Ethereum פותחה בתחילת 2014, והיא פלטפורמה גלובלית עבור מטבעות קריפטוגרפיים ויישומים דיגיטליים אחרים שקל מאוד ליצור איתה אינטראקציה ודורשת מעט ידע בהנדסת תוכנה או קידוד מחשבים. אף על פי שביטקוין הפופולרי את השימוש בבלוקצ’יין, את’ריום גם משתמש בבלוקצ’יין כדי לחרוג משימוש בסיסי בעסקאות כספיות ולספק אמצעי להקמה מהירה של יישומים מורכבים וגלובליים. האפשרויות לטכנולוגיה זו הן בלתי מוגבלות, החל מהצבעה אלקטרונית ועד ויסות סחר דיגיטלי והלאה. במדריך של היום נדון כיצד למכור את’ריום למטבעות אחרים.

איך למכור אתריום

ה- Blockchain של Ethereum מסתמך על מטבע קריפטוגרפי המכונה Ether, אם כי הוא משתנה מביטקוין בכמה דרכים. בעוד שביטקוין מתמקד ביכולת לעקוב אחר עסקאות, רכישות, בעלות והפצת סחר במסגרת עמית לעמית, רשת את’ריום מרוכזת יותר באחסון קוד גמיש למספר יישומים בינתחומיים. אתר נכנס לתמונה על ידי משחק תפקיד לא רק כקריפטוגרף סחיר אלא גם כשיטה המשמשת מפתחים למימון דמי העסקה שלהם בפלטפורמת את’ריום. בעוד שרשתות בלוקצ’יין אחרות, כמו ביטקוין, מוגבלות ביכולותיהן, את’ריום הופק כדי שמפתחים יוכלו ליצור מספר בלתי מוגבל של תוכניות.

מדדי מפתח של את'ריום

שני מרכיבים מרכזיים גורמים להצלחה של Ethereum. בראש ובראשונה, יש מעט מקום להונאות או הפרעות של צד שלישי. Ethereum מפעילה קודי מחשב הנקראים “חוזים חכמים”, מערכות הפעלה עצמית היוזמות חילופי מכרזים חוקיים דיגיטליים כל עוד מתקיימים התנאים הקבועים. שנית, קיומה של מכונת ה- Ethereum Virtual Machine (EVM), תוכנת טיורינג המאפשרת לכל משתמש להפעיל את היישום ולא משנה שפת התכנות, הופכת את רשת Etherum להרבה יותר פעילה ונגישה מאשר כמה פלטפורמות בלוקצ’יין אחרות. הבנה בסיסית של הרקע הזה היא מכרעת בידיעה כיצד לקנות ולמכור.

Ethereum BlockGeeks

כיצד למכור אתריום: דולר ארה”ב

כמו בכל מטבע קריפטוגרפי, ידע ספציפי לאזור הרצוי הוא קריטי. מכירת Ethereum היא פשוטה יותר בהחלפה למטבע פיאט, למשל, דולר אמריקאי. השלב הראשון בכל בורסה הוא להירשם בפלטפורמה או בתוכנית המפרטת את ETH (Ethereum) לסחר תמורת דולר, תוך הקפדה על שקלול האפשרויות הזמינות על בסיס צרכים עצמאיים בקפידה. Coinbase הוא הבחירה המובילה עבור משתמשים מתחילים, עם תיק שנועד לעקוב אחר כל המטבעות הווירטואליים במיקום אחד עקבי, מגוון מטבעות המוצעים, ממשק ידידותי למשתמש, ערבות ביטוחית ואפליקציה סלולרית זמינה לנוחיותכם. לעומת זאת, פלטפורמה כמו Kraken מתמקדת ביכולת להציע למשתמשים מגוון רחב של תכונות ודמי מסחר נמוכים לשימוש הסוחרים מתחילתם להתקדמותם. סוחרים בארה”ב עשויים למצוא פלטפורמה כמו Coinmama ראויה יותר מכיוון שלמרות עמלות גבוהות יותר, היא מאפשרת למשתמשים לקנות מטבע דיגיטלי באמצעות כרטיס אשראי..

