במקרה שאתה חדש בתחום הקריפטו, אתה עלול להרגיש מעט המום מעושר המידע הטכני שיש. למרבה המזל נקלעת לאתר שלנו, שם אנו מסבירים נושאים הקשורים לקריפטו שהג’ו וג’יין הממוצעים יכולים להבין בקלות. לפני שנעמיק בנושא העיקרי של הסבר כמה זמן לוקח לכרות ביטקוין, צריך להבין את התהליך של כריית מטבעות קריפטוגרפיים.

כריית מטבעות קריפטוגרפית היא התהליך שבו מאומתות עסקאות בין משתמשים ומתווספות לספר החשבונות הציבורי. על ידי כרייה, אתה יכול להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים מבלי שתצטרך להפקיד ישירות כסף עבור זה.

כריית מטבעות קריפטו היא גם המנגנון שבאמצעותו מטבעות חדשים מוחדרים לרשת הבלוקצ’יין של הביטקוין. זהו תהליך מבוזר שבו כל מי שיש לו מספיק כוח מחשוב יכול לפתור בעיה קריפטוגרפית ובכך לאפשר להם לכתוב את החסימה הבאה ולהתגמל בביטקוינים שזה עתה נשברו..

הביטקוין הוא המקרה המפורסם והמושרש ביותר של כסף קריפטוגרפי שניתן לנגיש ממנו. עם זאת, לא כל המטבעות הדיגיטליים חייבים להיות מוקשים. כריית ביטקוין תלויה בפרוטוקול קונצנזוס הנקרא הוכחת עבודה.

מאמר זה מתייחס לכמה זמן לכרות את הביטקוין. צורות הכסף הקריפטוגרפיות הן העתיד; כעת זו ההזדמנות האידיאלית לראות כיצד הם עובדים, וביתר ביקורת, כיצד הם יכולים לעזור לך להשיג חופש כלכלי.

כמה זמן לוקח לכרות ביטקוין

מה זה ביטקוין?

ביטקוין (BTC) הוא בעיקר כסף וירטואלי המשתמש ברשת וארגון מבוזר לחלוטין. זו הצעת הערך הייחודית של הביטקוין. לפני הביטקוין, כל הכסף נשלט על ידי בנקים מרכזיים או מדינות ריבוניות.

זה פרוגרסיבי שכן הוא נותן ללקוחותיו שליטה. ואכן, ביטקוין לא היה קיים בלי לקוחותיו. זה כסף מבוזר כלומר לא נשלט או מנוהל על ידי ישות אחת. הוא שקוף מכיוון שהוא מאפשר לכל אחד ברשת לשתף מידע עם כל משתתף אחר.

בסך הכל, אנשים רבים מורידים באופן לא חוקי כפילויות של מידע כמו קבצי שמע ותמונות קולנוע מהאינטרנט, כך שזה מאפשר לנו לתהות מה מונע מאנשים לשלוח את אותו ביטקוין פעמיים או מה שקורא עולם הקריפטו. הוצאה כפולה?

זה לא כמו רשומות רגילות או קבצים שניתן להוריד מהאינטרנט כמו MP3 או JPEG; לא ניתן לשכפל או להעתיק ביטקוין. בכל פעם שמתבצעת עסקה (בוב שולח לגארי ביטקוין), היא נרשמת לצמיתות בתשתית המידע הציבורי של הבלוקצ’יין.

כל אדם המחזיק בביטקוין יכול לראות את המידע בבלוקצ’יין. זה כולל נתונים כמו סכום עסקה וכתובת ארנק. כל עסקת ביטקוין מאוחסנת בבלוקצ’יין, אולם היא אינה מציגה את שם השולח, הנהנה או כל נתונים שניתן לזהותם מה שהופך את הביטקוין לדרך בטוחה ובטוחה לתשלום.

לכל משתתפי רשת הבלוקצ’יין יש כפיל משלהם של הבלוקצ’יין. כולם יכולים לפקח ולאמת כל עסקה שקורה ברשת. זה מבטיח שקיפות ומכיוון שלא ניתן לבטל עסקאות הופך אותן לבלתי ניתנות לשינוי.

