מטבעות קריפטוגרפיים משנים את האופן שבו אנו מטפלים בכסף שלנו, ולמרות שיש כבר כל כך הרבה בשוק, אנחנו כאן כדי ליידע אותך איפה לקנות ורטקוין. אם אתה חדש בעולם המסחר במטבעות קריפטוגרפיים, בטח שמעת על ביטקוין ואת’ריום. עם זאת, אתה צריך להיות מודע גם ל- Vertcoin.

זהו מטבע מאורגן מחדש שמקווה להרתיע את כריית ASIC לטובת כרייה עם GPU. פרט זה הופך את המטבעות הללו להרבה יותר דמוקרטיים מכיוון שכל אחד יכול לכרות בקלות מהמחשבים שלו בבית.

לשם השוואה, ביטקוין נשלט כיום על ידי כריית ASIC, מה שמקשה על הפקת כסף אמיתי בימינו. Vertcoin נוצר בשנת 2014, מה שהופך אותו לוותיק בעולם המטבעות הקריפטוגרפיים. לכן, הספיק להוכיח את מהימנותה, אם כי רוב האנשים מכרים אותה במקום להשקיע באינטרנט. בלי קשר, אתה רוצה ללמוד היכן לקנות ורטקוין, וזה מה שאנחנו הולכים להראות לך.

איפה קונים ורטקוין

למה לבחור VERTCOIN?

החלק הטוב ביותר ב- Vertcoin הוא שהוא מקפיד על גישה מבוזרת, בה משתמשים מחזיקים את כל הכרטיסים במקום כריית קונגלומרטים. הסיבה היא שיש לו אלגוריתם עמיד ל- ASIC, ובעוד שמטבעות קריפטוגרפיים אחרים ניסו ליישם שיטה כזו, Vertcoin הוא הטוב ביותר בזה.. 

האלגוריתם שלו מסתגל להישאר לפני כורי ASIC. לכן, כריית GPU זוכה לעדיפות כך שמשתמשים יוכלו לעשות זאת ממחשבי המחשב או מכרטיסי המסך שלהם. 

איזה ארנק הכי טוב ל- VERTCOIN?

קודם כל, תזדקק לארנק כדי לשמור על Vertcoin שלך, ולמרבה המזל, ניתן למצוא את הארנק הרשמי שלו כאן. עם זאת, ארנקים אחרים כגון Electrum ו- Coinomi תומכים במטבע, בעוד שחלק מארנקי החומרה כמו Ledger Nano S עושים זאת גם כן.. 

איפה ניתן לקנות את Vertcoin הארנק הטוב ביותר

היכן לקנות VERTCOIN?

עכשיו שאתה יודע מה היתרונות ויש לך ארנק עבור המטבע הקריפטוגרפי שלך, הגיע הזמן לגלות היכן לקנות ורטקוין! זה יעזור אם תמצא את פלטפורמת ההחלפה המתאימה ביותר עבורך. ישנן מספר מרכזיות לבחירה, כמו ארנק Dove, QBTC, YoBit, Altilly, SouthXchange ועוד. אבל הנה ההמלצות העיקריות שלנו:

ביטרקס

היבט מועיל של חילופי הדברים הוא שהמטה שלה נמצא בסיאטל, וושינגטון. היא הוקמה בשנת 2013 על ידי מומחי אבטחה לשעבר ממיקרוסופט. זה עוד ענק בענף שמקבל כמעט כל מיני מטבעות קריפטוגרפים שם בחוץ. 

בשלב מסוים, היו להם כל כך הרבה סוחרים שביטרקס נאלץ לאסור כל לקוח חדש מהפלטפורמה, וזה היה מצער עבור כל מי שמתחיל בעולם מטבעות הצפנה. למרבה המזל, הם חזרו, וכל אחד יכול לקבל את חשבונו במהירות. 

יתרון גדול נוסף של ביטרקס הוא שיש להם עמלה סטנדרטית למסחר, המכונה גם “עמלות אחידות”. כרגע הוא עומד על 0.25%.

ביטרקס

UPBIT

חילופי הדברים הם מדרום קוריאה, ויש לה שותפות ארוכת שנים עם ביטרקס. מאז השקתו בשנת 2017 הם עלו לראש שוק המסחר במטבעות קריפטו. בשנת 2018 הם התחילו לצמוח לכיוון דרום מזרח אסיה. בסוף אותה שנה הם החלו לעבוד בסינגפור, ובשנת 2019 הם פעלו באינדונזיה. 

