא, לאחסן ולבדוק את היתרות שלהם.
מחזור אספקה זה מתייחס לכמות מטבע קריפטוגרפי נתון או אסימונים הזמינים לציבור ומסתובבים בשוק בין קונים למוכרים.
שווי שוק שווי שוק מתייחס לשווי השוק של כל המטבעות הקריפטוגרפיים הקיימים בשוק ביום.
Altcoins הביטקוין היה הראשון והמצליח מכל מטבעות הקריפטו. כל שאר המטבעות מקובצים יחד בקטגוריית אלטקוינים.
חסום את סייר כלי מקוון לחקר וניתוח הבלוקצ’יין של מטבע קריפטוגרפי.
חסום גובה גובה הבלוק מתייחס למספר הבלוקים המחוברים בבלוקצ’יין.
חסום תגמול תמריץ שניתן לכורה ביטקוין שחישב בהצלחה את החשיש (אימות) בבלוק.
קישור שרשרת העברת מטבע קריפטוגרפי אחד למשנהו. לשם כך נדרשת העסקה בשתי רשתות חסימות נפרדות.
קונסורציום בלוקצ’יין בלוקצ’יין בבעלות פרטית ומופעלת.
קריפטוגרפיה תהליך הצפנה ופענוח מידע.
ארגון אוטונומי מבוזר הכוונה לארגונים המנוהלים על ידי תוכנות מחשב או תוכנה ולא על ידי קלט אנושי. אין סמכות מרכזית בעניין זה.
אֲסִימוֹן אסימונים קשורים חזק ל- ICO ולעתים קרובות הם בנויים על תקן קיים מראש מחסימות ‘חוזה חכם’ שהוקמו כמו Ethereum.
ICO זה מייצג הצעת מטבע ראשונית ומתייחס לשיטה חדשה ומפריעה לפרויקטים להשיג מימון.
מזלג במונחים של מטבע קריפטוגרפי, מזלג הוא אירוע שבו מטבע קריפטוגרפי קיים מתחלק לשתי וריאציות של הקוד.
ארנק ארנק מטבעות קריפטו הוא הדרך העיקרית שבעלי מטבעות קריפטוגרפיים יכולים לגשת למטבעות שלהם.
אחסון קר וקור הכוונה היא למקום בו מתארח ארנק מסוים. אחסון חם מתייחס לארנק שנגיש מחיבור לאינטרנט, כאשר אחסון קר מתייחס לאחסון הארנק שלך במצב לא מקוון בחומרה נפרדת.
נאמנות נאמנות היא הסדר פיננסי בו צד שלישי מחזיק ומסדיר את תשלום הכספים הנדרשים לשני צדדים המעורבים בעסקה נתונה.
חוזה חכם ה- Blockchain של Ethereum מאפשר לפרוס עליו קוד בצורה של חוזה חכם. חוזה זה הוא למעשה מכלול כללים מתמטיים המכתיבים כיצד פועלות העסקאות
הוכחת עבודה (PoW) כדי לאשר עסקאות ולהוסיף אותן לפנקס הבלוקצ’יין, ישנן גישות שונות שפותחו להשלמת תהליך זה.
הוכחת יתד (PoS) במטבעות קריפטוגרפיים מבוססי PoS, יוצר הבלוק הבא נבחר באמצעות שילובים שונים של בחירה אקראית ועושר או גיל.
הוכחת חשיבות (POI) זהו סגנון הוכחה שהמטבע NEM חלץ עליו כחלופה שלישית ל- PoW ו- PoS.
ת.א. מענה לניתוח טכני, או ניתוח ערכי מטבעות על בסיס תנועות מחירים היסטוריות ואינדיקטורים מתוחכמים.
צוֹמֶת מחשב המחובר לרשת מטבע מטבע מסוים.
כְּרִיָה כרייה היא תהליך של אימות עסקאות חדשות על ספר מופץ של מטבעות קריפטוגרפיים.
מונשוט הכוונה היא לקריפטוגרפיה שיורה כלפי מעלה באופן דרמטי.
שווקי דובי ושור שוק שור מתייחס לעליית מחירים ולרגש אופטימי המעודד קנייה. שווקי הדובים נחשבים להיפך משווקי השוורים, עם מגמות ירידה במחירים ורגש פסימי שמעודד מכירה
לוויתן הכוונה למי שמחזיק כמויות גדולות של קריפטו
HODL מתייחס לאסטרטגיית ההשקעה הפסיבית של התעלמות מסערת השוק והמתנה לתשואות ארוכות טווח.
מזלג קשה הכוונה לסוג של מזלג שיוצר שינוי קבוע לפרוטוקול הסטנדרטי של מטבע דיגיטלי
מיקום ארוך / ארוך מתייחס להימור כי נכס מסוים יעלה בסופו של דבר בערכו.
מפתח פרטי פיסת מידע המוצגת כמחרוזת אותיות ומספרים שמשקיע יכול להשתמש בה כדי לגשת למטבע הדיגיטלי שלהם
מפתח ציבורי כתובת שבה משקיע יכול לקבל את המטבע הדיגיטלי שלו באמצעות שילוב של אותיות ומספרים.
רקט מתרחש כאשר משקיע מאבד סכומי כסף גדולים בשוק הקריפטו
שורט / שורט מתרחש כאשר משקיע נוקט עמדה קצרה – מתערב כי נכס או מטבע יירדו בערכם
תמריץ כרייה פרס כורים מקבלים עבור אישור עסקאות וכרייתן לחסימות
נוב מתייחס למשקיעים חדשים בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים.
DApp מתייחס ליישום מבוזר.

מערכות מסחר קריפטו אחרות

סוחר קריפטו לולאת ביטקוין אורח חיים ביטקוין Rush ביטקוין
אבולוציית ביטקוין מהפכת הביטקוין רווח ביטקוין קוד ביטקוין

הצהרת אחריות: אין להתייחס לתוכן בדף זה כייעוץ פיננסי. זה למטרות הסברה בלבד. לעולם אל תשקיע את מה שאתה לא יכול להרשות לעצמך להפסיד. חקר תמיד ככל האפשר לפני שתקבל החלטה כלכלית והתייעץ עם יועץ פיננסי מוסמך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me