קריפטוגרפיה היא הטכניקה שבה מאושרת עסקה לבלוקצ’יין. מסגרת זו משתמשת בקטעי נתונים וקטעי נתונים הנקראים מפתחות. זוהי הבטחה מספרית שהעסקה אמיתית. ביטקוין משתמש באלגוריתמים של SHA-256, שהם פונקציות חשיש קריפטוגרפיות.

עבודת החשיש ההצפנתית מוארת על ידי בדיקה ובדיקת מספרים עד למציאת פיתרון נכון. בגדול, זה לוקח בערך 10 דקות להגיע לפיתרון. זו הסיבה ש”זמן החסימה “של ביטקוין הוא 10 דקות.

האם זה רווחי לכרות ביטקוין?

כריית ביטקוין יכולה להיות עשייה משתלמת מאוד עבור אנשים מסוימים. נדרש ציוד כרייה תקין בכדי להגביר את יעילות הכרייה באופן משמעותי. עם זאת, ציוד הכרייה היעיל ביותר הקיים כיום בשוק, ASICs שעשויים לעלות בכל מקום מכמה מאות דולרים ועד כ -10,000 דולר..

לדוגמה, חלק מהציוד מאפשר ללקוחות לשנות הגדרות כדי להוזיל את עלויות האנרגיה, ולהוריד את עיקר העלויות התפעוליות. כורים חדשים צריכים לחקור גורמי עלות / יתרון לפני שהם רוכשים ציוד כרייה יקר. הם צריכים להיזהר מצריכת אנרגיה כמו גם מהשער החליפין הנוכחי של הביטקוין.

גורמים שצפויים לבצע הערכה זו:

עלות כוח: מה קצב ההספק שלך? זכור שהשיעורים משתנים בהתאם לעונה, לשעת היום ולמרכיבים שונים. תוכל לגלות נתונים אלה על חשבון החשמל שלך המוערך בקוט”ש.

מְיוּמָנוּת: כמה אנרגיה צורכת האסדה שלך, מוערכת בוואט?

זְמַן: מהו פרק הזמן הצפוי שתבלה בכרייה?

מחיר משוער של ביטקוין: מה ההערכה של ביטקוין בדולרים אמריקאים או במטבע פיאט אחר?

יש כמה מחשבוני רווחיות של ביטקוין באינטרנט, כגון CryptoCompare, שכורים עתידיים יוכלו להשתמש בהם כדי לנתח את מצב העלות / היתרון של כריית ביטקוין. מחשבונים אלה משתנים באופן שולי, וחלקם מדהימים יותר מאחרים.

הפעל את הבדיקה שלך מספר פעמים תוך שימוש בערכים שונים הן לשיעור החשיש והן להערכת מחיר הביטקוין. בנוסף, שנה את מידת הצרות כדי להבין כיצד זה משפיע על החקירה. החליטו באיזו רמה ערכית כריית ביטקוין מועילה עבורכם – זאת עלות ההפסקה שלכם.

נכון לנובמבר 2020, עלות הביטקוין צפה סביב 17,000 דולר. בהינתן פיצוי שוטף של 6.25 BTC עבור כל בלוק, הכורים מתוגמלים בסביבות 100,000 $ + USD עבור גימור חשיש ביעילות. ברור, כיוון שעלות הביטקוין היא גורם חשוב, לאור האופי התנודתי של מחיר הביטקוין, נתון הפרס הזה כנראה ישתנה בקרוב..

כדי לעלות נגד ענקי כריית קריפטו, אנשים יכולים להצטרף לבריכת כרייה, לאסיפה של כורים שמשתפים פעולה וחולקים את הפרסים. זה יכול להאיץ ולהקטין את הבעיות בכרייה, ולהציב תגמולי חסימות בהישג יד. ככל שהעלויות התרחבו, מספר הולך וגדל של כורים בודדים בחר להתעניין בהצטרפות לבריכות.

