גיבוי קבצים ונתונים בענן יכול להיות מציל חיים. בין אם זה בגלל שאולי תזדקק לגישה בדרכים לקובץ מסוים או לשחזור נתונים לאחר שהמחשב שלך יעלה עליך, העותקים המרוחקים של המידע שלך יכולים להיות ברכה.

זו הסיבה ששירותי אחסון מקוונים כמו Google Drive, Dropbox ו- Box, בין היתר, משגשגים. וכמו שטכנולוגיית הבלוקצ’יין מעצבת את העתיד בהיבטים רבים בחיי היומיום שלנו כמו חינוך, כספים, ניירות ערך, מסחר, משפטים ותחומים אחרים, מפתחים מכוונים גם ליצור שירותי בלוקצ’יין לאחסון מקוון..

כאן נכנסת לתמונה סיה; שירות אחסון ענן מבוסס בלוקצ’יין המופעל על ידי אסימון Siacoin (SC). אם כבר שמעתם על זה ושואלים את עצמכם כיצד לקנות סיאקואין, קראו לקבלת צעד אחר צעד מלא.

מדריך מהיר: כיצד לקנות סיאקואין

 1. צור והיכנס לחשבון Binance שלך
 2. עבור אל ארנקים – ספוט ארנקים כדי לקבל את כתובת ה- BTC של Binance
 3. העבר כספים לביננס
 4. עבור לדף שוקי השקפות
 5. מצא את דף השוק עבור צמד המסחר SC / BTC
 6. הקלד כמה BTC אתה רוצה להוציא ולחץ על “קנה SC”

לך לביננס

היכן ניתן לרכוש סיאקואין – 5 הבורסות המובילות

בהיותו אלטקוין מינורי יחסית (הוא מדורג כרגע במקום ה -66 מתוך כל מטבעות הקריפטו לפי שווי שוק), אין המון בורסות בהן תוכלו לקנות סיאקוין, אך הוא מופיע בחלק מהחשובות ביותר. הנה סקירה מהירה של חמש הבורסות המובילות בסיאקו.

NameDeposit Method קנה
בינאנס

חילופי פיננסים

 • העברה בנקאית (ACH)
 • העברה בנקאית
 • מטבע מוצפן
 • כרטיס חיוב
 • העברה בנקאית
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

קראקן

 • העברת מזומן אלקטרונית
 • העברה בנקאית (SEPA)
 • העברה בנקאית
 • משמורת אתנה
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

ביטרקס

 • כרטיס אשראי
 • העברה בנקאית
 • מטבע מוצפן
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

OKEx

 • כרטיס אשראי
 • העברה בנקאית
 • מטבע מוצפן
 • אליפיי
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

פולוניקס

 • מטבע מוצפן
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

כל הבורסות שלעיל הן מקומות נהדרים לקנות סיאקו. הבחירה ביניהן עשויה להיות תלויה בכמה תכונות ספציפיות שרוצים. לדוגמא, אם אתה הולך לקנות Siacoin עם USD או להמיר Siacoin ל- USD, אתה יכול לראות רק את זוגות המסחר של Siacoin Bittrex ו- Siacoin Kraken כוללים USD.

כמובן, ישנן מרכזיות אחרות בהן ניתן להשיג אסימונים של SC. לקבלת רשימה מלאה של בורסות וזוגות מסחר, תוכל לבדוק את הערך מ- coinmarketcap.com על ידי לחיצה כאן.

מדריך שלב אחר שלב כיצד לקנות סיאקואין

נניח שאתה רוצה לקנות את Siacoin ב- Binance. למרות ש- Binance מקבל פיקדונות בכרטיס אשראי, צמדי המסחר של Siacoin Binance אינם כוללים דולר ארה”ב.

יהיה עליך להשתמש תחילה בדולר שלך כדי לקנות אחד מהאסימונים המשתלבים עם Siacoin (BTC, ETH, USDT ו- BNB) או להשתמש בקריפטוגרפי שכבר בבעלותך כדי לבצע את הרכישה..

אנו נניח שיש לך קצת ביטקוין בארנק אישי ותרצה להשתמש בכמה מאלה כדי לקנות SC.

שלב 1: צור חשבון ב- Binance

אם כבר יש לך חשבון Binance, דלג לשלב הבא. אם לא, המשך לקרוא.

עבור אל www.binance.com ולחץ על כפתור “הרשמה” הצהוב בכרזה העליונה.