נכון לכתיבת שורות אלה הם מדורגים במקום השלישי בעולם והראשון בדרום קוריאה. הם מאומתים גם על ידי מכון השקיפות Blockchain, מה שהופך אותו לאחד משירותי המסחר האמינים ביותר שיש. 

מבחינת עמלות, ל- UpBit ישנן שונות בהתאם לעסקה שלך. דמי הלוקח הם 0.25%, ואילו דמי היצרן הם 0.025%. יתר על כן, יש להם דמי משיכה של 0.0005BTC. 

Upbit

COINEGG

פלטפורמת הבלוקצ’יין הזו מבוססת באירופה והיא עובדת עם מטבעות קריפטו מאז 2013. שני השווקים העיקריים שלהם עוסקים ב- BTC וב- USC. מכיוון שהוא אינו מקבל קרנות פיאט, העסקאות החיצוניות מטופלות בקריפטו. 

לכן, זה מקום נהדר לשמור על דברים אנונימיים ולבצע הכל במהירות. היתרון בשימוש בפלטפורמה זו הוא העמלות הנמוכות, שכן מדובר בהזמנות של 0.1% בלבד. כשמדובר במשיכות, זה תלוי באסימון. אבל זה בדרך כלל 1%. 

הם גם תומכים באלטקוינים רבים כמו Ripple ו- Docademic, מלבד המובילים בשוק כמו Bitcoin ו- Ethereum.. 

כיצד לקנות VERTCOIN ב- BITTREX

 • הגדר חשבון ב- Bittrex. אתה יכול לעשות זאת בקלות כאן. הם יבקשו לקבל מידע אישי כגון תאריך הלידה וכתובת הבית. האתר דורש גם מסמך פרטי כדי לאמת את זהותך. זה יכול להיות דרכון או רישיון הנהיגה שלך. 

כיצד לקנות ורטקוין עם ביטרקס

 • הכניס כסף לחשבון שלך. ביטרקס מאפשרת עסקאות עם דולר ארה”ב, ביטקוין ורב אלטקוינים רבים אחרים. 
 • אם אתה רוצה לשים דולר, אתה צריך לקבל אישור למסחר בפיאט, וזה צריך להיות מחשבון בנק שמילא היישום.  
 • מאוחר יותר תצטרך לבדוק אם חשבונך הועלה לרשימת היתרים. בחשבון Bittrex שלך, עבור לכרטיסיות אחזקות ולחץ על “דולר אמריקאי”. בחר משיכה בקטע פעולות. תופיע רשימה של כל חשבון בנק מאושר. 
 • עליך ליצור את קוד ההפקדה שלך ב- USD, אשר תצטרך לכל העברות בנקאיות ממנו. אתה צריך להוסיף אותו גם לשדה ההערות של הבנק שלך בעת חיווט.  
 • האתר אומר שעליך ללכת ישירות לבנק שלך כדי לבצע העברה בנקאית ראשונה שלך כדי שיסייעו לך בהמשך. 
 • אם אינך רוצה לחכות לשימוש ישיר בדולר, אנו ממליצים להשתמש בביטקוין או באת’ריום. לעת עתה, נשתמש בביטקוין: 
 • עבור לחשבון Bittrex שלך. 
 • לחץ על סימן הפלוס לצד ארנק ביטרקס ביטקוין. עליך לשלוח ביטקוין מהארנק אליו קנית אותו (כגון Coinbase או Bitcoins מקומי) לזה שבביטרקס..
 • לאחר שהביטקוין מופיע בארנק ביטרקס שלך, לחץ על Ƀ שווקים בחלקו העליון וכתוב VTC. 
 • תראה את עמוד השוק של Vertcoin. אז הגיע הזמן לעשות הזמנה. 
 • אם אתה רוצה להוציא את כל הביטקוין ששלחת, הגדר את היחידות למקס בחלונית Buy Vertcoin. 
 • בחר בתפריט הנפתח מחיר ואז אחרון או שאל. 
 • לחץ על קנה ורטקוין ואשר את ההזמנה.
 • אתה יכול לראות את סטטוס ההזמנות. 
 • לאחר ביצוע העסקה, תראה בארנק את ה- Vertcoin שקנית. 
 • אתה יכול לשלוח אותו לארנק Vertcoin שלך.