בעוד תגמולי חסימות הם קטנים יותר, כוח העיבוד המשולב מרמז כי לבריכות כרייה יש הרבה יותר סיכויים לפתור את בעיית הצפנה ולקבל את תגמול החסימה לאחר.

כמה זמן לוקח לכרות ביטקוין

כמה זמן לוקח לכרות 1 ביטקוין במחשב?

Bitcoin (BTC) משתמש באלגוריתם הקונצנזוס Proof of Work (PoW) המבוסס על אבטחתו. המשמעות היא שכמו מטבעות קריפטוגרפיים רבים אחרים, רשת של כורי מטבעות קריפטוגרפיים משמשת לאיתור חסימות ולהוספה של עסקאות ממתינות להן כדי להפוך אותם לבלתי הפיכים..

למרות ש לוקח 10 דקות לגלות כל בלוק, וכל בלוק מניב פרס של 6.25 BTC עבור הכורה שגילה אותו בהצלחה, חשוב להבין שכל רשת כריית הביטקוין מתחרה בעצם בתהליך גילוי הבלוקים הזה..

משמעות הדבר היא שרק כורה בודד בכל רשת הכרייה יגלה בהצלחה את החסימה – ומכיוון שיש פוטנציאל של עשרות אלפי כורי ביטקוין, הסיכויים לגלות חסימה באופן בודד הם די נמוכים..

מסיבה זו, הרוב המכריע של כורי הביטקוין עובדים יחד כחלק מבריכת כרייה, ומשלבים את קצב החשיש שלהם כדי שיהיה סיכוי טוב יותר לגלות חסימה. ואז, ללא קשר לאיזה כורה בבריכה מגלה את החסימה בפועל, התגמולים מחולקים באופן שווה ברחבי הבריכה.

כתוצאה מכך, כורה שתורם 1% משיעור החשיש של הבריכה יקבל גם 1% מתגמולי הגוש שהוא צובר..

נתח שער Bitcoin

F2Pool היא כיום מאגר הכרייה הביטקוין הדומיננטי ביותר, עם נתח בשיעור חשיש של 16.6%.

F2Pool היא כיום המאגר הגדול ביותר לפי נתח חשיש, ותורמת בסביבות 20.52 EH / s מסך השיעורים של Bitcoin ב- 123.39 EH / s. נתח שיעור חשיש זה של 16.6% פירושו למעשה כי כ -16.6% מכלל ה- BTC שהוטבע לאחרונה ממוקשים על ידי מאגר זה – שווה ערך ל 149.4 BTC ליום..

כורה בודד שתורם 1% משיעור החשיש של הבריכה (~ 205 PH / s) ירוויח כ- 1.494 BTC ליום. המשמעות היא שכורה יצטרך קרוב ל- 132 PH / s של קצב חשיש בכרייה ממוצעת של 1 BTC ליום ברמות קושי נוכחיות..

כמה זמן לוקח לכרות ביטקוין

כדי לשים את זה בפרספקטיבה, זה שווה ערך ל -1,200 אסדות כריית Antminer S19 Pro – כיום אחד מכורי ה- ASIC המהירים ביותר בשוק. העלות הכוללת של ההתקנה הזו עשויה להיות בסביבות 2.4 מיליון דולר, בהנחה שמחיר יחידה של 2,000 דולר לאדום.

לאלה עם תקציב קטן יותר, ייקח Antminer S19 Pro יחיד בסך הכל 1,200 יום להפיק תגמולים של BTC אחד בעבודה עם בריכת כרייה – זה שווה ערך להפקת תגמולים של 0.0000833 BTC ליום..

כדי לחשב כמה זמן ייקח אסדת כרייה נוספת לייצר 1 BTC בתגמולים, אתה יכול פשוט לחבר את קצב החשיש שלה למשוואה הבאה: 1 / (קצב hash (ב- PH / s)) * 0.0076. תוצאה זו תייצר את מספר הימים שייקח להפקת BTC אחד בתגמולים ברמות הקושי הנוכחיות.