איך לקנות סיאקו

מלא את כתובת הדוא”ל שלך, הקלד סיסמה מאובטחת, ואז לחץ על “צור חשבון” ובצע את כל השלבים לאימות והפעלת חשבונך. אל תשכח להגדיר אימות דו-גורמי (2FA) לצורך אבטחה נוספת.

שלב 2: הפקדת כספים

כעת, לאחר שחשבון Binance שלך ​​מוגדר, עליך להפקיד את הכספים שתשתמש בהם לרכישת Siacoin. לשם כך, עליך להעביר ביטקוין מהארנק האישי שלך לארנק ה- BTC של Binance.

ראשית, היכנס לחשבון Binance שלך, ומהסרט העליון לחץ על “ארנק” ואז על “ארנק ספוט”.

דף זה מציג את היתרה הכללית שלך. במילים אחרות, הערך המשולב של האסימונים בכל הארנקים שלך. לחץ על “הפקדה” מהתפריט השמאלי.

בדף זה, בחר את האסימון שברצונך להפקיד מהתפריט הנפתח. במקרה זה, ביטקוין. כתובת ארנק ה- BTC של Binance שלך ​​תופיע בצד ימין. כאן תוכלו להעתיק את הכתובת ללוח או להציג קוד QR שתוכלו לסרוק.

כעת עבור אל הארנק שלך שם איחסנת את הביטקוין שלך והעביר את הסכום הרצוי לכתובת הארנק שקיבלת מעל. בעוד מספר דקות, לאחר השלמת כל אישורי הרשת, האסימונים שלך יהיו ב- Binance מוכנים לרכישה.

שלב 3: קניית Siacoin

כעת, כאשר ה- BTC שלך נמצא ב- Binance, תצטרך לעבור לשוק הקריפטו. לחץ על “שווקים” בסרט העליון.

מכיוון שאנו קונים עם ביטקוין, לחץ על הכרטיסייה “שוקי BTC” ואז הקלד SC בתיבת החיפוש בצד ימין.

צמד הסחר SC / BTC יופיע בחלון. לחץ עליו כדי לעבור לדף המסחר.

זהו דף השוק של צמד המסחר Siacoin / Bitcoin. החלק הראשון יציג מידע על מחירים. החלק שאתה צריך כדי לבצע את הרכישה נמצא בתחתית, אז גלול למטה.

העמודה הימנית מיועדת לרכישת BTC עם SC, לכן עלינו להסתכל בעמודה השמאלית. בתיבה “סה”כ” מלא את כמות ה- BTC שאתה רוצה להוציא. בדוגמה זו, 0.0003 BTC. אנו יכולים לראות כאן שנקבל 882 SC. לאחר שהכל מלא, לחץ על כפתור “קנה SC” כדי להשלים את התהליך. תוך מספר דקות אסימוני ה- Siacoin שלך יהיו בארנק שלך.

הארנקים הטובים ביותר להחזיק את סיאקו

אם אתה הולך להשקיע ב- Siacoin, תצטרך ארנק לאחסון האסימונים שלך. זכור כי זה לא רעיון טוב להשאיר את המטבע הקריפטוגרפי שלך (Siacoin או כל אחר) בארנק חילופי לתקופות ארוכות. להלן חמשת הארנקים המובילים של Siacoin:

NameTypeBuy
ממשק משתמש סיה

לקוח שולחן עבודה דֵרוּג: 5

קבל ארנק

סיה אחסון קר

לקוח שולחן עבודה דֵרוּג: 5

קבל ארנק

ספר חשבונות ננו ס

חוּמרָה דֵרוּג: 5

קבל ארנק

ארנק אנדרואיד סיה

נייד (אנדרואיד) דֵרוּג: 5

קבל ארנק

הארנק המרכזי של סיה

לקוח שולחן עבודה דֵרוּג: 5

קבל ארנק

Ledger Nano S הוא ארנק חומרה שיכול להכיל לא רק את Siacoin אלא מעל 1300 אסימני קריפטו שונים. זוהי אפשרות מצוינת לשמירה על בטיחות המטבעות הקריפטוגרפיים שלך.

אם אתה שוקל להשקיע רבות בקריפטו, שקול בהחלט לקבל ארנק חומרה. ממשק המשתמש של סיה הוא הארנק הרשמי שפותח על ידי צוות סיה.

Sia Cold Storage הוא ממשק שמייצר כתובות ארנק שמאפשרות לשמור על Siacoins במצב לא מקוון. תזדקק לארנק אמיתי (כמו Ledger או Sia UI) כדי לגשת לאסימונים שלך.

ארנק אנדרואיד של Sia אינו פותח על ידי צוות Sia אך הוא אפשרות טובה לשמירה ולעסקה בסיאקו.