ליבת ורטקוין

המרת דולר להמרה

ייתכן גם שאתה תוהה כמה שווה Vertcoin בדולר, וזה עוד עניין אם אתה רוצה להשקיע בקריפטו זה. 

Walletinvestor.com אומר ששיעור ההמרה הוא:

דולר ורטקוין

בינתיים, הנה שער ההמרה של ביטקוין:

ורטקוין לביטקוין

אתה צריך להשקיע ב- VERTCOIN?

עכשיו כשאנחנו יודעים איפה לקנות את Vertcoin ואיך הגיע הזמן לברר אם זו השקעה טובה. אחד היתרונות שמשתמשים מתלהבים מהם בכל הנוגע ל- Vertcoin הוא הצוות המתפתח הגדול.

זה גם מטבע מבוסס קהילה לחלוטין. בעוד שמטבעות קריפטוגרפיים רבים הם בעלי תחושה קהילתית, ורטקוין נמצא ברמה אחרת לגמרי.

כסף זה אינו שייך לתאגיד, בנק או ממשלה. הכל מנוהל על ידי מתנדבים, שלעתים לוקחים תרומות. כל אחד יכול להצטרף ולהתחיל לסחור כדי להרוויח כסף. עם זאת, זה לוקח זמן.

האם שווה ורטקוין

אתה צריך לעבוד קשה בזה, אבל זה שווה את זה, במיוחד בגלל המאפיין המבוזר של ורטקוין.

מבחינת ערך, Vertcoin מעולם לא עלה על 10 $ למטבע. עם זאת, היתרונות הרבים שיש לה בהשוואה לביטקוין גורמים למומחים לחשוב שהוא יכול להתעלות הרבה מעל אלטקוינים אחרים בעתיד. מצד שני, זה עלול לקחת כמה שנים.

בינתיים, לשנת 2020, רוב התחזיות מצביעות על כך שהוא עלול לרדת מערכו הנוכחי.

הנה Walletinvestor.comהתחזית לשנה אחת עבור Vertcoin:

תחזית ורטקוין לשנה 

תרשים ורטקוין

זה טריקי כרגע. אבל אתה לא צריך לתת לזה להרתיע אותך. Vertcoin הוא דרך מצוינת ללמוד כיצד לסחור בכמויות קטנות ובעצמך. כדי לעלות על המתחרה, מטבע הקריפטו צריך לשפר את התוכנה שלו. יש טונות של פוטנציאל.

בנוסף, תוכל לבדוק את הקהילה שלהם ב- רדיט, שם המשתמשים תמיד מוכנים לענות על שאלות ולהסביר יותר. מכיוון שמדובר במטבע מבוזר, זה רעיון מצוין להצטרף אליו ולקבל עדכונים בצורה כזו.

סיכום

עכשיו שאתה יודע איפה לקנות את Vertcoin, הגיע הזמן להחליט אם אתה רוצה להתקדם או לא. Vertcoin הוא עדיין מטבע קריפטו מתפתח עם הרבה אפשרויות לעתיד, למרות מה שהתחזיות הנוכחיות אומרות.

ישנן אפשרויות רבות בכל הנוגע לארנקים, וזה מושלם מכיוון שתוכלו לבחור את הנוח ביותר עבורכם. אולי כבר יש לך ארנק מועדף על מטבעות אחרים, וזה נהדר אם אתה יכול להשתמש בו גם עבור Vertcoin.

יתר על כן, יש לך את הבחירה של חילופי, כולל כמה מהטובים ביותר בשוק. רוב האנשים כבר מכירים היטב את ביטרקס, מה שמקל על הדברים בטווח הארוך. זה גם מקבל קרנות פיאט, וחלק מהמשתמשים מוצאים שזה מועיל למדי לצרכים שלהם.

משתמשים שיש להם כבר ביטקוין יכולים להחליף די מהר, וזה לוקח רק כמה דקות.

לעת עתה, זה לא סוג המטבע שיקפוץ בן לילה ויעשה אותך עשיר. זה מהסוג שבו אתה צריך לעבוד, להזיע ולהבין מסחר כדי להרוויח כסף. למרבה המזל, עבודה קשה אף פעם לא פגעה באף אחד. לך על זה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me