כמה זמן לוקח לכרות ביטקוין עם GTX 1080?

בהנחה שקצב חשיש של 600 MH / s עבור NVIDIA GTX 1080, מחשבון זה אומר שסבירות של 95% * למצוא חסימה, תזדקק ל 871 450 680 יום או כ -2.4 מיליון שנה. בסבירות של 50% מדובר בסביבות 550 אלף שנה. כרייה בבריכה תצטרך 63.7 אלף שנה כדי להגיע ל- BTC אחד.

כמה עולה מכרות 1 ביטקוין?

ההוצאה של כריית 1 ביטקוין יכולה להשתנות בכמה אלמנטים. ההוצאה תלויה בעיקר בסוג ציוד הכרייה שמשתמשים בו ובהוצאות התפעול של פעולת הכרייה. להלן רשימת שיקולי העלות בעת פעולות כריית קריפטו.

  1. כפו עלויות בתחום הכרייה
  2. הוצאות בריכה
  3. קצב האש של מכשיר הכרייה
  4. עֲבוֹדָה
  5. תאונות ופריצות לא צפויות

למרות שזה אולי לא מופיע בצורה כזו, המדינה שבה אתה מחליט לכרות יכולה לקחת חלק עצום בהוצאות הכלליות של הכרייה. רבות ממדינות דרום אמריקה ואסיה הן בעלות שיעורי ניצול חשמל נמוכים יותר. הם הפכו למוקד חם עבור כורי הביטקוין. כריית ביטקוין 1 בארה”ב תעלה לכם פי כמה מההוצאה בוונצואלה.

כריית ביטקוין דומה להתחייבות אחרת. במקרה של סיכוי שאתה חושב על כרייה, עליך להיות מוכן עם אסטרטגיה של מה זה עשוי לעלות לך בסך הכל. אם אתה צריך להפוך כרייה ליתרון, עליך לשקול גם פחת. כאן עליך להבין את העלות המלאה שייקח לך משרד כרייה ולאחר מכן את חיי הציוד.

אם המכשירים שלך אמורים לפעול ביום ובלילה, הם ייחשפו לקילומטראז ‘הכרייה האופייני. עליכם לברר כיצד לשפר את פעולת הכרייה על ידי תשומת לב מיוחדת לתחרות והכנסת משאבים לציוד כרייה טוב יותר.

עד סוף היום עליכם להשוות את ההשקעה הראשונית. ספקי מכשירים רבים נותנים אחריות על הגאדג’טים שלהם. יהיה זה טובת הכורים לפקוח מקרוב על האחריות על הציוד שלהם. לפעמים עדיף להכניס משאבים להילוך פחות יקר להחלפה כשהוא מתקלקל.

סיכום

כריית ביטקוין היא מיזם שיכול להגיע לתוצאות נהדרות, אך עם זאת הוא יכול ללכת הצידה. חובה לקחת בחשבון את כל העבודה הקשה וההתמדה שתעבור בכריית מטבעות קריפטוגרפיים. מכיוון שההמולה סביב כריית BTC וביטקוין התרחבה לאורך הטווח הארוך, זה בלתי אפשרי לחלוטין כי יכול להיות שיהיה ביכולתו להבטיח תגמולים חסומים במכשיר בודד מאשר בבריכת כרייה..

ההסתברות שלך לרכוש ביטקוין בכרייה קשורה לקצב החשיש ולמכשירי כרייה אחרים שאתה משתמש בהם. כרייה כיום דורשת טכניקה, סידור והתמדה. זהו מחזור מועיל, לעומת זאת. ביטקוין הוא עוד כסף באינטרנט שכולם יכולים להתחיל בכרייתו.

כהערת פרידה, זכרו שישנן סיבות שונות שתוכלו לכרות: לתועלת כספית, כדי לסייע באבטחת הארגון, או למען פשוט ללמוד כיצד לכרות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me