OmiseGO הינה פלטפורמה מבוססת קוד פתוח, המבוססת על בלוקצ’יין, לעסקאות עמית לעמית מיידיות ואחד הפרויקטים המצליחים ביותר שפותחו על בלוקצ’יין את’ריום, עם תמיכה של מייסדי את’ריום עצמם, ויטליק בוטרין וגאווין ווד. אם אתה קורא מאמר זה, אתה בטח כבר יודע משהו על הפרויקט.

אולי אתה חובב קריפטו שעוקב אחר הפרויקט, או אולי אתה טירון מוחלט בעולם הקריפטו ופשוט הקלד להקליד OMG כשראית כמה אסימונים שונים יש שם. לא משנה. במדריך זה נספק לך הוראות שלב אחר שלב כיצד לקנות OmiseGO (OMG).

מדריך מהיר: כיצד לקנות OmiseGO

 1. צור והיכנס לחשבון Binance שלך
 2. עבור אל ארנקים – ארנקי ספוט כדי לקבל את כתובת ה- Binance BTC שלך
 3. העבר את הכספים שלך לביננס
 4. הגעתי לדף שוקי המשק
 5. מצא את דף השוק עבור צמד המסחר OMB / BTC
 6. הקלד כמה BTC ברצונך להוציא ולחץ על “קנה OMG”

לך לביננס

היכן ניתן לרכוש OmiseGO – 5 הבורסות המובילות

הצעד הראשון שלך להבין כיצד לקנות OmiseGO הוא לברר היכן לקנות אותם. יש אלפי חילופי קריפטו, מאתרים ידועים ונחשבים כמו Binance או Coinbase וכלה בבורסות כמו קריפטולגו, שכמעט אף אחד לא שמע עליהם. אין חילופי רשימות של כל אסימון. יש פשוט יותר מדי כאלה. אז ראשית עלינו לדעת אילו מפרטים את OMG.

אנו יכולים לגלות זאת באתרים העוקבים אחר מטבעות קריפטוגרפיים, כמו cmc.io או coincodex.com. אנו יכולים לעבור ל- coincodex, להקליד OMG בתיבת החיפוש בצד ימין, ואז ללחוץ על “הכרטיסייה חילופי”. להלן רשימת החילופים ל- OMG על פי coincodex:

איך לקנות omisego

הרשימה מסודרת לפי נפח מסחר של 24 שעות כברירת מחדל ומציגה לא רק את הבורסות עצמן אלא גם את זוגות המסחר הזמינים. זה אומר לך במה אתה יכול להשתמש כדי לשלם עבור ה- OMG שלך.

אם מסתכלים על התמונה לעיל, חמש הבורסות המובילות עבור OMG הן Binance (עם הנפח הגדול ביותר עד כה), Huobi Global, OKEx, Coinbase Pro ו- UPbit. ב- Binance תוכלו לקנות OMG עם Bitcoin (BTC), USD Tether (USDT), Ether (ETH) ואסימון Binance Token (BNB) מקומי משלהם.

בואו לערוך השוואה מהירה בין חמש הבורסות הטובות ביותר של OmiseGO:

NameDeposit Method קנה
קראקן

 • העברת מזומן אלקטרונית
 • העברה בנקאית (SEPA)
 • העברה בנקאית
 • משמורת אתנה
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

בינאנס

חילופי פיננסים

 • העברה בנקאית (ACH)
 • העברה בנקאית
 • מטבע מוצפן
 • כרטיס חיוב
 • העברה בנקאית
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

בצ’אנגלי

 • כרטיס אשראי
 • כרטיס חיוב
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

מתג מטבע

 • כרטיס אשראי
 • מטבע מוצפן
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

Coinbase Pro

 • כרטיס אשראי / כרטיס חיוב
 • מטבע מוצפן
 • העברה בנקאית
 • Paypal
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

מדריך שלב אחר שלב לרכישת OmiseGO

על סמך המידע שלמעלה, המקום הטוב ביותר לקנות OmiseGO הוא Binance. יש לו את נפח המסחר הגבוה ביותר עבור OMG וגם את זוגות המסחר הרבים ביותר. למרות ש- Binance כן מקבל תשלומי כרטיסי אשראי עבור קניית אסימוני קריפטו, זה אפשרי רק עבור ביטקוין ועוד כמה אחרים. קניית OMG אפשרית רק עם BTC, USDT, ETH ו- BNB.