מידע נוסף על Siacoin [שאלות נפוצות]

מה זה Siacoin?

בקצרה, Siacoin היא המטבע המקוון המניע את ה- blockchain Sia, פלטפורמה מבוזרת ומבוססת blockchain לאחסון מידע מקוון..

איך עובדת פלטפורמת סיה?

Sia מאפשרת למשתמשים לקנות ולמכור שטח אחסון נתונים. שירותי אחסון מסורתיים ומרכזיים כמו Dropbox מאפשרים לך לאחסן קבצים בשרתים שלהם, ותמיד תוכל לרכוש שטח נוסף לפי הצורך.

אך שרתים אלה שייכים ל- Dropbox, ואם אי פעם הם יעלו בהונות, בסופו של דבר אתה עלול לאבד נתונים יקרי ערך. אבל אתה מכיר את בוב? אותו בחור מהעבודה שקנה ​​מחשב עם כונן קשיח 1 TB ופשוט משתמש במחשב שלו לשליחת מיילים ולצפייה בקטעי וידאו של חתולים? יש לו המון שטח דיסק לא מנוצל.

סיה תיתן לו להשכיר את השטח למשתמשים הזקוקים לו. קבצים יתחלקו בין מספר מחשבים ויקודדו באופן קריפטוגרפי, כך שבוב לא יוכל לדעת מה בדיוק מאוחסן במקום הדיסק המושכר שלו, והרבה פחות גישה לקבצים האלה..

קבצים מוגנים על ידי מפתחות הצפנה שרק ברשותך, כך שהקבצים שלך תמיד בטוחים. ומכיוון שהפלטפורמה מבוזרת, אין שרת אחד שבמקרה של כישלון יגרום לך לאבד את הנתונים שלך.

לקנות שטח דיסק ב- Sia הוא הרבה יותר זול מאשר לעשות זאת בפלטפורמות המסורתיות … עד 90% פחות יקר!

האם Siacoin היא השקעה טובה?

זו השאלה הגדולה, לא? האם כדאי להשקיע כסף בסיאקו? כמו בכל הדברים שקשורים לקריפטו, התשובה לפעמים לא קלה. אחרי הכל, מי היה רואה בביטקוין עצמו השקעה טובה עוד בשנת 2009?

ההצלחה לטווח הארוך של כל אלטקוין תלויה במידת הצלחת הפלטפורמה מבוססת הבלוקצ’יין שלה. Siacoin אינו יוצא מן הכלל, אז בואו נסתכל על מה שהבלוקצ’יין עצמו מציע: אלטרנטיבה מאובטחת, יעילה, מבוזרת, בעלות נמוכה לפלטפורמות אחסון ענן מסורתיות.

נראה כי סיה מציעה שירות שיכול להיות בעל ערך רב להרבה אנשים. הדברים נראים טוב עבור Siacoin מהזווית הזו.

תחזיות מחיר של סיאוקין נוטות להסכים. ערך 1 של SC כרגע הוא 0.003261 USD. מחיר זה צפוי לעלות ל 0.006061 דולר בסוף 2020 או בתחילת 2021, עליית ערך כמעט 86%.

בסוף 2021 המחיר החזוי הוא 0.007023 דולר ארה”ב; 115% מעלה מהמחיר הנוכחי. ואחרי זה הדברים צפויים להשתפר עוד יותר. התחזית לחמש שנים היא 0.069064 דולר, עליית ערך מרשימה של 2,000% מהמחיר הנוכחי. אז כן. Siacoin נראה כמו השקעה טובה בטווח הארוך.

לסיכום

ה- Sia blockchain מציע שירות מרגש. אחסון בענן נתונים הוא כלי חיוני, בין אם לזמינות קבצים בדרכים או להתאוששות מכשל במחשב.

אנשים בכל רחבי העולם מוציאים מיליוני דולרים על שירותי אחסון ענן מדי שנה, וסיה מציעה שירות מאובטח יותר בשבריר מהעלות בלבד..

נראה שלסיה עתיד מזהיר, וזה אומר שגם לסיאקוין. הראינו לך איך לקנות Siacoin. עכשיו אתה יודע לקנות Siacoin וקראת את תחזיות המחיר.

כל שנותר הוא שתמשיך לבצע את הרכישה הראשונה שלך ב- SC ואולי לשקול להשכיר את שטח הדיסק הלא מנוצל שיש לך. אולי מתישהו בקרוב, חלק מהקבצים שלי יאוחסנו במחשב האישי שלך, אם כי לא אני ולא אני לעולם לא נדע.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me