בהתאם לפלטפורמה שנבחרה, ייתכן שיידרשו משתמשים לאמת את זהותם לפני קנייה ומכירה. מומלץ גם לאפשר אישור דו-גורמי, מכיוון שחשבון זה יעסק במטבע ויש להגן עליו. לאחר האימות, המשתמשים יצטרכו לייצא את אחזקות ה- ETH החיצוניות שלהם לחשבון הרשת. לאחר העברת האחזקות הללו, ניתן לסחור בהן דולר ארה”ב ולמשוך אותם לחשבון חיצוני. מרבית הפלטפורמות מספקות למשתמשיה שיעורי סחר עדכניים ומידע רלוונטי אחר שיעזור להם לבצע את המסחר הטוב ביותר. עמלות המסחר והמשיכה שונות לפי פלטפורמה, לכן הקפד לבדוק את כל העסקאות לפני השלמתן, כמו גם את השיטות בהן אתה יכול לסחור, להעביר ולמשוך כספים.

אתריום ל- USD

כיצד למכור אתריום: יורו

Coinbase, Kraken ו- CEX.IO הן פלטפורמות זמינות לשימוש גם במסחר של ETH ליורו (יורו). מבין השלושה, CEX.IO מומלץ מאוד לסחר בין ETH ל- EUR, לאור יכולתו לספק נזילות מוצקה ולעבד העברות בנקאיות אירו במהירות, באמינות ובאופן ישיר. CEX.IO מציעה גם העברות ישירות בכרטיס עם כרטיס בנק מאומת, אפליקציה סלולרית מותאמת לנוחיותכם ויכולת לבצע עסקאות מיידיות. למרות שהאתר גובה עמלה על בסיס שיטת הסחר והסכום שנבחרו, היא מועילה לסוחרים פעילים המחפשים פשטות, בשל תיאוריה ברורים של שינויים בשוק האירופי ותרשימי שוק קלים לקריאה, מושלמים לניתוח משתמשים פרטני על בסיס הציג נתונים וסטטיסטיקה מדויקים.

עבור אלה הנסחרים במספר מטבעות פיאט ותוהים כיצד למכור את את’ריום עבור האופציות השונות בתיק שלהם, המציאות האמיתית היא שהמסחר ב- ETH לדולר ואירו שונה רק מעט מאוד. ייתכן שיהיה צורך בפלטפורמות מובחנות, תלוי באיזו פלטפורמה המשתמש בוחר על פי העדפותיו האישיות, אך זה לא תמיד המקרה. הערכים עשויים גם להיות שונים, אך עשויים שלא, בהתאם למצב השוק הנוכחי. מכיוון שהשווקים בארצות הברית ובאירופה דומים כל כך, התקנות עשויות להיות דומות. חיוני שמשתמשים המעוניינים לסחור בשני המטבעות הפיאטיים יהיו מודעים לפערים בין דולר לאירו, מכיוון שהם דומים זה לזה..

כיצד למכור אתריום: CAD

לאחר שהתוודענו לתהליך הקנייה והמכירה של את’ריום, ללמוד כיצד למכור את’תרום בקנדה הוא תהליך פשוט לא פחות. על המשתמשים לחקור פלטפורמות חילופי מטבעות קריפטיים מבוססות קנדה כגון Coinbase, bitbuy.ca או Quebex ולהכיר את היתרונות והחסרונות של כל פלטפורמה, תוך התחשבות בפרטים כגון דמי עסקה, זמן העברה, אמצעי תשלום מקובלים, קלות שימוש, מגבלות רכישה וכמה מהר מתעדכנים שיעורי המסחר ומידע שוק אחר בנושא הפלטפורמה. משתמשים המעוניינים בבורסה דיגיטלית מבוססת קנדה צריכים להחזיק גם חשבון פתוח בבנק בגבולות קנדה, ולהיות מסוגלים לאמת מידע זה לאחר שהם פותחים חשבון בפלטפורמה שבחרתם.. 

כמו בכל פלטפורמה, ברגע שמשתמשים מעבירים ארנק ETH לארנק הרשת שלהם, הם יכולים למכור אותו בקנדה באמצעות עסקאות שבוצעו ברשת. אפשרות קיימא נוספת, רשמית פחות, כוללת שימוש בתכנית הנקראת LocalEthereum, המקדמת מסחר בין עמיתים להימנע מעלויות עסקה. אף על פי שאינו מסתמך על מערכת קודים לביצוע עסקאות אלה, המסחר בין עמיתים לעמודה זכה לפופולריות עבור פיאט ומטבעות קריפטוגרפיים בגלל קלות השימוש בו והיעדר עלות נוספת לסוחרים..