עכשיו אנחנו יודעים איפה. עכשיו בואו נסתכל על איך לקנות OmiseGo (OMG). נניח שיש בבעלותך ביטקוין שנשמר בארנק אישי (כמו שתמיד היית צריך) ותרצה לקנות אסימונים של OMG בשווי 0.0003 BTC. בואו נעשה את זה צעד אחד בכל פעם:

שלב 1: צור חשבון ב- Binance

אם כבר יש לך חשבון Binance, דלג לשלב הבא. אם לא … המשך לקרוא.

עבור אל www.binance.com ולחץ על כפתור “הרשמה” הצהוב בכרזה העליונה.

מלא את כתובת הדואר האלקטרוני שלך, הקלד סיסמה מאובטחת, ואז לחץ על “צור חשבון” ובצע את כל השלבים לאימות והפעלת חשבונך. אל תשכח להגדיר אימות דו-גורמי (2FA) לצורך אבטחה נוספת.

שלב 2: הפקדת כספים

כעת, לאחר שהגדרת חשבון Binance שלך, עליך להפקיד את הכספים שתשתמש בהם לרכישת OmiseGO. לשם כך עליך להעביר ביטקוין מהארנק האישי שלך לארנק ה- BTC של Binance.

ראשית, היכנס לחשבון Binance שלך, ומהסרט העליון לחץ על “ארנק” ואז על “ארנק ספוט”

דף זה מציג את היתרה הכללית שלך. במילים אחרות, הערך המשולב של האסימונים בכל הארנקים שלך. לחץ על “הפקדה” מהתפריט השמאלי.

בדף זה, בחר את האסימון שברצונך להפקיד מהתפריט הנפתח. במקרה זה, ביטקוין. כתובת ארנק ה- BTC של Binance שלך ​​תופיע בצד ימין. כאן תוכלו להעתיק את הכתובת ללוח או להציג קוד QR שתוכלו לסרוק.

איך לקנות OMG

כעת עבור אל הארנק האישי שלך בו אחסנת את הביטקוין שלך והעביר את הסכום הרצוי לכתובת הארנק שקיבלת מעל. בעוד מספר דקות, לאחר השלמת כל אישורי הרשת, האסימונים שלך יהיו ב- Binance מוכנים לרכישה.

שלב 3: קניית OmiseGO

כעת, כאשר ה- BTC שלך נמצא ב- Binance, תצטרך לעבור לשוק הקריפטו. לחץ על “שווקים” בסרט העליון.

מכיוון שאנחנו קונים עם ביטקוין, לחץ על הכרטיסייה “שוקי BTC” ואז הקלד OMG בתיבת החיפוש בצד ימין..

צמד הסחר OMG / BTC יופיע בחלון. לחץ עליו כדי לעבור לדף המסחר.

זהו עמוד השוק של צמד המסחר OmiseGO / Bitcoin. החלק הראשון יציג מידע על מחירים. החלק שאתה צריך כדי לבצע את הרכישה נמצא בתחתית, אז גלול למטה.

העמודה הימנית מיועדת לרכישת BTC עם OMG, לכן עלינו להסתכל בעמודה השמאלית. בתיבה “סה”כ” מלא את כמות ה- BTC שאתה רוצה להוציא. בדוגמה זו, 0.0003 BTC. אנו יכולים לראות כאן שנקבל 2.48 OMG. לאחר שהכל מלא, לחץ על כפתור “קנה OMG” להשלמת התהליך. בעוד מספר דקות, אסימני ה- OmiseGO שלך יופיעו בארנק שלך.