זהו זמן טוב למכור אתריום?

מכיוון שאת’ריום הוא מטבע קריפטוגרפי בשווי שוק, עלולות להתרחש שינויים ברציפות בשוק שעשויים לשנות במהירות את ערך המסחר הנוכחי. בנוסף לכך, נקודות מחיר המכירה תלויות במידה מסוימת גם במטבע שאליו נסחר ETH, והאם המטבע הזה הוא פיאט או מטבע דיגיטלי. אף על פי שביטקוין עדיין מוביל היטב את שוק המטבעות הדיגיטליים, את’ריום היא שנייה מאוד קרובה ועקבית, עם תואר הכבוד שלה כרשת הבלוקצ’יין הראשונה המאפשרת הקלה של חוזים חכמים. התווית ככזו מצביעה על כך שאת’ריום לא רק בעל ערך כקריפטו-מטבע, אלא כנכס שוק עסקי המונה מיליארד דולר. מי שמחפש השקעות ארוכות טווח בוחר יותר ויותר לתמוך באת’ריום.

עם זאת נאמר, Ethereum, בממוצע, מבצעת מעט מעל הביטקוין. זה בין היתר מכיוון שאת’ריום יותר מכפל את שיעור אימות העסקאות של ביטקוין, ובחלקו בגלל מעמדו של את’ריום כתומך החלוץ בחוזים חכמים. כאשר בוחנים את הגורמים המנתחים האם זה זמן טוב לקנות לאתרום או לא, המקורות בסוף 2020 הם אופטימיים. כמו בכל המטבעות הקריפטוגרפיים, ETH כפוף, כמובן, לעלייה וירידה מהירה; עם זאת, היא נמצאת כעת במגמת עלייה, ומומחים צופים שהתאוששות מהירה תגיע בעקבות התרסקות. עם סבלנות ותשומת לב כלפי תחזיות השוק והתזוזות הנוכחיות, אפילו מתחיל יכול להפוך למשקיע מצליח בכל פרק זמן.

האם הגיע הזמן למכור ETH?

אחרי שיא 2018, את’ריום שוב במגמת עלייה. 

האם אוכל לפדות אתריום לחשבונות Paypal?

כמו בעסקאות קריפטוגרפיות אחרות, יש להמיר את את’רום באשראי Paypal באמצעות פלטפורמת המרה מקוונת להמרה. מכיוון שמדובר בהעברת מטבעות מטבע קריפטוגרפי, זה דומה למכירת Ethereum עבור אשראי Paypal; עם זאת, שערי החליפין עדיין חלים, תלוי בפלטפורמה המשמשת להמרה. חוץ מזה, יש לקחת בחשבון מקרוב את הגורמים הרגילים בבחירת פלטפורמת המרה: קלות שימוש, עלויות עסקה, זמן רכישה ומגבלות חליפין. 

אפשרויות המשיכה של Paypal מגוונות מאוד. LocalCryptos מציעה מסחר בין עמיתים לקוצץ את מרבית העמלות והמתווכים תוך שמירה עצמית לחלוטין ומוצפן עמוק למען בטיחות המשתמש. לעומת זאת, פלטפורמה כמו eToro משמשת כמתווכת וכוללת אירוח ל -14 מטבעות קריפטוגרפיים נפרדים, כולל אשראי Paypal. Exmo היא בורסת מטבע הנסחרת בזמן אמת ומציעה אפשרויות תשלום רבות. CEX.IO ו- Coinbase, שהוזכרו מוקדם יותר במאמר, מציעות בין היתר גם אשראי של Paypal. LitBit מציעה חילופי Paypal עבור ספקים אירופאים. ALFACashier היא אפשרות נוספת להחלפה רגילה באופן סביר. 

סחר ב- ETH לפייפאל

סיכום

כסגנית האלופה הקרובה לביטקוין, עם פלטפורמה מקיפה וחדשנית הרבה יותר המפותחת על ידי המשתמש, המגובה על ידי בלוקצ’יין ותחזית אופטימית לעתיד, אין זמן כמו ההווה להשקיע באת’ריום. ההמלצות שנמצאו במאמר זה מקרבות את המתעניינים צעד נוסף לידע נוסף על הפעולות הפנימיות של סחר הקריפטוגרפים העתידי..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me