הארנקים הטובים ביותר להחזקת OmiseGO

עכשיו שאתה יודע לקנות OmiseGO (OMG) ואתה הבעלים הגאה של כמה אסימונים, אתה יכול להשאיר אותם בארנק Binance שלך. אבל זה בדרך כלל רעיון טוב להחזיק את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך בארנקים אישיים. ישנם מספר סוגים של ארנקים שתוכלו לבחור מהם: ארנקי חומרה (התקנים פיזיים שיש לחבר למחשב) או ארנקי תוכנה (אינטרנט, שולחן עבודה או נייד).

מכיוון ש- OMG הוא אסימון תואם ל- ERC20, כל ארנק תואם ל- ERC20 יעשה זאת. להלן חמשת הארנקים המובילים שלנו להחזקת OmiseGO. Trust Wallet התחברה לאחרונה עם Binance, כך שזו אפשרות טובה באמת אם אתם מתכננים לסחור שם באופן קבוע.

NameTypeBuy
ספר חשבונות ננו X

חוּמרָה דֵרוּג: 5

קבל ארנק

ארנק אטומי

לקוח שולחן עבודה דֵרוּג: 5

קבל ארנק

ספר חשבונות ננו ס

חוּמרָה דֵרוּג: 5

קבל ארנק

טרזור ​​אחד

טרזור ​​אחד

חוּמרָה דֵרוּג: 5

קבל ארנק

ארנק גארדה

נייד דֵרוּג: 5

קבל ארנק

ארנק אמון

נייד דֵרוּג: 5

קבל ארנק

MyEtherWallet

אינטרנט דֵרוּג: 5

קבל ארנק

מידע נוסף על OmiseGO [FAQS]

מה זה OmiseGO?

השם OmiseGO חל גם על פרויקט מבוסס בלוקצ’יין וגם על מטבע קריפטוגרפי. פרויקט OmiseGO הוא פלטפורמת קוד פתוח לתשלומים מיידיים לעמית ולהעברות. יש אנשים שתיארו את זה כמו PayPal, אבל עם מטבעות קריפטוגרפיים. הפלטפורמה פותחה בדרום מזרח אסיה, שם למעל 75% מהאנשים אין חשבונות בנק. פלטפורמה זו יכולה לספק לאנשים שאינם בנקים, מכל רחבי העולם, גישה למשלוח וקבלה של העברות או ביצוע תשלומים.

OmiseGO (סמל טיקרים: OMG) הוא גם שם המטבע הקריפטוגרפי שמפעיל את פלטפורמת התשלומים של OmiseGO.

האם OmiseGO עובד רק בדרום מזרח אסיה?

לא. החברה ממוקמת בסינגפור אך פתוחה לאנשים ולעסקים מכל רחבי העולם. בכל מקום בו אתה גר אתה יכול לקנות OMG. ובכל מקום בו העסק שלך נמצא, אתה יכול להתחיל לקבל תשלומי OMG כבר עכשיו.

האם OmiseGO היא השקעה טובה?

נכון לכתיבת מאמר זה, מחיר 1 OMG הוא 1.15 דולר. חלק מתחזיות המחירים האופטימיות יותר עבור האסימון אומרות שזה יכול להיות שווה בין 3.5 ל -5 דולר בסוף 2020. התחזיות הפחות אופטימיות מעידות על כך שהוא יכול להגיע לשווי של 5 דולר זה עד שנת 2025. אז OMG נראית כמו השקעה טובה, ב לפחות בטווח הארוך.

כיצד לקנות OmiseGO – מסקנה

ההצלחה של אסימון OMG תלויה לחלוטין בהצלחה של פלטפורמת התשלומים. אם OmiseGO באמת הופכת ל- PayPal העולמי של הקריפטו, היא בהחלט יכולה להמריא לגובה השיא במחיר. עם פרט אחד נוסף: 100% ההיצע הכולל של OMG כבר מסתובב, ולכן אין עוד אסימונים לכרות. אם הפלטפורמה אכן תמריא, מחסור האסימון ייקח את המחיר עוד יותר. נראה ש- OMG בהחלט שווה להכניס קצת כסף, ואחרי שקראת את המדריך הזה, עכשיו אתה יודע לעשות את זה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me